yemin 93 94 95 özeti

Yemin Dizisi 93. Bölüm 94. Bölüm ve 95. Bölüm Özeti 9 Ekim-10 Ekim-11 Ekim 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 08 Eki 2019 Analiz Yemin  0

Yemin dizisinde 2. sezon 5. haftadayız ve o da bitmek üzere. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 5. haftasında 93. 94. ve 95. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz.

Yemin Dizisi İkinci sezon beşinci haftasında tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de kanal 7 de..

Yemin dizisinde Cavidan hanımın konağa geri dönmek için planı kendisini vurdurmaktı bunu başardı. İlk izlenimde birini tutarak Reyhan’ı vurmasını isteyen Cavidan hanımın planı asıl olanı en sona saklamış ve turnayı gözünden vurmayı kendisini vurdurarak başarmıştı. Bunu arkadaşlarla konuşurken söylemiştim, Cavidan kendisini vurdurur diye gerçek oldu. Bakalım bundan sonra neler olacak?

yemin 93. 94. 95 bölüm

Yemin Dizisi 93. Bölüm Özeti 9 Ekim 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 2. Sezon 5. haftasında 93. bölümünde olacaklar şöyle;

YEMİN DİZİSİ 93. BÖLÜM ÖZETİ 9 Ekim 2019 ÇARŞAMBA

Cavidan, Hikmet’i zor durumda bırakır. Ayrıca Cavidan, Reyhan’ı saf dışı bırakmak için uğraşır. Hikmet’in yaptığı açıklama ise ortamı darmaduman eder. Diğer yandan her şeyi yanlış anlayan Kemal, Narin’le konuşmaya karar verir. Ancak Kemal’in karşısına beklenmedik bir misafir çıkar.

yemin 93 94 95 özeti

Yemin Dizisi 93. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir ve Reyhan birlikte bütün zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken, Cavidan hanım yeni planlar peşindedir. Konağa geri dönmek için planını uygulayan Cavidan hanım bu kez de Emir ile Reyhan’ın arasını bozmak ve Reyhan’ı Emir den uzaklaştırmak için yeni bir plan hazırlamıştır. Bu planı da kaldığı o eski kulübede tasarlamıştır.

Emir Reyhan yatak odalarında başbaşayken Emir Reyhan’a hayatımda eksik olan şeyi anladım, tabi ki sen der. Cavidan kızı Suna ile konuşarak baban hakkında kötü iddialar var, beni vuran adamı baban tutmuş der. Kızının da aklını çelen Cavidan hanım planını tıkır tıkır işletir. Suna sinir krizi geçirir.

Abisi de sakinleştirmeye çalışsa da olmaz. Suna yeter artık dayanamıyorum biz tımarhanede miyiz diyerek ağlar. Suna’nın o haline Cemre ve annesi Emir şahit olur. Cavidan da konakta kendinden emin bir kötü kadın edası ile sadece özgürlüğünü değil, malını, mülkünü, bütün itibarını alacağım der kendi kendisine. Hikmet bey konağa dönmüş çalışma odasında, Emir de annesine babasını serbest bıraktıklarını, tutuksuz yargılanacağını söyler.

Hikmet bey kızı Suna ile karşılaştığında Kızından büyük tepki görür. Suna ağlayarak herşeyi biliyorum öğrendim der. Babası da sende bana inanmıyorsun diyerek üzülür.

Kemal yine gördüklerini yanlış anlamış ve Narin’e kızmakta. Üstüne bir de o adam eve gelince Kemal açar kapıyı bakalım Kemal o adamın kız kardeşinin parasında gözü olan birisi olduğunu Narin sayesinde daha fazla paralarının o adam tarafından alınmasına engel olunduğunu öğrenecek mi? Öğrense iyi olur.

Emir yaşadıklarına daha fazla dayanamaz odasındaki masayı devirir ve bu ev beni boğuyor der Reyhan’a.

yemin 93. 94. 95. bölüm özeti

Yemin Dizisi 94. Bölüm Özeti 10 Ekim 2019 Perşembe

Resmi Özet:

Hikmet’in itirafı konakta bomba etkisi yaratır. Ne yapacağını şaşıran Reyhan, Cavidan’ın kendisine kurduğu tuzaktan habersizdir. Öte yandan Kemal’in kuşkuları artar. Telefonuna gelen mesaj bardağı taşıran son damla olur.

yemin 93 94 95 bölüm özeti

Yemin Dizisi 94. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Hikmet bey, kendisine eşinin attığı iftiradan emin. Bunu ispatlamak niyetinde ve bunu öyle bir oyunla yapmalı ki, Cavidan hanımın asıl niyeti ortaya çıksın. İşte bu sebeple Hiç suçu olmadığı halde Cavidan’ı o adamı tutarak ben vurdurdum dedi. Ev halkı, Cemre, Cavidan, Reyhan ve Emir Hikmet bey den bunu duyunca şok oldular.

Emir babasına karşı çıkar. İftira bunlar dedin, inan dedim inandım. Bana bir neden söyle dedi. Hikmet bey susarak mekanı terk ederken  Suna da öğrendi ağlamaya başladı. Emir de bize bunun hesabını vereceksin baba der.

Reyhan da Emir ile konuşarak bu itirafın mutlaka mantıklı bir açıklaması olmalı der. Emir de aleyhinde deliller var der.

Her şeyi yanlış anlayan Kemal, Narin’in telefonda konuştuğu Kaan’ı erkek arkadaşı olarak düşünür, oysa Kaan kızı Masal’ın okulunda küstüğü arkadaşı Kaandır ve Narin onların arasını yapmak, Masal ile Kaan’ı barıştırmak ister. Bunun içinde Kaan ile telefonda konuşur yarın güzel bir yemek yiyelim der. Kemal bunu duyar ve yine yanlış anlar.

Emir başına gelecekleri hissetmiş gibi ben olmasam yanında hep mutsuz mu olacaksın? der. Reyhan da bir yanım eksik kalır, gülemem, nefes alamam der.

Kemal Taci ile arabada giderken, birden eve dönüyoruz diyerek eve geri döner. Emir de yolda kaza yapar başını direksiyona çarpar. Bakalım kısa süreliğine bir hafıza kaybı mı yaşayacak? yoksa ufak sıyrıklarla olayı atlatacak?

Cavidan hanım, Cemre ile konuşur, o adam ailesine bir şeyler anlattıysa der ve Cemre yi para ile tuttuğu adamın evine gönderir. Cemre eve gider. Hikmet bey ondan önce o evdedir.

Eee Hikmet bey akıllı adam işin içinde kimlerin olduğunu bu şekilde çok güzel öğrenir.

yemin 93 94 95 bölüm özeti

Yemin Dizisi 95. Bölüm Özeti 11 Ekim 2019 Cuma

Resmi Özet:

EMİR İLE REYHAN KARŞI KARŞIYA GELİR?
Yemin dizisinde bugün Cavidan’ın oyunu sonucunda Emir’le karşı karşıya gelen Reyhan ne tepki verecek?
Cavidan’ın oyunu sonucunda Emir’le karşı karşıya gelen Reyhan ne tepki verecek? Hikmet’in itirafıyla şaşkına dönen Cavidan’ı ise bir sürpriz bekler. Öte taraftan Kemal evde karşılaştığı manzaradan sonra ne yapacağını bilemez. Narin de Kemal ile ilgili şok olacağı bir itirafla karşılaşır.

yemin 93 94 95 bölüm özeti

Yemin Dizisi 95. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Cavidan hanım yine yaptı yapacağını, Reyhan Cavidan hanım ile salonda konuşurken, Emir’in geldiğini gören annesi sen bana beni kendimi vurdurttuğumu söyleyeceksin, istemiyorsan söyle giderim dediği an Emir hayır diyerek annesinin gitmesini istemez. Sanki Reyhan git demiş öyle istemiş gibi göstermek ister.

Emir de Reyhan’a sarılarak bu hayatta en son isteyeceğim şey seni üzmek der. Sen yeter ki yanımda ol kollarımda ol her şeye katlanırım ben der.

Hikmet bey, telefonda Cemre Saygın’ın banka hesabının kontrol edilmesini ister. Cemre de konakta endişeli gözyaşları içerisindedir. Kemal bey Taci ile araba da konuşarak iki gündür kapı önünde gördüğü adamın kardeşi için geldiğini onun arkadaşı olduğunu, Narin ile bir ilgisinin olmadığını öğrenir.

Cavidan hanım telefonda biri ile konuşur ve Hikmet’in bir şeylerin peşinde olduğunu biliyordum der. Hikmet bey hastanede yatan tetikçi ile konuşur. Adam Cavidan hanım istedi der. Hikmet bey gerçekleri öğrenir ve Cavidan ile yüzleşerek ona sen bir şeytansın oyun bitti der. Beni sokmak istediğin o deliğe ben değil sen gireceksin der.

“Aslı”

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 93. Bölüm 94. Bölüm ve 95. Bölüm Özeti 9 Ekim-10 Ekim-11 Ekim 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 174 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Kamilecim.Allah rahmet eylesin.Nur içinde huzurla uyusun, çare yok. İnsanın en zor zamanı çaresiz kaldığı zamandır.Allah sabır versin sana da yakınlarına da.Allah ne günahı varsa bağışlasın.
  iyi geceler.

  1. aslı dedi ki:

   Mesaj sayısı fazla olduğu için ikinci sayfaya düşmüş mesajlar okumak için en alta inip 2. sayfayı tıklayın arkadaşlar. yeni mesajlar o sayfada

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba.Te$ekkûr ediyorum Gúzel Kiz,siz sag olun.

