Yemin Dizisi 99. Bölüm ve 100. Bölüm Özeti 17 Ekim-18 Ekim 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 16 Eki 2019 Analiz Yemin  0

Yemin dizisinde 2. sezon 6. haftasının son günlerindeyiz. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 6. haftasında 99 ve 100. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz.

yemin 99. bölüm 100. bölüm özeti

Yemin Dizisi İkinci sezon altıncı haftasında tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de kanal 7 de..

Cavidan hanımın yaptıklarını öğrenen Hikmet bey gerçekleri çocukları ile paylaşacakken Cavidan hanım eşinin gerçekleri çocuklarına anlatmaması için onu arkasından saat ile başından yaralayarak hastanelik eder. Aldığı darbe sonucunda kısmi felç geçiren Hikmet bey hareket edemez ve konuşamaz duruma gelir. Bu durum Cavidan hanım için sevindiricidir. Reyhan dayısının masum olduğuna inandığı için onun masum olduğunu ispatlamak ister. Cavidan hanım ve Cemre ortak karar ile Reyhan’a oyun oynarlar. Talaz doktor kılığında Reyhan’a dayısının iyileşeceğini söyler.

Emir’i ikna eden Reyhan Emir’in Muhittin ile görüşmesini ister. Emir annesini vuran tetikçi ile konuşmak için hastaneye gider. Cavidan hanım oğlunun o tetikçi ile konuşmasını istemez. Cemre yi arar ve hastaneye Emir den önce gitmesini ister. Bakalım Emir zamanında yetişip adamla konuşarak gerçekleri öğrenecek mi? bana göre Cemre adamın ölmesi için elinden geleni yapacak ve adam Emir ile konuşamadan fenalaşacak.

yemin 99. bölüm 100. bölüm özeti

Yemin Dizisi 99. Bölüm Özeti 17 Ekim 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 2. Sezon 6. haftasında 99. bölümünde olacaklar şöyle;

yemin 99. bölüm 100. bölüm özeti

YEMİN DİZİSİ 99. BÖLÜM ÖZETİ 17 Ekim 2019 PERŞEMBE

Resmi Özet :

yayınlanmadı

yemin 99. bölüm 100. bölüm özeti

Yemin Dizisi 99. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Cavidan hanım ve Cemre çok korktukları gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olacak olan Muhittin’in Emir ile konuşmasını istemiyorlardı. İstedikleri de oldu. Emir hastaneye gittiğinde adam ölmüştü. Cemre’nin müdahale etmesine gerek kalmadı. Sırada Reyhan vardı. Onu da ortadan kaldırmak istedikleri için Talaz ile anlaştılar. Cavidan Talaz’a Cemre’nin verdiği paranın iki katı para vererek Reyhan’ın hastanede tek kaldığı zaman kaçırılmasına neden oldu. Talaz dayınızı başka hastaneye götürmemiz gerek durumu ağırlaştı diyerek ambulansa bindirip kaçırdı.

Reyhan adamların elinden kaçmaya çalışsa da başarılı olamadı. Reyhan telefon ile Emir’e ulaşarak kaçırıldığını haber verir. Emir benim yüzümden onu hastanede yalnız bırakmamalıydım der. Adamlar silahla Reyhan’ı öldürmekle tehdit ederler.

Kemal kardeşine yazdığı mektubu orta yerde bırakınca Narin mektubu okur ve kendisine yazıldığını düşünür. Kemal’i gördüğü evin her köşesinde eli ayağına dolaşır yer şeyi döker saçar. Kemal telefonda kardeşi ile konuşmak için iki kişilik yer ayırtır Narin bu konuşmayı duyar kendisi için yer ayırttığını düşünür.

Hikmet bey evine dönmüş, Cavidan hanım eşine elime düştün, sıra köylü gelininde onun hayatı iki dudağımın arasında der.

yemin 100. bölüm özeti

YEMİN DİZİSİ 100. BÖLÜM ÖZETİ 18 Ekim 2019 CUMA

Resmi Özet :

yayınlanmadı

yemin 100. bölüm özeti

Yemin Dizisi 100. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Hikmet Tarhun evine geldi ve Eşi Cavidan hanım insanların içinde eşi için endişelenen biri iken, yalnızken eşine su dahi vermeyen vicdansız birisi eve Cemre de geldiğinde yanında konuşup Talaz dan bahsettiler. Hikmet bey konuşamıyor ama duyuyor ve anlıyor. Reyhan’ı Talaz ile başının belada olduğunu biliyor. Emir’e ulaşan Reyhan telefonda yerini bir şekilde tarif edebildi ve Emir eşini kurtarmaya geldi. Tam kaçıyorlardı ki silah bu kez de Emir’in başına arkadan dayandı.

Emir’in arkasından silahı dayayan Talaz dır. Reyhan’a dokunmak ister Talaz ama Emir ona dokunma diyerek Talaz’a kafa atar. Burnu kanar Talaz’ın ve çok öfkelenir Emir’e. Emir ve Reyhan’ı birlikte esir alır Talaz. Bir odaya kapatır.

Emir adamlardan birisini etkisiz hale getirip silahını almayı başarsa da esir düşmekten kurtulamazlar.

Narin Kemal’i yanlış anlamaya devam eder. kardeşi için yazdığı mektubu kendisine ilanı aşk mektubu olarak düşünen Narin, Taci ile konuştuktan sonra, Kemal’in kardeşi ile başbaşa yemek yemek için yer ayırtmasını da yanlış anlar. Oya’nın gideceği restorana Narin gider. Kemal’e sen dur önce ben konuşacağım der. Bakalım ilanı aşkı Narin nasıl açıklayacak? Kemal ne diyecek?

Talaz, Cavidan ile karşı karşıya gelir. Cemre de yanlarındadır. Oğlum nerde diye soran Cavidan’a kes şu şamatayı diye sert karşılık verir Talaz.

Emir, Reyhan ile esir tutuldukları yerde ben sana ne zaman aşık oldum biliyor musun? işte o an senin ışığın olmadan yapamayacağımı anladım der. Bakalım Emir ve Reyhan nasıl? kim tarafından kurtarılacak? kendileri mi kaçmayı başaracak?

Hikmet bey kardeşi Kemal’e yazı ile Talaz dan bahsederek Emir ile Reyhan’ı kurtarması için Kemal den yardım isteyebilecek mi? Cavidan mı oğlu kurtulsun diye bir şeyler mi yapacak?

“Aslı”

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 99. Bölüm ve 100. Bölüm Özeti 17 Ekim-18 Ekim 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 28 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler.Amin ablacim,amin in$allah.

 2. Hanim abla dedi ki:

  Günaydın arkadaşlar.Yeni haftamız hayırlı ugurlu olsun inşallah.

 3. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Kamilecim çok şükür yarın bizim saatla akşam 9.doxsan üçte inşallah.

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba ablacim. Siz nasilsiniz,Polad amcam nasil? Neden olmasin,olur.ne zaman olsun?

 5. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba K.Azeri necesen?diyorum belki bir vaxt teyin edek günde bir defe gelek. hem de doxsan üçe.olmazmı?salamat kal.

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba ablacim.Ho$ bulduk. Te$ekkûr ederim. Özúr dilerim rahatsizlik için,ûzülmenizi istemem canim ablam.Siz de iyiki varsiniz. Gördûm ablacim,cevab da yazdim. Siz de allaha emanet olun.

 7. Hanim abla dedi ki:

  Hayırlı akşamlar kızlar.K.Azeri hoş geldin geçmiş olsun nasılsın.gerçekten çok nigaran olduk.iyi ki varsın ve bizimlesin.sayfalar degişik olup.93.bölüm sayfasında yazmışım sana.olsun bir de yazdım.dualarımız seninle.Allaha emanet ol.

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli günler,hayirli cumalar arkada$lar.Te$ekkûr ediyorum ablacim.Hepimizin bu dûnyadan gedenlerine allah rahmet eylesin. Ekim ayi ba$layan zamandan ben neredeyim bilmiyorum.Evet 16 yil nasil geldi geçdi bilemedim. Eksik olmayin ablacim.zaten sizin,Aslimin benim hayatimda olmaniz benim için búyúk avantajdir. evde degildim.Ba$ dönmeleri bir túrlú geçmiyor,bir gedip bir geliyor. Hastanedeydim, yazamadim özúr dilerim nigaran koydum sizi.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım benim, çok geçmiş olsun ne olur dikkat et kendine. Sen yokken çok şeyler oldu burada ve bugün 18 ekim 2019 da Cuma günü özellikle. Ne olduğunu sorma şimdilik bilgi veremem mailini de yazmanı istemiştim ama ben artık arka planı göremiyorum o sebeple alamam yazma canım. seni çok ama çok sevdiğimi de unutma. ❤

   1. K.A dedi ki:

    Te$ekkûr ediyorum canim. gûn bizim de respublika özgûrlûk gûnûmûz. Hem ne olduysa hayirlara vesile olsun in$allah. Ben de seni,sizi çok seviyorum canim benim. Öptûm.

  2. Arzuw dedi ki:

   Herkese merhaba nasylsynyz Azeri abla geçmiş olsun kendine i bak janm .Asly Sanada ýorumna teşekkürler elerine emegine saglyk.

   1. K. dedi ki:

    Sag ol Arzucum.te$ekkúr ederim.

