Yemin Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 22 Kas 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Karamel Yapım’ın uzun süredir konuşulan yeni günlük dizisinin ismi belli oldu. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ismi “Yemin” oldu. Dizinin oyuncu kadrosunu da çok yakında sizlere aktaracağız. Kadro henüz netleşmese de sizlere bir kaç ip ucu aktaralım.

Yemin Dizisi Özeti Konusu ve Fragmanı

Kanal 7 bilindiği gibi günlük dizilerde şu anda lider durumda. Elif dizisi tam 5 sezondur Kanal 7 ekranlarında ve günlük Hint dizileri de büyük başarılar elde ediyor. Diğer günlük dizilerde olduğu gibi Yemin dizisinin de özetlerini sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yeni günlük dizinin Karamel Yapım’ın uzun soluklu günlük dizilerinden olması bekleniyor. Dizinin diğer özel kanallarda yayınlanması bekleniyordu fakat sürpriz bir şekilde Kanal 7 de yayınlanacağı açıklandı . Dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri ile ilgili bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Dizinin yayın saati de henüz netleşmiş değil.

Yemin Dizisi Oyuncuları

Elimize ulaşan ve resmi olmayan tüyolara göre Yemin dizisinde Adını Sen Koy dizisindeki oyunculardan bazıları yer alacak. Dizide Adını Sen Koy’dan başka kim yer alacak ve merak edilen diğer soruların cevapları da çok yakında sitemizde olacak.

Dizi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yer alacak ve hafta sonları yayınlanmayacak. Dizinin yeni fragmanları ve yeni bilgileri elimize ulaştıkça bu sayfadan güncelleyerek sizlere aktaracağız. Ayrıca oyuncu kadrosu netleştiğinde de tüm oyuncu bilgileri detaylı olarak sitemizde yer alacak. Dizinin çekim mekanları ve dizide yer alan müzikleri de sizlere en hızlı şekilde aktarmaya çalışacağız.

Sizlerde bu yeni dizi hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

 

YEMİN DİZİSİ KONUSU 

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.  Oğlu için büyük planları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır. 

Emir’in kaderinin yeniden yazıldığı günlerde, amcası Kemal’in hayatı da evine giren davetsiz misafirle değişir.  Şirket ortağı ve başarılı bir avukat olan Kemal, 5 yaşındaki kızıyla yaşayan bekâr bir babadır. Tüm dünyasını biricik kızı Masal üzerine kuran genç adamın, en büyük yarası ise kızının sessizliğidir. 3 yıl önce annesinin evi terk etmesiyle içine kapanan Masal, o günden sonra bir daha hiç konuşmamıştır.  Kemal de o günden sonra bütün kadınlara kalbinin kapılarını kapatmıştır. Ta ki güzeller güzeli Leyla bir gece yarısı ansızın hayatına girinceye kadar. Leyla’nın davetsiz misafirliği, Kemal ve Masal için bir mucizenin kapısını aralar. O geceden sonra Kemal, Leyla ve Masal için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Biri yeminle evlilikte kalmaya, diğeri kaçmaya niyetli iki gencin Yemin’li aşk hikayesi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında.

yemin oyuncu kadrosu

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Kubilay Koçak
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Yapım: Karamel Yapım
Uygulayıcı Yapımcı: Armağan Pertez
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi

Yemin Dizisi Oyuncuları

yemin oyuncu kadrosu

Özge Yağız (Reyhan)

Yemin Reyhan Kimdir?

Babası ve annesi vefat eden Reyhan köyde kendi halinde yaşayan biridir. Hikmet bey ise Reyhan’ın dayısıdır. Reyhan’ın annesi ile eskiden tanışmaktadır. Hikmet bey uzaktan uzağa her zaman Reyhan’a destek olmuştur. Hikret bey Reyhan’dan oğlu Emir ile evlenmesini ve bir yemin ettirerek hasta olduğunu bu hastalığından da kimseye bahsetmemesini ister. Reyhan istemese de bu evliliği kabul eder ama çok zor günler Reyhan’ı beklemektedir.

Özge Yağız Kimdir? 

10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında yayınlanan Adını sen Koy dizisi ile yaşayan Özge Yağız, Zeliha olarak ekranlarda yerini almıştır. Adını Sen Koy dizisi 3 sezon yayınlanıp yayından kaldırıldıktan sonra şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız, 1.69 metre boyunda, 52 kilo ve Koç burcudur.

yemin oyuncu

Gökberk Demirci (Emir Tarhun)

Yemin Emir Tarhun Kimdir?

Emir Hikmet bey ve Cavidan Tarhun’un büyük oğludur. Zengin ailenin şımarık, motosiklet tutkunu, evlenmeyi hiç düşünmeyen 30’lu yaşlara merdiven dayamış birisidir. Hikmet bey oğlunun evlenerek bir aile kurmasını, şirketin başına geçmesini ister. Emir ise babasının hiç bir zaman kendisinden memnun olmayacağın düşünür. Emir sonradan zorla evlendirildiği Reyhan’a aşık olur ama ona dokunmayacağına dair çok büyük bir yemin eder. 

Gökberk Demirci Kimdir? 

20 Ekim 1989 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalı’dır. Cengiz Küçükayvaz tiyatrosunda oyunculuk dersleri almıştır. Oyunculuk kariyerine 2012 yılında yayınlanan Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisi ile adım atan Gökberk Demirci, Kick Boks yapmakta ve 2009 bölge üçüncüsü olmuştur. At binmeyi sever. Adını Sen Koy dizisinde Kılıç karakteri ile kendisini sevdiren Gökberk Demirci şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Emir karakterine hayat vermektedir. Annesini kısa bir süre önce kaybetmiştir. Büyük annesini de annesinin vefatından kısa bir süre sonra kaybetmiştir. Erkek kardeşini de elim bir kaza da kaybeden Gökberk Demirci, 1.81 metre boyunda, 77 kilo ve Terazi burcudur.

yemin kemal

Can Verel (Kemal Tarhun)

Yemin Kemal Tarhun Kimdir?

Kemal İstanbul’un önde gelen avukatlarından biridir. Çalışkan disiplinli düzenli bir adam olan Kemal Emir’in babası Hikmet Tarhun’un küçük kardeşidir. Emir’in öz amcasıdır. Eşinden ayrılan Kemal kızı Masal ile birlikte yaşamaktadır.

Masal’a iyi bir baba olmaya çalışan Kemal ne yazık ki çok emek verse de kızı Masal’ın konuşmamasına engel olamamıştır. Çünkü Masal annesinin evi terk etmesini hazmedememiş ve kimse ile konuşmayarak içine kapanmıştır.

Can Verel Kimdir?

1 Ocak 1982 İstanbul doğumludur. Fenerbahçeli ünlü futbolcu Engin Verel’in oğludur. Annesi Bahar Erdeniz dir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2004 yılında yayınlanan Omuz Omuza dizisi ile yaşamıştır. Türkiye Futbol Vakfı/yönetim kurulu üyesidir ve Ebru Küçükaka menajerliğin oyuncusudur.

Omuz Omuza, Arka Sokaklar, Selena, Hayat Güzeldir, Gemilerde Talim Var, Papatyam, İstanbullu Gelin, Sen Anlat Karadeniz, dizilerinde rol alan Can Verel, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Emir karakterine hayat vermektedir. Can Verel, 1.85 metre boyunda ve 78 kilodur.

Munise Özlem (Leyla)

Yemin Leyla Kimdir? 

Yemin dizisinin birinci sezonunda dizide yer alan Leyla uzun süredir konuşmayan Masal’ın konuşmasına sebep olan ve Kemal’in evine hırsız olarak giren sonradan Masal’ın bakıcısı olan Talaz’ın kızıdır. 1. sezonun sonunda babası ile tartıştığı an damdan düşerek ölmüş ve diziden ayrılmıştır.

Munise Özlem Kimdir?

 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. TRT ekranlarında yayınlanan Lise Devriyesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Munise Özlem, 4N1K sinema filminde rol almıştır. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Leyla karakterine hayat vermiştir. Dağcılık sporu ile ilgilenmekte zirve tırmanışları yapmaktadır.  Munise Özlem, 1.63 metre boyunda ve 54 kilodur.

Gül Arcan Gürses (Cavidan Tarhun)

Yemin Cavidan Tarhun Kimdir?

Yemin dizisinde Hikmet beyin eşi, Emir ve Suna’nın annesi, geçmişinde çok zor günler geçirmiş ve zengin olma hayali ile Hikmet Tarhun ile evlenen Cavidan hanım gözünü makam ve para hırsı bürümüş birisidir.  Engelli kızı Sunadan utanan ve onunla insan içine çıkmak istemeyen, oğlu Emir’i Cemre ile evlendirmek isteyen Cavidan Tarhun, Reyhan ile Emir’in arasını bozmak için elinden geleni yapar. 

Gül Arcan Gürses Kimdir?

20 Ekim 1959 Ankara’da dünyaya gelen Gül Arcan Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. İki Dünya arasında dizisinde rol almıştır ve bir çok tiyatro oyununda yer almıştır. Gül Ercan deneyimli bir tiyatrocudur. Adını Sen Koy dizisinde hayat verdiği Şükran Teyze karakteri ile çok sevilmiş ve tanınmıştır.

Gül Arcan, Usta oyuncu Atilla Arcan ile 1984 yılında evlendi. Bu evlilikten Şebnem Sevgi Gürses, Özgür Arcan, Barış Arcan, Çağrı Arcan adlı dört çocuğu oldu. Eşi Atilla Arcan 2015 yılında hayatını kaybetti.

Gül Arcan, Kanal 7’nin günlük dizisi Yemin’de rol almakta.Dizide Cavidan rolüne hayat vermektedir.

Berkant Müftüler (Hikmet Tarhun)

Yemin Hikmet Tarhun Kimdir?

Hikmet bey, sayılı zenginlerdendir. şirket sahibi olan Hikmet bey hastadır ve hastalığını herkeslerden saklar. Oğlu Emir’in evlenmesini ve aile kurmasını, şirketin başına geçmesini ister bu nedenle de Reyhan ile Emir’i evlendirir. Reyhan’a hastalığından bahsederek yemin ettirir ve oğlu Emir ile evlenmesini sağlar.

Berkant Müftüler Kimdir?

1967 doğumlu olan Berkant Müftüler  Berkant Müftüler Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. Güneşin Kızları, Aşktan Kaçılmaz, Karadayı, Suskunlar, Kara Sevda, Papatyam, Kapalı Çarşı, Aşk Bir Hayal ve Son olarak Sevda Kuşun Kanadında ve Evli ve Öfkeli dizisinde yer almıştır. Next Way Management’in oyuncusudur. 1,81 boyunda ve 80 Kg’dır.

Berkant Müftüler, Colgate, Coco colo, Cibbs reklamlarında oynamıştır. Gitar, ingilizce, Yüzme, Kürek, Binicilik, Basketbol, Motosiklet ilgi alanlarıdır.  Kanal 7 de yayınlanan Yemin dizisinde Hikmet Tarhun karakteri ile seyirci karşısına çıkmaktadır.

yemin cemre

Ceyda Olguner (Cemre)

Yemin Cemre Kimdir?

Tarhun ailesinin yakın arkadaşlarından Süheyla hanımın kızıdır. Emir’in yakın arkadaşı iken Cavidan hanımın aklına girmesi ile Emir ile evlenmek için elinden geleni yapar. Emir’e sevdalıdır. Cavidan hanım ile iş birliği yaparak Reyhan’a olmadık kötülükler yapar. 

Ceyda Olguner Kimdir?

1987 Ankara doğumlu güzel oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur. 1.77 boyunda 55 kilodur.

Günümüzde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin isimli dizide Cemre karakterini canlandırmaktadır. Daha önce Saklı Kalan dizisinde Ece ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mahfiruz Hatice karakterlerini canlandırmıştır. Rol aldığı diğer diziler; Kurtlar Vadisi Pusu, Zeyrek ile Çeyrek, Masum Değiliz, Sevda Kuşun Kanadında.

yemin masal

Cansın Mina Gür (Masal)

Yemin Masal Kimdir?

Kemal Tarhun’un kızıdır. Annesi evi terk edince konuşmaktan vazgeçen ve uzun süre konuşmayan Masal Leyla ablası sayesinde yeniden konuşmaya başlar.

Cansın Mina Gür Kimdir?

2013 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cansın Mina Gür ‘ün babası bankacı, annesi ise öğretmen olarak çalışmaktadırlar. Ailenin tek çocuğu’dur.

Zerin Kultural Cast Ajans’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdüren çocuk oyuncu bugüne kadar Abc Sıvı Sabun, Türk Telekom, Nesquik ve Vakıfbank gibi firmaların reklamlarında yer almış ayrıca Tanca Kids Katalog çekimlerine katılmıştır.

Günümüzde Kanal 7’de yayınlanmakta olan Yemin isimli dizide Masal karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

yemin oyuncuları süheyla

Tuğçe Ersoy Kacarski (Süheyla)

Yemin Süheyla Kimdir?

Dizide konuşma sorunları yaşayan Masal’ın uzun süredir doktorluğunu yapmaktadır.Masal ile Leyla arasında yaşanan duygusal Bağda Her zaman Leyla’dan övgüler ile söz etmiştir.Dizide zaman zaman ekranlara gelerek Masal’ın babası Kemal ile sohbet eder Masal ile ilgili konuşurlar. Cemre’nin Annesi Süheyla dizide ünlü bir doktor rolü ile ekranlara gelmektedir. Emir’e aşık olan Cemre’nin annesidir. Cemre gibi değildir ama oldukça yumuşak kalpli ve kötülük düşünmeyen birisidir. Ait olduğu sosyetik camia ve klupte önemli bir yere sahiptir. Cavidan hanım ona zaman zaman yalakalık yapar. Ancak Süreyya hanım kendi çizgisinden taviz vermeyen birisidir.

Tuğçe Ersoy Kacarski Kimdir?

3 Mart 1978 İstanbul doğumludur. Müzisyen Metin Ersoy’un kızıdır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. 1.68 boyunda, 57 kilodur.  Tuğçe Ersoy 2005 yılında The İmam 2007 yılında ise Plajda  filmlerinde rol aldı. Sonrasında Hanımın Çiftliği ve Ay Tutulması Eş ruhumun Eş zamanı, Kuş Dili, Yolun Sonu ve Anadolu Efsaneleri gibi projelerdede rol almıştır. Tuğçe Ersoy’un kariyerinde ki en önemli rolü Adını Sen Koy’da  Jülide karakteri olmuştur. Tuğçe Ersoy, Michel Kacinscy ile evli ve bir çocuk annesidir.

Şimdilerde Kanal 7’nin günlük dizisi Yemin’de rol almaktadır.

yemin şehriye

Derya Kurtuluş Oktar (Şehriye)

Yemin Şehriye Kimdir?

Avukat Kemal Tarhun’un evinde ona yardımcı olan ev ve yemek işleri ile ilgilenen Şehriye hanım, Hikmet Tarhun larda şoför olarak çalışan Sefer’in annesidir.

Derya Kurtuluş Oktar Kimdir?

29 Mayıs 1965 İstanbul doğumludur. Evli ve bir kızı olan Derya Kurtuluş baba tarafından aslen Sinop Ayancık’lıdır. 1.60 boyunda 78 kilodur.

İlköğretim ve Ortaokulu İstanbul’da tamamlamış ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Şehir tiyatrolarına 1989 yılında adım atan Derya Kurtuluş İstanbul’un Gözleri Mahmur, Kuyruklu Yıldız Altında, Ağrı Dağı Efsanesi, Yedi Kocalı Hürmüz, Fermanlı Deli Hazretleri, Theope, Barışa Şans Verin, Gılgameş, Sultan Gelin gibi tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

1980 ve 1986 yıllarında Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Sanat Müziği Korosunda yer almıştır. Oyuncu ve tiyatrocu kimliğinin yanı sıra Lisanslı Milli Atıcı’dır.

Bugüne kadar Avrupa Yakası, Umut Taksi, Eltiler, Çiçek Taksi, Şengün Konağı, Sırlar Dünyası, Belalı Baldız, Akasya Durağı,  Adını Sen Koy isimli dizide Hediye karakterini canlandırmıştır.

Günümüzde ise Yemin dizisinde Şehriye abla olarak seyirci karşısına çıkmaktadır.

yemin talaz

Mustafa Şimşek (Talaz)

Yemin Talaz Kimdir?

Avukat Kemal’e geçmişten duyduğu kin nedeni ile kızım dediği Leyla yı Kemal’in evine hırsız olarak sokar. Masal’ı kaçırmak ister. Leyla yı kızı gibi sever ama gerçek kızı değildir. Hırsızlık şebekesinin başıdır. En iyi elemanı da Leyla dır.

Mustafa Şimşek Kimdir?

1 Ocak 1965. Ünyeli olan oyuncu, hayatının büyük bir kısmını da burada geçirdi. Ünye Lisesi’nde lise eğitimini tamamladı. Markos karakteri ile Diriliş dizisinin yanı sıra Necip Fazıl Karakteri ile de Sevda Kuşun Kanadında ve bir çok dizilerde rol almıştır.

yemin suna

Sıla Türkoğlu (Suna)

Yemin Suna Kimdir?

Hikmet ve Cavidan Tarhun’un yürüme engeli olan kızıdır. Emir’in kardeşidir. İyileşmesi için ailesi onu doktora götürmekte Cavidan hanım ise kızı ile insan içine çıkmaktan çekinmektedir.

Sıla Türkoğlu Kimdir?

1999 yılında İzmir‘de dünyaya gelmiş. Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi‘nden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra oyuncu olmak istediği için Tunay Menajerliğe başvuru yapan güzel ve yetenekli oyuncu Sıla Türkoğlu geleceğin başrol oyuncuları arasında gösterilmektedir. Genç oyuncu Sıla Türkoğlu ilk oyunculuk deneyimi 2018 yılında Atv’de yayınlanan Ağlama Anne dizisinde Alev (Birce Akalay) karakterinin gençliğine başarı ile hayat vermiştir.

18 Şubat 2019’da Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına başlayan ve çok sevilen günlük dizi Yemin‘in kadrosunda Suna olarak yer almaktadır.

yemin

Esra Demirci Çoban (Melike)

Yemin Melike Kimdir?

Hikmet Tarhunların evinde çalışan iyi kalpli birisidir. Küçüklükten Emir’i yetiştiren ve yürüyemeyen Suna’ya bakmakla görevlidir. Erzurum ilinden gelen ve Emir ile evlenen Reyhan’ın konakta en büyük yardımcıdır. Konakta Hikmet beyden sonra Reyhan’a tek sahip çıkan Kişi Melike hanımdır.

Esra Demirci Çoban Kimdir? 

Ali Çoban ile evlidir.Bir erkek çocuğu vardır. Adını Sen Koy dizisinde Aysel hala olarak ekranlardaydı. 

yemin nigar

Yağmur Akdağ (Nigar)

Yemin Nigar Kimdir?

Tarhun ailesinin hizmetkarıdır. Sefer ile evlidir. Şehriye hanım ile pek anlaşamaz. Gözü yükseklerdedir onun için de elinden her kötülük gelir.

Yağmur Akdağ Kimdir?

5 Haziran 1990 İstanbul doğumludur. Yurt dışından 2015 yılında İstanbul’a dönüş yapmıştır. Moda Tasarım Bölümü mezunudur. Bir dönem reklamlarda da oynamıştır. İlk Dizi deneyimi Yemin Dizisidir.“Matmazel Julie” isimli tiyatro oyununda rol almıştır.

yemin zafer

Ali Dereli (Zafer)

Yemin Zafer Kimdir?

Emir’in en yakın arkadaşı, dert ortağıdır. Emir’i bir çok konuda uyarır ve ona doğru yolu göstermeye çalışır.

Ali Dereli Kimdir?

İstanbul doğumlu olan iki çocuklu bir ailenin ferdidir. Asıl adı Ali Ragıp Dereli dir. Orta okulu 50. Yıl Ticaret Meslek Lisesi’nde okudu. İzmir’de yaşadığı yıllarda bateristlik, vokalistlik, DJ ve tonemaisterlik deneyimlerinin yanı sıra profesyonel basketbol oynadı. Aklı fikri Beşiktaş Cafe Crown’da basketbol oynamak olsa da talihsiz bir sakatlanmayla basketbol hayatını bitirmek zorunda kaldı. İstanbul’a yerleşti.

O dönemlerde fiziğine yakın çevresinin sürekli iltifatlarda bulunduğunu, model olmak için yönlendirildiğini söyleyen Ali Ragıp Dereli  yurt dışındaki birçok ajanstan teklif gelse de Türkiye’de üç yıl modellik yaptı. Gönlünde oyunculuk olduğu için dizi sektörüne geçiş yaptı.

Ali Dereli aynı zamanda bir müzik sanatçısıdır. Mum isminde bir single şarkısı vardır. Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. Aşk-ı Memnu, Arka Sokaklar Ali Dereli’nin yer aldığı önemli projelerdendir. 

yemin sefer

Barış Gürses (Sefer)

Yemin Sefer Kimdir?

Tarhun ailesinin emektar şoförü Nigar’ın eşi, Şehriye ablanın oğludur.

Barış Gürses Kimdir?

Maltepe Üniversitesi mezunudur. Dizi geçmişi fazla değildir. 2010 yılında Öğretmen Kemal dizisinde Cücü karakterini canlandırmıştır. Adını Sen Koy dizisinde de rol almıştır.

yemin yonca

Almira Tuğgül Küçükoğlu (Yonca)

Yemin Yonca Kimdir?

Tarhun ailesinin şirketinde sekreter olarak çalışmakta Kemal Tarhun dan hoşlanmaktadır. 

Almira Tuğgül Küçükoğlu Kimdir?

2 Nisan 2000 İzmir doğumlu, 1.66 boyunda 54 kilodur. Buz pateni ile ilgilenmiş ve başarılara imza atmıştır. Tekvando, Aikodo ile ilgilenmektedir. Daha önce bir dizide rol almamıştır. İlk dizi deneyimini Yemin dizisinde Yonca rolü ile yaşamaktadır.

yemin taci

Can Çağlar (Taci)

Yemin Taci Kimdir?

Talaz’ın yanında getir götür işlerine bakan hırsızlık yapan, Leyla dan hoşlanan Taci, Leyla öldükten sonra Kemal’in yanında işe başlar ve onun şoförlüğünü yapar.

Can Çağlar Kimdir?

İlk dizi tecrübesini Yemin dizisinde yaşamaktadır. Hakkında fazla bir bilgi yok.

yemin oya

Gözde Gündüzlü (Oya)

Yemin Oya Kimdir?

Hikmet ve Kemal Tarhun’un kız kardeşidir. Uzun süre yurt dışında yaşamış ve şirket hisselerini almak için geri dönmüştür. Çok para harcayan birisidir.

Gözde Gündüzlü Kimdir?

