Yemin Dizisinin Tekrar Bölümleri Ne Zaman?

Burak 20 Şub 2019 Yemin  0

Kanal 7 de 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı saat 19.00 da yayın hayatına başlayan dizi hafta içi her gün günlük dizi olarak kanal 7 de devam ediyor.

Yemin dizisi Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Yemin dizisi kadrosun da Adını Sen Koy dizisinden tanıdık bir çok isim var. Elbet yeni isimler de var. işte dizinin kadrosunda yer alan oyuncular;

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar gibi isimler yer alıyor. 

Yemin dizisinde Reyhan karakterini Özge Yağız, Emir karakterini Gökberk Demirci, Kemal karakterini Can Verel, Cavidan karakterini Gül Arcan Gürses, Hikmet karakterini Berkant Müftüler ve Cemre karakterini Ceyda Olguner canlandırıyor.

Ayrıca Yemin dizisinde minik oyuncu Masal karakterini Cansın Mina Gür canlandırıyor.

Yemin Dizisinin Tekrar Bölümleri Ne Zaman?

Karamel yapım imzalı, Nazmiye Yılmaz’ın senaryosunu yazıp yapımcılığını da yaptığı dizinin tekrar bölümleri hafta içi her gün saat 14.55 de.


YEMİN hafta içi her gün saat 19.00’da Kanal 7’de Tekrar bölüm yayını saat 14.55  de Kanal 7 de.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir