Yemin Dizisi 96. Bölüm 97. Bölüm ve 98. Bölüm Özeti 14 Ekim-15 Ekim-16 Ekim 2019 Fragmanı 2. Sezon

Yemin dizisinde 2. sezon 6. haftadayız. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 6. haftasında 96. 97. ve 98. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz.

yemin 96. 97. 98. bölüm özeti

Yemin Dizisi İkinci sezon altıncı haftasında tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de kanal 7 de..

Cavidan hanım ve Cemre bir olup konakta istedikleri gibi hareket edeceklerini düşünürken, Hikmet beyin suçu olmadığı halde Cavidan’ı ben vurdurdum demesi ile evden ayrılarak tetikçi ve ailesi ile görüşen Hikmet bey Cemre’nin banka hesaplarını kontrol ettirir ve Cavidan’ın adam tuttuğunu öğrenir. Artık Cemre ve Cavidan hanım bu olaydan nasıl kurtulur? Emir ve Reyhan nasıl bir tepki verir. Cavidan hanım istediği gibi Emir ile Reyhan’ın arasını nasıl bozar? bozabilir mi? yoksa her ikisi de konaktan gönderilir mi? Ki Emir annesini göndermemekte kararlı.

yemin 96. 97. 98. bölüm özeti

Yemin Dizisi 96. Bölüm Özeti 14 Ekim 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 2. Sezon 6. haftasında 96. bölümünde olacaklar şöyle;

yemin 96. 97. 98. bölüm özeti

YEMİN DİZİSİ 96. BÖLÜM ÖZETİ 14 Ekim 2019 PAZARTESİ

Resmi Özet :

yayınlanmadı

yemin 97. bölüm özeti

Yemin Dizisi 96. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Hikmet bey tetikçiyi hastanede ziyaret ederek bütün gerçekleri onun ağzından birebir duyarak kendisinin üzerine bu suçu atanın Eşi Cavidan olduğunu öğrenir ve konağa geçerek oğlu Emir ve Reyhan ile bu konuyu konuşmak ister. Yolda Cemre’nin banka hesabından tetikçiye ödenen 200 bin lira parayı bankadan çektiğini öğrenir Cavidan ile bu işi yaptığını anlar.

Konağa geçince evde Cavidan vardır ve oğlu ile eşi gelince hep birlikte iken konuşacaklarını söyler çalışma odasına geçer orada Cavidan gelir konuşurlar. Hikmet bey gerçekleri öğrendiğini, bunu herkesin öğreneceğini söyler. Cavidan ağlayarak söylememesi için yalvarır. Konaktan gitmeyi bile göze alır Hikmet bey vazgeçmez. Cavidan da masada duran ağır saati alarak Hikmet beyin arkasından kafasına vurur. Hikmet bey bayılır.

Emir ve Reyhan konağa gelirler babasını o halde görünce nabzına bakar, yavaş da olsa atmaktadır. Hikmet yaşar hemen hastaneye götürürler ameliyata alınır, Emir ve Reyhan endişe ile beklerler. Ameliyattan çıkan babasını gören Emir babasının elini tutarak sen böyle uzun yatmayı sevmezdin hiç der. Gitme baba, dayan baba diyerek elini sıkıca tutar.

Narin Kemal’in kendisini kıskandığını Taci den öğrendikten sonra evin içinde köşe bucak kaçar. Kemal de benden kaçıyor der. Emir babası için camide namaz kılarak dua eder. Hikmet bey gözünü açar. Cavidan hanım ise, konakta kasada duran değerli eşyasını alarak o deliğe asla girmeyeceğim diyerek konaktan tam kaçacakken oğlu Emir kapıdan içeri girer yakalanır.

Cavidan hanım hastanede eşi Hikmet beyi ziyaret eder. Hikmet beyin bakışları bir gariptir. Sanki tanımıyor gibi? Daha öncesinde Emir arabası ile kaza yaptığında ufak hafıza kaybı yaşar belki diye düşünmüştüm ama sanırım bu hafıza kaybını Hikmet bey yaşayacak gibi? Emin değilim ama öyle olabilir Hikmet bey Cavidan hanımın kafasına vurması nedeni ile kısa süreli bir hafıza kaybı yaşar ve Cavidan hanımın yaptıkları ortaya çıkmaz. Hikmet bey felç de geçirebilir ve Cavidan hanım yine konakta istediği gibi at koşturabilir bakalım neler olacak?

