Yemin Oya Kimdir? Gözde Gündüzlü Kimdir?

Yemin dizisinin 85. bölümün son sahnesinde Kemal’in evinde Kemal ve Narin’in kapı önünde tartıştıkları an ki, tartışma konusu, Narin’in memleketine dönmek için verdiği para ve gidememiş olması, tekrardan para biriktirmek için çalışmak isteyen Narin’e çalışmasın diye para veren Kemal arasında çıkan tartışma anında açık olan kapıdan, diziye katılan oyuncu dizide adı Oya, gerçek adı Gözde Gündüzlü diziye dahil oldu.

Peki kimdir Oya ve neden döndü?  

Bütün bu soruların cevabını ilerleyen bölümlerde öğreneceğiz. Ancak siz değerli ziyaretçilerimize şu kadarını söyleyelim, Gözde hanımın dizi başlamadan önce verdiği röportajda söylediklerinden Oya karakterinin kötü birisi olmadığını ve seyircilerin izledikçe Oya ya hak verip seveceğini söyleyebiliriz ki, bunu söyleyen karakteri canlandıran Gözde hanım. Röportajın tamamını izleyebilirsiniz sayfamızın sonunda sizler için sayfamıza ekledik.

yemin masalın annesi oya kimdir
yemin oya kimdir?

Yemin Dizisi Oya Kimdir?

Kemal’in kardeşi Masal daha bebekken gitmiş. Peki neden gitti Oya? Şimdi neden döndü bu sorunun cevabını diziyi izledikçe öğreneceğiz. Ancak seyirci Oya karakterinin neden gittiğini öğrendiğinde ona hak verecekmiş. Oya seyirci tarafından sevilecek, yeri gelince de negatif de düşünecek.

Adını Sen Koy dizisinde Ömer’in de annesi onu çok küçükken terk edip gitmişti. Yıllar sonra dönmüştü. Neden döndüğünü de o zaman öğrenmiştik. Ailesini, çocuklarını korumak için gitmişti. Bakalım Oya nın hikayesi de onun gibi mi olacak? Oya Talaz’ı tanıyor olacak mı? göreceğiz. Sizde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

yemin oya

Gözde Gündüzlü Kimdir? Kaç Yaşında Kilosu Boyu

1982 İstanbul doğumlu güzel oyuncu 1.66 boyunda, 50 kilodur. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde eğitim aldı. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunu, Gözde Gündüzlü,6 yılı aşan TV Program sunuculuğundan başlayıp, dizi oyunculuğuna uzanan kariyerinde TGRT Haber bünyesinde program sunuculuğu yapmıştır.. 10 yılı aşkın zamandır oyunculuk yapmaktadır.

İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisiyle yapsa da sonrasında uzun bir süre oyunculuk yapmadı.

Projeleri..Beni Böyle Sev, Aşkın Bedeli ve Güllerin Savaşı dizilerinde rol aldı. Daha sonra  Alija dizisinde Hayriye karakterini canlandırmıştır.Gözde Gündüzlü Gülperi dizisinde  Cemre karakterini canlandırmıştır.Cemre  karakteri  Kadir’in sekreteridir.

Gözde Gündüzlü, Ender Gündüzlü ile evlidir.

 

YEMİN DİZİSİ OYA GÖZDE GÜNDÜZLÜ RÖPORTAJI

dizibilgi google play

Yemin Oya Kimdir? Gözde Gündüzlü Kimdir? (1 Yorum)

  1. Hayırlı günler.. O nasıl karakter böyle… Allah böylelerinden çoluk çocuğumuzu korusun… Sayfa için teşekkür ederim gğzel Aslı’m başarılar.. Arkadaşlar her şey gönlünüzce olsun.. Sevgimle..