Yemin Dizisi Narin Doktor mu? Narin’in Sakladığı Sır Ne?

Burak 19 Kas 2019 Analiz Yemin  0

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Yemin ile ilgili sizlere dizi haberleri sunmaya devam edeceğiz. Yemin dizisinin baş rol karakterleri Emir ve Reyhan iken, Yeni sezonda Leyla karakterinin yerine diziye giren Narin Karakterini yeni sezonda başrol olarak Yağmur Shahbazova canlandırmakta. Kendisi Türkiye ye Azerbaycan dan bu diziden kendisine gelen teklif ile geldi. Dizi de Adı Narin, Azeri bir garson olarak lokantada Kemal’in yemek yerken biranda hayatına girdi.

Narin’in Sırrı Ne?

Narin, Kemal ve Masal ile aynı evde yaşamaya başladı. İlk başlarda Narin’i sevmeyen Masal, Leyla ablasının öldüğünü bilmiyordu. Kemal den hoşlanan sekreter kız Narin’e tuzak kurunca Masal Narin den Leyla ablasının öldüğünü öğrendi.

Kasım ayının sonlarına doğru geldiğimiz şu günlerde ise, dizide Masal ile Narin’in arası gayet iyi. Talaz’ın Kemal’e olan öfkesi, kızgınlığı ise geçmiş değil. Öyle ki Kemal’in yanında olan Narin’e tuzak kurup onu uyuşturucu kuryesi yapmayı düşünecek kadar. Kemal buna engel oldu. Taci sayesinde Narin’in peşine Taci yi takan Kemal son anda Narin’i kurtardı. Talaz amacına ulaşamadı. Tek istediği Kemal’e Narin ile zarar vermek olan Talaz yol keserek aracı onların üstüne sürerek kaza yapmalarına sebep oldu.

Narin Doktor mu?

Ağır yaralandı Kemal ile Narin. İşte bu noktada Narin Kemal’e çok büyük yardımları oldu. Bacağına saplanan dal parçasını kendi imkanları ile çıkarmayı başaran Narin Kemal’in bacağına dikiş attı. Kemal’in de dikkatinden kaçmadı. Narin de yaralanmıştı ve iç kanama geçirmek üzereydi. Kırık bir cam parçası ile kendi kendisini kontrol ederek teşhisi koyduğu an, ne kadar süre dayanacağını da saat olarak hesaplamış güçlü olmak adına kendisine telkinlerde bulunarak ayakta dimdik durmaya çalışıyordu. Taki yardım aramak için dışarı çıkıp bayılana kadar.

Narin’in yaptıkları ve söyledikleri insana biran olsun Narin’in bir sağlıkçı, doktor, olduğu düşüncesini insanın aklına getiriyor. Sizce de öyle değil mi? Normal sıradan birisi hiç eğitim almadan Narin gibi bilgiye sahip olabilir mi? Bence olamaz. O sebeple de bence Narin bir doktor. Azerbaycan da yaşarken iyi, zengin bir ailenin, kızı ve doktor eğitimi alan, piyano kursu da almış olan birisi Narin.

Narin Kimden Neden Kaçıyor? Neden Azerbaycan’a Dönmek İstemiyor?

Narin Azerbaycan’a dönmek istemiyor. Sınır dışı edilmemek için Kemal ile evlendi. Evlerinde misafir ettiği şirket ortağı ve eşi ile evlerinde çekindikleri resmi internet ortamında sosyal medya da paylaşmamasını özellikle istedi. Yerinin belli olmasını istemiyor. Peki ama neden? Narin birilerinden kaçıyor, saklanıyor, bulunmak istemiyor. Ne olmuş ise artık memleketine normal biri gibi gitmek yerine kaçak yollardan gitmeyi düşünüyor. Bu da Narin’in birilerinden kaçtığını, bulunmak istenmediğini gösteriyor. Peki Narin kimden neden kaçıyor?.

Narin’in herkeslerden sakladığı, kimselere söyleyemediği sırrı ne?

