Yeni Gelin Asude Kimdir? Asude ve Kalemdar Ağa Evlenecek mi? (Bella’nın Halası)

Burak 07 Eki 2017 Yeni Gelin  0

Yeni Gelin dizisi oyuncu kadrosu günden güne gelişmeye devam ediyor. Bilindiği üzere Yeni Gelin  dizisine son olarak Gökhan karakateri ile Mustafa ÇAVUŞ diziye dahil olmuş ve izleyici iki sezondur beklediği Gökhan karkaterinie kavuşmuştu.

Şimdi de Mustafa ÇAVUŞ’tan sonra tecrübeli oyuncu Arzu Yanardağ Yeni Gelin  dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Yeni Gelin dizisinde Arzu Yanardağ  Bella’nın halası Asude karkaterine hayat verecektir.

Asude karakterinin en dikkat çeken özelliği ise Kalemdar ağanın tüm erkeklik duygularını harekete geçirmesi oldu. Kamile’nin çok sinir olduğu görümcesi Asude’nin konağa gelmesi ise ortalığı karıştıracak.

Yeni Gelin Asude Kimdir?

Asude Kamil’in kardeşidir ve çok başarılı bir avukattır.

Ayşe Möhteber ve Asiye’den sonra Kalemdar ağa bir kez daha evlenmek için harekete geçer. Bu sefer Kalemdar ağa zorla evlenmeyecek ve aşık olacaktır; ancak Kalemdar ağa için Asude’yi tavlamak oldukça zor olacaktır.

Asude ve Kalemdar Ağa Evlenecek mi?

Asude konakta istenmeyen gelin ilan edilecektir; eğer böyle bir evlilik olursa. Asude bu yeni gelinliğe dayanacak bir kadın değildir. En çokta Kamile görümcesini bu evde istememektedir. Benim tahminim Arzu Yanardağ Yeni Gelin  dizisine konuk oyuncu olarak girecek ve Kalemdar Ağa çok istemesine rağmen Asude ile evlenemeyecek.

Yeni Gelin Bella’nın Halası Kimdir?

Bella’nın halası Arzu Yanardağ 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 40 yaşındadır. Yaşına rağmen güzelliği ile gözlerimizi büyülemektedir. Küçük Gelin dizisi ile dünyaya ün salmıştır. Sonrasında ise Galip Derviş dizisinde rol almıştır.

Yeni Gelin Afet (Ece İrtem) Kimdir ?
Yeni Gelin Esmeralda Kimdir ? Esmeralda Konağa Geliyor.
Yeni Gelin İskender ( Toygan Avanoğlu) Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu
Yeni Gelin Dizisinden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular(Değişen Oyuncu Kadrosu)

“Yeni Gelin Asude Kimdir? Asude ve Kalemdar Ağa Evlenecek mi? (Bella’nın Halası)” üzerine 3 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Evet gerçekten çok güzel

  2. Anonim dedi ki:

    Teşekkürler

  3. Anonim dedi ki:

    Çok güzel bir dizi severek izliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir