Yemin Dizisi 83. Bölüm 84. Bölüm ve 85. Bölüm Özeti 25 Eylül-26 Eylül-27 Eylül 2019 Fragmanı 2. Sezon

Yemin dizisinde 2 haftalık bir zaman diliminin de bitirmek üzreyiz. Sizlere bu sayfadan Yemin dizisinin 2. Sezon 3. haftasında 83. 84. ve 85. bölümünde neler olacak? bilgi vereceğiz.

Yemin Dizisi 2. yeni sezon ikinci haftası da geride kaldı. İkinci sezon üçüncü haftası da geride kalmak üzere. Yemin dizisi tekrar bölümü ile önce 14. 45 de sonra akşam 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de kanal 7 de..

yemin 83. 84. 85. bölüm özeti

Yemin Dizisi 83. Bölüm Özeti 25 Eylül 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 2. Sezon 3. haftasında 83. bölümünde olacaklar şöyle;

yemin 83. bölüm 84. bölüm 85. bölüm özeti

YEMİN DİZİSİ 83. BÖLÜM ÖZETİ 25 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA

CAVİDAN KONAĞA GELİR!

Cavidan’ı konağa getiren Reyhan, gerçekleri ispat etmek ister. Ancak işler umduğu gibi gitmez.

Reyhan, Cavidan’ı konağa getirir ama durumlar planladığı gibi olmaz. Reyhan’ın ne yaptığını anlamaya çalışan Emir ise kendisini bilmediği bir planın içinde bulur. Öte taraftan Narin’in belaya bulaşmasından korkan Kemal, telaşla Narin’in peşine takılır. Gittiği adreste hiç tahmin etmediği bir manzarayla karşılaşır.

yemin 83. 84. 85. bölüm

Yemin Dizisi 83. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan Emir’den habersiz annesini konağa getirmiş ve Emir de buna çok sinirlenir. Reyhan Emir’in öfkesi karşısında sakinliğini koruyarak, benim yüzümden herkesin hayatı mahvoldu. Daha fazla ısrar etmenin bir anlamı yok der. Artık direnmeyeceğim dediğinde, arkası dönük olan Emir dönerek içinden gidiyor mu der. ( Emir Reyhan’ı seviyor ama bunu söylemiyor, söyleyemiyor. Evden gitmesini bile istemiyor )

Reyhan Cemre’nin karşısında ne kadar zarar verdiğini görmüyor musun? diye çıkışırken, Cemre yüzsüzlüğü elden bırakmayarak zarar veren ben değilim diyor. Hem zararın en büyüğünü Suna ya veren Cemre ama zarar vermiyorum diyor. Bakalım Suna Cemre’nin gerçek yüzünü ne zaman öğrenecek? Reyhan Cemre ye gerçekler gizli kalmaz elbet bir gün ortaya çıkar der. bahçede oturup ağlar. Bir kere bile olsun yüzü gülmedi Reyhan’ın.

Suna ile konuşuyor Reyhan, Suna da sersem gibi Cemre ye öyle bağlanmış ki Reyhan’ı düşman görüyor. Cemre de Suna ile konuyor, annen Reyhan ile konuştu diyerek kafasını karıştırmaya devam ediyor. Kemal internette Narin’in evlenme bahanesi ile para peşinde olan biri olduğunu öğrendiğinden temkinlidir. Narin de nikahtan bahsediyoruz, öyle bir istiyorum, bir istemiyorum olmaz der.  Hikmet bey Melike den Cavidan hanımın adresini ister. Bakalım Cavidan hanım olanları Hikmet’e anlatabilecek mi?

yemin 83. 84. 85. bölüm

Yemin Dizisi 84. Bölüm Özeti 26 Eylül 2019 Perşembe

Emir ve Reyhan dağ kulübesinde baş başa kalır. İkisinin arasındaki sorunlar bu romantik ortamda bitecek mi? Reyhan’ın planını öğrenen Cemre ise gözü dönmüş bir şekilde harekete geçer. Öte taraftan her şeyi yanlış anladığını fark eden Kemal, kendisini Narin’e affettirmenin yollarını ararken, bir yandan da adım adım kendisini bekleyen tehlikeye doğru ilerler.

yemin 83 84 85 bölüm

Yemin Dizisi 84. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan Emir ile başbaşa kalarak sorunlarını çözmek ister. Telefonlarını bir süre kullanmak istemez Reyhan bu Emir’in pek hoşuna gitmez. İkimizde çok acı çektik daha fazlasına gerek var mı der Reyhan.

Cemre telefona Emir’i ister, Reyhan da şuan müsait değil der. O esnada Emir, havlu istiyorum diye içerden seslenir, bunu duyan Cemre arabanın başında dellenir.

Narin ve Kemal konaktalar ve Hikmet bey ile Suna ya evlendiklerini söylerler, Narin ya evlenecektik, yada ben memleketime gidecektim der. Narin Taci’nin telefonda ki konuşmasını duyar. Kemal’i arayarak gitme seni öldürecekler der.

Gecenin karanlığında gökyüzündeki yıldızlara bakan Emir ve Reyhan gecenin sessizliğinde Reyhan Emir’e asıl beni korkutan şey sensizlikmiş der. Cemre o yere gelir ve Emir ile Reyhan’ı uyurken görür, evi ateşe verir. Sevdiğini söylediği Emir’i ateşe atıyor Cemre. Bakalım o yangından nasıl kurtulacaklar?

yemin 83 84 85 bölüm

Yemin Dizisi 85. Bölüm Özeti 27 Eylül 2019 Cuma

Emir ve Reyhan, kıskançlıkla yanan Cemre’nin hedefi olduklarının farkında olmaz. Reyhan’dan gelen itiraf olayları değiştirecek midir?

Reyhan ve Emir ikilisi kendi aralarındaki sorunları çözmekle uğraşırlar. Bu sırada kıskançlık krizleri geçiren Cemre’nin hedefi olduklarının farkına varamazlar. Reyhan’ın itirafı ise, ikilinin arasındaki sorunları çözmeye yetecek midir?

Kemal ve Narin cephesinde olaylar karışır. Kemal, Talaz’ın hedefindeyken, Narin Kemal’i içine düştüğü tuzaktan kurtarmaya çalışır. Narin’i beladan uzak tutmaya çalışan Kemal, çözüm yolunu bulur. Ancak Narin nasıl tepki verecektir?

Yemin Dizisi 85. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Cemre, Suna sayesinde Emir ve Reyhan’ın dağ evinde olduklarını öğrenir ve dağ evine giden Cemre, gecenin karanlığında Emir ve Reyhan’ı birlikte uyurken görünce çılgına döner ve evi ateşe verir. Her yeri duman sarar. Emir uyanır, Reyhan dumandan etkilenir ve fenalaşır. Emir Reyhan’ı kucağına alarak evden çıkarır.

Emir, Reyhan’ı kaybetme korkusu yaşar ve ona sıkıca sarılır. Dışarda her ikisi de iyidir. Reyhan bu beni kaçıncı kurtarışın der. Emir de bir iki cılız alevden bir şey olmazdı der.

Hikmet bey, Cavidan hanımla konuşur ve Cavidan Reyhan mı dolduracak benim yerimi dediğinde, herkes ait olduğu yerde der Hikmet bey. Yani Cavidan hanım anlaşılan o ki kolay kolay konağa gelemeyecek. Reyhan konakta, sen burda der. Cavidan da buna çok sinirlenir Reyhan diye avazı çıktığı kadar bağırır. Narin ile Kemal bey yine karşı karşıyadır. Narin hep böyle odun musun sen der? Kemal bey de adın gibi olsan der.

Emir’in inadı hala geçmemiş, öfkesi dinmemiş, Reyhan’ı dinlemiyor. Reyhan da duyacaklarından korkuyorsun değil mi diyor.

“Aslı”

dizibilgi google play

Yemin Dizisi 83. Bölüm 84. Bölüm ve 85. Bölüm Özeti 25 Eylül-26 Eylül-27 Eylül 2019 Fragmanı 2. Sezon (44 Yorum)

 1. Merhaba hayırlı akşamlar K. Azeri hoş geldin nasılsın canım? iyisindir inşallah.

 2. Merhaba. Hayirli ak$amlar arkada$lar.Gûnaycim ba$iniz sag olsun canim,allah rahmet eylesin mekani cennet olsun. Allah size sabir versin.

 3. Merhaba Günaycım.Çok üzüldüm.Allah cemi dünyadan gedenlerine rahmet eylesin o cümleden dayına.huzurla uyusun.Rabbim yakınlarına sabır versin.

 4. Çok şükür Hanlm ablam bende iyi olmaka çalışıyorum. Dayım vefat edib. Ailecek çok üzgünüz. Annem çok kötü şimdi iyi olmaka çalışıyor. Hasta idi. Birden kötüleşib. Sonra koma. Allahın rahmetine kovuşmuş. Allah tüm ölenleri rahmet etsin . Benim dayımıda. Çok iyi insandı iyiler dünyadan tez gidiyor. Sizleri çok seviyorum. Kendinize iyi bakın.

 5. Merhaba. Amin Günaycım inşallah.biz de iyiyiz çok şükür teşekkürler.sen nasılsın.sen de sevgiyle kal.

 6. Hayırlı cumalara. Güzel insanlar. Göker bey Aslıcım bizim üçünde çok deyerli insan. Onun sayesinde ben burdayım. Hep var ol aslıcım. Dizibilgi hep uzun ömürlü olsun. İnşallah. Azeri ablam,Hanım ablam, Özgür teyzem,Güzelcim sizler nasılsınız? Kendinize iyi bakın. ❤ Sevgiyle kalın.❤❤❤

 7. Günaydın güzel hanımlar cumanız mübarek.hoş geldiniz Özgür hanım.sevgilerimiz karşılıklıdır dostlar.Allaha emanet olun.

 8. Gûnaydin.Hayirli cumalar arkada$lar.Te$ekkûrler Özgúr abla,sizinle birlikte. Siz de seviliyorsunuz canim.

 9. Allah rahatlık versin.. Uykunun en güzelini.. Hayırlı cuma’lar.. Sevgili Aslı’cım((analiz için teşekkürler başarılar)) GOZEL KARDEŞİM, K Azeri, Hanım abla, Günay’ cım((iyiyim teyzesi teşekkürler)) Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte… Her şey gönlünüzce olsun.. YORUM YAZARKEN TEL DONUNCA SORUN OLUYOR YORUMLARIM GİTMİYOR ÜZGÜNÜM VE SEVİLİYORSUNUZ….))

 10. Malesef doğru.ama benim tanıdığım terzi o söküğu dikecek inşallah.iyi geceler.

 11. Hayırlı akşamlar. Aslıcım banamı öyle geldi yoksa gerçekten duygulandın.dön bakiyim.gel gel bi sarılıyım sana. merak etme kollarım Kayseriye çatacak kadar uzundur güzel kızım.Göker bey de iyi adam.sana önem veriyor.iyilere deger vermedikte kötülere iyilik yapmış oluyoruz.Allah amanında olun.

  • Hayırlı akşamlar ablacım, duygulandım evet. Canım ablam, senin o sevgi dolu kollarında sana sarılmak dünyanın en güzel duygusu. Evet sağ olsun Göker abim iyidir.

 12. Merhaba her kese.Sag olun ablacim,çok $ûkûr iyiler,her kes i$de,güçde.Amin in$allah,canim ablam.Bin kez ma$allah.
  In$allah öyle olur Göker bey.Asli bizim için çok deyerlidir,yardimsever, insanperver.
  Te$ekkûr ederim Gúnaycim.

 13. İyi günler arkadaşlar. Evet Hanım ablam. Aslıcımın maşallahı var. Çok güzel herşeyi analiz ediyor. Ellerine sağlığ diyorum. Azeri ablam, siz nasılsınız? Kendinize iyi bakın.

 14. Merhaba K.Azeri nasılsın buradamısın?çocuklar nasıl?Aslı bizim canımızdır.gencecik bir kıztır ama bütün soruların cevabını biliyor.sorunları çozüyir.günde kaç kere maşallah diyorum.Rabbim nazarlardan korusun.Allah mutlu etsin biz de bakıb sevinek inşallah.

  • Aslı bizim için de çok önemlidir 🙂 Kalbi son derece temiz. Hayatta her şeyin en iyisini hak ediyor. İnşallah uzun yıllar dizibilgi ailesinde çalışmaya devam eder.

   • Merhaba Göker abi, Teşekkür ederim güzel dileklerin için sağol.
    Hayırlısı ile inşallah diyelim

  • Merhaba ablacım, teşekkür ederim. Elbette benimde bilmediklerim, çözemediklerim var. Terzi kendi söküğünü dikemiyor ablacım.

 15. Hayirli gûnler arkada$lar. Sizin de sabahlariniz ugurlu,hayirli olsun ablacim. Te$ekkûrler ablam,hakikatan sadece laf olsun diye degil.

 16. A dınla canlanır sayfalarımız
  S eni gönderene bin şükür olsun.
  L af olsun diye inan söylemiyoruz
  I şıksın bize seni çok seviyoruz.
  Merhaba bütün sabahlarınız hayırlı olsun kızlar.

  • Canım ablacım benim teşekkür ederim. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 17. Isabahlar gözel arkadaşlar Emir görijekmi çemranin kotiligni iki aşik sorunlarny çozijeklemi ikisi birkere birbirini dinleseýdi onça şeý olmazdy .

 18. 1.sezondan daha da iğrenç bölümler. Anladığım kadarıyla senarist kötülüklerden zevk alıyor. Bu kadar saçmalık nasıl üretilibiliyo çok şaşırıyorum . Bir çok kişi benim gibi bırakmayı düşünüyodur eminim

 19. Iyi ak$amlar arkada$lar. Aslicim te$ekkûrler canim,ellerine saglik. Hikmet beye de pes dogrusu, Cemreye hanki ara bu kadar inanan,yakin oldular?
  Gúnaycim sag ol canim. Çocuklari da öp benim için.

 20. İyi günler arkadaşlar. Aslıcım,Azeri ablam, Hanım ablam, Özgür ablam, Güzelcim nasılsınız?inşallah iyisiniz. Arzuş,Jeylan hoş geldiniz. Güzel kız sen nasılsın? Herşey yolundaml? Allah yar ve yardlmcın olsun. Amin.
  Dizi sinirlendiriyor. Beni. Reyhan hale suçlu ilan ediliyor.Dayıda Reyhana inanmıyor. Reyhan hiç zaman yanılmıyor. Dedikleri hep düz çıkıyor. Ona inanmamakı seçiyorlar. Cemrede konakda top kuşduroyur. Ne zaman böyle gidicek. Pes artık pes. Yönetmen iyi birşeyler yapsın. Hep hüzün var. Ağlamak var. Böyle gitmez. İyi bişeylar yazsın. Oyuncularda mutlu olsun. Seyircilerde. Reyhan gülsün artık. Kemalda Narinle uğraşıyor. Aynı hep aynı. Tekrar tekrar şeyler. Umarlm iyi olucak. Kendinize iyi bakln.❤

 21. Merhaba Asly abla artyk daýanamiorum Reýhanin gözýaşlaryn Emir bile kaçingi bölümde mutly oljaklar ben onje kalib krizinin geçirdigim için kalbim ağırýor nazmie ýylmaz ýeminde i sonuji oljakmi .kojam dizini izlememi ýasaklýo ama ben onlarin çiftlerimin mutlu gormek istiyorum bir kere bu dýne ýykylsa bile onlar mutlu birlikde olsyn

  • Merhaba Arzu geçmiş olsun. Dizi netice de üzme kendini. Gerçek değil, hayal sadece. Emir kaza geçirdi Reyhan üzüldü. Şimdi yangında Reyhan zarar görecek bana göre öyle Emir pişman olacak öyle devam edecek öbür hafta barışmış olurlar diye düşünüyorum.

 22. Merhaba arkadaşlar.Hoş gördük Gözelcim nasılsın?
  Aslıcım teşekkürler.ne iyi ediyorsun özetleri veriyorsun.Hikmet bey de Reyhanın sözüne şübhe ediyorsa pes dogrusu.Sana kolay gelsin kızım.görüşürüz.

 23. Merabaaa nasylsynyz canlarym Aslim teşekkuller ozetler icin eline saglyk canym iy geceler allaha emanet olun canym arkadaşlarym