Yemin Dizisi 91. Bölüm ve 92. Bölüm Özeti 7 Ekim-8 Ekim 2019 Fragmanı 2. Sezon

Yemin dizisinde 2. sezon 4. haftasını da geride bıraktık ve yeni bir haftaya 5. haftaya başlayacak Yemin dizisi. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 5. haftasında 91. ve 92. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz.

Yemin Dizisi İkinci sezon beşinci haftasında tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de kanal 7 de..

yemin 91 ve 92 bölüm özeti

Yemin Dizisi 91. Bölüm Özeti 7 Ekim 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 2. Sezon 5. haftasında 91. bölümünde olacaklar şöyle;

 

yemin 91 92 bölüm

YEMİN DİZİSİ 91. BÖLÜM ÖZETİ 7 Ekim 2019 PAZARTESİ

Resmi Özet yayınlanmadı.

Resmi Özet dizi yayına verilmeye çok az bir zaman kala yayınlandı.

Cavidan’ın vurulması tüm konağı şaşkına çeviriyor…
Cavidan’ın vurulması konakta şaşkınlık yaratır. Polis soruşturmasının sonucu ise konağa bomba gibi düşer.
Diğer tarafta, Narin’i hiç tanımadığı bir adamın yanında gören Kemal’in tepkisi ne olacaktır?

yemin 91. 92. bölüm

Yemin Dizisi 91. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Cavidan hanımın konak kapısı önünde Reyhan ile konuştuğu an, Cavidan hanımın para ile tuttuğu adam elinde silah ile gelir. Sen Affet Allah’ım diyerek tetiği çeker. Emir de o esnada konaktan dışarı çıkmak üzeredir. Reyhan diye seslenir. Cavidan hanım gözü ile işareti verir ve adam tetiği çeker. Acaba kim vurulmuştur? Reyhan mı? Cavidan mı? ne dersiniz? Sizce vurulan kimdir?

Suna kimse yok mu yardım edin diyerek konakta yardım çığlıkları atar. Emir araba ile vurulan kişiyi hastaneye götürür. Vurulan her kim ise ismini telaffuz etmez bu da annesinin vurulmuş olabileceği olasılığını gündeme getiriyor bana göre vurulan Cavidan hanım bilmiyorum ama öyle gibi bakalım kim çıkacak?

Neden Reyhan vurulmuş olamaz? Reyhan vurulmuş olsa Emir taş üstünde taş bırakmaz da ondan. Emir dayan az kaldı geldik der. Hızlı bir şekilde aracı kullanır. Hikmet bey sakin ve sert bakışları ile nasıl durumu diye sorar. Vurulan Reyhan olsa Hikmet bey böyle soğukkanlı sert bakışlı olmazdı benim düşüncem vurulanın Cavidan hanım olduğu yönünde. Aklı sıra Reyhan’ın hayatını kurtaran kahraman olarak konağa geri dönecek. Hatta Cavidan hanım, Hikmet beni vurdurttu diye şikayette bile bulunabilir. Bu sayede Hikmet beyi de gözaltına alırlar içeri girer bence öyle. Hep ben fikrimi söyledim hadi bakalım pazartesi gününe kadar siz değerli ziyaretçilerimiz sizlerde düşüncelerinizi bizlerle paylaşın vurulan sizce kimdir?

Narin telefonda üzerinde ne var? bir fotoğraf atsana der. Kemal de yok artık der. Suna babası ile ağlayarak konuşur ve niye böyle şeyler oluyor der. Babası da bilmiyorum kızım korkma der. Suna Reyhan için hiç bu kadar göz yaşı döker mi? Emir ağlar ve benim hatam der. Hikmet beyi gözaltına alırlar. Cavidan hanımın sesi duyulur. Hikmet sonsuza kadar hayatımızdan çıkacak, kim nerelere layıkmış bundan sonra iyi izle der.

