Yemin Dizisi Reyhan (Özge Yağız) Kimdir ?

Karamel Yapım imzalı yeni günlük dizi Yemin çok yakında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna dair bilgiler de yavaş yavaş elimize ulaşmaya başladı. Fragmanda yüzü görünen dizinin başrol oyuncusu da hemen izleyiciler arasında merak konusu oldu. Merak edenler için işte Yemin dizisi başrol oyuncusu ve canlandırdığı karakter…

Yemin Dizisi Başrolü Kim ?

Dizinin baş karakterleri Reyhan isimli karakter olacak. Yemin dizisinde Reyhan karakterine ise Özge Yağız hayat verecek. Daha önce Adını Sen Koy dizisinde yer alan oyuncu burada Zeliha karakterini canlandırmıştır. Adını Sen Koy dizisine ikinci sezonda dahil olan oyuncu kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Adını Sen Koy dizisindeki performansı ses getiren oyuncu Kanal 7 ekranlarında çok yakında yer alacak olan Yemin dizisinde başrol oynama şansını yakalamış oldu. Reyhan karakteri ile ilgili yeni bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Peki Özge Yağız kimdir yakından tanıyalım.

Yemin Dizisi Reyhan Karakteri

Yemin dizisinde Reyhan yirmili yaşlarda bir kızdır. Zor bir çocukluk geçiren Reyhan anne ve babasız büyümüştür. Reyhan’ın bu zor zamanlarında en büyük destekçisi Fikret Bey olmuştur. Fikret Bey çocuk yaşlardan beri Reyhan’ı tanımaktadır ve ona kol kanat germiştir. Fikret Bey’in en büyük isteklerinden biri Reyhan’ı oğlu Emir ile evlendirmektir. Fakat Emir ve Reyhan zıt karakterde iki gençtir.

Yemin Dizisi Özge Yağız Kimdir ? Yaşı Sevgilisi

1997 yılında başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi iletişim bilimleri fakültesinde eğitimine devam etmektedir. No 10 stüdya da oyunculuk eğitimleri almıştır. Star Tv nin büyük ses getiren günlük dizisi Adını Sen Koy’da canlandırdığı Zeliha karakteri ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

Yemin Dizisi İlk Fragman

dizibilgi google play

Yemin Dizisi Reyhan (Özge Yağız) Kimdir ? (9 Yorum)

  1. Bayılıyorum sizee……Her bölümden sonra bir sonraki bölümü sabırla bekliyorum doğrusu.Özellikle Reyhana bayılıyorum, o kadar iyi karakterine hayat veriyor ki o duyguyu bana gerçekten hissettiriyor çok iyi bir oyuncu gerçekten.19.bölümde reyhan kaçırılıyor ne olacak çok merak ediyorum doğrusu,sabırla bekliyorum.Birde hafta sonu da bölümleri olsa sizce daha iyi olmaz mı??

  2. Dizide Çok mahsun, çok terbiyeli, çok efendi hanım hanım
    bir kız. İnşallah gerçek’de de öyledir. Reyhanı çok beğendim

  3. Çok yetenikli kiz sevdik seni canim çok iyi iş çikariyosun maşallah allah seni nazrdan korsun. Çook selamiz var ailemden ve turkmenistandan