Yemin Reyhan Ölecek mi? Sezon Finalinde Ne Olacak?

Burak 17 Nis 2020 Haberler  0

Yemin dizisinin erken sezon finali yapacağını bir önceki yazımızda üzülerek belirtmiştik. Bu durum sevenlerin aklına sezon finalinde ne olacak sorusunu getirdi. Setten aldığımız bilgiler ve analizlerimiz ışığında yemin sezon finalinde neler olacağını ve sezon finali özetini sizinle paylaşmak istedik. Keyifli okumalar dilerim.

Yemin Reyhan Ölecek mi? Sezon Finali Özeti

Nisan ayının son haftası sezon finali yapacak olan Yemin dizisi 2. sezonunun çekimlerini başarıyla tamamladı. Seyircinin aklını karıştıran bir diğer konu ise Reyhan’ın bebeği oldu. 2. sezonda Reyhan Emir’den hamile kalmıştı. Hatırlarsanız doktor bu bebeğin doğumu halinde bir can kaybına uğranacağını, yani ya bebeğin ya da Reyhan’ın yaşayacağını söylemişti. Bu doğrultu da yemin sezon finalinde acıklı bir sahne eşliğinde Reyhan bebeği dünyaya getirecek ve kendisi ölecek.

Yemin dizisi kadın başrol oyuncusu olan Özge Yağız’ın (Reyhan) diziden ayrılacağı hususunda söylentiler mevcutttu. Bu söylentiler artık netleşti. Özge Yağız Yemin dizisinden ayrılacak. Bunu öğrenen Yemin kitlesi Karamel Yapım’ı sosyal medyadan bir çok olumsuz eleştiri yağmuruna tuttu. Seyirci her ne kadar Reyhan karakterini sevse de Özge Yağız artık yeni projelerde yer almak istediğini belirtti. Özge Yağız’ın yeni dizisi henüz belli olmadı. 2020-2021 sezonu yaklaştığında anlaştığı yeni dizisini buradan sizlere duyuracağız.

Yemin Sezon Finali Fragmanı

(Henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı an bu sayfadan paylaşılacak.)

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Reyhan Ölecek mi? Sezon Finalinde Ne Olacak?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Reyhan ölmesin finali ğüzel bitirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.