Bu konuşma bana Cavidan hanımın konağa geri döneceğini, Hikmet beyin de Cavidan hanımı vurdurtmakla suçlanacağını düşündürüyor. Bakalım neler olacak? izleyip göreceğiz.

 

yemin 91 92 özeti

Yemin Dizisi 92. Bölüm Özeti 8 Ekim 2019 Salı

Resmi Özet:

Cavidan amacına ulaşır ve Hikmet gözaltına alınır. Babası gözleri önünde polis tarafından götürülen Emir’i zorlu bir sınav bekliyor. Öte yandan Narin, Oya için çabalarken, Kemal duygularıyla yüzleşebilecek mi?

yemin 92 özet

Yemin Dizisi 92. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Cavidan hanımın tetikçi tutarak kendisini vurdurma planı tıkır tıkır işler. İstediği olur, polisler konağa gelir ve Hikmet beyi Cavidan hanımı vurdurmak için azmettirici olarak içeri almak üzere karakola götürürler. Emir de Reyhan da engel olmak isterler. Bir yanlışlık olmalı deseler de, ilaç kullanıyor sağlığı iyi değil deseler de dinlemez ve Hikmet beyi konaktan alıp götürürler.

Cavidan hanım hastanede hasta yatağında keyfine diyecek yoktur. Yanında Cemre vardır ve endişelidir. Artık konakta Hikmet amca yok der. Cavidan hanımda her şey planladığım gibi gidiyor der.

Kemal avukat olarak olayı incelediğinde abisinin Eşi Cavidan hanıma tehdit içerikli mesaj gönderdiğini Emir ile Reyhan’a söyler. Emir de hastanede annesinin telefonuna bakar, Cavidan da ağlayarak etmişse etmiş o benim kırk yıllık kocam der.

Narin, Kemal’in kız kardeşinin başındaki belayı def etmek için uğraşırken, Kemal gördüklerini hep yanlış anlar. Kendini bilmez para avcısı adam elinde çantalarla Kemal’in evinin önünde Narin ile konuşur. Narin adamın getirdiği çantaları alır, adam ben onun dostluğunu istiyorum der. Bana göre o çantada bugüne kadar adama aldığı pahalı hediyeler var. Narin sayesinde adam onları geri getirdi.

Hikmet bey parmaklıklar ardında bana bu iftirayı atan kim derken, Emir konakta Reyhan ile dertleşir. Babam parmaklıklar ardında çaresiz, annem yaralı, Suna bir türlü iyileşmiyor. Her şey üstüme geliyor dediğinde Reyhan arkasından sarılarak biz bunu da atlatacağız der.

 

“Aslı”

dizibilgi google play

Yemin Dizisi 91. Bölüm ve 92. Bölüm Özeti 7 Ekim-8 Ekim 2019 Fragmanı 2. Sezon (30 Yorum)

 1. Merhaba arkada$lar.Gúzel kiz ho$ geldin. Sabr et canim, in$allah o da olacak. Dualarimiz seninle.

 2. Merhaba Güzel Kız hoş geldin nasılsın?İnşallah bir gün Allah dualarımızı işiticek ve seni sevindirecektir.Dua et ve sabr et.

 3. Iyi aksamlar nasilsiniz arkadaslar meleym sen naslsin bana yazdiklarin ucun sana ne kadar tesekur etsem azdir çok sagol qusura bakma gec yazyorum bilyorsun elimde deyl simdi bile cok az zamanim var senin gibi guzel yazamasamda sorularun cevapsiz kalsin isdemyorum yazdiklarinda cok haklsin bende oyle düsnyorum ama su gibi akip giden zamanda zaten yaslanacam bi bocukla yaslanmak isterdim iyi saglikli bir insan yetisdirmek isterdim esim oyretmen her sabah cocuklarmizla okla gitsin isderdim ne bilyim bende boyle düsunyorum hosca kal bidaha nezaman gelirim bilmyorum

  • Hakkında hayırlısı olsun. Bazı şeyler insanın elinde değil. Doğmak gibi. Bu dünyaya gelecek ruh belli ne zaman geleceği de. Ama insan bunu bilmiyor zamanını da.

