Yemin Dizisinin 1. Sezon Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal 7’nin sevilerek izlenen dizisi Yemin Kanal 7 de 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı saat 19.00 da yayın hayatına başlayarak hafta içi her gün günlük dizi olarak kanal 7 de ekranlara geldi.

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeni toplayan dizi 70 bölüm ekranlarda oldu. 31 Mayıs 2019 Cuma akşamı 2 saatlik yayınlanan 70. bölümü ile 1. Sezona veda etti.

Bir sezon boyunca ekranlarda olan ve 70. Bölümü ile ekranlara kısa bir ara vererek yaz tatiline giren dizi 3-4 ay gibi bir süre yeni bölümleri ile ekranlarda olmayacak.

Yemin Dizisinin 1. Sezon Yayınlanan Bölümlerinin Tekrarı Ne Zaman?

Yemin dizisini sevenler ve sonradan izleyip yeniden izlemek isteyenler üzülmesinler onlara sevindirici bir haberimiz var 🙂

Kanal 7 Yemin dizisinin 1. Sezon yayınlanan bütün bölümlerini bir değişiklik olmaz ise 3 Haziran 2019 Pazartesi gününden itibaren her gün ekrana getirmeye devam edecek.

Kanal 7’nin Yayın akışında yer alan Yemin dizisinin yayınlanma saatleri şöyle;

3 Haziran 2019 Pazartesi : Sabah 9.15 Öğle: 15.00 Akşam: 20.40 da.

4-5-6 Haziran 2019 da ise; Akşam: 19. 00 da tekrar bölümleri ekranlara gelecek.

Yemin Dizisinin Analizlerini de sitemizde okuyabilirsiniz…

https://dizibilgi.tv/analiz-yemin/

dizibilgi google play

Yemin Dizisinin 1. Sezon Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak? (33 Yorum)

 1. Evet aslında doğru k.azeri cemre cavidan için o çok girmek istediği cemiyet hayatına girmek için bir kopruydu sadece cavidan cemreyi kullanmaya çalıştı cemre de cavidani

 2. Aleykúm selam Betülcûm. Ho$ geldin. Nasilsin? Evet haklisin,ama Cemreni böyle bir $eyi yapmasina sebeb Cavidan hanim. Emirle evlenme fikri ona ait.

 3. Selam arkadaşlar nasılsınız sezon finali çok güzeldi hikmet bey sonunda bekleneni yaptı reyhani azad etti bundan sonrasını emir düşünsün artık gerçi emirin de bir suçu yok olanlarda
  Emirin tek suçu cemrenin ne kadar tehlikeli olduğunu fark edememesi gerçi öz annesi bile farkedemedi ya kızının ne kadar tehlikeli ve takıntılı olduğunu ya neyse terzi kendi söküğünü dikemezmis

 4. İyi akşamlar . Kamilacım , çok şükür iyiyim. Sizler nasılsınlz? Aslıcım , Hanım ablam, Güzelcim. Nasılsınız? Nasil gidiyor. İnşallah hərşey yolunda . ☺ Sıcaklar başladı . Çok sıcakdı bu gün. Allah kolaylık versin bizlere. Amin. İyi geceler❤ tatlı rüyalar. Kendinize iyi bakın.

 5. Selam canım arkadşlarım. Aslıcım, Kamilacım, Hanım ablam, Güzelcim nasılsınız ? İnşallah iyisiniz. Canım Aslıcım inşallah karşına iyi insan çıkarır Allah. Amin. Seni çok seviyoruz. Senin iyi kalbin var canım arkadaşım. Hepinizin bayramı kutluyurum. Tutduğunun oruclar kıldığınız namazlarınız , etdiyinuz dualar kabul olur inşallah. Allah bizlere yardımcı olsun. Sevdiklerimizi korusun inşallah. İyi geceler arkadaşlar. Kendinize iyi bakın. Tatalı rüyalar.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Hayırlı akşamlar, Hayırlı bayramlar Günaycım. Bayramın 2. gününün bitmeye yakın olduğu zamandan sevgiler saygılar canım. Amin inşallah canım. Bende seni, sizleri buradaki bütün arkadaşlarımı seviyorum. O yüzden de bu sitedeyim. Güzel duaların için çok teşekkür ederim. Bilmukabele canım. iyi geceler Tatlı rüyalar Günaycım. ❤❤❤

 6. Herkese iyi bayramlar, iyi akşamlar arkadaşlar..
  Trt1 de dengi dengine dizisi var zamanınız olursa izlemenizi tavsiye ederim. Bir bayram boyunca sadece 5 bölüm ama dizi güzel ben beğendim.

