Yemin Gülsüm (Hilal Anay) Kimdir? Reyhan’ın Kardeşi

Burak 24 Oca 2020 Haberler  0

Yemin Dizisi Gülsüm Kimdir? Neden Ortaya Çıktı?

Yemin Dizisi yeni bölümleri yepyeni konularla bizlerle olmaya devam ediyor. Diziye taze kan olarak katılan Hilal Anay (Gülsüm)  Yemin Dizisinde Reyhan’ın kardeşi olarak rol aldı. Bu yeni karakterin beraberinde bir çok olay getireceğini öngörmekteyiz. Cavidan’ın daha ilk gördüğü andan itibaren sergilediği tutuma bakılırsa hain planlar Güülsüm için de işleyecek. Konağın iyice bakıcılık rolü üstlendiğini düşünen Cavidan, Gülsüm üzerinden Emir ve Reyhan’a dem vuracak gibi görünüyor. Ortalığı karıştırmak da üstüne tanımadığımız Cavidan karakterini Gülsüm henüz tam olarak tanımıyor. Bunu fırsata çevirecek olan Cavidan neler yapacak hep beraber göreceğiz.

Yemin dizisi son bölümlerinde Reyhan’ın kayıp bir kardeşi olduğu sinyali verilmişti. Bu kişinin ölmüş olabileceği üzerinde de kanılar vardı. Hikmet Tarhun sırf bu yüzden yeğeninin peşine düşmemiş onu ölmüş sanıyordu. Emir kendisine gelen bir telefonla Reyhan’ın kardeşi Gülsüm’ün yaşadığını öğrenmiş ve peşine düşmüştü. Bunu duyan Reyhan’ın sevinci gözlerinden okunuyordu. Onu bulup getiren Emir’e minnettar kalan Reyhan’ın aşkı resmen ikiye katlanmıştı.

Başlarda Gülsüm karakterinin Cavidan’ın bir oyunu olduğunu düşünen dizi izleyicileri büyük bir yanılgıya düştüler. Yemin dizisi 170. Bölümde gördüğümüz iki kardeşin içten sarılması bunun bir oyun olmadığının göstergesiydi. Peki Yemin dizisi Gülsüm karakteri neden geldi? Senarist’in artık oyunları Gülsüm üzerinden kuracağını tahmin ettiğimiz bu dönemde umarız Gülsüm Cavidan’ın oyuncağı haline gelmez.

Hilal Anay (Reyhan’ın Kardeşi) Kimdir? Boyu Yaşı Sevgilisi İnstagram Adresi

Yemin dizisine yeni dahil olan Hilal Anay 2019 da Marid filminde ve 2020 de ise Geçerken Uğradım komedi filminde rol almıştır. Yemin dizisiyle beraber ilk dizi deneyimini yaşayan güzel oyuncu aynı zamanda instagram fenomenidir. Ürettiği videolarla tanınan Hilal Anay’ın instagram adresi @hilal.anay ‘dır. Deneme çekimlerinde gösterdiği performansıyla dizi yapımcılarının ilgisini çeken taze oyuncu, yemin dizisiyle beraber büyük bir fırsat yakalamıştır. Sosyal medya hesaplarından henüz sevgilisi olduğuna dair bir paylaşım görememekteyiz. Hilal Anay’a yeni başladığı dizi serüveninde ve Yemin dizisi Gülsüm karakterinde başarılar diliyoruz.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Gülsüm (Hilal Anay) Kimdir? Reyhan’ın Kardeşi” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Gülsümü Sevmedim Umarım Çemreye Benzeyeçek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir