Yemin Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu

Karamel Yapım’ın uzun süredir konuşulan yeni günlük dizisinin ismi belli oldu. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ismi “Yemin” oldu. Dizinin oyuncu kadrosu nu da çok yakında sizlere aktaracağız. Kadro henüz netleşmese de sizlere bir kaç ip ucu aktaralım.

Yemin Dizisi Özeti Konusu ve Fragmanı

Kanal 7 bilindiği gibi günlük dizilerde şu anda lider durumda. Elif dizisi tam 5 sezondur Kanal 7 ekranlarında ve günlük Hint dizileri de büyük başarılar elde ediyor. Dİğer günlük dizilerde olduğu gibi Yemin dizisinin de özetlerini sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yeni günlük dizinin Karamel Yapım’ın uzun soluklu günlük dizilerinden olması bekleniyor. Dİzinin diğer özel kanllarda yayınlanması bekleniyordu fakat sürpriz bir şekilde Kanal 7 de yayonlanacağı açıklandı . Dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri ile ilgili bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edceğiz. Dizinin yayın saati de henüz netleşmiş değil.

Yemin Dizisi Oyuncuları

Elimize ulaşan ve resmi olmayan tüyolara göre Yemin dizisinde Adını Sen Koy dizisindeki oyunculardan bazıları yer alacak. Dizide Adını Sen Koy’dan başka kim yer alacak ve merak edilen diğer soruların cevapları da çok yakında sitemizde olacak.

Dizi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yer alacak ve hafta sonları yayınlanmayacak. Dizinin yeni fragmanları ve yeni bilgileri elimize ulaştıkça bu sayfadan güncelleyerek sizlere aktaracağız. Ayrıca oyuncu kadrosu netleştiğinde de tüm oyuncu bilgileri detaylı olarak sitemizde yer alacak. Dizinin çekim mekanları ve dizide yer alan müzikleri de sizlere en hızlı şekilde aktarmaya çalışacağız.

Sizlerde bu yeni dizi hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilir siniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sen Kiminle Dans Ediyorsun Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Yemin Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu (11 Yorum)

    • Ben onları dizi çekiminde görmüştüm masal kızı leyla ve babası bölümlerini sancaktepe İst cekılmıltı leyla ve kemal favorım evhanımıyım kaçırmadan izlıyorum soluksuz

  1. Guljan can kiriklary dizisi reyting düsukligi yuzunden yayindan kaldirildi.Atv reyting düsuk bolsa hemmedini final yapdy

  2. Pinarcim ilk oncelikle iy gunler bisey sorcakdimda niye can kiriklari dizisini ortadan kaldirdilar onu sorcakdim

    Acikcasi dizi izlemeye pek vaktimda yok ama o diziyi cok sevmisdim….

  3. Erkanyn oynycagy kesinmiki ama eski dizini birakmak neye gerekdi inşalla bu defa izleyicini yary yolda birakmazlar adini sen koya dogry durust finali bile cok gorduler tekrar nasyl guvenilir

  4. Çok heyecanlandım umarım yemin dizisi beklediğim gibi çıkar da adam gibi bir günlük dizi seyrederiz