 7. Hayirli akşamlar canlarym iy bayramlar.inşalla Aslicim yinede kac ramazany saglykla birlikde gecirme dilegiyle.canim benim kuzenini allah mesut etsin darysy senin başyna canim.sizi cok sevyorum canlarym iy bayramlar

  • Hayırlı akşamlar canım, bir ramazanı daha bitirdik. Çok şükür. Rabbim seneye de ulaşmayı nasip etsin inşallah. Bayram telaşı geçiyor zaman. Sen nasılsın?

 8. Merhaba dostlar.havadan dügün kokusu geldi.İnşallah hayırlısıyla.hoş geldiniz kızlar.hepinize iyi sahurlar iyi geceler.

  • İyi akşamlar ablacım, havada düğün kokusu var da, benim değil. Olursa kuzenimin olacak. Son sahurumuzu da yaptık bitti. Rabbim seneye sağlıkla ulaşmayı bizlere tüm sevdiklerimizle nasip etsin inşallah ablacım.

 9. İyi akşamlar. Ben de razıyım. Evlendirelim. İyi bir çocukla. İnşallah Allah karşıslna iyi insan çıkarır. Amin Allahım. ❤❤❤❤ Azeri ablam ben sıcak havanı sevmiyorum. Soğuk havayı çok seviyorum. Bu gün daha da sıcak geçdi. Allah yardımcımız olsun. Amin☺❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • İyi akşamlar Günaycım, herkes dünden razı 🙂 Hani damat bey? Allah herkesin karşısına iyi insanlar çıkarsın, kötülerden uzak eylesin inşallah amin.

 10. Hayirli pazarlar canlarym nasylsynyz Hanim ablam,Kamili ablam haklysynyz Aslimizi bize allah gonderdi ustumizde emegi cok rabbimden hep mutlu olmasyny dileyorum.bizde boş boş oturmadan evlendirelimmi şu kizimizi ne diyonuz bakiyim.ay bu guzel aylarda dualarym kabul olurda cok iy bir hayat arkadaşy cykar karşysyna amin…

  • Hayırlı akşamlar Gözelcim, Teşekkür ederim canım benim sağolasın. Gülümsettin beni :)Benim için güzel bir temenni ve duada bulunmuşsun hayırlısı canım benim sağ olasın.
   Bu zamanda iyi bir hayat arkadaşı…
   Allah her şeyin hayırlısını versin, başta da sağlık versin herkese inşallah amin.

 11. Hayirli gûnler. Gûnaycim yeni evlenenlere mutluluklar dilerim. Tûm bekarlar için olsun in$allah. Evet havalar sicak,ama ben ki$ feslini daha çok severim,dûgünlerin de son baharda olmasini. Sana iyi eglenceler canim. Ben de öpdûm.

 12. İyi günler arkadaşlar. Kalimacım,Aslıcım , Hanım ablam, Güzelcim,Günelcim nasılsınız? Aslıcım şükür bene iyiyim. Kızımın okulu bitdi . Tatila çıkdık. Biraz gezicez. Hemde düğünümüz var. Ora gidicem. Aslıcın senin timsalinda olan bütün genc kızlara nasib olsun inşallah. Artık havalarada sıcaklaşdı. İşlerim biraz çok olucak. Şükür bu günlerimizede. Min Şükür. Her kese hayırlı günler. Öpüyorum sizi. Evet Aslım bende izlemiyorum senin analizlerini hep ökuyordum. Canım benim Allah koysa yine beraber olucaz. Amin. Sizleri çok seviyorum. Canım arkadaşlarım. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Hayırlı akşamlar Günaycım, Gözünaydın, iyi tatiller canım. evlenecek çifte mutluluklar diliyorum. Hayırlısı nasip kısmet teşekkür ederim. Bende seni seviyorum. Görüşürüz.

 13. Iyi ak$amlar ablacim.Evet haklisiniz, Aslimizin hakkini ödeyemeyiz.in$allah görü$ûrüz.Iyi geceler ablam.

  • İyi akşamlar canım, ramazan bitsin bayram dan sonra inşallah bir yoluna koyup eksik kalan analizleri tamamlayacağım inşallah bu sayede yine birlikte olacağız inşallah iyi geceler tatlı rüyalar canım.

 14. İyi akşamlar kızlar.Aslıcım tüm analizler için çok teşekkürler.Çoğumuz izlemediyimiz diziyi analizden izlemiş gibi olduk.Sana zahmet verdik.hakkını ödeyemeyiz.
  Kamilecim Yemin her gün 3 kere yayınlanacaksa zamanın yeticek.günler de uzaniyor.uzun yay günlerinde ne yapıcaksın? görüşürüz.

  • İyi akşamlar ablacım, desteğiniz için ben teşekkür ederim.
   Ablacım Yemin dizisi sadece pazartesi günü 3 kez yayınlanacak sonraki günler sadece akşam ama bayramdan sonra kanal program akışını değiştirir mi onu bilemiyorum. iyi geceler tatlı rüyalar görüşürüz ablacım.