Yeni Gelin İskender ( Toygan Avanoğlu) Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

Show Tv de yayınlanan Yeni Gelin dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizi konusu kadar kadrosundaki değişikliklerlede dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde diziye dahil olan Arzu Yanardağ’ın diziden ayrıldığını duyurmuştuk. Dizide sık sık adı geçen fakat kendisi görünmeyen Kalender Ağa’nın erkek kardeşi İskender gelecek bölüm diziye dahil oluyor. Bİzlerde dizide İskender karakterine hayat verecek olan Toygan Avanoğlu’nu bu yazımızda sizlere yakından tanıtacağız.

Toygan Avanoğlu Kimdir ?

1 Ocak 1982 İzmir doğumlu oyuncu ilk öğretimi bu ilde tamamlamıştır. Küçük yaşlarda tiyatro ile ilgilenmeye başlayan oyuncu daha sonra profesyonel olarak oyuncu olmaya karar vermiş ve İstanbul’a taşınmıştır. İlk kez Kanalizasyon isimli komedi filmi ile kamera karşısına geçmiştir.

Buradaki rolü ile beğeni toplamayı başaran Avanoğlu daha sonra gelen dizi teklifini değerlendirerek Düşman Kardeşler dizisinde İlker karakterini canlandırmıştır. Fakat dizinin ekran ömrü kısa olmuştur. Daha sonra Güzel Köylü dizisinde yer almış ve iyi bir çıkış yakalamayı başarmıştır.

 

 

dizibilgi google play

Yeni Gelin İskender ( Toygan Avanoğlu) Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu (6 Yorum)

  1. Bu diziyi hep takdim ediyorum show tv hep kutlamışım ailece izliyoruz bu dizi biterse izleuicide kaybeder devamı dilerim ve kutlarım show tv yi