Yemin Dizisi Oyuncusu Gökberk Demirci’nin Acı Günü Annesi Vefat Etti

Yemin dizisinin Başrol Oyuncularından Gökberk Demirci, Namı diğer Emir’in annesi vefat etti. Bir süredir hasta olan ve hastanede tedavi gören annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Değirmendereli oyuncu Gökberk Demirci’nin annesi Sevcan Nurhan Demirci vefat etti.

 

 

Yerel bir gazete de Yeni Gölcük Gazetesinde yayınlanan habere göre, yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2019 – Çarşamba olan habere göre
Yüzbaşılar Mahallesi Sakinlerinden Emekli Astsubay İlhan Demirci’nin eşi Merhum Berkay Demirci ve Kanal 7 de yayınlanan Yemin Dizisinin Başrol Oyuncusu Gökberk Demirci’nin anneleri Nurhan Demirci vefat etti..
Merhumenin cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Yüzbaşılar Camiinden kaldırılıp Değirmendere 17 Ağustos Mezarlığına defin edilecek.
Yeni Gölcük Gazetesi olarak merhumeye rahmet, ailesine baş sağlığı dileriz.
 

 

GÖKBERK DEMİRCİ’NİN ANNESİ VE MOTOR KAZSINDA ÖLEN KARDEŞİ

 

Dizibilgi Tv ailesi olarak, Başta Gökberk Demirci olmak üzere eşi İlhan Demirci ye ve ailesine, tüm sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Sevcan Nurhan Demirci ye, Motor kazasında hayatını kaybeden kardeşi ile birlikte Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun, geride kalanlara sabrı cemiller ihsan eylesin. Tüm sevenlerinin, yakınlarının başı sağ olsun.

dizibilgi google play

Yemin Dizisi Oyuncusu Gökberk Demirci’nin Acı Günü Annesi Vefat Etti (25 Yorum)

 1. Başınız sağolsun, çok üzüldüm, Allah sabırlar versin size, annenizin mekanı cennet olsun inşallah

 2. Çok yazmadım işlerden dolayı nişanlım izin vermiyor site ye gelmeye aslım analiz super olmuş eline sağlık

 3. Gökberk bey basiniz sag olsun Annenize biz cok uzuldik.ALLAH jayini jennet etsin.Yaninizda olmak isterdik.

 4. Gökberk Demirçinin aýlesine çoh üzüldüm annesinin jai jenet olsun allam rehmet etsin nur içinde ýatsyn Gökberk karbeşinde mekany jenet olsun anen senin ýanndan gitmiş olsada üzülme çünku ol kardeşin ýanynda oljak.

 5. çok iyi bir oyuncu gerçekten duyduğuma çok üzüldüm allah annesine rahmet eylesin mekanı cennet olsun nur içinde yatsın çok üzüldüm çok

 6. Gökberk Demircinin Anesin Kardaşinin Ölümüne Üzgünük Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Rabbim Bir Daha Açı Yuvanıza Kismet Etmesin

 7. Gökberk bey çok başarılı buluyorum beğenerek izliyorum yemin dizinizi annenize allahtan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun.Rabbim sizlere sabır versin.

 8. Gökberk beyin adina çok üzüldük ve tüm sevenlerine baş sagligi dileyorus merhumun mekani cennet olsun

 9. Yemin dizisinin baş rol oyuncusu gökberk demircinin annesine allahtan rahmet kalanlarına baş sağlığı dilerim dubalarımız seninle

 10. Ay cok acy allah rahmet eylesin nur icinde yatsyn mekany cennet olsun tum sevenlerine ve ayilesine allah sabr versin.Gokberk beyin ve yakynlarynyn başy sag olsun.

 11. Merhaba arkada$lar. Amin ablam.Allah rahmet eylesin. Ailesiyle birlikte túm sevenlerinin ba$i sag olsun, allah sabir versin.

 12. Merhaba kızlar. Aslıcım çok acı haberdir. Allah rahmet eylesin.Allah bütün annelere rahmet eylesin.Gökberk beyin de yakınlarının da başı sagolsun.

 13. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Gökberk beye ve ailesinin tüm sevenlerinin yakınlarının başı sağolsun. Allah Ahiret ayrılığı vermesin.