Yemin Dizisi 86. Bölüm ve 87. Bölüm Özeti 30 Eylül-1 Ekim 2019 Fragmanı 2. Sezon

Yemin dizisinde 3 haftalık bir zaman dilimini tam 15 bölümü geride bıraktık. Yeni bir hafta da yeni gelişmeler olacak, Yeni hafta, yeni bir ay ve yeni gelişmeler olacak dizide ve sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 4. haftasında 86 ve 87. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz.

Yemin Dizisi 2. yeni sezon üçüncü haftası da geride kaldı. İkinci sezon dördüncü haftası ile 30 Eylül Pazartesi tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de kanal 7 de..

yemin 86. 87. bölüm

Yemin Dizisi 86. Bölüm Özeti 30 Eylül 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 2. Sezon 4. haftasında 86. bölümünde olacaklar şöyle;

yemin 86 87 bölüm

YEMİN DİZİSİ 86. BÖLÜM ÖZETİ 30 EYLÜL 2019

Emir seçim yapmak zorunda kalır
Reyhan’ın itirafı üzerine şok olan Emir’in tepkisi ne olacak?
Reyhan’ın itirafı Emir’i çok şaşırtır. Emir gururu ve aşkı arasında seçim yapmak zorundadır.
Öte yandan Narin’in sert tepkisi, bir anda çıkıp gelen Oya karşısında ikiliyi zor duruma düşürür. Oya’nın geliş sebebi tüm aile için büyük bir merak konusu olur.

Yemin Dizisi 86. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir ve Reyhan dağ evinden konağa dönerler. Emir yakın arkadaşı ile konakta havuz başında konuşur. Zafer, Emir’e aylardır duymak istediğin cümleleri söyledi ama sen sustun diye tepki gösterir. Emir ne söyleyeceğini bilememiş.

Reyhan ise, arkadaşı Narin ile konuşur ona olanları anlatır. Hödüklüğünü kimden aldığı belli oldu diyerek Kemal’i kasteder. Al yeğenini vur amcasına der. Masal’ın annesi Oya eve gelir kızı Masal’ı sorar ve Kemal de en son gördüğünde bebekti der. Narin ile tanışırlar. Kemal’in eşiyim der.

Reyhan ve Emir Kemal’lerin evinde yemektedirler. Şehriye abla Reyhan’a anneliğin yakışacağını söylediğinde Emir nasip kısmet der. Reyhan şaşkın bakar.

Cavidan hanım tetikçi ayarlamaya çalışıyor. Reyhan’ı vurduracak anlaşılan. Daha önce şirkette çalışmış ve şuan zor durumda olan kişi Cavidan hanımın istediği tetiği para için çekecek. Emir Reyhan’ı kolundan tuttuğu gibi seni alıyorum ve evine götürüyorum bu kadar diyerek Kemal’lerin evinden alır götürür.

yemin 86. bölüm 87. bölüm özeti

Yemin Dizisi 87. Bölüm Özeti 1 Ekim 2019 Salı

Emir Reyhan’ı konağa getirse de gururu bazı konularda onu zorlar. Cavidan ve Cemre ise yeni bir plan peşindedirler.
Diğer yandan Kemal ve Narin, her an yanlarında olan Oya’ya mutlu çift pozları vermeye çalışırlar. Ancak Oya’nın karşılaştığı manzara Kemal ve Narin’i çok zor bir durumda bırakır.

yemin 86. 87. bölüm

Yemin 82. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan, konakta odasında kuşu ile dertleşir. Senden uzak olmayı denedim, Denedim ama yapamadım olmadı dedim ama o ne dedi? Tek kelime bile etmedi.  Hikmet bey eşi Cavidan’ı affetmemekte kararlı. Emir ile konuşarak zarar vermeye kalkarsa sonuçlarına da katlanır der.

Narin Kemal’e şekerli kahve yapar. Oya da sen kocanın nasıl kahve içtiğini bilmiyorsun der. Siz nasıl evlisiniz? sosyal medyada bir tane ortak fotoğrafınız bile yok dediğinde Kemal hemen Narin ile resim çekinir.

Cemre’nin annesi konağa gelerek kızı ile konuşur ve sen bu evin hanımı değilsin, evin hanımı Reyhan der. Doğru olanı söyler, bu konakta kalamazsın der ama dinleyen kim?

Emir de arkadaşı ile çalışma odasında konuşur. arkadaşı anla artık bir yanlışında artık Reyhan’ı kaybedersin der. Reyhan içinden Emir’in kendisi ile konuşmasını ister. Susması Reyhan’a işkence olarak gelir. Emir suskunluğundan vazgeçip ne söyleyecek acaba?

“Aslı”

dizibilgi google play

Yemin Dizisi 86. Bölüm ve 87. Bölüm Özeti 30 Eylül-1 Ekim 2019 Fragmanı 2. Sezon (29 Yorum)

 1. Merhaba Özgür hanım.Tüm sabahlarınız hayırlı olsun.Sizin de güzel,hassas,şefkatli kalbiniz var sag olun.ayrıca yazıyı begendiyinize sevindim,teşekkür ederim.Allah her şeyin hayırlısını nasib etsin Size inşallah.ben azeriyim.yazılarda hataların olduğunu biliyorum.kusura bakmayın.

  • Allah tatlı uyku, rahatlık versin.. MaşaAllah hiç fark etmedim çok net Türkçe’niz var.. Aysel ve Aytaç, xanım gibi.. TEK MİLLET İKİ DEVLET bu sözü çok severim bağımsızlıpınızı izan ettiğinizde ki sevinçim hala dün gibi aklımda.. Venim için çokkk değerlisiniz… Her şey gönlünce olsun kardeşim.. ❤

 2. Hayırlı sabahlar güzel sitenin, güzel kalpleri.. Her şey gönlünüzce olsun Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte. ÂMİNN.. SEVGİMLE.. ❤❤❤❤❤

 3. Sabahın günün, hayrı, bereketi, güzelliği üzerine olsun… Tel donunca cavap pek yazamasamda., yazdıkların beni benden alıyor… Kalbi güzel kızım her şey gönlünce olsun işlerin rast gitsin, sağlık sıhhatle sevgimle musmutlu zamanlar ❤❤❤❤

 4. Merhaba kızlar nasılsınız.Biliyormusunuz beni düşündüren bir mesele vardır.bu da şu ki Cavidan kötü huylu biri dogru.onu kimse degişemez kendisi bile.ama o bir anne.Emirin annesi.Hikmet bey ondan boşanıp rahat nefes ala bilir sonuçta geçmiş karısı.Ama Emirin geçmiş annesi degil.her ne olursa olsun Cavidan öyle bir yerde yaşamalı degildi layık olsa bile.O annesi için münasip bir ev tuta bilirdi.Reyhan neden bunu söylemiyor Emire.Hikmet bey belki Cavidana ders vermek istedi.ama Cavidanın ders öyrenme vakti geçmiş.Gördüyümüz gibi hiç bir şey onun yapmak istediklerine engel olamuyor.Demek ki evden uzaklaştırmak çozüm degilmiş.sağ olun.

 5. Merhaba kızlar.Maşallah günün olsun Kamilecim.Yüregim de benim gibi yaşlandı yoruldu garibim.merak etmeyin bir şekilde alırım gönlünü.
  Aslıcım teşekkür ederim her şey için.Söylediklerinizi yemek diş istiyor. o da bende yok.kilom çok 78-80 arasında.70-e inmek lazım.bu günden oruc tutuyorum hem borcum var hem saglık için.Ben Murad abini tanıyormuşum biliyormusun.universitede okuduğu zamanlarda istersen yazarım bir ara sana.görüşürüz.

  • Yüreğini yaşlandırma ablacım. Kimlik yaşı herkesin yaşlanıyor o doğanın vazgeçilmez kanunu ama yeter ki ruhun yüreğin yaşlanmasın. Allah kabul etsin ablacım. Yaz ablacım. Ne güzel arkadaşını bulmuşsun. görüşürüz iyi geceler. gecenin ikisi oldu ve ben hala uyumadım zor bir gündü bu gece bana uyku yok neyse hadi ben kaçar. sonra yine gelirim

 6. Merhaba arkada$lar.Ma$allah Polad amcama.Ablacim yûreyiniz yorulmasin,hediye de neden olmasin?olsun. Aslicim hakli stresden uzak durun,ama bu mûmkúnmû?
  Aslim senin neyin var canim, neden dalginsin. Bir aksilik yok demi?

  • Var canım ama elden gelen bir şey yok. kaldım öylece ne yazacağımı bilmiyorum bile.

 7. Merhaba K.Azeri.Asıl ben teşekkür ederim. amcan iyi maşallah. son günlerde benim yüregim söz dinlemiyor yorulmuşum diyor. aranı düzeltmek lazım. ne yapsam ona hedye falanmı alsam? işe yarar diyorsun(şaka). Kendisinden sormayı unuttum.Özetin altında Aslı neden ismini yazmamış?İyi günler.

  • Yeniden merhaba ablacım, arada insan kendisine de hediyeler almalı, şımartmalı kendisini. Sende kendine hediyeler alabilirsin.
   Yemeğine dikkat et ablacım. Fazla kiloların varsa vermeye çalış. Balık yemeğe çalış. Stresten uzak dur ve domates, sarımsak, fındık, ceviz, badem, ıspanak, günde 1 elma, kuru fasülye, nohut, mercimek, zeytin yağı tüket. Böbreklerinde sorun yoksa günde iki fincanda yeşil çay iç bu gıdalar kalbe faydalı. kötü kolestrolü düşürüyor.
   özetin altına yazmayı unutmuşum adımı kafam biraz dalgın.

 8. Merhaba Aslıcım nasılsın.sen olmayanda biliyormusun ne düşünüyorum? bu kız roman yazıyor bize söylemiyor sürpriz yapacak diyorum.Sahi kitabından bir haber varmı?ha bu arada aşağıda Semiha için bir şeyler yazmıştım çokmu kötüydü.Aslında sözler başka birinin dilinden idi.nedense Murad abini hatırlamıştım.Semihayı çok seviyordu biliyorsun.çok uzaktadır ya o yüzden öyle yazdım.Allaha emanet ol.

  • Merhaba ablacım, şiir kötü değil, asla da kötü olamaz. Çok güzel çok teşekkür ederim. Murat abi arada haber gönderirdi ama o haberlerde gelmez oldu. Yok ablacım, roman kim ben kim?

 9. Hayirli ak$amlar arkada$lar. Te$ekkúr ediyorum ablacim, siz nasilsiniz,Polad amcam nasil? Evet abla Aslidan haberimiz yok. In$allah iyidir.

 10. İyi geceler K.Azeri nasılsın.buradamısın.Aslıdan da haber alamadık.iyidir inşallah.

 11. Merhaba arkadaşlar.Aslıcım teşekkürler. Emir efendi bütün erkekler gibi kaba. Bence insanın kendi üzerindeki zaferi en zor zaferdir
  Sevdan kalbimde, adın dilimde
  Ellerim ellerine hasret.
  Melekmisin, goklerdemisin
  İn,gözlerim gözlerine hasret.
  Hep sesini duymak isterim
  ama.Kulaklarım sesine hasret.
  Aşk sana benzer demi? İyi geceler.

  • Şiiri yeni gördüm çok teşekkür ederim ablacım sağolasın seni seviyorum ❤❤❤❤❤❤❤

 12. Hayırlı Akşamlar Ellerinize Sağlığ Analiz Güzel Olmuş Dizi İyi Kötüler Artıkça Diziye Bakmak Daha Üzüçü

 13. I asabahlar arkadaşlar Aslyjim, Hanm abla nasylsynyz bizde ReýhanEmir arasy dýzene girdigi zaman iis teşekkürler Asly abla Analiz için

 14. Merhaba kızlar.Aslıcım eline sağlık teşekkürler.Benim Cavidanla Cemrenin düzelecegine artık umudum kalmadı.Nigar da öyle.Hiç olnazsa Suna hata yapmasın.iyi geceler.

 15. Hayırlı Akşamlar Analiz Sitesi Güzel Olmuş Ellerinize Sağlığ Reyhan Emirin Arkasınça kaşmasl üzüçü Narin Kemal Güzel Masalın Anesi Kötü Birisi