Yeni Gelin 2. Sezon Nerede Çekiliyor(Karadeniz)

1 yorum
1.424

Yeni Gelin dizisi 2. sezon çekimleri sonun da başladı. Daha önceden Yeni Gelin dizisinin 2. sezon çekimlerine Adana’nın aksine Karadeniz’de başlanacağı belli olmuştu. Yeni Gelin dizisi çekimleri başlayınca gerçekler ortaya çıktı. Yeni Gelin dizisi set ekibi Rize sokaklarında görüntü verdi.

Dizinin yeni gelini Jessica May’da Brezilya’dan çok seviyorum dediği Karadeniz’e geldi.  Jessica May verdiği röportajda Karadeniz’in yeşilliğini ve bol oksijenini çok seviyorum daha önceden 2 3 defa Karadeniz’e geldim insanlarını çok iyi tanıyorum dedi.

Yeni Gelin 2. Sezon her ne kadar Karadeniz’de başlasa da sürprizlerle dolu bölümlerin ardından muhtemelen aşiretin olduğu ve konağın bulunduğu Adana’ya geri dönecek. Diğer taraftan Yeni Gelin 2. Sezonu tam olarak yeri Rize Badara yaylasında başlamıştır. 

Bu durumda 15. bölümü ile 17 haziran 2017 sezon finali yapan Yeni Gelin dizisinin 2. sezonu Kaçkar’larda bulunan Rize’nin en güzel yaylası Badara’da başlayacak.kurulacaktır. İşte setten ilk görüntüler.

Yeni Gelin 2. sezon ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız

Badara Yaylası neresi?

Rize’nin Hemşin İlçesine bağlı çok güzel bir yayladır. Badara Köyünden gelmektedir Badara ismi. Yüksekliği 1850 metredir. Ortalama 18 20 aile yaşamaktadır.

Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 16. Bölüm

Related Post

READ  Yeni Gelin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin 2. Sezon Nerede Çekiliyor(Karadeniz) (1 Yorum)