yemin 96. 97. 98. bölüm özeti

Yemin Dizisi 97. Bölüm Özeti 15 Ekim 2019 Salı

Resmi Özet:

Yayınlanmadı

Cavidan, Hikmet’in bildiklerini anlatmasından korkar ve iyice köşeye sıkışmış gibi hisseder. Öte yandan zor günlerinde Kemal’e destek olmaya çalışan Narin ise büyük bir kavganın ortasında kalır.

yemin 97. 98. bölüm özeti

 

Yemin Dizisi 97. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Hikmet beyin başına ağır saat ile vuran Cavidan hanım eşinin ölmesi ile katil olmak, yaşaması ve konuşması ile gerçeklerin ortaya çıkacak olmasından endişelidir. Korkmakta ve ne yapacağını bilememektedir. Hikmet bey beyin ameliyatı geçirir ve ameliyata alınır. Emir sabah ezanı okununca camiye gider ve dua eder. Duası kabul olur Hikmet bey uyanır gözünü açar. Cavidan hanım ise çok endişelidir. Hikmet bey ise başına aldığı darbe sonucu geçirdiği beyin kanaması sonucu felç geçirir ve konuşamaz.

işin enteresan tarafı hiç kimse başına aldığı darbeyi sorgulamaz. Bu noktada herkes tansiyonun yükselmiş olmasından, başının dönmesi sonucu düşüp çarpmanın etkisi ile beyin kanaması geçirdiğini düşünür ve Cavidan hanım Hikmet beyin konuşamamasından dolayı bu olaydan da sıyrılmıştır.

Doktor aile yakınları ile konuşarak Hikmet beyin hareket edemeyeceğini, konuşamayacağını söyler. Bunu duyan Cavidan hanım içten sevinerek Hikmet felç oldu diyerek sahte timsah gözyaşlarını döker. Reyhan Emir’e destek olur ve dayım bunu da atlatacak der. Cavidan hanım eşinin yanına giderek, Hikmet Tarhun, herkes layık olduğu yerde der.

Cemre ile konuşan Cavidan hanım sırada kurtulmak istedikleri Reyhan’ın olduğunu söyler.

Oya abisine senin bir kalbin bile yok diye çıkışır. Narin de Kemal’e hayat sevdiklerinin kalbini kırmak için çok kısa der. Kemal, Reyhan ve Emir ile konuşarak Hikmet abisinin kazadan hemen önce tetikçi ile bir görüşme ayarlamamı istemişti der. Reyhan da Emir’e gidip her şeyi öğrenelim der. Baban için yapmıyorsan benim için yap diyerek Emir’i ikna etmeye çalışır Reyhan.

Cavidan hanım ve Cemre yine iş başında profesyonel ve acımasız birini bulmak ister Cavidan hanım, Cemre de öyle birini tanıdığını bilir dedi.

yemin 97. bölüm 98. bölüm özeti

Yemin Dizisi 98. Bölüm Özeti 16 Ekim 2019 Çarşamba

Resmi Özet:

Yayınlanmadı

yemin 97. bölüm 98. bölüm özeti

 

Yemin Dizisi 98. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan dayısının suçsuz olduğuna inanmakta, bunu ispatlamak içinde tetikçi ile konuşmaya karan veren Reyhan Emir’i ikna eder ve birlikte hastaneye giderek konuşmaya karar verirler. Ancak Cavidan hanım oğlunun telefonda konuşmasını duyar ve engel olmak ister. Bence Cavidan hanım Cemre ile beraber tetikçiyi öldürebilirler. Yapmadıkları bir o kalmıştı sırları açığa çıkmasın diye bunu da yaparlar.

Cemre, Talaz’ı tanıyormuş artık nereden tanıyorsa, onu hastaneye doktor olarak sokan Cemre, Reyhan’ın karşısına doktor olarak çıkan Talaz sayesinde Hikmet beyin iyileşeceği haberini verir. Sahte doktor bir hastayı nasıl iyileştirebilir? İyileşeceği varsa da iyileşemez Hikmet bey. Bunlar benim düşüncelerim gelelim fragmanda yer alan sahnelere;

Reyhan dayısı ile konuşarak Emir de senin suçsuz olduğuna inanıyor der. Emir Reyhan ile hastane de buluşarak tetikçi adamın yanına gitmek için karar verir. Bunu hem senin için hem de içimde babasının kahraman olduğuna inanan küçük çocuk için yapıyorum der.