 3. Güzel kiz dedi ki:

  Merhaba k.Azeri abla basiniz sag olusun

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba ablacim. Hayir ablam,hiç iyi diyilim.Sizi üzmek istemem ama,malesef ûzûlmeden olmuyor,ben arkada$imi kayb etdim be ablam. Nasil dayanirim artik bilmiyorum.

 5. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba canım nasılsın bir az daha iyimisin?İyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba ablacim. Evet abla kan tahlili için sabah erkenden çocuklar götûrsûn,sonra doktorla görû$ürsûnûz.tahliller elinizde olsun,geçiktirmeyin ablam.In$allah hafta sonuna hall edin.Allah kolaylik versin. Iyi geceler ablacim.Allah rahatlik versin.

 7. Hanim abla dedi ki:

  İyi akşamlar kızım sen nasılsın.ben bele de babatam.ben sabah-sabah evden çıkamıyorum.kan tahlili için ise tezden gitmek lazım. doktorum yalnız şenbe saat 12-den 14-e kadar kabul ediyor.amcaya araba kullanmak olmaz.bir şeyler düşünücem.saglık olsun görüşürüz.

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar ablacim. Nasilsiniz?

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba ablacim.Aleykúm selam.Geçmi$ olsun ablam, yúreyiniz agrimasin. Doktora mutlaka gedin.Arkada$imin hali beni hastanelik etdi,kendime gelemiyorum heyecan,stress, yanina bile 10 gündûr gidemiyorum. Amin canim ablam amin,allah her kesin yardimcisi olsun. Ho$ca kalin.

 10. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba canım.şimdi nasılsın.müalicen bitmemiş.Allah şifa versin.hepinizin selamını amcaya iletiyorum.Aleykumselam ve benim de selamlarımı söyle onlara diyor.bu gün bir az babatam.yüregimde ağrı olmayıb.ama nefes yetmemezliyi hala vardır.en çok hareket ederken oluyor.Rabbim bütün hastalara şifa versin bize de.hoşca kal.

 11. K.Azeri. dedi ki:

  Allah korusun ablacim.Elbette doktora gedin gecikmeyin. Allah yardimciniz olsun. Polad amcamin iyi olmasina sevindim,çok $úkûrler olsun. Selamlarim size ve amcama. Ben de hastaneye gedib geliyorum.Sistemler,ilaclar bakalim nasil olur? Görû$ûrûz.

 12. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba iyi gunler.Sag ol sen nasilsin.amca cok shukur iyi.benim yuregim artik sozuma bakmiyor.doktora gitmek lazim,inshallah gorushuruz.

 13. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba.Iyi gûnler ablacim. Nasilsiniz,Polad amcam nasil?

 14. Hanim abla dedi ki:

  İyi geceler.Allah rahatlık versin.

 15. Hanim abla dedi ki:

  Günaydın canım, inşallah.Bir pazar günü bilgisayar sende olsaydı ve ben adresten emin olsaydım çok iyi olurdu.nasıl oluyor bilmiyorum ama öyle yapanda mesaj ulaşırsa gönderene bilgi verilir.ne bileyim görüşürüz inşallah.

 16. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydinlar.Yeni haftamiz hayirli,ugurlu olsun.Ablacim eve 1-2 haftadan bir gediyormusunuz? 2 ev arasinda kalmak zor.Allah kolaylik versin. Size ula$manin bir yolunu bulacam ablacim.bilgisayar evde degil,bu telle olmuyor,yenisini almam gerekir.bu bir az zaman alacak qaliba.

 17. Hanim abla dedi ki:

  Günaydın kızlar iyi pazarlar.Anlaşılan mesaj ulaşmadı.Aslım bekle dedi ama ben artık göndermiştim.Haftaya eve gedecegim inşallah.belki kız buldu nedenini.görüşürüz.

 18. Hanim abla dedi ki:

  Bu anonim benim.

  1. aslı dedi ki:

   canım ablam bekle kamile bir onaylasın sonra gönderirsin

 19. Anonim dedi ki:

  Merhaba hoş geldun Aslıcım.ben şimdi o işareti ekleyip mesaj göndericem K.Azeriye.

 20. aslı dedi ki:

  kamilecim, senin mail adresin var. daha önce birine hiç mesaj gönderdin mi? gönderdin ise aynı onun gibi olacak ablamıza göndereceğin mesajda. sadece adresi eksiksiz doğru yazmalısın.

 21. K.Azeri. dedi ki:

  Ben yazdim canim.

  1. aslı dedi ki:

   anladım canım sen bilgisayardan dene telefondan olmuyorsa

   1. K.A dedi ki:

    Evet canim bu telefonla olmuyor.Bilgisayar bizim oglanin i$ yerinde.bu adres yeni ablamdan ba$ka hiç kimseye yazmadim.Aslicim seni çok yordum,özûr diliyorum.

    1. aslı dedi ki:

     Hayırlı akşamlar canım, yok canım yorulmadım da ablamıza gönderdiğin neden ona ulaşmadı onu anlamadım?.
     neyse sağlık olsun şimdi senin mailini doğrulayalım o zaman

     kamilerzayeva1212
     @gmail.com
     doğru değil mi canım?

 22. kamilerzayeva1212gmail.com dedi ki:

  Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

  1. aslı dedi ki:

   bunu kim yazdı?

 23. K.Azeri. dedi ki:

  Ablacim Aslimiz yazmi$,gördûnúzmû? Çok sevindim ya.

 24. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba ablacim.Biliyorum ablam.Ben de çok istiyorum alakamiz kesilmesin.Öyle yaziyorum abla,nereye gitti anlamadim.Benim ûnvanim da dogru.Evet abla Xanim,Gözelimiz,Özgûr abla yaziyorlardi $imdi bilmiyorum.

 25. Hanim abla dedi ki:

  Günaydın canım.Ben bu işlerde naşıyım.senin mailini bilmek istemeyim o yüzdendir ki birden siteni bağlasalar hiç olmasa bir neferle alakam olsun.başka siteleri bilmiyorum.Önceler bizim kızlardan Yemini analiz eden diger siteye geden vardı,şimdi bilmiyorum.sen bana mesaj gönderende “gönderildi” yazıldımı?Öyle ise nereye gitti?ben almadım.eger sen de benimkini almamışsansa peki onlar nerede?Ben senin ünvanını anonimden götürdüm.doğrumu yanlışmı bilmiyorum.kendimkini sayfaya yazmıştım tekce araya işareti yazacaktın zira onu yazmasan ulaşamazsın.aşağıya bir de bak istersin.görüşürüz.

 26. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin ablacim.Çok te$ekkûr ederim.Evet haklisiniz,ama umuttan geçmi$ artik. Sizi ihmal edermiyim,iyi ki varsiniz. Sadece öyle kötû zamanda yazib moralinizi bozmak istemiyorum ablam. Ay abla ben de anlamadim.Mail ayni bilgisayar oglumun i$ yerinde telefonla alinmadigini dû$ûnûyorum.

  1. aslı dedi ki:

   Kamilecim, canım benim Arkadaşına Allah acil şifalar versin inşallah. Dua et Allah büyük.
   alt alta yazdıklarımı yan yana yaz. boşluk olmasın Ablamıza ulaşırsın inşallah.

   hanimabla
   @
   mail.
   ru

   1. KA dedi ki:

    Merhaba canim.Ho$ geldin. Seni çok özlûyorum,nasilsin? Evde durumlar nasil? Sag olasin Aslicim. Evet dua etmekden ba$ka elimden bir $ey gelmiyor ki.Öyle yaziyorum canim neden alinmiyor bilemedim.

    1. aslı dedi ki:

     Bende sizleri özlüyorum. Hanım ablam sana ulaşmak istiyor. Bir kere daha dene benim yazdığım gibi dediğim gibi boşluk olmadan mailin den mesaj yaz ablamıza. ulaşacaktır. ablamızın ki doğru. Gönderince de gönderdim de buradan bakalım ulaşacak mı? senin yazdığın mail de @ işareti yok ulaşamaz sana. harf de eksik olsa ulaşılmaz sana.

     1. K.A. dedi ki:

      Aslicim görûyorsun degilmi biz sensiz olamayiz.yeniden ba$layalim.Ben imailimden mesaji yazdim,ablamin imailini nereye yazim?

      1. aslı dedi ki:

       Merhaba canım, gmail de mesaj oluşturu tıkladın.
       yeni ileti sayfası açıldı.
       kime
       konu
       alt alta bu ikisi yazar.
       altında da boş sayfa orayada yazacaklarını yazarsın.

       şimdi senin yapacağın
       yeni ileti
       kime:
       yazan yere hanimablamın mailini yaz. aynı benim yazdığım gibi aradaki boşluğu kaldırarak iki satırı birleştir. gönder. hatta buradan kopyala oraya yapıştır.
       hanimabla
       @mail.ru

       1. aslı dedi ki:

        kime yazan yere yazacaksın canım. ablamızın adresini. arada boşluk olmadan.
        hanimabla
        @mail.ru

       2. K.A dedi ki:

        Aslim görúnen o ki,bu telefonla alinmiyor,benim telefonum kendimde degil, qaliba yenisini almak gerekecek.

        1. aslı dedi ki:

         telefonla olmuyorsa bilgisayarla da yapabilirsin adresi tam al. eksiksiz kağıda yaz. bilgisayardan girmeye çalış ve gönder canım. birde yukardaki mesajı sen mi yazdın? onda @ işareti yok. gitmez mesaj o adrese.

