Yemin Dizisi Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Yemin dizisi 1 Nisan ve 2 Nisan 2019 tarihlerinde yayınlanmadı. Kanal 7 de yayın hayatına 18 Şubat 2019 Tarihinde başlayan dizi ilk 6 haftasını geride bırakırken, Kanal 7 ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanan dizide 7. haftaya hızlı giriş yapan dizinin 31. ve 32. bölümde neler olacak diye seyirci büyük bir merak ile beklerken dizi yeni bölümleri ile ekranlarda olmadı.


Yemin Dizisi Neden Yayınlanmıyor?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve seyircisi tarafından büyük beğeni kazanan dizide olaylar hızlı bir şekilde ilerlerken heyecan doruk noktasındayken 1 Nisan 2019 ve 2 Nisan 2019 tarihlerinde yayınlanması gereken 31. ve 32. bölümleri yayınlanmadı.

Çünkü, 31 Mart 2019 tarihinde yerel seçimler vardı. Hafta başı olması ve gündemin seçim olması nedeni ile bir de araya Miraç Kandili girince, tv de gündem yoğunluğu sebebi ile dizi yayın hayatına kısa bir süre ara verdi.

Yemin Dizisi Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

1 Nisan ve 2 Nisan da yayınlanması gereken Yemin dizisi 31. ve 32. bölümler 8 Nisan 2019 Pazartesi günü Yayınlanacak.

Yemin Dizisi 31. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında 8 Nisan 2019 Pazartesi günü yeni bölümü ile yayında olacak.

“Aslı”

dizibilgi google play

Yemin Dizisi Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak? (29 Yorum)

 1. Merhaba.Degerli dostlarım, sabahınız hayırlı, gününüz aydın olsun.İyi hafta sonları dileklerimle.

 2. Hayırlı geceler.Söylemek istediklerini duydum bir tanem.sçaçs.Allah rahatlık versin.

  • Canım ablam benim, yanımda olsaydınız, karşılıklı konuşabilseydik ne güzel olurdu. bende seni çok ama çok seviyorum ablacım iyi ki varsınız. Şimdiden hayırlı geceler ablacım.

  • Hayırlı geceler Kamilecim, olmadı bir tanem, Hanım ablam bana ilk şiir yazan ve hep de yazan tek kişi. onu çok ama çok seviyorum seni de tabi 🙂
   kelimeler yetersiz bu gece

   • Iyi geceler canim. In$allah ömrúne,hayatina daima i$ik saçan ömûr negmelerin “$arki”larin olsun canim. Ilk ba$langic da sevimli ablamizdan.Ben bunu tûm kalbimle diliyorum canim benim.

    • Merhaba canım, Hayırlısı inşallah çok teşekkür ederim sağ olasın. Sende yuvanda hep mutlu huzurlu sağlıklı olasın amin.

 3. Canim ablam ho$ bulduk. hayirli cumalar. Helelik bir yenilik yok,in$allah hayirlisi. Bana kalirsa gúnù bu gún isterim,ama oglanlar…
  Amin ablacim,min kere amin. Öpdúm sizi.Polad amcama da selamlar,sayqilar.

 4. Merhaba arkadaşlarım.hepinizi hoş gördük.Cumanız mübarek.Gozelcim neden görünmüyorsun.kızı nişanlamısan yoksa?Vatan oglu nasıl,İsmayıl nasıl? İyi olun inşallah.K.Azeri senin cebhende bir yenilik falan varmı.sen başla Allah hayırlı işe zamindir.Günaycım çocukların uyuyunca bir merhaba yaz bize. Aslıcım sen de arada gözlerini analizlerden ayırıp etrafa bir baksan diyorum.daha ne deyim ki,anladın sen.
  A llahım,bu kulunun sesini dinle
  S ana el açıptır, eyle merhamet.
  L ayıkmı, degilmi tek sana malum
  I sındır kalbini, eyle hidayet. Hayırlı günler.

  • Hayırlı geceler ablacım, çok teşekkür ederim. hem gülümsedim, hemde gözlerim doldu. şiir içinde çok teşekkür ederim. söylemek istediğim çok şey var ama kelimeler yetmiyor.

 5. Gûnaydin arkada$lar. Cumaniz mûbarek.Gözelim çok $ùkúr iyi olsun da in$allah o zaman da geçecek kavu$acaksiniz canim.

 6. Gunaydyn canlarym hayirli cumalar
  Kamili ablam iyis şukur askerimde iy konuşyorum ama gelmesi icin epey zaman var 1 yyly gecip baryar yine 1 yyly var bizde askerlik 2 yyl.saglyk olsun ne diyelim ablacim

  • hayırlı geceler Gözelcim, sayılı günler gelir geçer, sağlıkla kavuşursunuz inşallah

 7. Gúnaydin Gözelim.Ho$ geldin. Nasilsin,askerin nasil,ne zaman gelir,in$allah gelmegine az kaldi diyilmi?

 8. Gunaydyn canlarym nasylsynyz.Aslim teşekkuller bilgin icin enazyndan stara gecmemiş nezaman bir dizini benimsesek kanal degişdiryor.inşalla gelijek hafta yeni bolumlerini izleris.sen nasylsyn canim ayilece her kes iymi.kolay gelsin canim benim
  K azeri ablam nasylsyn her kes iydir inşalla

  • Günaydın Gözelcim, haftaya başlayacak dizi. iyiyim çok şükür koşturup duruyorum. iyiler çok şükür. Sen nasılsın? askerin nasıl?