 9. Hanim abla dedi ki:

  Hayırlı cumalar kızım.iyimisin? düşünürüm evde degil.inşallah gelir.
  Aslıcım saatlara ne oldu? her zaman bizimki bir saat sizden önde idi.İndi biz sizden bir saat gerideyik.hayırlısı.görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı cumalar ablacım, çok şükür sende iysindir inşallah. Göker abiye söyledim bilgisi var. Düzelecek inşallah. bizden de iki saat önde site şuan saat 13 12 sitede görünen ise 15 16 dediğin gibi evde değildir. gelir inşallah

 10. aslı dedi ki:

  Hayırlı cumalar ablacım. İyi düşünelim iyi olsun inşallah yakında gelir inşallah.

 11. Hanim abla dedi ki:

  hayırlı akşamlar kızlar.Aslıcım Kamileni merak ediyorum gelmedi.Kamıiecim bu gün cumanın akşamı.Allah o güzel annene rahmet eylesin. nur içinde huzur içinde uyusun.seni çok iyi anlıyorum. ama yavaş-yavaş alışman lazım kızım.her kesin keçecegi yoldur.Allah gecinden versin.ne zaman yüregin doldu benimle Aslıyla konuşa bilirsin.olurmu canım? görüşürüz.

 12. Anonim dedi ki:

  Vhhhhh

 13. Hanim abla dedi ki:

  İyi günler arkadaşlar iyimisiniz? teşekkürler Aslıcım.Cemre ile Talaz ne zaman tanıştılar?Cemre ona adam öldürmek gibi tehlikeli bir iş sifariş ediyor ve buna cesaret ediyorsa araları çok açık demek ki.bir-birine itibar ediyorlar.neyse sayfayı yüklemeyim.
  K.Azeri neden yoksun ayagın nasıl oldu.akşam ne zaman vakit bulursun söyle yıgılak.ha bir de arada 93.bölüm sayfasına bak.görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı günler ablacım, Cemre ile Talaz nereden ne şekilde tanışıyorlar söylemediler. Cavidan Reyhan’ın işini bitirmek için profesyonel biri olsun istedi Cemre de Talaz’ı çıkardı ortaya. Annesi bu kızının böyle işlerle uğraştığını bilmiyor. akşam iyi gelse Kamilecim neredesin iyi misin?

 14. Anonim dedi ki:

  Lütfen dizi biraz daha hızlı ilerlesin.Hep aynı şeyler….Mucize Doktor dizisinden biraz örnek alın.Gerçekler bugünde ortaya çıkmazsa diziyi seyretmeyeceğim.

 15. Anonim dedi ki:

  Bencede çok saçmaladı artık

 16. melek dedi ki:

  artık yemin dizisi çok saçmaladı ve artık seyretmek istemiyorum. dizi hep tekrardan ibaret kötüler hep kötü iyileri hep saf ve salak. hele emir o kadar salak ki annesinin yaptıkları şeyleri biranda gözünden silindi annesi masum oldu babası suçlu. hiç araştırmıyor hiç polise haber verilmiyor. Hikmet beyin neden beyin kanaması geçirdi araştırılmıyor ve senaristler hep aynı döngü içindeler. ya birileri kaçırılıyor yada vuruluyor. Böyle giderse reytingler çok düşecek. Ondan daha güzel ve daha mantıklı diziler var ve onları seyretmeyi tercih ediyorum.

  1. aslı dedi ki:

   bu kısır döngüden çıkılması gerek. Senaryo biraz daha iyi yazılmalı.

 17. Arzuw dedi ki:

  I sabahlar Asly abla teşekkürler ,elerine saglyk şu ýemin dizisinin ýazary neden böýle ýazo şuan dizinin reýtngi az olabiler ben rosiýadan arkadaşlarlar ýaziorlar saçmasapak şeýler başlady izlemek istemiorlar dio neden polis araştırma ýapmiorlar ene iki vijdansyzler kötülük etselerde hiçkimse bilmio o ýüzden izlemek istemiolar. Bejede onlar dogry söýleýorlar Asly adla bu sözleri onlara iltedip bilmiomun sagol teşekkürler.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Arzu dizi ekibinden bu siteyi takip ediyorlar yazdıklarımızı okuyorlar. Senaryo kısır döngü içinde

 18. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Te$ekkûrler sana Aslim, ellerine saglik canim. Cavidan artik ne yaptiginin farkinda degil,bu kadar hirs neredendi bu kadinda.Yazik Reyhana bula bula “doktor”olarak Talazi buldu,Cemre sayesinde.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım ayağın nasıl oldu? Kendinden başka kimseyi düşünmüyor Cavidan sana yazdığımı gördün mü?

   1. K.A dedi ki:

    Merhaba canim.Evet Cavidan hanim bu dûnyadan gederken kendisiyle paralari götúre bilecekmi,hiç dû$ùndúmû?Aslicim eski emaili kendim kullanmiyorum. Yenisini açinca yazacagam canim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.