 27. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızım nasılsın canım.biz babatıq sağ ol.kaç gündür senden nigaranam.Arkadaşına acil şifalar diliyorum.Allahtan umud kesilmez.bizi de ihmal etme aradabir gel.mesajını neden almadıgımı anlamadım
  inşallah görüşürüz.

 28. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba canim ablam. Nasilsiniz,Polad amcam nasil? Moralim çok bozuk ablacim. Çok iyi 20 yillik dostum agir hasta,ba$im ona kari$mi$ hiç kendime gelemiyorum ablam.

 29. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba K.Azeri nasılsın neden gelmiyorsun?

 30. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba ben düşündüm sen yazmışsın.

 31. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar ablacim.Saat 10.26 daki mesaji sizmi yazdiniz?

 32. Güzel kiz dedi ki:

  Iyi aksamlar akadaslar meleymden haberi olan varsa bana soylermsiniz

 33. Hanim abla dedi ki:

  Hayırlı akşamlar kızım.ulaşmadı, benim merhabamı ala bildinmi?

 34. K.Azeri dedi ki:

  Hayirli gûnler ablacim. yazdiklarim sizin ünvana ula$dimi?

 35. K.Azeri dedi ki:

  Hayirli gûnler ablacim. yazdiklarim sizin ünvana ula$dimi?

 36. Hanim abla dedi ki:

  Hayırlı günler Kamilecim.ben sana mail adresi gönderdim.sen de bana cebap yaz emin olmak için.alındıysa ne mutlu.görüşürüz.

 37. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba adrese ulaşamadım.unuttuğun bir şey ola bilirml?

 38. Anonim dedi ki:

  Ablacim Aslimizla ileti$im kura bilyormusunuz?

 39. Anonim dedi ki:

  Gûnaydin.kamilerzayeva1212gmail.com

 40. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba.Nasılsın canım.sen sayfaya gönderme verdigim adrese gönder.iyi geceler.

 41. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba.Iyi ak$amlar ablacim.Nasilsiniz?Ablacim gönderiyorum,burdamisiniz?

 42. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba.Hayirli cumalar ablacim. Iyi olmaya çali$iyorum. Ugra$iyorum bakalim,bir $eyler yapacagim.

 43. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Kamilecim.teşekkkür ederim babatıq.sen nasılsın? O iş çözülünce haber ver ben de ona deyim.

 44. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar ablacim. Nasilsiniz,Polad amcam nasil?

 45. Hanim abla dedi ki:

  İyi akşamlar.

 46. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba.Kamilecim vakit geç olmadan bu işi çöz.bir yolunu bul bana ulaş zaman daralıyor.Sonra geç kalırsan olmazsa üzülürsün.iyi geceler.

 47. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar ablacim. Ho$ geldiniz.Internet berbat, benim telefonumu baldizimin kizi kullaniyor,bu telle imeil açilmiyor bakalim ne yapacam. Iyi geceler ablacim. “Benim adim Melek”i izliyorum.

 48. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba hayırlı akşamlar.ben geldim.K.Azeri internetin veziyyeti iyimi?gele bilecekmisin? bekliyorum.

 49. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba K.Azeri.evet hepimiz gerginiz.ama düşün ki bu sayfa olmasa əlaqəmiz olmayacaq.sen verdiyinin yenisini alacaqdın.acele etsen olurmu? ben özümkünü dedim.sen de desen çok şey düzelecek.ama sen sayfaya deyil bana yaza.görüşürüz.

 50. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızım.evet hepimiz gerginiz.ama düşün ki bu sayfa olmasa əlaqəmiz olmayacaq.sen verdiyinin yenisini alacaqdın.acele etsen olurmu? ben özümkünü dedim.sen de desen çok şey düzelecek.görüşürüz.

 51. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba.Hayirli gûnler ablacim. Internet sorunum var abla gelemiyorum. Hem Aslinin gedi$i de beni gerginle$tirdi.Kitab ûzerinde çali$acak. In$allah hakkinda hayirlisi olsun.Görü$ûrûz in$allah.

 52. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba K.Azeri sen de gelemedin? bir yenilik olsa yazarsın.görüşürüz.

 53. Hanim abla dedi ki:

  Günaydın nasılsınız. Kamilecim şok şükür ayagın sağalmış.işlerin yolundamı?meseleni hall ede bildinmi?iki gündür Laleni düşünürüm.Fati vardı Hayat Ayan Zehra Nurbanu Aslinur Ülker Aylin Günay vardı Betül Peri Sevda Hatice…düşünsem hatırlıcam. Yeri gelmişken yarın Fatinin dogum günüdür mutluluklar Fati.neyse hatıralar çekip apardı.İyi de Rada neden gelmiyor onu anlamıyorum.görüşürüz inşallah.

 54. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi diyelim,iyilik olsun ablacim.In$allah gelirler. Sabirsizlikla bekliyoruz.

 55. Hanim abla dedi ki:

  hayırlı akşamlar kızlar.Kamilecim nasılsın ne var ne yok.her şey yolundamı?gele bildinmi? Aslı da gelseydi? belki kızlar da geldiler.Yeni sayfa açılıb galiba.bakıcam.görüşürüz.

 56. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Kimse yokmu?

 57. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba.Evet ablacim.Kizlar hayla yok,hele Rada bu kadar zaman neden gelmedi, hayirdi in$allah.

 58. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba nasılsın canım.ben yanlış yazmışım.hanım yok hanim olmalı.kızlar gelmiyor yine.hiç yeni sayfada da yoklar.kaç kere baktım.yine bakıcam.sen yazdınmı?benim için de yazarsın.görüşürüz.

 59. K.Azeri. dedi ki:

  Siz de hep var olun ablacim. Biz de sizi seviyoruz,hem de çooook.Siz de allaha emanet olun.

 60. Hanim abla dedi ki:

  İyi akşamlar her kese.Aslıcım ne hoş tesadüf.çok sevindim.benim sevgili dostlarım her zaman var olasınız.sizi çok ama çok seviyorum.Allaha emanet olun.

 61. K.Azeri. dedi ki:

  In$allah.Asil siz helal edin hakkinizi canim ablam.
  Biz seni daha çok seviyoruz canim benim. Iyi geceler.

 62. Hanim abla dedi ki:

  Kamilecim her şey yolundaysa ben gediyim.akşam saatlarında her gün bir defa bu sayfaya baş çekecegim inşallah.hakkınızı helal edin.

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler ablacım, Kamilecim vefalı arkadaşlarım hepinizi seviyorum.

 63. K.Azeri. dedi ki:

  Aslim ho$ geldin canim. Nasilsin,i$ler yolundami?

 64. K.Azeri. dedi ki:

  Evet abla anladim.

  1. aslı dedi ki:

   Kamilecim “hanim” olacak.
   ne olur çabuk hallet işlerini

 65. K.Azeri. dedi ki:

  Ablacim internet bir gedip bir geliyor,o yûzden.Evet,bence de biz hepimiz sadigiz.

 66. Hanim abla dedi ki:

  Kamile neredesin? bekleyimmi gediyiendişelendimmmi?bu sadiq sözü banamı ait? biz hepimiz öyleyiz. Aşiqi sadiq bizik Mecnunun ancaq adı var.sana ne oldu?yine başınmi döndü?ndişelendim.

 67. Hanim abla dedi ki:

  Ben de ona bakıyordum Kamilecim.ben şimdi sana mail adresimi yazıcam.dikkat et sonda “mail.ru” önde “hanımabla” ikisinin arasında bir işare var “daire içinde a” onu yazıcaksın.adresi tamam-kamal yazanda çıkmaya bilir.bunları yan-yana yaz ne zaman mailin oldu bu adrese yaz.ben buradayam ne istesen soruşa bilirsen.

 68. Anonim dedi ki:

  Nekadar sadik insansiniz

  1. aslı dedi ki:

   Ah Kamilecim ah

 69. Anonim dedi ki:

  21.01 de yazdim.21.31 oldu. Neler oluyor?

  1. aslı dedi ki:

   Site de güncelleme olmadığı için saat farkı var. Güncelleme olması gerekiyor.

 70. Hanim abla dedi ki:

  Hayırlı akşamlar canım buradayım.

 71. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar ablacim. Buradamisiniz?

 72. Hanim abla dedi ki:

  Hayırlı akşamlar.Öyle ise yarın bizim saatla akşam 9.doxsan üçte.

 73. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar ablacim. Çok te$ekkûr ederim.Sizler sag olun. Evet ablacim öyle olsun,ben razi.

 74. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba K.Azeri. başınız sagolsun.Allah rahmet eylesin. axır qaminiz olsun.kendini yorma. dikkat et kızım.bence bu sayfada hal-ehval tutak.conuncuda ise dizi ile alakalı fikrimizi yazak.ya da sen nasıl diyorsun öyle olsun.görüşürüz

 75. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba ablacim.Iyi olmak mûmkûnmú? $imdi hûzûrden geliyoruz. Akrabalar her kes bir $ehirde, bir oraya bir buraya, anlayacaginiz yollardayiz.

 76. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba K.Azeri bir az daha iyimisin?Kamilecim sen yeni adresi hele yazma öyle çıkmıyor.ben kendi adresimi bir yolla izah ederim ondan sonra yazarsın.olurmu?

 77. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba ablacim. Te$ekkûr ediyorum.tansiyon dû$ûk. Ne bikmasi abla çok sevinirim. Eski emaili kendim kullanmiyorum.Yenisini açinca yazacam ablacim.

 78. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba K.Azeri.geçmiş olsun.doktor ne diyor?tansıyonun yüksekmi?kendine dikkat et.Aslı da nigaran idi senden.Kamilecim senin mail adresin varmı?siteye ulaşa bilmedikte bir-birimizle konuşa biliriz.ben bazen uzun-uzun yazmak istiyorum.adamlar bıkmasın diye sana yazarım.inşallah.

 79. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba. Hayirli ak$amlar arkada$lar. Sag olun ablacim, iyi olmaga çali$iyorum. Haklisiniz ablacim,ben de çok endi$eliyim. In$allah her $ey yoluna dü$úr.

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler arkadaşlar, Kamilecim ayağını fazla zorlama endişe etme hayat işte..
   Hanım ablacım hayırlı geceler Polad amcama selamlar

   1. K. dedi ki:

    Hayirli gûnler.Evet canim hayat i$te,her gûn akila gelen-gelmeyen $eyler gördugúmúz hayat…

    1. aslı dedi ki:

     merhaba canım, mail adresin var ise, mesaj yazarken e-mail adresi yazan yere yazar mısın? bir kere yazsan yeterli
     bunu istedim çünkü sitede bakım olur da ulaşamazsan ben sana ulaşır bilgi veririm. mail adresi olan herkes yazabilir.

 80. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. sen nasılsın K.Azeri.biz de yavaş-yavaş geçinip gidiyoruz. Aslıdan nigaranam.iyi hafta sonları.görüşürüz.

 81. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gúnler ablacim.Siz nasilsiniz,Polad amcam nasil?

 82. Hanim abla dedi ki:

  Günaydın kızlar nasılsınız iyi hafta sonları.

 83. Hanim abla dedi ki:

  İyi geceler arkadaşlar.

 84. Anonim dedi ki:

  BU SENARİST SADİS Mİ YA HEP BİR KÖTÜLÜK ENTİKİRASI BU DÜNYA ZATEN KÖTÜLÜK DÜNYASI İNSANLAR KÖTÜ YÜZ GÖRMEK DEN ARTIK KALP LERİMİZ KARARDI HİÇ HUZUR YOK BUNE YA ARTIK SEVGİ GÖRMEK İSTİYORUZ YETERRRRRRRRRRRRRRRRR YA

  1. aslı dedi ki:

   en azından tv de güzel şeyler görmek istiyoruz haklısınız.

 85. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba her kese.bakalim Cavidan hanim $imdi ne plan kurmayi dü$únúr.Iyi geceler arkada$lar.

 86. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gúnler arkada$lar. Aslicim sag ol,var ol canim.Ellerine saglik.Ablacim muhakkak öyledir,Aslimiz olmadan sayfanin tadi tuzu yok.
  Arzucum aramiza ho$ geldin,biz zaten bir birimizi görmeden tani$dik ve çok iyi arkada$lar olduk.Birimizin cani yansa hepimizi etkiliyor. Biz bir aileyiz.

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler canım

 87. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım nasılsın canım.özet için sağ ol teşekkür ederim güzel.içime sevinç doldu nedense.yaqin geldigin için.seni gördüm de ondan.seni çok seviyorum.nerede olursan ol Allaha emanet ol bir tanem.

  1. aslı dedi ki:

   Canım ablam benim ❤ Polad amcama selamlar

 88. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Arzu nasılsın. çocukların varmış. kaç çocuk, kaç yaştalar.Allah bağışlasın.

  1. Arzuw dedi ki:

   I sabahlar arkadaşlar naslsniz Hanm abla benim 3 tane çojgm bar 2si erkek 1si kyz alty sene çojgm olmaby allam bermedi. Dort buçuk ýlban sonra büýk oglum evlatlyk aldym sonra kzm dogdy ene 6 sene geçti allam erkek çojuk berdi

 89. Zair dedi ki:

  Günaydınlar.Kimsenin seni üzmesine izin verme.! Üzüntü Allah`tan gelmişse sabret, hayra çıkacaktır.Kuldan gelmişse yol ver – layığını bulacaktır..!

