Yeni Gelin Hazar Kimdir? Tolga Mendi Kaç Yaşında?

Türkmen aşiretine gelin giden şehirli bir kızın gelinlik hallerinin anlatılacağı Yeni Gelin dizisinde hızla sona doğru geliniyor.Yapımcılığını Süreç filmin üstlendiği dizi çok yakında Show TV’de yayınlanmaya başlayacak.Merakla beklenen dizide başrolleri Jessica May Drociunas ile Tolga Mendi paylaşıyor.Tolga Mendi bu dizide Hazar karakterini canlandıracak.Yeni Gelin dizisinde Hazar olarak karşımıza gelecek olan Tolga Mendi dizide Jessica May Drociunas(Bella) ile unutulmaz bir aşk yaşayacak.Kendisi Türkmen aşiretine mensup olan Hazar,         Anadolu’dan  gelen şehirli bir kız olan Bella ile  evlenecek.Bazen güleceğimiz,bazen hüzünleneceğimiz dizi drama komedi tarzında.

Yeni Gelin Dizisinde Başrol Oynayacak Olan  Tolga Mendi Kimdir?

Tolga Mendi 23 Mart 1993 yılında İzmir’de doğmuştur.1.86 boyunda olan yakışıklı oyuncu 80Kg ağırlığındadır.İlgi alanları arasında spor yapmak,sinema ve tiyatroyla ilgilenmek vardır.Koç burcu olan oyuncu liseyi  İsmail Safa Özler Almanca Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.Halen Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde eğitim görmektedir.

Acı Aşk dizisinde Haydar karakterini canlandırmış son olarakta  Rüzgarın Kalbi dizisinde Şef Cenk olarak karşımıza çıkmıştı.2 dönem oyunculuk eğitimi alan yakışıklı oyuncunun herhangi bir aşk ilişkisi bulunmamaktadır.

Tolga Mendi İnstagram

https://www.instagram.com/tolgamendi/

Yeni Gelin Tanıtım Fragmanı

Yeni Gelin Hazar Kimdir? Tolga Mendi Kaç Yaşında? (10 Yorum)

  1. Yeni GELİN süper dizi günde 15 kere yada da fazla tekrar izliyorum hayatımda ilk defa böyle güzel dizi ile karşılaştım lütfen final vermesin yeni GELİN nolur çok bölüm olsun