Cavidan hanım, Talaz ile konuşarak bu işin bu akşam bitmesi gerek diyerek Talaz’a para vereceğini söyler. Talaz Reyhan’ı öldürmeye mi çalışacak? yoksa Hikmet beyi mi öldürecek bakalım? Hikmet bey fenalaşır Reyhan doktor çağırır, Talaz doktor olarak Reyhan’a dayınız emin ellerde der. Reyhan mutlu olur.

Kemal Narin’e olan gerçek duygularını içinden söyleyerek Narin’i sevdiğini söyler. Emir tetikçi ile konuşmak için hastaneye gider, Cavidan Cemre ye haber verir ve Muhittin ile konuşmasına engel ol der. Emir den önce Cemre hastaneye gider. Emir ile karşılaşmamak için saklanır. Muhittin Emir ile konuşmadan ölürse hiç şaşırmam.

 

“Aslı”

dizibilgi google play

Yemin Dizisi 96. Bölüm 97. Bölüm ve 98. Bölüm Özeti 14 Ekim-15 Ekim-16 Ekim 2019 Fragmanı 2. Sezon (52 Yorum)

 1. Hayırlı sabahlar, cuma’lar Aslı’cım ve kalbi güzellerim.. Her dileğiniz, duanız sizinle olsun sağlık sıhhatle, bolluk bereketle, huzur mutluluk la… Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte.. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 2. İyi akşamlar hepiniz hoş geldiniz kızlar. özet için sag ol Aslıcım.kötüler bir süre kazanarlar.ama kaybettikleri daha çok olacak.yakmakları varsa yanacakları da var sıra beklerler.Ben Emire şok kızıyorum.Hikmet bey gibi babaya inanmıyor.Elin kızı inanıyor, evlad inanmıyor.aferim.Rada gelseydi bari Emire de odun deseydi ya. görüşürüz.

 3. Bir kaç gün saglygym i dildi o ýüzden ýazmamyşdym.Çavidan ýorulmior kötülükden Reýhana neýapjak allam bilir iki aşyk nezaman mutlu mesut ýaşijaklar?

 4. Salamun alekum arkadaşlar naslsniz .Asly adla elerine sağlık ýorumlar için teşekkür ederim

 5. Sitenin saati de 3 saat önde gidiyor. Kendimi zaman makinasına binmiş gibi hissediyorum. 3 saat sonrasını şimdiden yaşamak. şuan saat gecenin 2 küsürü ama sabahın 5 küsürünü yaşıyoruz?

 6. Hayirli ak$amlar arkada$lar. Cavidan öyle bir batakliga dü$ûrdû ki kendini batdikca batacak haberi yok,yanli$ arkasinca yanli$i getirir,yaptigi suçu ört bas etmekten öteri ba$ka bir cinayet i$liyor kafasi bozulmu$ kadinin.

 7. Hayırlı akşamlar hoş geldiniz kızlar.iyisinizir inşallah.Aslıcım nasılsın güzel kızım.özet için sag ol.gerçekten çok güzel.Cavidanın kafası kötülük için saat gibi çalışıyor.Cemre de onun okulunun ögrencisi.ana kız olamazlar ama onun Cavidanın gelini olmasını çok isterdim.kayınvalidesine bir od vururdu ki dumanı göklere kalkırdı.o kadına Cemre gibisi lazım, Reyhanın kıymetini nereden bilecek ki.hayat böyle işte at olan yerde ot olmuyor, ot olan yere at olmuyor.böyle işler.

  • Mucize doktor izleyerek kafamı dağıtmaya çalışıyorum 2 bölüm bitirdim 3 bölümü de sonra izlerim Ali vefa gibi doktorların sayısı çoğalmalı bence. Cavidan ve Cemre gibi olan insanlarda azalmalı bu hayatta iyi geceler ablacım.

 8. Iyi günler canım arkadaşlarım. Aslıcım, Azeri ablam,Güzelcim,Hanım ablam,Özgür teyzem nasılsınlz? İnşallah herşey yolunda. Şükür iyiyim bende kızımı okula sonra reqse gidiyor. Vakit olmuyur. Vakit oldukca baklyorum. Allah kolaylık versin sizede. Aslıcım iyiler çok gec kazanıyor. Çok gec . Herşeyi Allah görüyor. Herşeyin hesabınl vericez. Şimdilik kötüler kazansın . İyikerin de kazanan vakti gelicek. Ben inanıyorum. Bizim de konuşmak sıramız gelicek. Şimdi susuyuruz. Bizde konuşucaz amma gerçekleri. Ben çok vakit susmakı tercih ediyorum. Allaha diyiyorum. Benimde vaktim gelicek. Aslıcım sabırlı ol canım arkadaşım. Özgür teyzem çok iyi yazmışsın . Yaşlarının arkasında gizlenuyorlar. Biz de onlardan görüb götürüyoruz. Bize akıll fikir onlar vermeli. Cavidan kimiler çok. Gerçek haytda dizilerde. Allh onlara akıl versin. Kötülük yapmaka ne gerek var. 5 günlük dünya. İyi konuşalım, iyi paylaşalım . Herşey yoluna gitsin. Kötülük de olmalı ki. İyi insanları tanıyalım. İyi olur inşallah . Sizleri çoj seviyorum . Hadi hoççakalın ben kaçdım.❤❤❤❤❤

