Yeni Çocuklar Duymasın Çaycı Hüseyin’in Annesi Kadriye Kimdir ?

Yeni Bölümleriyle Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Çocuklar Duymasın kadrosuna bir kişi daha dahil oldu. Bilindiği üzere Çocuklar Duymasın 2002 yılında TGRT’de başlamış ve çok sevilince devam eden yıllarda ekran yolculuğuna Atv, Star TV ve FOX’ta devam etmişti. 2016 sezonununda ise 360 TV’de tekrar bölümleri ile ekranlara gelmesine rağmen ilgi görmüştü.

Yeni 2017  [kirmizibuton]Çocuklar Duymasın[/kirmizibuton] Oyuncu Kadrosu için tıklayınız

Temmuzda Kanal D’de yayına girmesi beklenen diziye Çaycı Hüseyin’in annesi rolündeki Kadriye (Suzan Kardeş) dahil oldu. Dizideki Kadriye oğlunu seven ancak gelininden nefret eden bir kaynanayı canlandıracak. Diziye renk getirmesi beklenen Suzan Kardeş makyaj uzmanı olarak tanınıyor.

Yeni Çocuklar Duymasın Suzan Kardeş Kimdir ?

Yeni Çocuklar Duymasın dizisinde Çaycı Hüseyin’in annesi Kadriye rolünde oynayacak olan Suzan Kardeş 15 Nisan 1960 yılında Kosova’da dünyaya geldi. İş hayatına Hürriyet Gazetesi’nde başlayan Suzan Kardeş makyöj uzmanı ve ses sanatçısıdır. Ünlülerin makyöjlerini yapmakla meşhur olan sanatçı 1985 yılından itibaren Sezen Aksu’nun tüm sahne ve çekim makyajlarını yaptı. Sezen Aksu’nun desteğiyle Bekriya adlı bir müzik albümü çıkardı.

Bir çok dizi ve filmde oynadı ve makyöjlerini yaptı. Onu Arkadaşım Hoşgeldin’de ikide bir araya girerek makyöj yaparken tanıdık. Kendisine Yeni Çouklar Duymasın da başarılar dileriz.

dizibilgi google play

Yeni Çocuklar Duymasın Çaycı Hüseyin’in Annesi Kadriye Kimdir ? (1 Yorum)

  1. Çocuklar duymasındaki kadriye hanım kardeş türkülerdeki suzan kardeş değilmi arkadaşımla iddalaştıkta