 4. Günaydınlar her kese.Amin Aslıcım.Bu dünyada kolay bir kötülüktür o da elimizden gelmez.Rabbim zor günlerimizi iyi günlere ulaştırsın inşallah.
  Ne gitmesi mümkün ne de kalması
  Vazgeçmekle direnmek arasında
  Akla karanın tam ortasındayım. Hz.Mevlana

 5. Gúnaydin arkada$lar.Aslicim sag ol canim,ellerine saglik. Evet ablacim haklisiniz kötúlûk i$ ba$inda,ama hak yerini bulacak,ne kadar zor olsa bile.Amin. In$allah hep iyi insanlarla kar$ila$iriz.
  Ay seni Cavidan,kirk yillik kocam dediyin hasta adami ne duruma getirdin?

 6. O kişi javidani vurman kendibi vurmalidi javidan o kişie parasyni bermijek o adam neden hikmet beýdeb ýardam isdemedi anlamiorum javidanin kendi parası ýoki

 7. I günler arkadaşlar nasylsynyz aýlelerniz nasyl isinizdimi benim haýatymda kajamin ablasy bardy tykka javidangibi dizini izledigimde javidani görsem geçmişim. Hatyrlanýo neden başga dizilerde gerçekler ýüze çyko ýeminde çykmio.

 8. Merhaba arkadaşlar.Aslıcım özetler için teşekkürler. Yanlış anlamak Tarhunların özelliyidir.Cavidanla Cemre yine baş-başa kalacaklar. demek kötülük yine iş başında. gücü nereden alıyor kötülük acaba.İyi geceler.Allah rahatlık versin.

  • Merhaba iyi geceler ablacım. Evet kötülük yine iş başında. Cevabını bilmediğim zor bir soru. Allah hep iyi insanlarla, iyiliklerle karşılaştırsın herkesi, beni ve ailemi. Zor…

 9. Merhaba. Hayirli ak$amlar arkada$lar.Amin,ablacim amin. Ben bakmiyorum,sag olsun Aslim,özetlerden izliyorum. Ablacim Cavidan bu nasil olsa i$in içinden çikir.
  Gûnaycim ho$ geldin. Sag ol canim. Çocuklari da öp bizim için.

 10. Merhaba hoş geldin Günay.iyiyiz sagol.seni de çocukları da öpüyoruz.
  ASlıcım ben o yere takılmışım.Silah sesini duyduğumuzda Reyhanın tepkisi vurulmuş adam gibi oldu.sadece sesdən dik atılmak degildi.Ya da Kamilenin dediyi gibi adam parayı artık almışsa bilerekten Cavidanı,sonra da kendisini vura bilir.kimsenin paradan haberi olmayacak nasıl olsa.Hikmet bey de senin dediyin gibi yalnız Cavidanı öyle soyuk ve sakin sora bilirdi.hatta ev şalışanlarını böyle sormazdı.demi?

  • iyi akşamlar ablacım, hiç beklemediğin bir anda ani bir ses duyduğunda insan irkilir. Reyhan da korkusundan irkildi. Kameranın açısından dolayı da sanki vurulmuş hissi uyandı seyircide yönetmeninde istediği bu, hedef şaşırtmak başarılıydı. vurulan Cavidan hanım ama ön planda Reyhan.

 11. İyi günler arkadaşlar. Nasılsınız? Ben izleyemedim. Çocukları uyutdum kendimde uyuya kaldım. Çok geç başlıyor. Kendi vaktinde başlasa iyi olur. Bu günde dizilerim var. İnşallah baka bilirim.Reyhanda Cavidanda vurulmaya bilir.bence izlededim bilmuyorum. Biraz sıkıcı geliyor. Sizleri öpüyorum. Kendinize iyi bakın. Aslıcım analiz çok güzel ellerine sağlığ. ☺

 12. Merhaba kızlar.yeni haftamız hayırlı olsun.Amin. Rabbim tüm sıkıntılarımızı hayra çevirsin.mutluluklarınızı daim etsin.tüm güzellikler sizinle olsun.
  Kamilecim ben parayın Cavidanın çantasında oldugunu sanıyordum.bir şey daha var.Eger Cavidanın Reyhanın önüne atılmak gibi bir fikri var idise ne zaman yan-yana geleceklerini nereden bile bilirdi.Hemin gün Reyhan dışarı çıkmayacaktı belki.Cemre bilmiyordu ki haber vereydi ona.bir de Suna o taraf- bu tarafa gederek çıgırırdı.sanki olay evde olmuştu ve yalnız o görmüştü.neden kapıyı açıp çıkmıyordu.lap çürüttüm.kusura bakmayın.

  • Güzel dualarına amin diyorum ablacım. Para Cavidan’ın çantasındaydı doğru adama gösterdi. işi yapsın diye. Cavidan her şeyi önceden planlamış.Cavidan istediğini elde etti. Suna sadece silah sesini duyduğu için abisine bir şey oldu endişesi ile hareket ediyor.

 13. Merhaba.Iyi günler arkada$lar. Yeni haftaniz hayirli olsun. ABlacim adam parayi önceden de ala bilir.

 14. Evet cavida hanim vurulmus bence egar reyhan vurulduysa olamaz ahhh hikmet bey sen cok akilli insansin ama karin tipki seytan kilikli insan ya ah cavida sen var ya

  Herkese merebalar tskkrlr ozetler icin harika.

 15. İyi geceler.Aslıcım eger Cavidan vurulursa o adam parayı nasıl alır?Yazdım ablacım.

  • Hayırlı geceler ablacım, Cavidan bir yolunu bulur yeter ki konağa girebilsin onun derdi konağa geri girmek. Adam parasını almaz ise Hikmet bey ile konuşur kaybedeceği bir şeyi yok adamın. Cavidan da gerçekler ortaya çıkmasın diye adamın istediği parayı verecek, yada adam eceli ile ölecek.
   gördüm okudum ablacım.

 16. Iyi geceler arkada$lar. Haklisiniz adlar deyi$ik olsa da konu ayni. Evet Aslicim Cavidan ve özúr dilemek, inanilir gibi degil. Hem bu kadar olanlardan sonra özúr i$e yararmi?

 17. Merhaba kızlar.teşekkürler Aslıcım.Silahlı adam Reyhandan uzak degildi ki kızı vura bilmeyeydi.Eger Reyhan vurulmadıysa Cavidan fedakarlık göstermek isteyerek kendini ireli ata bilir.elbette konağa dönmek için.Hem de bu jesti Defne de Zehra için yapmıştı.İzleyip görücez.

  • Aynen öyle ablacım. Zamanında hedefte Zehra vardı. Şimdi de Reyhan var. Vurdurmak isteyen Defne idi, şimdi de Cavidan kişiler farklı olsa da konu aynı. Cavidan bu sayede konağa rahatlıkla döner.

 18. Gúnaydin arkada$lar. Te$ekkürler Aslicim. Bence de Cavidan kendini vurdurdu. Bu kadindan her $ey beklenir. Bir gûn her $ey açiga çixdigi zaman bakalim ne yapacak, kimden nasil özûr dileyecek?

 19. Merhalar Asly ABLAnasylsyn benje Reýhan urulmuşdir Emir soğuk anesibile ony afetmedi Reýhan için aglar benim fikrim javidan nasyl bir ynsan kendi çojgnun mutlylygny çalýo neçin paraiçin budüne paradan doly olsa çojugny burakyp para alyr javidan irgenç .Jemrenide anlamıyor türkiyede erkek çojuk başga ýokmy başka kişinin kojasyny almak istiyor.