 9. Allah rahatlık versin ablası.. Bu sabah eve geldim.. Kızkardeşime gittik İstanbul… Dizi oyuncu. Com. Yemin. Ablası.. Diğer siteye de yazıcam.. Allah’a emanet olun..

 10. Aslicim iymisin galyba cok yogunsyn sana kolay gelsin canym allah yardamcin olsun ozet icin cok teşekkul ederim allaha emanet ol iy geceler

 11. Hayirli akşamlar ablam nasylsyn sana kolay gelsin kendine iy bak yolculyk nereye iy yolculuk ablacim bende sizi cok ozledim.oguz beyin yeni sitesini nasyl bulabilirim bulamiyorumda her kese selamlar allaha emanet ol ablacim

 12. Hayirli akşamlar canlarym nasylsynyz bende iyim.Çavidan yine yyrtdy bu kezde kurtuldy Hikmet bey felc gecirmiş uuuf kutuluk hep kapaly kalyor hayatda bile

 13. Merhaba hoş geldiniz arkadaşlar.Özgür hanım, Günay nasılsınız iyisinizdir inşallah.
  K.Azeri ayağın nasıl oldu iyileştimi?Aslı ya bu gece ya da yarın özeti yollar inşallah.bu aralar keyfi yoktu.iyi düşünelim iyi olsun.ama narahatam neyse ki.Allah hepinizin kömeyi olsun.

 14. Hayırlı sabahlar Aslı’cım, Hanım abla, K Azeri iki gübdür evde olmayınca şu an işler beni bekliyor… Ve yolculuk beni yorar.. Yorumların hepsini okuma fırsatım yok… Şu an her şey gönlünüzce olsun sağlık sıhhatle, başarılar…

 15. Hayırlı sabahlar ve tüm hafta, her şey gönlünce olsun kardeşim ❤Nasılsın ve çokkkkkk özledim seni… Oğluşun nasıl inşaAllah oda iyidir… Allah’a emanet olun ablası… Biz Oğuz beyin yeni sitesinde olsakta.. WhatsApp yazışınca sitelere en çok ben yazıyorum yenisine, eskisine.. Vefa borcu sizleri hayatıma getirdi.. Şükürler olsun Rabb’ime…

 16. Hayırlı sabahlar… Teyzesi.. Kızderdeşimdeydım. Bir ara abla neden kötüler var iyilik düşünmezler.. Bense o zaman cehenneme gerek yoktu dünya cennet.. Evet bu dizi.. Tanıdığım ve yaşlansalarda biz neyiz böyle olmamalıyız.. Demiyor kendileri için her şeyi mübah görürler.. Allah sevdikleri kulları ile karşılaştırsın sevdiklerimiziiiiiiii teyzesiiiii… Sevgimle muckkkkk

 17. Iyi ak$amlar her kese. Ablacim haklisiniz. Evet nefsinin ögretmeni..Malesef nefsinin kurbani olanlar daha çok $u hayatda.
  Gúnaycim te$ekkûrler canim,sen nasilsin?

 18. İyi akşamlar. Azeri ablam, Hanım ablam,Aslıcım, Güzelcim nasılsınlz?inşallah iyisiniz. Hanım ablam burda polisler müdahile etmiyor qaliba gerçek hayatda bile polis ilgileniyor. Hekimler de bilmeliydiler. Artık ne diyeceyimi bilmiyorum. Aslım ellerine sağlığ. Allah sana ilk önce sabr versin canım arkadaşım. Kendini çok yorma . Kendine iyi bak. Senin arkandaylz. Bir birimizi görmesekde yüreklerimiz bir . Bunu bilmeni istedim. Dizi de iyi kötü gidiyor. Bakalım ne olucak. Hikmet beyin hafızasl gitdiki Cemeyle Cavidan hanım biraz daha kötülük etsinler. Batdıkca batıyorlar. Kendinize iyi bakın. Hoçça kalın.❤