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler

 90. Anonim dedi ki:

  Merhaba aslım 8 ekim fraqman sayfasina bakarmısın

  1. aslı dedi ki:

   Baktım

 91. Arzuw dedi ki:

  Evet anonim şu günlerde bende dizini izlemek istemiorum javidani, jemrani gormek istemiorum

 92. Anonim dedi ki:

  Vallahi bu dizi iyice saçmaladı. Cavidan kendini vurduruyor. Hikmet bey ben vurdurdu diyor ve bütün ev halkı cavidanin önceki yaptıklarını biliyor ve hala annesine inanıyorlar. Özellikle şuna geri zekalı bu kadar çabuk reyhanin yaptıklarını unutup zırdeli cemre ye inanıyor ve en saçma şeyde bir annenin kendi çıkarları için oğluna ve kızına yaptıkları. Bir anne bu kadar gaddar olamaz. Senarist ve yönetmen esefle kınıyorum. Çünkü aile birliğini yapıcı değil bozmak için senaryo yazmışlar…..
  Yazıklar olsunnn böyle bir kanalda böyle bir dizi

 93. Mavi dedi ki:

  Ellerine saglik tesekkurlar ozetler sabirsizlik bln izleyorum yemin diziyi yeter ki reyhan ve emir mutlu olsunlar bide benim cok akilli Hikmet beyi mutlu olsun cavidan sen nasil annesin seni cok irenyorum ya gozi kara sen.
  herkese merebalar.
  iyi geceler.

  1. aslı dedi ki:

   iyi geceler

 94. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba hoş geldin Arzucum.iyiyiz çok şükür sen nasılsın?

  1. Arzuw dedi ki:

   MerhabalaHanm Abla biz i sen nasylsyn Asly abla,Azeri abla sizi taniamasamda siz bile arkadaş olmak istiorum .Evet çavidan gibi anelere nalet olsun bende bir aneim çocuklarma eýle şeýler ýapamam onlaryn jany ajasa benim janymda ajio.

   1. aslı dedi ki:

    Hoş geldin Arzu

 95. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba. Haklisiniz canim ablam. In$allah hayirlisi olsun.

 96. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızım.Kim neyi ister neyi istemez fark etmez.Allah isteyen oluyor her zaman.o ikisi aynı tarafdamı?Öyle ise birinin başının altından çıkıb bu fikir.bilgim az olduğu için fikir bildire bilmiyorum.sen de kendini üzme.fikir yükü fiziki yükten çok daha ağırdır. her şey hallini tapacaktır inşallah.

  1. aslı dedi ki:

   Haklısın ablacım fikir yükü fiziki yükten daha ağır geliyor. Bu da geçecek inşallah hayırlısı ile

 97. K.Azeri. dedi ki:

  Ben de bir $eyler oldugunu biliyordum. Aslicim söylediklerin tam dogru,ama her kes bunu dú$ûnse,anlasa bu kadar kavqalar olurmuydu? Yùreyini sikma canim,in$allah her $ey yoluna dü$ecek. Dayi da yanli$ini dúzeldecek.Kendini bu kadar yúkleme. Ayagimda hayla agrilar var,hareket eden gibi $i$ir,dinlenirken iyidir.Sen onu bo$ ver,kendine dikkat et canim.

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim tam iyileşene kadar dikkat et kendine. Yorma kendini. Ayakta durmamaya özen göster.

 98. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler arkada$lar.Sag ol iyiyiz Arzucum.
  Aslicim ellerine saglik. Kendini birakma canim,kötû gûnler geçecek ablam hakli, sen güçlú bir kizsin sakin kendini úzme.
  Ablacin çok gúman ki, cennet Cavidan gibi annelerin ayaklari altinda degildir. Anne olan bu kadar fitnekar olurmu?

  1. aslı dedi ki:

   Sen nasılsın? ayağın nasıl oldu? kötü günler geçmiyor. Çok yoruldum. Eninde sonunda herkes bir gün ölecek, nedir bu kavga nedir bu ben önde olayım sevdası. Ben zengin olayım, her şey benim olsun sevdası. Yiyeceğin bir ekmek yanında Allah ne verdiyse o. Giyeceğin temiz bir elbise olsun, yiyeceğin helal bir lokma, gece başını yastığa koyduğunda rahat uyu yeter bir de sağlığın yerinde olsun dünyanın en zengini sensin. Nedir bu insanlardaki hırs? Sultan süleymana kalmamış bu dünya kime kalacak? Eninde sonunda o basıp geçtiğin toprağın altına gireceksin, hadi götür servetini, malını, mülkünü, paranı, evini, arabanı. Yok bir çorap bile götüremezken anlamıyorum bu insanları?
   Cavidan’ı da?
   insanlar neden bu kadar kötü?

 99. Arzuw dedi ki:

  I günler hanmlar nasylsyniz Asly abla ýormlar için teşekkürler

  1. aslı dedi ki:

 100. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım iyi akşamlar nasılsın kızım bir az daha iyimisin.Özet çok güzel eline saglık harikasın.Düşünürüm de acaba Cavidan gibi annelerin ayagının altında cennet varmı? görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, aynı abla değişen bir şey yok. Sen nasılsın Polad amcam nasıl? Cavidan gibi insanlar çok da öyle annelerin ayakları altında cennet var mı yok mu bilmiyorum. Ben bu aralar çok şeyi bilmiyorum ablacım. Görüşürüz iyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.