Yemin Reyhan Hamile mi? Ne Zaman Hamile Kalacak?

ADMİN ADMİN 08 Kas 2019 Yemin  0

Yemin dizisi takipçileri çarşamba günü karşılaştıkları olay büyük bir heyecan oluşturdu dersek doğru olacaktır sanırım. Çünkü Reyhan’ın bayılması akıllara acaba hamile mi sorusunu getirmedi değil. Reyhan ile Emir birkaç romantik gece geçirmiş ve halime olma ihtimali doğmuştu. Yaşanan bu olaylar ayrılık getirse dahi hamilelik ihtimali güçlü gözükmekte. Acaba reyhan hamile mi?

İzlediğimiz 114. bölüm de Reyhan ne kadar açlık ve halsizlik sebebi ile bayılsa da bu o kadar mantıklı gözükmediği açık ve net durumda. Buna göre Reyhan oluşabilecek değişikliklere ayak uyduramayıp bayılmış olma ihtimali de güçlü bir olasılıklardan biri diyebiliriz. Emir ise Reyhan’a halen eskisi kadar aşık olduğunu fark edecektir.

Fakat ayrılık sonrasında Reyhan büyük üzüntü yaşamış ve bu üzüntü ile günlerini geçirmekte idi. Hastane de oluşacak masrafı Emir ödemek isteyecek fakat bunu Reyhan kabul etmeyecekti. Nede olsa ayrılmış olduğu ve sadece kalbinin sahibi olan bir insandır. Bunu gururuna yediremezdi.

Yemin Dizisi Reyhan Hamile mi?

Cemre’nin yapmış olduğu planlar tutmuş ve Emir ile Reyhan ayrılmıştı. Bunun üzerine Reyhan bu aşktan vazgeçmişti ve sevgisini kalbine gömerek geri çekilmişti. Emir’in hapse girmemesi için ayrıldığı açık ve net bir durum. Emir ise bunun sebebini bilmiyor ve Reyhan’a öfke duymakta idi, görünüşe göre Emir reyhanı kolay kolay affetmeyecek gibi..

Yemin Dizisi Emir ve Reyhan Yeniden Evlenecek mi?

Reyhan’ın hastalığı aradaki buzları biraz dahi olsa eritmiş durumda diyebiliriz. Bu nedenle birleşme hemen olmasa dahi bir daha ki sezona kalmayacak gibi durmakta. Fakat görünen o ki yakın zaman da bir değil iki düğün olacağa benziyor. Kemal ve Narin düğünleri olacak gibi gözlemliyoruz.

Birbirine yakışan en iyi çiftlerden biri de Kemal ile Narin olduğunu söylemekte sakınca olmadığını düşünmekteyim. Peki sizler ne düşünüyorsunuz?

 

Yemin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 3. Sezon 2020
Yemin 236.-237. Bölüm Özeti 27 Nisan 28 Nisan
Yemin Reyhan Ölecek mi? Sezon Finalinde Ne Olacak?
yemin yeni bölüm özetleri
Yemin 228. 229. 230. Bölüm Özeti 15-16-17 Nisan 2020

“Yemin Reyhan Hamile mi? Ne Zaman Hamile Kalacak?” üzerine 3 yorum

 1. Ela dedi ki:

  Çok sevgi oyunculari reyhan ve emir coook seviyorum…

 2. Sila dedi ki:

  Ewet ola biler!

  1. Selin dedi ki:

   Tabikide olur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir