Yemin Dizisi Emir (Gökberk Demirci) Kimdir ?

Burak 26 Oca 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Kanal 7 ekranlarında çok yakında yerini alacak olan günlük dizi Yemin’in oyuncu kadrosu ile ilgili de bilgiler gelmeye devam ediyor. Dizinin erkek başrol oyuncusu Adını Sen Koy dizisinden tanınan Gökberk Demirci oldu. Bu dizide kötü karaktere Kılıç’ı başarılı bir şekilde canlandırarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Her ne kadar kötü bir karakteri canlandırmış olsa da oyunculuğundaki başarısı ona Yemin dizisinde baş rolü getirdi.

Yemin Dizisi Emir Nasıl Bir Karakter ?

Fikret Bey’in otuzlu yaşlarındaki oğlu Emir sorumsuz ve şımarık bir gençtir. Fikret Bey onun evlenince düzeleceğine inanmıştır ve oğlunu çok sevdiği Reyhan ile evlendirmeye karar verir. Başına buyruk yaşayan Emir için evlilik çok uzak bir kelimedir. Başlarda bu evliliğe karşı çıksa da babasını baskısı ile evlenmek durumunda kalır. Emir Reyhan ile ayrı dünyaların insanı olduğunu ve onun çok temiz bir kız olduğunu görür ve ona dokunmamaya “yemin” eder.

Bu ettiği bütük yeminden sonra Reyhan’a zamanla aşık olacaktır. Fakat Reyhan yeminini tutması geretiği için onu kendisinden hep uzak tutacaktır. Gelen haberlere göre Emir karakteri de aslında başlarda pek sevilmeyen bir karakter olacak. Zira dizide Emir karakteri zengin bir ailenin şımarık büyüyen çocuğu olacak. Sorumsuz bir gençken hayatına Reyhan’ın girmesi ile değişmeye başlayacak.

Yemin Dizisi Gökberk Demirci Kimdir ?

20 EKim 1989 yılında İzmit’de doğmuştur. Cengiz Küçükayvaz tiyatrosunda oyunculuk eğitimleri almış ve oyunlarda yer almıştır. Savunma sanatları ile yakından ilgilidir ve bu alanda profesyonel olmak istemiştir. Fakat kardeşini talihsiz bir motosiklet kazasında kaybetmesinin ardından dövüşmeyi bırakarak modelliğe başlamıştır. Uzun süre profesyonel olarak modellik yapmıştır. Arka Sokaklar dizisinde yer alarak oyunculuğa adım atmıştır. En önemli rolü ise Adını Sen Koy dizisindeki Kılıç rolü olmuştur.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi Emir (Gökberk Demirci) Kimdir ?” üzerine 6 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Emir’le Reyhan çok yakışıyolar inşallah gerçek hayatta da beraber olurlar

 2. Anonim dedi ki:

  Cok güzel iyi

 3. Anonim dedi ki:

  Reyhan ve emir çok yakişıyor ama cemre kotu karakterli biri olduğu üçün ondan nefret ediyorum

 4. Cansu dedi ki:

  Emir

  1. Turmenistan Jennet dedi ki:

   Siz cok Guzelsiniz.Emir bende seni Cemileden kisganyorum.Lutuffen onun bilen arkadash olma

  2. Jennet dedi ki:

   Emir ve Reyhan asla birek birekden vaz gecman.Cemile senden Nefret edyorum sen cok kurnaz bir kadinsin.Ama gercek hayyatda nasilsin bilmem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.