Yemin Dizisi Süheyla Öldü mü?

Burak 30 Kas 2019 Analiz Yemin  0

Emir ve Reyhan’a kurulan tuzağı fark eden Süheyla, kızı Cemre ve Cavidan’ın ceza alabilmesi için gerekeni yapacağını söyler. Ardından da soluğu Emir ile Reyhan’ın yanında alır. Tam yanlarına giderken araba çarpar.

Son dakika gelişmeleri dizide Süheyla hanımı canlandıran Tuğçe Ersoy, 130. Bölümde kaza geçirir. 131. bölümde öldüğü haberini duyacağımızı tahmin ediyorum. Çünkü Tuğçe Ersoy diziden ayrıldı.

Yemin dizisi oyuncularından olan Tuğçe Ersoy, dizinin hikayesinde şuaralar başrol oyuncuları olan Cemre’nin annesiydi.

Yemin dizisinin 131 bölüm 132 bölüm özetini sitemizden okuyabilirsiniz.

2 Aralık 2019 Pazartesi günü Cemre yi oldukça farklı göreceğimiz kesin. Süheyla hanım, kaderin ona yazdığı gibi sıradan bir trafik kazasında aracın ona çarpması sonucu mu öldü? Yoksa bu işte Cavidan hanımın bir parmağı var mı?

Bence günlük hayatın akışında Süheyla hanımın dikkatsizliği sonucu gerçekleşen kaza da öldü.  Pazartesi izleyip göreceğiz.

YEMİN SÜHEYLA ÖLDÜ

Kanal 7 ekranlarında günlük dizi olarak ekranlara gelen Yemin dizisinde Reyhan ve Emir’in aşkı üzerine kurulu olan dizide birbirini seven iki aşık ne yazık ki bir türlü bir araya gelemiyor.

Ya birileri tuzak kurup aldattı süsü veriyor, yada şantajla boşanmalarını sağlıyor, en başta da besleme dediği annesi Cavidan hanım Reyhan’ı ne konakta, nede Emir’in yanında görmek istemiyor. Cemre’nin de aklına giren Cavidan hanım Reyhan’a etmediği eziyet kalmadı. Reyhan kaç kere gitmeyi düşündü, denedi ama dayısı için her türlü eziyete katlandı. Yoksa dayısını da Cavidan hanım öldürecekti. Cavidan hanımın yaptıklarını öğrenen Hikmet bey çocuklar ile konuşmak istediğinde Cavidan hanım çalışma odasında Hikmet beyin arkasından başına ağır masa saati ile vurarak etkisiz hale getirmişti. Hikmet bey o saatten sonra konuşamaz, yürüyemez oldu.

Sırada Emir ile Reyhan’ı ayırmak vardı. Nede olsa Cemre Emir ile evlenmeyi çok istiyordu ama bilmediği bir şey vardı Emir Cemre yi değil Reyhan’ı seviyordu. Talaz’ı bulan Cemre Emir ile Reyhan’ı ayırmak için oyun kurdular Reyhan kaçırıldı Talaz tarafından, Emir Reyhan’ı kurtarmak isterken bir adam ile tartıştı ama öldürmedi. Elindeki silahı aldı kaçtı ama silahı o mekanın dışına atınca Talaz silahı aldı adamı vurdu. Bunu da kameralar kayıt altına aldı. Görüntüler üzerinde oynayan Talaz adamı öldürenin Emir olduğunu gösterir şekilde yeniden montajladı. Bu görüntülerle Cemre Reyhan’a şantaj yaptı ve Emir den boşanmasını istedi. Reyhan da Emir ile konuşmak yerine ki, bunu anlamış değilim. Neden açıkça o gece sen birini mi öldürdün diye sormadı Emir’e silah sesini duydum demedi. Cemre ye boyun eğdi ve Emir hapse girmesin diye Emir den Cemre’nin bulduğu avukat ile boşandı.

