Yeni Gelin Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? İşte Detaylar

Yeni Gelin dizisi 15. bölümü ile 17 Haziranda sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Yeni Gelin dizisi sezon finali çekimleri tamamlandı. Yeni Gelin dizisinin 17 haziran da yayınlanacak sezon finali bölümünde bizleri büyük bir komedi tufanı bekliyor.

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Yeni Gelin 2. sezon onayını aldı. Süreç Film tarafından ekranlara getirilen ve yayınlandığı günden beri aldığı reytingler ve başarısı ile gıpta ettiren Yeni Gelin dizisi 27 mayıs cumartesi akşamı tüm rakiplerini geride bırakıp 7.5 reyting alınca Show Tv’den yeni sözleşmeyi kaptı.

Yeni Gelin Sezon Finali Tarihi

Yeni Gelin dizisi 2. sezonu ile 2017 2018 sezonunda da Show Tv ekranlarında olmayı garantiledi. Bu durumda Yenş Gelin dizisi 15. bölümü ile 17 haziran cumartesi günü sezon finali yaparak ekranlara veda edecektir. Peki Yeni Gelin 2. sezon 16. bölüm ne zaman yayınlanacak? [pembebuton]Yeni Gelin yeni sezon ne zaman başlayacak? [/pembebuton]Detaylar için tıklayınız

Yeni Gelin dizisi Show Tv’nin sezonda en çok kazandıran ve en çok izlenen dizisi oldu. 2016 2017 sezonunda yayınlanıp da Yeni Gelin dizisinden başka yeni sezon onayını alan başka bir Show Tv dizisi olmadı.

Yeni Gelin Sezon Finali Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

 

dizibilgi google play

Yeni Gelin Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? İşte Detaylar (2 Yorum)

  1. 7/10/2017 cumartesi günü babanem vefat etti ben gitmedim yeni gelini izledim. Lütfen final olmasin..