 19. Hayırlı akşamlar dostlar.K.Azeri biz ikimiz de çok iyi tanıdığımız bir insandan bahs ediyoruz ya o yüzden fikirlerimiz üst-üstedir.canımız o bizim.Rabbim tüm işlerini rast getirsin inşallah.
  Güzel bir kelam okumuşum: Ne olursun ol! Ama önce nefsinin ögretmeni, vicdanının ögrencisi ol!Platon

 20. Merhaba.Gúnaydin arkadaslar. Ablacim bizim ayni dû$úndûklerim çok.evet ya yorgun meleyimiz. Allah yardimcisi olsun. Bu dizide qaliba polisler böyle olaylara kari$miyorlar.

 21. Merhaba kızlar.yeni sayfamız mübarek.Aslıcım yorgun melegim özet için çok teşekkür ederim.ben bir az şaşırmış gibiyim.Hikmet bey başına vurulan darbeden düşüp bayılmıştı.doktorlar ameliyyat ettiler.peki doktorlar bilmedilermi o sadece düşerek yaralanmamış,aldığı darbeden yaralanmıştlr.neden polise haber vermediler.polis araştırıp vuranı bula bilirdi demi? görüşürüz.

  • Merhaba ablacım, Hikmet bey eve geldiğinde başı dönüyordu. tansiyonu yükselmiş olabilir diye Melike abla ölçmek istedi. İzin vermedi. Çalışma odasında da baygın halde bulunca baş dönmesine bağlı yere düşme ve çarpma olarak düşündüler. Doktor bakınca anlamalı ve çarpma sonucu değil, ağır bir şeyle vurulmuş demeliydi senaryo da eksik var. Olayın akışı değişmesin diye böyle yazılmış. Yoksa doktor bakınca bilmez mi?

 22. Iyi gúnler arkada$lar. Te$ekkúrler Aslim. Her zamanki gibi çnk iyi. Cavidan artik insanliktan çikmi$,ne desen yapa bilir.
  Gözelcim ho$ geldin. Sag olasin canim. Sen nasilsin,askerin nasil?

 23. Aslicim haklysyn bencede Hikmet bey hafyza kayby yaşayajak.oylece Çavidanyn gercek yuzuni ogly bilmeyejek cok kutusun Çavidan cook.Kemalla Narini begenerek izliyorum ozellikde Narini cok sevyorum maşallah azeri oyuncysyna.

 24. Iy geceler canlarym nasylsynyz iymisiniz
  Aslicim ellerine saglyk canym ozetler icin cok teşekkuller hayatda mutluluklar dilerim bitanem
  Hanim ablam nasylsyn amjamyz iymi saygylar sevgiler ablacim
  Kamili ablam ayagyn nasyl oldy iyileşyormyn kendine cok iy bak ablacim
  Gunaycim iyis sen nasylsyn
  Allaha emanet olun sevgilerimle kardeşlerim

 25. Merhaba.Gec de olsa cumaniz múbarek arkada$lar. Aslim ellerine saglik canim. Cavidan konakdan gitse bele kötúlúkten vaz geçermi?
  Gûnaycim ho$ geldin.sen nasilsin?

 26. Mereba herkese nasil iymisiniz ozetler icin cok sağol Aslim ellerine saglik bence iyi insanlar kazanar kotulik kaybeder kendinize iyi bak Asli hanim.

 27. İyi cumalar. Aslıcım ellerine sağlığ. Dün izledim. Artık bende sevgi ve iyi şeyler görmək istiyorum. İyiler kazanacak biliyorum. Ne zaman. İnsanlarl bıkdırandan sonramı. Neden Cemreyle konuşduklarını doymoyurlar. Pes artık. Senarist kötü yazıyor. Bakalım ne olucak. Azeri ablam, Hanım ablam, Özgür teyzem, Güzelcim, Arzuş , Güzel klz nasılslnlz inşallah iyisiniz ? Kendinize iyi bakln. Sevgiyle kalın. Aslım kendini sakın üzme. Allah büyük. İyi olucak inşallah.❤

  • Ben bu hayatta iyilerin kazandığını hiç görmedim. İyilerin hep canı yanıyor.

   • Gúnaydin. Evet haklisin canim.Ama bir gûn mutlaka iyilerin de kazandigi gún olacak ve sen de göreceksin canim benim.sikma canini.