Yemin Dizisi 8-9 ve 10. Bölüm Özeti 27-28 Şubat ve 1 Mart Fragmanı

Burak 26 Şub 2019 Yemin  0

Kanal 7 ‘nin yeni dizisi Yemin, 8. bölümü ile 27 Şubat 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 8.9. ve 10. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilir, Sayfamızda bulunan Fragmandan da izleyebilirsiniz.

Sevilen Dizi Yemin’in 8. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

İlk haftasını geride bırakan günlük dizide 2. haftaya hızlı giriş yapan dizinin 8. bölüm özeti

Yemin Dizisi 8. Bölüm Özeti 27 Şubat 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 2. haftasında 8. bölümünde olacaklar şöyle;

CAVİDAN’IN PLANI İŞE YARAR

Cavidan Hanım planladığı gibi Reyhan’ı, Emir’in gözünde kötü birisi olarak göstermeyi başarmıştır. Annesinin yaptığı plandan habersiz olan Emir ise Reyhan’ı cezalandırır.

Cavidan hanımın planı işe yaramıştır; Reyhan hiç suçu olmadığı halde Emir’in gözünde yuva yıkan birisi olmuştur. Annesinin mağduriyetine inanan Emir, Reyhan’a haddini bildirecektir. Leyla’nın evden gitmesi ile Masal’ın aynı anda kaybolması Kemal’i panikletir. Leyla’yı bir intikam planı için Kemal’in evine sokan Leyla’nın babası, Masal’a ne yapacaktır?

Yemin Dizisi 8. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir, Reyhan’a benim anneme nasıl iftira atarsın diyerek kızar ve olanları öğrenen Reyhan Cavidan hanım ile konuşarak bir yanlış anlaşılma olmuş, ben sizi dayıma şikayet etmedim der. Cavidan hanımda biliyorum diyerek karşılık verir.

Kemal’in kızı Masal için eve aldığı bakıcı kız Leyla, Kemal’in baskıcı tavırlarına daha fazla tahammül edemez evden gider. Leyla evden gittiği esnada Masal da ortadan kaybolur. Kemal kızını bulmak için her yere bakar bulamaz. Leyla yı bulur ve kızını ona sorar.

Cavidan hanımın dili çok zehirli, her fırsatta Reyhan’nın canını yakıyor sözleri ile ve bu kez de ölen annesine söz söyleyen Cavidan, Reyhan’a annen öldü diye çok sevindim diyerek, bela gitti demiştim ama kuyruğu kalmış diyerek can yakıyor.

Emir de Reyhan’a odasında yaptığın şey için pişman olduğunu söyleyecek ve bir daha asla böyle saygısızlık yapmayacağını söyleyeceksin der. Cavidan da bu konuşmayı duyar. Emir’in Reyhan’a kızması hoşuna gider. Reyhan ben hayatımda hiç yalan söylemedim diyerek kendisini savunsa da Emir Reyhan’a inanmaz.

YEMİN 8. BÖLÜM FRAGMANI

Yemin Dizisi 9. Bölüm Özeti 28 Şubat 2019 Perşembe

Reyhan haklı olmasına rağmen Emir, Reyhan dan bir özür beklemektedir.
Ama Emir’in içi hiçte rahat değildir. Reyhan’ın kırılan gururu ile Emirden uzaklaştığında, onu sokakta bekleyen başka tehlikeler vardır.

Cemre, Cavidan’ın kendisini buluşmaya çağırdığı yerde ona verdiği sözde durduğunu görür ve Emir’i kazanmak için yeniden Cavidan ile iş birliği yapar. Ve bu evliliği el birliği ile bozmak için ellerinden geleni yaparlar. Masalı kaçırmak ile suçlanan Leyla da Kemalin gözünde güvenilmez biri olmuştur. Leyla Kemal’in güvenini nasıl kazanacaktır?  

Yemin Dizisi 9. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Cavidan hanımın yeni planı Cemre’nin Emir ile Reyhan’ı birlikte görmesi ve Emir’in Reyhan’a yaptıklarını görmesi. Emir, annesinin evden valizi ile ayrıldığını öğrendikten sonra, telefonla konuşup yerini öğrendi. Reyhan ile annesinin yanına gittiler. Orada Reyhan bir kere daha yapmadığı bir şey yüzünden özür dilenmesi istendi. Asıl iftiraya uğrayan Reyhandı ve bir gün gerçekler ortaya çıkacak, Ben peşinizi bırakacağım ama vicdanınız bırakmayacak dedi.

Cemre de geldi Cavidan hanımın keyfine diyecek yoktu. Konakta Nigar, şoföre Reyhan hanımı kim itti dersin diyerek gerçeği bir kere daha dile getiriyor. Bakalım bu konuşmadan gerçekleri Emir duyup öğrenecek mi?

Reyhan’a birileri ilaçlı çay içiriyor ve kaçırıyor bakalım kim neden kaçırıyor?

“Aslı”

YEMİN 9. BÖLÜM FRAGMANI

https://www.youtube.com/watch?v=8DvDNYNL4q0


Yemin Dizisi 10. Bölüm Özeti 1 Mart 2019 Cuma

EMİR YANLIŞINDAN DÖNECEK Mİ?

Reyhan’ın atlattığı tehlike Emir’i de çok etkilemiştir. Yaşananlardan dolayı kendisini sorumlu tutan Emir kendisini affettirmek için elinden geleni yapar.

Ancak Reyhan bir kere daha Emir tarafından yanlış anlaşılacağı bir durumun içinde bulur kendini. Gerçekler ortaya çıkar. Emir çok pişman olur. Kemal ise sonunda Leyla’ya haksızlık ettiğini anlar, tekrar eve dönmesi için ne yapmalıdır bir türlü bilemez. Leyla ise bu kez intikamını tatlı tatlı alacak, Kemal’e kök söktürecektir.

Yemin Dizisi 10. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan’ın eve dönmemesi üzerine, eve gelen telefonla nerede olduğunu öğrenen Emir, Reyhan’ı parktan almaya gider. kötü adamlar tarafından kaçırıldığını görür ve kurtarır eşini Emir.

Reyhandan özür dilenir ama bunun hiç bir önemi yoktur Reyhan için. Ve yeniden bir yanlış anlaşılma olur, Reyhan yine suçlanır. ben hiç bir şey yapmadım der ağlayarak. Emir, Reyhan’ın annesini Hikmet beye şikayet etmediğini öğrenir. Bunu Nigar’ın söylediği evin şoförü Emir beye söyler ve Emir gerçekleri öğrenir.

Leyla’yı Masal’ın kaçırmadığını, Masal’ın evden çıkarak Leyla yı takip ettiğini güvenlik kamerasından öğrenen Kemal bey Leyla yı yeniden işe dönmesi için ikna etmeye çalışır. Leyla da fırsat bu fırsat diyerek kendi şartlarını sunar ve yeni bir sözleşme imzalamak ister. Kemal beyde kabul eder.

YEMİN 10. BÖLÜM FRAGMANI

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 8-9 ve 10. Bölüm Özeti 27-28 Şubat ve 1 Mart Fragmanı” üzerine 7 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Yemin dizisi. Çok kötü. Kadından kötülük akıyor insanlar böyle olsa yaşanmaz. Diram

 2. Izleyci dedi ki:

  Ben bi izleyci olarak shuni yazmak istiyorum niye Cavidan Ve Cemrenin pilani hep basari olmak zorunda
  Niye Emir Reyhana kiziyor her seferinde
  Az olsada Emir Reyhani tanidi ..
  Cavidan ve Cemrenin pilanlari hesap kitaplari biktriyor insani
  Suna sana ne demeli oz yengeni fotografini atmasan olurmudin
  Umarim bu sefer Emir ile Reyhanin arasani bozmaslar
  Inshallak Emir Reyhana gunecek ve Ashk olur…

 3. Anonim dedi ki:

  Benim yorumum śu ki evin śofiri gercekden bir salak annesinin itdigini soyledi ya nigar onuda soylese olacakdi

 4. Izleyci dedi ki:

  Emir & Reyhanin kiskançlik ne zaman olur
  Ben bu dizi genel olarak çok beyendim oyuncularini,ama shu Reyhan çok sakin ve ruhsiz duruyor Emirde Reyhana bakishlarini guçlendirmeli
  Inshallah dizi omri uzun olur bizde guzel dizi izleycez ashk gorucez ashk olsun

 5. GÜLALEK dedi ki:

  Yaa bu suna salak ya belli ki oda reyhanin başina iş açijak. İnt den tanişdigi çojuga reyhanin fotosunu gönderdi kim yengesinin fotosunu benim diye elalemle paylaşirki bu konakdaki insanlar ayri ayri janawarlar.

 6. Izleyci dedi ki:

  Ben bi izleyci olarak shuni soylemek istiyorum
  Dizi çok guzel bi dizi Bash rol oyuncularini beyendim
  Reyhan ile Emir askini gormek istiyoruz
  Entrika her bolumde byktriyor insani
  Reyhan ezilmesi Emir inanmasi Reyhana insan sikiyor lutfen ashk sahneleri olsun…

 7. K.A dedi ki:

  Reyhanin kaçirilmasi Cavidanla Cemrenin plani ola bilir,onlardan ba$ka kim Reyhana ne yapmak ister ki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir