Yemin Dizisi 88. Bölüm 89. Bölüm ve 90. Bölüm Özeti 2 Ekim-3 Ekim-4 Ekim 2019 Fragmanı 2. Sezon

Yemin dizisinde 2. sezon 4. haftadayız ve o da bitmek üzere. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 4. haftasında 88. 89. ve 90. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz.

Yemin Dizisi İkinci sezon dördüncü haftasında tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de kanal 7 de..

Yemin Dizisi 88. Bölüm Özeti 2 Ekim 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 2. Sezon 4. haftasında 88. bölümünde olacaklar şöyle;

YEMİN DİZİSİ 88. BÖLÜM ÖZETİ 2 Ekim 2019 ÇARŞAMBA

Hikmet’in herkesi şaşırtan, Reyhan ve Emir sürprizi ne? Cavidan ise yeni planı için harekete geçer. Öte yandan Kemal ve Narin, Oya’ya hiç istemedikleri bir halde yakalanırlar. Bunun üzerine ikilinin yeni planı Oya’yı ikna etmeye yetecek mi?

Yemin Dizisi 88. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Sürpriz Emir yatak odalarında ayrı yattıkları kanepeyi kaldırtmış artık kanepe yok. Bu da Reyhan’a büyük sürpriz olur. Emir güzel bir not bırakmış yatağın üzerine; Günaydın bana geri gelen şiir, bana geri gelen anıt.. Reyhan bunu okuyunca gözyaşlarına engel olamaz ağlar.

Hikmet bey Reyhan ile Emir’e yeniden yüzük takar. Reyhan Zeynep ile ağaçtan salıncakta sallanırken Emir arkasından sarılarak Reyhan’a bana bir söz vermeni istiyorum bir daha sakın elimi bırakma ölene kadar der.

Kemal, kardeşi anlamazsın diye Narin’e yakın davranır. Yanağından öper. Her ikisi de etkilenirler.

YEMİN 88. BÖLÜM FRAGMANI

Yemin Dizisi 89. Bölüm Özeti 3 Ekim 2019 Perşembe

Reyhan ve Emir’in aralarının düzelmesi için uğraşan Hikmet, ikisine yüzükle bir sürpriz hazırlar. Cemre ve Cavidan ise birlikte yaptıkları planlarının sonuna gelir. Ancak bu defa kaybetmeye niyetleri yoktur. Öte taraftan Oya’nın takibinde olan Kemal ve Narin, evlilik oyununa devam eder. Kemal, Narin’i şok edecek bir itirafta bulunur. Kemal’in itirafı ne olacak?

Yemin Dizisi 89. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan Emir için kıyafet seçimi yapar. Emir de seçimi beğenir ama en güzel seçimi kalbim yaptı diyerek Reyhan’a iltifat eder. Reyhan da yemeğe bakayım diyerek kaçar. Cavidan hanım nihayet ait olduğum yere konağa dönüyorum der. Artık nasıl dönecekse? Hikmet bey her fırsat da istemediğini söylüyor.

Oğlu Emir’e annesinin son yaptığının çok fazla olduğunu söyler ve bir daha karşıma çıkarsa bu kadar sakin olamam der. Sakın Cavidan o adama kendini vurdurtmasın? Hikmet beni vurdurttu der mi der? beklerim ben bu kadından her şeyi. Bu sayede konağa girebilir. Kendini acındırarak bakalım Cavidan o konağa nasıl girecek?

Cavidan hanım o tetiği gözünü kırpmadan tek seferde çekeceksin der. Reyhan da eşi Emir’i işe uğurlar. Reyhan mı vurulacak? Emir de Reyhan’ın yanağından öper. Reyhan da bundan etkilenir. Bizim hikayemiz daha yeni başlıyor der Emir.

Narin ile Kemal başbaşa akşam yemeği yerler. Narin abartmıyor muyuz dediğinde Kemal her şey dört dörtlük olmalı der ve seni seviyorum der Narin’e.

 

YEMİN 89. BÖLÜM FRAGMANI

yemin 90. bölüm özeti

Yemin Dizisi 90. Bölüm Özeti 4 Ekim 2019 Cuma

Emir ve Reyhan tam kavuşmuşken başka bir tehlikenin onları beklediğinden haberleri yoktur. Öte yandan Kemal’in itirafından dolayı Narin ne yapacağını bilemez. Kemal ise hiç beklemediği bir yerde Narin’i karşısında bulur.

yemin 90. bölüm özeti

Yemin Dizisi 90. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir ve Reyhan koltuğunda kalkması ile birlikte uyurlar. Uyandıklarında ise Emir Reyhan’ın alnından öper. Beni sakın unutma hep hatırla der. Reyhan da sende elimi hiç bırakma ne olursa olsun olur mu der. Cemre de elimi kolumu sallaya sallaya keyifle o konağa gireceğim der arkadaşına.

Hikmet bey oğlunu karşısına alır ve onu uyarır. Huzurun ve mutluluğun düşmanı çok olur. Her şartta karını koruyup kolla bu senin asli görevin olsun der. Emir de başı ile onaylar.

Emir Reyhan’a bir gül ve bir kolye hediye eder. Gülün üstünde bir kart kartta ise, elimde olsa bütün güller kokunu duysun utansın isterdim yazar. Dışarı çıkarken Reyhan’ı yanağından öper. Emir ve Reyhan hazırlanmışlar acaba yemeğe dışarı mı çıkacaklar? Emir Reyhan’a korkma diğer tarafta ben varım der sımsıkı sarılır. Narin ile Masal’ın arası az biraz yumuşar. Narin dışarda birisi ile buluşur Kemal de onları uzaktan izler.

YEMİN 90. BÖLÜM FRAGMANI

 

dizibilgi google play

Yemin Dizisi 88. Bölüm 89. Bölüm ve 90. Bölüm Özeti 2 Ekim-3 Ekim-4 Ekim 2019 Fragmanı 2. Sezon (22 Yorum)

 1. Merhaba her kese.Te$ekkür ederim ablacim. Rahatsiz olmayin. Iyile$iyor, az az yúrúyorum artik.

 2. Merhaba arkadaşlar nasılsınız.K.Azeri ayağın nasıl babat oldumu?dikkat et kızım.
  Arzu biliyormusun Gözel de Türkmenistanlıdır.
  Aslıcım problem işle alakalı degilse yavaş-yavaş anlamaöa başlıyorum.haber vardır.hadi hayırlısı.görüşürüz.

 3. Merhaba gec de olsa hayırlı cumalar.hoş geldiniz arkadaşlar nasılsınız.Gözelcim işler yoğun olsa da yolundadır inşallah. Arzu sen Türkmenistandanmısın? Allah hepinizin yardımcısı olsun.

  • Merhaba haýrly uğurlu günler arkadaşlar evet Hanm Ablajim ben Türkmenistanda ýaşiorum

 4. Merhaba.Hayirli cumalar arkada$lar. Sen nasilsin Arzum.
  Gözelim ho$ geldin,çok sag ol canim. Sen nasilsin,askerin nasil?

 5. Reýhan bileEmir çoh mutlyem. Ene aşklar Kemal We Narin çoh ýakşkly dizi i gidior onlaryn mutluluklarna javidan bile jemrânin nazary degmeseýdi kâşgâ.

 6. Gýnadyn arkadaşlar nasylsynyz haýrly jumalar Asly abla 2ji sezondaki özetler birinji özetler gibi dil dizinin hepsini ýazmiorsun şondada elerine saglyk neden sordugmy aýdaýyn çünki boş zamanym eneden okuorum o ýüzden

 7. Gunaydyn hayirli cumalar mutlu sabahlar canlarym nasylsynyz
  Aslicim nasylsyn ozetler icin cok teşekkuller Kemal ile Narinin yemek sahneleri tanydyk ayny omer ile zehra
  Hanym ablacim nasylsyn Polat amjamyz nasyl inşalla iysinizdir
  Kamili ablam gecmiş olsun ayagynymy burkdun allah acyl şifalar versin canym ablam çatlagyn iyleşmesi icin zaman gerekiyor kendine cok iy bak
  Çanlarym sizi opyorum goruşurus

  • Aynen öyle Gözelcim, Alev izlerdi Ömer ve Zehra yemek yerken onları gizlice. Şimdi de Narin ile Kemal Ömer ile Zehra’nın yerine geçmiş, Alev’in yerine de Kemal’in kız kardeşi geçmiş hep kısır döngü. Hep tanıdık sahneler.

 8. Merhaba arkada$lar.Çok te$ekkúr ederim. Ablacim ben de anlamadim nasil oldu,bir baktim ayagimin ûstû yere deydi.15 gûndú. Haklisiniz ablacim,erkekler i$liyor ne yapalim?

  Aslicim senin dedigini yapiyorum,ama paça çorbasini degil,hiç sevmem. Iyi geceler.

  • şimdi sıcacık, bol sarımsaklı bir paça çorbası olsa fena olmazdı gecenin 2 buçuğunda istediğim şeye bak 🙂
   Allah acil şifanı versin canım dikkat et kendine. İyi geceler.

   • Gúnaydin canim. Olsun canin ne zaman çekse o zaman olsun. Aslim senin neyin var canim,zamaninmi yoksa keyfinmi yok. Ya banami öyle gelir?

 9. Merhaba her kese.Geçmiş olsun Kanilecim.Sen düşdünmü kızım.burkmaktan çat ola bilirmi?iyice dinlen.kız-gelin de yok.bu defa erkekler işlesin.başka çare yoktur.Allah şifa versin.görüşürüz.

 10. Iyi gûnler.Sizden uzak olsun ablacim,bacagimi burkmu$um,çatlar var,bakalim nasil olur?

  • Geçmiş olsun canım, nasıl oldu? paça çorbası ve jöle ye diyeceğim de eşin yapar mı bunları sana? dinlen yorma kendini. Allah acil şifalar versin canım.

 11. Günaydın kızlar.K.Azeri nasılsın işler yolundamı?
  Aslım hoş geldin nasılsın kızım.gözümüz yollarda kalıyor sen gelmeyince.Özet çok güzel Kemal bey demiş dört dörtlük.teşekkürler öptüm.

 12. Gûnaydin. Aslicim ho$ geldin canim.Iyimisin? Haklisin Cavidan kendi çikarlari için her $ey yapar. Bu kadindan ne desen beklenir.

 13. Merhaba arkada$lar. Evet ablacim haklisiniz,namerd dostdansa dûrüst dü$man iyidir.

 14. Merhaba arkadaşlar nasılsınız.Ben Oyayı sevmedim.Burnunu başkalarının özeline sokan, arkadan iş çeviren insanlardan hoşlanmıyorum.dürüst insanları severim.belki iyi tarafları da olacaktır.izleyip görecegiz inşallah.