1982 doğumlu güzel oyuncu Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde eğitim aldı. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunu, Gözde Gündüzlü, 6 yılı aşan TV Program sunuculuğundan başlayıp, dizi oyunculuğuna uzanan kariyerinde TGRT Haber bünyesinde program sunuculuğu yapmıştır..

İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisiyle yapsa da sonrasında uzun bir süre oyunculuk yapmadı. Beni Böyle Sev, Aşkın Bedeli ve Güllerin Savaşı dizilerinde rol aldı. Daha sonra  Alija dizisinde Hayriye karakterini canlandırmıştır. Gözde Gündüzlü Gülperi dizisinde  Cemre karakterini canlandırmıştır.

yemin narin

Yağmur Shahbazova (Narin)

Yemin Narin Kimdir?

Azerbaycandan Türkiye ye gelmiş ve memleketine dönmemek için Kemal ile evlenmeyi kabul etmiştir. Reyhan ve Zeynep ile ilk geldiği zamanlarda tanışmış ve onlarla arkadaş olmuştur. 

Yağmur Shahbazova Kimdir?

13 Şubat 1987 de Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de doğmuştur.  Azerbeycan’ın çok sevilen ve tanınan oyuncu ve modellerinden biri olan Yağmur Shahbazova Azerbeycan’da Vicdan Hakkı dizisi ile tanınmış ev üç sezon boyunca Vicdan Hakkı dizisi izleyicinin beğenisi kazanmıştır. 

 Sosyal medyada milyonlarca hayranı olan Yağmur Shahbazova,  tam bir sosyal medya fenomenidir. Annesi Esmiralda Shahbazova de bir tiyatro oyuncusu olan Yağmur Shahbazova ilk olarak reklamlarda yer almıştır.

Kanal 7’nin Türkiye’ye getirdiği Yagmur Shahbazova Yemin dizisinde Narin karakterine hayat veriyor.

yemin zeynep

Balım Gaye Bayrak (Zeynep)

Yemin Zeynep Kimdir?

Üvey annesi tarafından şiddet gören Zeynep Reyhan sayesinde Hikmet Tarhun’un evinde yaşamaya başlar

Balım Gaye Bayrak Kimdir?

2006 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimine Şair Nedim Orta öğretim Okulu’nda devam eden küçük oyuncu; 2012 yılında rol aldığı İki Dünya Arasında dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Adını Sen Koy dizisinden sonra Yemin dizisinde oynamaktadır.

yemin vural

Umed Shatakov (Vural)

Yemin Vural Kimdir?

Suna’nın internet üzerinden tanıştığı konağa tanışmak için gelen sonra da Cavidan hanımla iş birliği yaparak Reyhan ve Emir’in aralarının açılmasına sebep olan para avcısı biridir.

Umed Shatakov Kimdir?

Konya Selçuk Üniversitesinden mezun olmuştur. Memleketi Duşanbe dir. Oscar oyunculuk akademisine bağlı olarak çalışan Umed,  Yemi̇n: Vural, Ayna: Mahir. Merhaba güzel vatanım: Enver Kurt olarak dizilerde rol almıştır. 

Yemin Dizisi Özetlerini aşağıdaki sayfadan 

https://dizibilgi.tv/analiz-yemin/

Günlük olarak sitemizden okuyabilir sizde yorum yaparak dizi hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)” üzerine 22 yorum

 1. Emirsavas Kemal dedi ki:

  Emirsavas Kemal hikmet İbrahim Beyhan melike yiğit bey narin şehriye civarda Hasan Bekir Cumartesi Pazar Cuma Cumartesi Pazar doğum günü mesajı atan insanı sevin bence sizin çok iyi takipçiler bana sana kızarım bak bak ekran başına toplayan sen benim icin etiket diyenler takip etsinler beni takip final yapacak maaşını sizikardesinizkahvagaetmeyinlütfen Mert masal damatamca hayırlı olsun kardeşim benonunlaricekeilmisinibaslasınsizibekliyorumhaydilütfenpazarcumartesicumapazartesisalıcarsamabapersemebecumacumartesipazarbaslayınbenim siziburayabekliyorumemanet bitsin artık bölümü sizibakyorum

 2. Emirsavas Kemal dedi ki:

  Emirsavas Kemal hikmet İbrahim Beyhan melike yiğit bey narin şehriye civarda Hasan Bekir Cumartesi Pazar Cuma Cumartesi Pazar doğum günü mesajı atan insanı sevin bence sizin çok iyi takipçiler bana sana kızarım bak bak ekran başına toplayan sen benim icin etiket diyenler takip etsinler beni takip final yapacak maaşını sizikardesinizkahvagaetmeyinlütfen Mert masal damatamca hayırlı olsun kardeşim benim siziburayabekliyorumemanet bitsin artık bölümü sizibakyorum

 3. Emirsavas Kemal dedi ki:

  Emirsavas Kemal hikmet İbrahim Beyhan melike yiğit bey narin şehriye civarda Hasan Bekir Cumartesi Pazar Cuma Cumartesi Pazar doğum günü mesajı atan insanı sevin bence sizin çok iyi takipçiler bana sana kızarım bak bak ekran başına toplayan sen benim icin etiket diyenler takip etsinler beni takip final yapacak maaşını sizikardesinizkahvagaetmeyinlütfen Mert masal damatamca

 4. Emirsavas Kemal dedi ki:

  Emirsavas Kemal hikmet İbrahim Beyhan melike yiğit bey narin şehriye civarda Hasan Bekir Cumartesi Pazar Cuma Cumartesi Pazar doğum günü mesajı atan insanı sevin bence sizin çok iyi takipçiler bana sana kızarım bak bak ekran başına toplayan sen benim icin etiket diyenler takip etsinler beni takip final yapacak maaşını sizikardesinizkahvagaetmeyinlütfen

 5. Emirsavas dedi ki:

  Emirsavas ekran başına toplayan doğum günü hediyesi final yapacak sınısizigelincumartesipaZar

 6. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni

 7. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını yaklasyor cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü

 8. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni

 9. Rehan dedi ki:

  Rehan rAmzanlar iyi Mert geldi yeni doğan hala oldumartık sütlü kahve içlim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni

 10. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim

 11. Anonim dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni

 12. Sinem dedi ki:

  Leyla Kemal için izliyorum çok güzeller sahneleri çogalmalııı

 13. Eren dedi ki:

  Leyla ve kemal mükemmel

  1. Eren dedi ki:

   Ben onları dizi çekiminde görmüştüm masal kızı leyla ve babası bölümlerini sancaktepe İst cekılmıltı leyla ve kemal favorım evhanımıyım kaçırmadan izlıyorum soluksuz

 14. Aida dedi ki:

  Cok sevdimya bu diziyi Reyhan o kadar guzalki

 15. Je dedi ki:

  Hiç bişen anlamadtm

 16. Ceren dedi ki:

  Guljan can kiriklary dizisi reyting düsukligi yuzunden yayindan kaldirildi.Atv reyting düsuk bolsa hemmedini final yapdy

 17. GULJAN dedi ki:

  Pinarcim ilk oncelikle iy gunler bisey sorcakdimda niye can kiriklari dizisini ortadan kaldirdilar onu sorcakdim

  Acikcasi dizi izlemeye pek vaktimda yok ama o diziyi cok sevmisdim….

  1. Göker dedi ki:

   Reytingleri düşük olduğu için kaldırıldı

 18. Anonim dedi ki:

  Erkanyn oynycagy kesinmiki ama eski dizini birakmak neye gerekdi inşalla bu defa izleyicini yary yolda birakmazlar adini sen koya dogry durust finali bile cok gorduler tekrar nasyl guvenilir

 19. Nazirw dedi ki:

  Erkan Meriç olsun da ne olursa olsun ….

 20. Anonim dedi ki:

  Çok heyecanlandım umarım yemin dizisi beklediğim gibi çıkar da adam gibi bir günlük dizi seyrederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.