Emir Reyhan’ı seviyordu. Boşanmasını bir türlü anlamıyordu. Emir de sinirle öfke ile Reyhan’a eziyetler etmeye başladı. Reyhan konaktan gidecekken Nigar’ın ona bıraktığı not ile dayısının hayatının tehlikede olduğunu anlayıp geri döndü. Reyhan uzun zaman sonra dayısının Cavidan hanım tarafından başından saat ile aldığı darbe ile bu hale geldiğini anladı. Nigar ile konuştu. Saati buldu Cavidan’a yeni telefon hattından mesaj göndererek kocana yaptıklarını biliyorum 200 bin tl para ile sahile gel diye mesaj attı. Cavidan hanım elinde para dolu çanta ile buluşmaya gitti ancak Nigar Reyhan’ın yeni hat aldığını kocasından öğrendi, aradı buldu ve o hattan buluşma iptal diyerek mesaj gönderdi. Cavidan hanım Nigar’ı konaktan kovmak istediğinde de siz beni kovamazsınız diyerek biliyorum yaptıklarınızı diyerek Cavidan hanımdan para istedi.

Cavidan hanımda Nigar’ı kovamadı üstüne para verdi. Talaz da sıkıştırıyordu para diye. Cavidan hanım her koldan sıkıştığı an, Cemre’nin annesi Süheyla hanım devreye girdi ve kızı ile konuşarak artık yeter konaktan ayrıl diyerek İsviçre ye göndermek istedi.

Süheyla Hanım Her şeyi Öğrendi

Süheyla hanım, kızı Cemre yi İsviçreye göndermekte kararlıydı. kredi kartlarını, arabasının anahtarını aldı. İşte o günde araba cd buldu. görüntüleri izledi. Emir birini vurmuş adam ölmüştü. Bunu öğrenmek için kızı ile konuşmak istedi ama kızı telefonlarını açmadı. Yonca yı aradı. Cavidan hanımlarda kaldığını öğrendi. Oysa Cavidan hanımı da aramış Cemre konağa gelmedi demişti. Yalanı ortaya çıktı Cavidan hanımın. Süheyla hanım konağa gitti. Cemre ile Cavidan hanım kendi aralarında konuşuyorlardı. O adamı başımıza sen sardın dedi Cavidan Cemreye. Cemre de bu işi birlikte yaptık dedi. Cavidan da, adam oğlumu katil gösterdi dedi. Cemre de ikimizde biliyoruz Emir katil değil dediğinde Süheyla hanım ordaydı ve kendi ağızlarından itiraf ettikleri bu gerçekleri duydu.

Süheyla Hanım Öldü mü?

Süheyla Hanım Emir ve Reyhan ile Buluşacak Gerçekleri Anlatıp Cd verecekti. Reyhan’ın Emir’e anlatamadıklarını anlatacak, Reyhan’ın Emir den neden boşandığını anlatacaktı. Emir’i telefonla aradı. Nerde olduğunu, Reyhan’ı da sordu. Buluşmak konuşmak istediğini, Reyhan’ın sana anlatamadıklarını ben anlatacağım diyerek buluşmak istedi.

Kızı Cemre yi de evlatlıktan reddederek, bu kadına anne demek istiyordun, artık annen o olsun dedi ve gerçekleri anlatacağını, herkesin yaptıklarınızı öğrenecek, cezanızı çekeceksiniz diyerek konaktan ayrılmış, Emir ve Reyhan ile buluşmaya gitmişti.

Cemre, annem beni sever, canıyım ben onun bunu bana yapmaz derken, Cavidan hanım çoktan kasadaki bütün paraları alıp kaçma planları yapıyor, Cemre ye de hadi pasaportunu alda gidelim hapislerde çürümek istemiyorum, annen çoktan polise gitmiştir diyordu. Cemre fenalaşıp bayıldı. O arada Cavidan hanım neler yaptı Allah bilir?

Süheyla yı Cavidan mı Öldürttü?