Ben bundan önceki bölüm özeti sayfasında, 121. bölüm fragman sayfasında, düşüncelerimi yazmıştım. Aynı sayfada 122 bölüm ve 123. bölüm özeti de vardı.

Bu konuda düşüncelerinizi paylaşır mısınız? Bakalım Narin neler saklıyor hayatında neler yaşadı ki böyle davranıyor?

 

“Aslı”

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi Narin Doktor mu? Narin’in Sakladığı Sır Ne?” üzerine 22 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar.
  Günaycim sag ol canim,sen nasilsin?
  Gözelim özûr dilemene gerek yok,olur böyle $eyler.
  Arzucum endi$elenme, in$allah ayrilmayiz hele Aslimiz buradayken hiç ayrilmayiz.

  1. aslı dedi ki:

   iyi geceler canım

 2. Günay dedi ki:

  İyi GÜNLER arkadaşlar. Nasılsınız? İnşallah iyisiniz hepiniz. Azeri ablam,Aslıcım,Arzucum, Xanımcım, Hanım ablam, Özgür teyzem, Güzelcim sizler nasılsınız? Inşallah herşey yolunda.Güzelcim öyLe düşünme. Sen bizim deyerli arkadaşlarımızdan birisin. Bende de önceller oluyurdu. Üzülme böyle şeyler üçün. Sağlığ olsun. Askerin nasıl? İnşallah iyi. Tez bir zamandan sizlere kavoşsun. Amin. Sizleri çok seviyorum. Kendinize iyi bakın. ☺☺☺

  1. Gozel dedi ki:

   Hayirli akşamlar Gunaycim sag olasyn canym askerim iy cok selamy var inşalla az bir zaman kaldy kovuşmagyma.bende sizi cok sevyorum canym iy geceler canlarym

 3. Gozel dedi ki:

  Teşekkul ederim ASLIM zatan oyuzden sana yazdym hic sorun dil bazen oyle olur Ikbal beyede sanada kolay gelsin canym.burasy benim evim oldy istesemde kopamam hepinizi cok sevyorum hepinizde ozelsiniz .sabah bakdygymda yokdy biyan kuti oldym sonra arzucim ve Gunelin yorumynyn yoklugyny fark etdim sonra anladym sorun oldygyny.teşekkur ederim Aslicim sag olasyn canym benim
  Kamili ablam ozur dilerim hepinizden yorumymy gormeyince oyle his etdim biraz alyngan oldummy ben askeriniz iy cok selamy var tamam selamyny ileterim canym ablam sizleri cok sevyorum canym kardeşlerim

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim canım benim. ❤
   iyi geceler

 4. aslı dedi ki:

  Günaydın Arzu’cum, Gözel’in yaşadıklarını sende yaşamışsın. Üzgünüm silinen mesajlarınız için ama Gözel’e de dediğim gibi İkbal abi de bende siteye bir süre giremedik. Site kendisi silmiş mesajları ve konuları bizden kaynaklanan bir durum değil. Bundan sonra böyle bir durumu yaşamamanız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Özellikle de İkbal abi Lütfen bizi de anlayın olur mu? Anlayışınız için hepinize Arzu, Gözel ve mesajları silinen diğer arkadaşlar teşekkür ederiz.
  Bir sıkıntı yaşarsanız yazın yine elimizden geleni yapar sorunu çözmeye çalışırız. Hepinizi seviyorum. Görüşürüz ❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. Arzuw dedi ki:

   Asly abla özürdilirum sizden ben döndigine mutlu olup Ikbal beýin tatly kyzny görüp tevriklerimi ýazmyşdym benim ýazdigim silinmiş o ýüzden öfgeledin tekrar özür abla. Benim sevgili arkadaşlarymdan aýryldygma dýşündim hepinizi öpiorum .GÖZEL,GÜNAÝ,HANM ABLA,KÂMILSJIM,ÖZGÜR,HANMJIM.

   1. aslı dedi ki:

    Canım benim yazdığın silindiği için üzgünüm istersen yeniden yazabilirsin İkbal abi okuduğunda mutlu olacaktır.

 5. aslı dedi ki:

  Günaydın, Hayırlı sabahlar arkadaşlar. Gözelcim, Canım benim sakın kendini dışlanmış hissetme bu sana özel, sadece sana yapılmış bir durum değil. Sen bizim için özelsin. Bunu biliyorsun. Seni ne kadar çok sevdiğimizi biliyorsun. ❤❤❤❤❤
  Dün İkbal abi ile ben oldukça zor bir gün geçirdik. Sebebi de sitenin dün zor bir süreçten geçmiş olması. Siteye biz bile giremedik. Senin ve diğer yorum yazan arkadaşların yorumları da belli zaman aralığında olduğu için sistem kendisi sildi. Ne ikbal abi ne ben bu konu da müdahale yapmadık. Siteye şuan ulaşabiliyorsak, ulaşabiliyorsanız İkbal abi sayesinde. İkbal abinin açtığı konularda silindi. Elden gelen bir durum değil. Gözelcim, silinen yorumlarını ne ben ne İkbal abi silmedik canım benim.

 6. Arzu dedi ki:

  Öle olsa ben ýorumum ýazmijam neden öýle ýapiorsunuz

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar. O nasil söz Gözelim? Sen bizim canimizsin,öyle $ey olurmu heç? Askerimiz nasil?Selamlarimizi söyle.

 8. Gozel dedi ki:

  Aslicim rija etsem bakarmysyn benim dunki yazan yorumlarym yok oysa ben her sayfaya yorum yazmyşdym her kesi sormuşdum kuti oldum biyanda nedenini bilermisin canym kendimi dişlanmyş hissetdim.

  1. Arzu dedi ki:

   Merhaba Gözel abla benimde ýazdigim ýorumum ýok ene gelen site sahibini Ikbal beýi tevrik edip ýazdigim ýorumum ýok neden öýle her sahipaýa ýorum ýazýorun ýoksa silmek istiormisiniz

   1. Gozel dedi ki:

    Meraba Arzucum evet oyle oldi sitede sorun olmuşdyr icin rahat olsun uc senedir burdayim kardeşlerim cok saygyly bilerek kimseyin kalbyny kirmazlar. Bende ikbal beyi tebrik etmişdim .eski yonetici resul beyde cok iy biridi her yorumcyya cok saygylydy inşalla ikbal beyde oyledir bize Aslimizi getirdi

    1. aslı dedi ki:

     Arkadaşlar sitede şuan için sıkıntı yok, siz sıkıntı yaşıyor musunuz? İsterseniz yazdıklarınızı yeniden yazabilirsiniz

    2. ikbal dedi ki:

     Site de sorun yaşadık ve sonunda çözdük. İyi demesek de iyi olmaya çalışıyorum dersek daha doğru olur 🙂

 9. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn canlarym Aslicim ellerine saglyk o sirri bende cok merak edyorum doktorluk egitimi almyş olmaly.Narin her konuda becerikli biri.inşalla izleyip gorucegis
  Sevgilerimle canlarym

  1. aslı dedi ki:

   iyi geceler canım

 10. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar arkada$lar. Aslicim Gûnay da hakli,ama bu evlilikten kaçmaktan çok ba$ka bir $eye benziyor. Bakalim bunun altindan neler çikacak. Her kese iyi geceler.

 11. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar . Aslıcım ellerine sağlı . Bencede birşeyler var . Amma ne onu bende izləyici olarak merak ediyorum. Benim düşüncem böyle. Belki evlenmek üzrede ola bilir, istemediyi adamla. Kendisi gibi zəngin admala da. Ya dokturken kimse öle bilir. Yada babası ile alakalı ola bilir. Düşüncelerim çok. Dizi de Narin babasını hatırlıyordu. Baba beni bırakıma. Ailəsi ilede problemi olan bilir. Yazdıklarımdan hangisi düz olucak. Belkide hiç biri. Belkide biri . Aslıcım senin yorumunuda merak ediyorum. Kendinize iyi bakın.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Günaycım, bence Narin doktor bakalım ne zaman sırlarını öğrenecek Kemal?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir