yemin 79. 80. bölüm özeti

Yemin Dizisi 79. ve 80. Bölüm Özeti 19 Eylül-20 Eylül 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 18 Eyl 2019 Analiz Yemin  0

Yemin Dizisi 2. yeni sezon ikinci haftası da geride kalmak üzere. Yemin Dizisi yeni sezon tekrar bölümleri hafta içi her gün saat 14.45 de kanal 7 de.. Akşam tekrar bölümü ile 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de kanal 7 de..

Kanal 7’nin Sevilen Dizisi Yemin’in 79. ve 80. Yeni Bölümünde Neler Olacak? Dizinin özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz..

Yemin 2. sezon ikinci haftasında 79.  ve 80. bölümünde neler olacağına dair bilgileri sizlerle bu sayfadan paylaşacağız.

Yemin dizisi 79. Bölüm 19 Eylül 2019 da Kanal 7 ekranlarında olmaya devam edecek.

yemin 79. 80. bölüm özeti

Yemin Dizisi 79. Bölüm Özeti 19 Eylül 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 2. Sezon 2. haftasında 79. bölümünde olacaklar şöyle;

yemin 79. bölüm 80. bölüm özeti

Cemre’nin planı yüzünden Emir ve Reyhan’ın arası bozulur. Reyhan masum olduğunu ispat etmeye çalışırken, Cavidan’ın gönderdiği mektup hedefine yaklaşır.

Öte yandan peşlerindeki dedektiften kurtulmaya çalışan Kemal ve Narin evlerine gelen misafirle neye uğradıklarını şaşırırlar.

yemin 80. bölüm özeti

Yemin Dizisi 79. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Suna yı konaktan almaya gelen klinik görevlileri arayan kişinin Reyhan olduğunu söylerler. Emir de Reyhan’ın aradığını düşünür ancak Reyhan Suna ya böyle bir şey yapamayacağını söyler. Emir Suna’nın doktoru ile konuşur ve bir yanlış anlaşılma olduğunu öğrenir Reyhanla bu konuda konuşur.

Cavidan hanım konakta ve Melike hanım ona kahve yapacak. Cavidan hanım yazıp gönderdiği mektubu Emir okusun diye çalışma odasında bulur ve Melike ye sen bunları odasına götür der. Emir odasında mektuplara bakar. Okudu mu? bu nasıl olur diye tepki verir?

Masal için eve müfettiş gelir. Narin filmlerde gördüğünüz kötü annelerden değilim, böyle işkenceler yaparlar çocuklara öyle değilim ben der. Masal da Narin’e ben seni sevmiyorum ne dersen de sevmeyeceğim der.

Reyhan Cemre ile yüzleşir. Ne yaptığını biliyorum bana tuzak kurdun der. Emir ve Reyhan sahile giderler. Nigar da Sefer den aldığı bu bilgiyi Cemre ile paylaşır.

YEMİN 79. BÖLÜM FRAGMANI

 

yemin 79. bölüm 80. bölüm

Yemin Dizisi 80. Bölüm Özeti 20 Eylül 2019 Cuma

Reyhan ve Emir’in tekrar bir araya gelmesini engellemek için elinden geleni yapan Cemre, konağa herkesi şaşırtan,  sürpriz bir misafir getirir. Reyhan’ın tepkisi ise konaktaki herkesi şaşkına çevirir.
Diğer tarafta Narin, Kemal’i yüzüstü bırakacak olmanın vicdan azabıyla boğuşurken, Kemal aldığı haberle sarsılır.

yemin 79. 80. bölüm

Yemin 80. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Artık gerçeklerin ortaya çıktığı, Reyhan’ın Cemre’nin oyunlarını gün yüzüne çıkardığı bölümlere geldik. Cemre’nin konaktaki son zamanlarıdır. Reyhan Cemre’nin ilaçla Suna yı kötü yaptığını öğrenir ve bunu Cemre ye bir tokat atarak bunu nasıl yaparsın Suna ya der ve konaktan ve hayatlarından çıkmasını ister.

Sadece Reyhan değil, Cavidan hanım da Cemre’nin yaptıklarını ortaya çıkarmakta kararlıdır. Hesap günü geldi canım, senin karşında çocuk mu var diyerek Cemre ye göz dağı verir.

Talaz iki adam tarafından öldüresiye dövülür. Narin bende kalmak isterdim diyerek gider. Kemal de onu durdurmak için peşinden gider bakalım neler olacak? Emir ve Reyhan yakınlaşması devam eder. Konağa gelen misafir Reyhan’ı öve öve bitiremez. Cemre de buna sinir olur.

YEMİN 80. BÖLÜM FRAGMANI

“Aslı”

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 79. ve 80. Bölüm Özeti 19 Eylül-20 Eylül 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 27 yorum

 1. EEE dedi ki:

  yemin dizisi cok guzel dizi reyhan seni cok sevyorum

 2. K.Azeri dedi ki:

  Hayirli cumalar. Merhaba ablacim.Bizim de selamlarimiz Polad amcama ve size.
  Aslim Gúzel kiz hakkinda dediklerinde sana katiliyorum. Amin. In$allah hayirlisi olsun.

 3. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar merhaba Aslım.Amcanın da sana ve hepinize selamı vardır.

 4. Arzuw dedi ki:

  Merhaba kyzlar i sabahlar Hanym Abla ewet Reýhan çemreýe tepki gösterior ben mutlyim oluorum Reýhan bile Emirin küs gezmesine daýanamiorum

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Arzu

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Günaydin arkada$lar. Aslicim sag olasin canim. Gûzel Kizimiza destegin için de.Sen zaten hepimizin yanindasin ve haklisin. Allah ne zaman isterse o zaman olur in$allah. Diziye gelince,Sag ol Reyhan,iyi yapdin. Ama tokat atmalari ali$kanlik haline getirmesin? Cemre i$in içinden nasil çikir bakalim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım hayırlı cumalar, elimden ne gelirse yapmaya çalışıyorum. Hayırlısı ile olsun. Hayırsız ise olmasın. Güzel kız bunun ne demek olduğunu pek anlamıyor gibi, bir de başkalarının sözlerine kulaklarını tıka Güzel kız. Elalemin söyledikleri canını sıkmasın. Anladığım kadarı ile biraz da canın o sözlere sıkılıyor. Sen söylemedin ama ben tahmin edebiliyorum. Canın biraz da sana, arkandan söylenen sözlere sıkılıyor. Herkesin evi ayrı, kapıyı örttüğün an onlarda dışarda sen içerdesin ve o dört duvarın içerisinde yaşadıkların seni ilgilendirir başkasını değil bunu sakın unutma.

 6. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızlar. 80.bölüm fragmanının özetini okudum.teşekkürler Aslıcım.Dogrudan da hayat en büyük muellimdir.Reyhana cesaretli olmayı öyretiyor.O artık itiraz ediyor tepki gösteriyor.Ömür boyu evet demekle yaşamak olmuyor. her kesi razı etmek mümkün degil.Emir de nihayet mektubu okudu.Cemre ile olacak söhbeti heycanla bekliyorum. görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım hayırlı cumalar, polad amcama selamlar

 7. Gozel dedi ki:

  Iyi geceler canlarym inşallah iysinizdir teşekkuller Aslicim her şey icin ben senin en buyuk hayranynym rabbim nazarlardan korusun Amin.
  Guzel kiz icini ferah tut umudyny yitirme rabbim buyukdur gucedir inşalla verijekdir gec koysada aç koymasyn derler bizde.bunada şukur diyejeksin umutsyzlyk en buyuk dertdir hiç oyle olma

  1. aslı dedi ki:

   🙂 Teşekkür ederim Gözelcim. Amin inşallah.

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Ablacim güzel dediniz, Cavidanin okulundan mezun. Kötú okulun kötú mezunu.Evet kuyuya su dökmekle sulu olurmu? Malesef.
  Gúzel kiz,umudunu itirme canim.Allah búyûk,in$allah her $ey iyi olacak.iyi dü$ûn ki,iyi olsun.

 9. Anonim dedi ki:

  Iyi aksamlar meleym nasilsin bana sorarsan canimi sikan seyler beni biraz aglatdi canini sikan seyler ne sorarsan cok sey var ama en onemlisi bir çocuk sesi bu sesi duymamakdan korkyorum yani umudumu itrmekden bu duruma alismakdan korkyorum bunlari sana anlatip yormak istemyorum anlatinca rahatlyorum cunku beni cok iyi anladin sadece bikac yorumla ruh halimi cok iyi bildin ismimi yazmadigim halda tanidin keske seni gorebilseydim seni cok sevyorum ısmini neden yazmyorsu soryorsun ya bigelip aylarca yok olyorm ondan tanmayin istedim ama sen tanidin bilyors elimde deyl hosca kal yordysam qusra bakma fisat olsa yene gelrim

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Güzel kız, hoş geldin. Öncelikle bir konuda seninle anlaşalım. İsim kısmına ismini yaz. aylar sonra bile gelsen yine yaz. biz arkadaşlarımızı unutmayız. İsim kısmına ismini yazarsan bu bize olan saygının ve sevginin göstergesi olur. Aylar geçse de unutulmadığımızı bize hissettirir bu anlaştık mı?
   Gelelim seni üzen bebek meselesine, bunu daha önce de konuşmuştuk, bilmem seni şimdi yazacaklarım ne kadar rahatlatır? yada rahatlatmaz bilemem. Çünkü sen bir bebeğin olunca her şeyin düzeleceğini, evin içinde bir bebek ağlama sesi, gülüşünün sesi seni mutlu edecek diye düşünüyorsun. Bir noktada haklısın. Ama bunun tam tersi de olabilir. Şimdikinden çok daha fazla üzülebilirsin. Her evli çiftin isteği mutlu yuvalarında bir yada iki bebeğin olması, büyümesi, okula gitmesi, erkek ise askerliği, sünneti vesaire güzel günlerini görmek kızı oğlanı evermek, torun sahibi olmak bu böyle uzar gider.
   Amma velakin bu hayatta insanın elinde olan şeyler kadar elinde olmayan şeylerde vardır. Belki şimdi zamanı değil, hayırlısı böyle sen bunu bilemezsin Allah bilir. Hayırlısını, sağlıklısını iste. tedavi olmanız gerekiyorsa eşinle doktora gidin. sorun yok ise stres yapma. bu dünyaya gelecek bir ruh var ise zamanı gelince mutlaka gelecektir.

 10. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba canım.Dogrudur ama Cavidan etti buldu.hem de çok naşükür çıktı.kendisi de fakirlikten gelmişti.Reyhana kol-kanat germek yerine ne oyunlar oynadı.Evet bu evin gelini olmak fikrini Cemrenin kafasına o soktu daha dogrusu derinleştirdi, kafasında vardı zaten.hem de Cavidan okulundan mezun oldugu için bu fikri çok iyi menimsedi.Emir artık evli biriydi.iyi niyetli bir kız olsaydı Cemre Cavidan ne derse desin Emiri arkadaş olarak görürdü.nice ki kuyuya su tökmekle sulu olmuyor zatında kötülük yoksa insanın demekle,doldurmakla kötü olmuyor.
  O sırımağı yaman dedin.ondan korktuğum için seni telestirirdim.sağ ol görüşürüz.

 11. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba ablacim.Evet haklisiniz,ama Cavidan hanimda bir Tarhun du,Cemrenin bunlari dû$ünmesi gerek.Bir çok ki$ide soy ad hastaligi var. Hem de kendilerini ne yolla olursa olsun ba$kasina sirimakla. Bu ifadeni kullanmak dogru olmasa bele,söylemeden duramiyor insan. Zorla güzellik olurmu? Abla bizim Aslimiz öyledir,sag olsun.

 12. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba K.Azeri.Cemre sevilmek yok,Tarhun olmak istiyor.Bunu becerirse kalan işleri de idare edecektir.elbette bir süre ama uzun bir süre.görüşürüz.

 13. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkadaslar. Nasilsiniz? Aslim sag olasin canim,ellerine saglik.Çok gûzel her zamanki gibi. Cemreni bu hale Cavidan getirdi, kizin kafasi çali$miyor Emirle evlenirsen ne olacak,seni sevmeyen biriyle evlenmek i$kence digilmi?

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar canım. Aynen öyle. Ayrıca Emir zaten evli, evli biri ile yeniden evlenmek? hayal dünyasında yaşıyor Cemre.

 14. Hanim abla dedi ki:

  Günaydın canım kızlarım nasılsınız.Aslıcım sana kurban bu kadar işin-gücün arasında neden kendine eziyyet ettin.benim sorularım bitmiyor ki.sen de her defasında böyle izahlı cevaplar veriyorsun.çok-çok teşekkür ederim.Okulda ogretmenimiz derdi ki soru sormayanlar ya her şeyi biliyor ya da hiç ne bilmiyor.
  Güzel kızım ben şeytandan korkuyorum onunla baş edemiyorum o benim omuzlarımda sanki.mücadile etsem de.hatta bazen namazın harasındayım unutturur,tekrar kılıyorum. Allah senden razı olsun kızım.görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, 🙂 benim için zevk ablacım eziyet değil. İçin rahat olsun. Öğretmenin doğru söylemiş. Korkma ablacım, korktuğunu hissettirme ona. Benim senden büyük Allah’ım var de geç. Omzunda melekler var.
   En çok da namazda insanın aklına gelir herşey. bunun önüne geçmek senin elinde ablacım, normal zamanda konsantre eden ne varsa aynı o şekilde konsantre ol. okuduğunu düşün. amin inşallah ablacım.

 15. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn canlarym hayirli mutlu gunler her kese nasylsynyz Hanym ablacim nasylsyn.Gunaycim hoş geldin teşekkuller canym.
  Aslicim eline saglyk canym ajaba emir okududa oyle soyluyormi dedim bu nasyl olur diye ay inşalla okumuş olsun Çemrenin yapdyklary çabujak ortaya çyksyn

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, sen nasılsın? Askerine selam. bakalım izleyip göreceğiz.

 16. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kzlar.Aslıcım eline saglık güzel yazmışsın.Aslıcım kötülük yapmak neden bu kadar kolay.Cemre kötülük çamuruna bulaşmıştır, battıkca batıyor.Kötülüye geden yol neden bu kadar açık ve rahat acaba.görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, teşekkür ederim. Sorduğun sorunun cevabı daha ilk insan Adem babamızın yaratıldığı zamana dayanıyor. Bu dünya imtihan için yaratıldı. İnsanlarda imtihan edilmek için, cennet ve cehennem de ödül için. İlk insan Adem yaratıldığında Allah Adem’e secde edilmesini istedi. Melekler secde ederken Şeytan etmedi. Ben Ademden üstünüm o topraktan ben ateşten yaratıldım dedi. İşte her şey o zaman başladı. Adem’i yoldan çıkarmak, cennetten kovulmasına sebep olan şeytan kıyamet kopuncaya kadar da insanları yoldan çıkaracağını söyledi. Allah da buna izin verdi. (İstese izin vermezdi. Çünkü Allah her şeyi biliyor Burada aklım duruyor benim)..İşte insanın asıl imtihanı da o zaman başladı. Aklını mı nefsini mi kullanacak? Nefis şeytandandır. Nefse yenilip kötülük yaparak yoldan mı çıkacak? Kötülüğe giden yolun bu kadar açık olması imtihandan dolayı. Hayatın gerçeği bu ablacım.
   Diziye gelecek olursak, dizide aynı Cemre bu yapmış olduğu kötülüklerin bedelini ödeyecek, gerçekler açığa çıkınca Emir onu hayatından da konaktan da uzaklaştıracak. Cemre şuan cenneti yaşıyor, tıpkı bir zamanlar Cavidan hanımın yaşadığı cenneti ama ne oldu? nefislerine, şeytana uydular kötülük yaptılar Cavidan hanım cennetten konaktan kovuldu cehennem hayatı yaşıyor. Tıpkı şeytanın cennette rahat yaşarken kovulması gibi. Sıra Cemre de cennet hayatının bitmesine az kaldı. Bu hayatta iyilere rahat yüzü yok ablacım.

 17. Günay ❤ dedi ki:

  İyi geceler. Aslıcım. Analiz çok güzel olmuş. Cemre abartıyor. Reyhan ona baka kalıyor. Ben asabi oluyurum. Hadi Diyorum Reyham ağzının payını ver. Evine gitmek istemiyor. İnsan annesini merak etmezmi. Emire saplantılı aşık.bu aşk diyil.böyle aşk olmaz. Kimese kötülük yapmakla aşk olunmuyur.Bakalım akıllanacakmı.Hadi hoççkalın.iyi geceler tatlı rüyalar.

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler Günaycım, haklısın. Reyhan bir önceki sezona göre biraz daha konuşkan. Pes etmiyor. Cemre ye gerektiği gibi cevap veriyor. Annesi geldi götürmek istedi Cemre yi ama gitmedi. Reyhan’a yüzsüz diyor ama kendisi yüzsüz. Haklısın bu aşk değil. saplantı. Konağın hanımı gibi davranıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.