Yemin Dizisinin 1. Sezon Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Burak 01 Haz 2019 Yemin  0

Kanal 7’nin sevilerek izlenen dizisi Yemin Kanal 7 de 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı saat 19.00 da yayın hayatına başlayarak hafta içi her gün günlük dizi olarak kanal 7 de ekranlara geldi.

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeni toplayan dizi 70 bölüm ekranlarda oldu. 31 Mayıs 2019 Cuma akşamı 2 saatlik yayınlanan 70. bölümü ile 1. Sezona veda etti.

Bir sezon boyunca ekranlarda olan ve 70. Bölümü ile ekranlara kısa bir ara vererek yaz tatiline giren dizi 3-4 ay gibi bir süre yeni bölümleri ile ekranlarda olmayacak.

Yemin Dizisinin 1. Sezon Yayınlanan Bölümlerinin Tekrarı Ne Zaman?

Yemin dizisini sevenler ve sonradan izleyip yeniden izlemek isteyenler üzülmesinler onlara sevindirici bir haberimiz var 🙂

Kanal 7 Yemin dizisinin 1. Sezon yayınlanan bütün bölümlerini bir değişiklik olmaz ise 3 Haziran 2019 Pazartesi gününden itibaren her gün ekrana getirmeye devam edecek.

Kanal 7’nin Yayın akışında yer alan Yemin dizisinin yayınlanma saatleri şöyle;

3 Haziran 2019 Pazartesi : Sabah 9.15 Öğle: 15.00 Akşam: 20.40 da.

4-5-6 Haziran 2019 da ise; Akşam: 19. 00 da tekrar bölümleri ekranlara gelecek.

Yemin Dizisinin Analizlerini de sitemizde okuyabilirsiniz…

https://dizibilgi.tv/analiz-yemin/

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisinin 1. Sezon Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?” üzerine 33 yorum

 1. Betül dedi ki:

  Evet aslında doğru k.azeri cemre cavidan için o çok girmek istediği cemiyet hayatına girmek için bir kopruydu sadece cavidan cemreyi kullanmaya çalıştı cemre de cavidani

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Aleykúm selam Betülcûm. Ho$ geldin. Nasilsin? Evet haklisin,ama Cemreni böyle bir $eyi yapmasina sebeb Cavidan hanim. Emirle evlenme fikri ona ait.

 3. Betül dedi ki:

  Selam arkadaşlar nasılsınız sezon finali çok güzeldi hikmet bey sonunda bekleneni yaptı reyhani azad etti bundan sonrasını emir düşünsün artık gerçi emirin de bir suçu yok olanlarda
  Emirin tek suçu cemrenin ne kadar tehlikeli olduğunu fark edememesi gerçi öz annesi bile farkedemedi ya kızının ne kadar tehlikeli ve takıntılı olduğunu ya neyse terzi kendi söküğünü dikemezmis

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar Gûnaycim. Sag olasin canim.Amin. Sana da iyi geceler.

 5. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar . Kamilacım , çok şükür iyiyim. Sizler nasılsınlz? Aslıcım , Hanım ablam, Güzelcim. Nasılsınız? Nasil gidiyor. İnşallah hərşey yolunda . ☺ Sıcaklar başladı . Çok sıcakdı bu gün. Allah kolaylık versin bizlere. Amin. İyi geceler❤ tatlı rüyalar. Kendinize iyi bakın.

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Aleykúm selam Gúnaycim. Te$ekkûr ederim,sen nasilsin? Amin canim Amin in$allah.

 7. Günay dedi ki:

  Selam canım arkadşlarım. Aslıcım, Kamilacım, Hanım ablam, Güzelcim nasılsınız ? İnşallah iyisiniz. Canım Aslıcım inşallah karşına iyi insan çıkarır Allah. Amin. Seni çok seviyoruz. Senin iyi kalbin var canım arkadaşım. Hepinizin bayramı kutluyurum. Tutduğunun oruclar kıldığınız namazlarınız , etdiyinuz dualar kabul olur inşallah. Allah bizlere yardımcı olsun. Sevdiklerimizi korusun inşallah. İyi geceler arkadaşlar. Kendinize iyi bakın. Tatalı rüyalar.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar, Hayırlı bayramlar Günaycım. Bayramın 2. gününün bitmeye yakın olduğu zamandan sevgiler saygılar canım. Amin inşallah canım. Bende seni, sizleri buradaki bütün arkadaşlarımı seviyorum. O yüzden de bu sitedeyim. Güzel duaların için çok teşekkür ederim. Bilmukabele canım. iyi geceler Tatlı rüyalar Günaycım. ❤❤❤

 8. Aslı dedi ki:

  Herkese iyi bayramlar, iyi akşamlar arkadaşlar..
  Trt1 de dengi dengine dizisi var zamanınız olursa izlemenizi tavsiye ederim. Bir bayram boyunca sadece 5 bölüm ama dizi güzel ben beğendim.

 9. K.A dedi ki:

  Sana da iyi bayramlar Gözelim. Amin in$allah.

 10. Gozel dedi ki:

  Hayirli akşamlar canlarym iy bayramlar.inşalla Aslicim yinede kac ramazany saglykla birlikde gecirme dilegiyle.canim benim kuzenini allah mesut etsin darysy senin başyna canim.sizi cok sevyorum canlarym iy bayramlar

 11. K.A dedi ki:

  Merhaba.Iyi ak$amlar arkada$lar. Nasilsiniz?

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım, bir ramazanı daha bitirdik. Çok şükür. Rabbim seneye de ulaşmayı nasip etsin inşallah. Bayram telaşı geçiyor zaman. Sen nasılsın?

   1. K.A dedi ki:

    Amin. In$allah canim,amin. ben de iyile$iyorum. Çok sag ol canim benim. Iyi geceler.

 12. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba dostlar.havadan dügün kokusu geldi.İnşallah hayırlısıyla.hoş geldiniz kızlar.hepinize iyi sahurlar iyi geceler.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar ablacım, havada düğün kokusu var da, benim değil. Olursa kuzenimin olacak. Son sahurumuzu da yaptık bitti. Rabbim seneye sağlıkla ulaşmayı bizlere tüm sevdiklerimizle nasip etsin inşallah ablacım.

 13. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar. Ben de razıyım. Evlendirelim. İyi bir çocukla. İnşallah Allah karşıslna iyi insan çıkarır. Amin Allahım. ❤❤❤❤ Azeri ablam ben sıcak havanı sevmiyorum. Soğuk havayı çok seviyorum. Bu gün daha da sıcak geçdi. Allah yardımcımız olsun. Amin☺❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Günaycım, herkes dünden razı 🙂 Hani damat bey? Allah herkesin karşısına iyi insanlar çıkarsın, kötülerden uzak eylesin inşallah amin.

 14. K.A dedi ki:

  Hayirli gûnler. Gözelim ben razi,evlendirelim.Amin. In$allah hayirlisiyla o da olur.

  1. aslı dedi ki:

   🙂 İlahi bayram bayram verelim kızımızı diyorsunuz

   1. K.A dedi ki:

    Evet canim. Bayram bayrama kari$sin. In$allah o da olacak. Rabbim sana layik damat bey nasib etsin in$allah.

 15. Gozel dedi ki:

  Hayirli pazarlar canlarym nasylsynyz Hanim ablam,Kamili ablam haklysynyz Aslimizi bize allah gonderdi ustumizde emegi cok rabbimden hep mutlu olmasyny dileyorum.bizde boş boş oturmadan evlendirelimmi şu kizimizi ne diyonuz bakiyim.ay bu guzel aylarda dualarym kabul olurda cok iy bir hayat arkadaşy cykar karşysyna amin…

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Gözelcim, Teşekkür ederim canım benim sağolasın. Gülümsettin beni :)Benim için güzel bir temenni ve duada bulunmuşsun hayırlısı canım benim sağ olasın.
   Bu zamanda iyi bir hayat arkadaşı…
   Allah her şeyin hayırlısını versin, başta da sağlık versin herkese inşallah amin.

 16. K.A dedi ki:

  Hayirli gûnler. Gûnaycim yeni evlenenlere mutluluklar dilerim. Tûm bekarlar için olsun in$allah. Evet havalar sicak,ama ben ki$ feslini daha çok severim,dûgünlerin de son baharda olmasini. Sana iyi eglenceler canim. Ben de öpdûm.

 17. Günay dedi ki:

  İyi günler arkadaşlar. Kalimacım,Aslıcım , Hanım ablam, Güzelcim,Günelcim nasılsınız? Aslıcım şükür bene iyiyim. Kızımın okulu bitdi . Tatila çıkdık. Biraz gezicez. Hemde düğünümüz var. Ora gidicem. Aslıcın senin timsalinda olan bütün genc kızlara nasib olsun inşallah. Artık havalarada sıcaklaşdı. İşlerim biraz çok olucak. Şükür bu günlerimizede. Min Şükür. Her kese hayırlı günler. Öpüyorum sizi. Evet Aslım bende izlemiyorum senin analizlerini hep ökuyordum. Canım benim Allah koysa yine beraber olucaz. Amin. Sizleri çok seviyorum. Canım arkadaşlarım. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Günaycım, Gözünaydın, iyi tatiller canım. evlenecek çifte mutluluklar diliyorum. Hayırlısı nasip kısmet teşekkür ederim. Bende seni seviyorum. Görüşürüz.

 18. K.A dedi ki:

  Iyi ak$amlar ablacim.Evet haklisiniz, Aslimizin hakkini ödeyemeyiz.in$allah görü$ûrüz.Iyi geceler ablam.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, ramazan bitsin bayram dan sonra inşallah bir yoluna koyup eksik kalan analizleri tamamlayacağım inşallah bu sayede yine birlikte olacağız inşallah iyi geceler tatlı rüyalar canım.

 19. Hanim abla dedi ki:

  İyi akşamlar kızlar.Aslıcım tüm analizler için çok teşekkürler.Çoğumuz izlemediyimiz diziyi analizden izlemiş gibi olduk.Sana zahmet verdik.hakkını ödeyemeyiz.
  Kamilecim Yemin her gün 3 kere yayınlanacaksa zamanın yeticek.günler de uzaniyor.uzun yay günlerinde ne yapıcaksın? görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar ablacım, desteğiniz için ben teşekkür ederim.
   Ablacım Yemin dizisi sadece pazartesi günü 3 kez yayınlanacak sonraki günler sadece akşam ama bayramdan sonra kanal program akışını değiştirir mi onu bilemiyorum. iyi geceler tatlı rüyalar görüşürüz ablacım.

 20. K.A dedi ki:

  Hayirli ak$amlar.Ben zaten analizlerden izliyorum ve te$ekkûrlerim sonsuzdur.

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim sağolasın desteğin için

   1. K.A dedi ki:

    Gûnaydin canim.Asil ben te$ekkûr ederim Aslim. Birlikte olacagimizi biliyorum. Sana gûveniyorum. Biz zaten “Ayrilsakta beraberiz.”:-)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir