Yemin Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Kanal 7 de ekran macerasına 18 şubat 2019 da başlayan “Yemin”in 31 Mayıs 2019 Cuma günü sezon finali yapacağı öğrenildi. Hikayesini Nazmiye Yılmaz’ın yazdığı dizinin yeni sezon çekimlerinin ağustos ayında başlaması planlanıyor. “Yemin”e yeni sezonda yeni oyuncular da katılacak.

 
Yemin dizisi aldığı yüksek reyting rakamları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler ve Ceyda Olguner’in başlıca rolleri paylaştığı dizi Karamel Yapımın yeni günlük dizisi.

Daha öncede Adını Sen Koy dizisi ile Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın ünlenmesine sebep olan Karamel Yapım Şimdiler de ise duru güzelliği ile dikkat çeken başrol oyuncusu Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin tanınmasına vesile oluyor.

dizibilgi google play

Yemin Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? (6 Yorum)

 1. Gûnaydin Ayancim.Asli da çok $ükúr iyi,i$leri yogun,hem anaannesine bakiyor,Hanim ablamiz da iyi,o biri arkada$lar bizi unuttular.

 2. Evet zaman çok hızlı ablacım. Hiç bir şeye yetişemiyoruz. Ben dersden fırsat bulup buraya bile gelemiyorum yaa. Neyse. Yaa aslı falan nerde?

 3. Çok $ûkûr canim,iyi olmana sevindim. Biz de geçinib gediyoruz i$de hayat,zaman akib gidiyor.

 4. Camım ablam. İyiyim çok şükür. Dersler çok iyi gidiyor. Şimdilik küçücük bir tatil yapıyorum. Ara verdim derslere. İyi olmanıza sevindim canım ablam. Eeee ne var ne yok?

 5. Aleykûm selam Ayancim.
  Ho$ geldin,nasilsin?dersler falan iyimi? Evet ben de seni özledim.Çok $úkúr biz de iyiyiz.

 6. Selam canlar nasılsınız?
  Sizi çok özledim birtanelerim.
  Siz de beni özlediniz mi?
  Yaaa çokkkk özür dilerim sizi çok ihmal ediyorum. Biliyorum. Ama dersler falan derken zaman akıyor ya. Çok özür dilerim tekrar.
  Eee ne var ne yok?
  Aslım nasılsın? K.azeri ablam. Ve diğerleri nasılsınız?
  Öptüm hepiniZi