Cavidan hanım, gerçekler ortaya çıkmasın diye eşi Hikmet beyi başından yaralamış ve onu yatağa mahkum etmişti. O sebeple ki, Cavidan hanımdan her türlü kötülüğü bekleyebiliriz. Talaz ile konuşarak ona bu işi de vermiş olabilir. Cavidan hanım Süheyla hanımı araba çarpması süsü verilerek Emir ile konuşmasını engellemek istemiş mi bunu pazartesi günü ve o hafta yayınlanacak bölümlerde belki öğrenebiliriz.

yemin dizisi süheyla öldü mü

Süheyla Hanım Öldü mü? Tuğçe Ersoy Yemin Dizisinden Ayrıldı mı?

Süheyla hanım, Emir ve Reyhan ile buluşarak onlara cd den bahsederek gerçekleri söyleyecekti. Buluşma yarine gitti. Tam karşıdan karşıya geçerken Süheyla hanıma araba çarptı. Emir ve Reyhan da sesi duydu ve kaza anında yaralanın Süheyla hanım olduğunu gördüler. Hemen olay yerine gittiler. Süheyla hanım ben ölüyorum dedi. Emir de siz iyi olacaksınız dayanın Reyhan ile ben yanınızdayız yormayın kendinizi dese de, Süheyla hanım cd çok önemli dedi. Sonra da bilincini kaybetti. Emir nabzına baktı. Süheyla hanım çantasındaki cd veremedi ama cd diyerek çok önemli diyerek cd den haberdar etti.

Bundan sonra artık Süheyla hanım dizide olmayacak. Tuğçe Ersoy Yemin dizisinden ayrıldı. Bunu da kısa mesaj ile duyurdu.

 

 

“Aslı”

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi Süheyla Öldü mü?” üzerine 9 yorum

 1. Gozel Ozgur ablama dedi ki:

  Gunaydyn Ozgur ablam nasylsyn iymisin cok ozledim ne guzel annen kardeşinle zaman gecirmişsin mutlu zamanlaryn olsun ablacim ogluşum iy cok selamy var bende seni cok cok sevyorum canym kardeşim allaha emanet ol hep mutly ol ablam

 2. Özgür dedi ki:

  .. Hayırlı geceler.. Site sakinleri.. Allah rahatlık versin… SEVGİMLE..

 3. ÖzgürGozel kardeşim dedi ki:

  Allah rahatlık versin… Ablası..
  Hafta sonu annemdeydim kız kardeşim de vardı güzel zamanlardı şekeri Rabb’ime şükür.. Oğluşun nasıl.. Allah’a emanet olsun… Seni seviyorum ablası..

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi günler arkada$lar. Evet ablam hakli,insanlarin hdp ölerek diziden ayrilmalari dogru degil. Súheyla hanim da i$i ile ilgili,ya da Cemreni de göturup gide bilirdi ba$ka bir ûlkeye. Hep iyiler kayb etmemeli.

 5. Gozel dedi ki:

  Iy akşamlar ablalarym nerdesiniz bu gun niye kimse gelmemiş ya pazar pazar dinlenyomusunuz iy geceler canlarym allah rahatlyk versin

 6. Gozel dedi ki:

  Oldumi gercekden yagny diziden ayryldymy Suheyla hanym.diziden kutiler ayrylsady kutilerin sayy azalardy zatan bir kuti yeter bir diziye

  1. aslı dedi ki:

   Evet Süheyla hanım diziden ayrıldı.

 7. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba.Ben oyuncuların ölerek diziden ayrılmalarını her zaman doğru bulmuyorum.Süheylanın`da diziden gedir diye ölmesi inandırıcı degil bana göre.Hem de Talaz Süheylanı tanımıyor ki? kısa zamanda yaptıra bilirmi Cavidan?

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, Nasılsın?
   Cavidan mı yaptırdı yoksa Süheyla hanım kaza sonucu mu öldü izleyip göreceğiz.
   Ir abi geldi. Elimi bırakma 56. bölüm fragman Cenk in doğum günü sayfasında ablacım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir