yemin 76. 77. 78. bölüm özeti

Yemin Dizisi 76. Bölüm 77. Bölüm ve 78. Bölüm Özeti 16-17-18 Eylül 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 13 Eyl 2019 Analiz Yemin  0

Yemin Dizisi 2. yeni sezon ilk haftası geride kaldı. İkinci sezon ikinci haftası ile 16 Eylül Pazartesi tekrar bölümü ile 19:00’da yeni bölümleri ise 20.15  de kanal 7 de..

Kanal 7’nin Sevilen Dizisi Yemin’in 76. Yeni Bölümünde Neler Olacak? Dizinin özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz..

Zaman su gibi akıp gidiyor. Daha yeni bölümleri başlasın diye sabırsızlıkla beklediğimiz yemin dizisinin bir haftası geride kaldı. 2. sezon ikinci haftasında 76. 77. ve 78. bölümünde neler olacağına dair bilgileri sizlerle bu sayfadan paylaşacağız.

Yemin dizisi 76. Bölüm 16 Eylül 2019 da Kanal 7 ekranlarında olmaya devam edecek.

yemin 76. 77. 78. bölüm özeti

Yemin Dizisi 76. Bölüm Özeti 16 Eylül 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 2. Sezon 2. haftasında 76. bölümünde olacaklar şöyle;

yemin dizisi 76. bölüm özeti

Reyhan konağa geri döner. Bu duruma en çok Emir ve Cemre şaşırır. Emir Reyhan’ı sevmediğini söylese de Reyhan Emir’i bırakmaz. Öte yandan Cavidan konağa bir mektup yazar ve Emir’in başına gelenlerin sorumlusunun Cemre olduğunu yazar. Cemre her fırsatta Reyhan’ı uzaklaştırmaya çalışsa da başaramaz. Suna da Reyhan’a çıkışır ancak Reyhan vazgeçmez.

Talaz sürpriz tanık olarak mahkemeye gelir. Kemal’in Leyla’yı çok sevdiğini tüm dünyanın bildiğini söyler. Kemal Masal’ın velayetini kaybedecek mi?

yemin 76. 77. 78. bölüm özeti

Yemin Dizisi 76. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir hastaneden çıkmış evde, Reyhan da konakta ve Emir Reyhan’a eskisi gibi olmayacağız der. Seni seven Emir öldü der. Reyhan karşı çıkıp hayır öyle değil çünkü hala beni dediği an Emir kızarak hayır sevmiyorum diyerek masada duran vazoyu yere atar. Bana göre bu davranışı, öfkesi sevdiğinin bir göstergesi oluyor.

Kemal beyin duruşması olurken Talaz ortaya çıkar ve şahitlik yaparak davanın seyrini değiştirir. Bu adam vakti ile kızıma aşıktı. Leyla ile Mecnun görse kıskanırdı der.

Cavidan hanım oğlunu hastanede ziyarete gittiğinde Cemre’nin onun hakkındaki düşüncelerini duyunca bir karar verir ve bir mektup yazarak tüm gerçekleri itiraf eder. Emir Tarhun diye başlar mektubuna, o kadını ayarlayan da, başına saranda Cemre Saygın dır diye yazarak Cemre’nin yaptıklarını anlatır.

Cemre de her fırsatı değerlendirerek Emir’e yaklaşmak ister. Reyhan da bunu görür kıskanır ve sinir olur. Konaktan gitmez, Emir’i Cemre ye bırakmak istemeyen Reyhan Emir’in kızmasına rağmen olmam gereken yerdeyim diyerek gitmez. Emir de bu 3 ay sonramı aklın başına geldi der. Reyhan da kabul hataydı der.

Reyhan’ı konakta gören Suna sen hangi yüzle geldin diyerek Reyhan’a bağırır çağırır. Cemre’ de onların bu halini görür. Cemre, Reyhan’a iyi görünmek için sizin bu halinize üzülüyorum, istersen içeri girme der. Reyhan da Emir’in odasına girer kapıyı Cemre’nin yüzüne kapatır. Cemre de yüzüne kapanan kapının önünde yüzsüz diyerek kala kalır.

YEMİN 76. BÖLÜM FRAGMANI

yemin 77. bölüm 78. bölüm özeti

Yemin Dizisi 77. Bölüm Özeti 17 Eylül 2019 Salı

Reyhan Cemre’nin planını anlayacak mı? 

Emir tüm öfkesine rağmen Reyhan’ın inadından etkilenir. Emir’i kazanmaya çalışan Reyhan ise Cemre’nin planlarını fark edebilecek midir?

Emir, Reyhan’a kızgın olsa da inatçı tavırlarından etkilenir. Reyhan ise Emir’e kendini affettirmeye uğraşmaktadır. Bu sırada Cemre’nin gizli planlarını anlayabilecek midir?

Diğer taraftan, Kemal Narin ile evliliğini öğrenen Hikmet’i karşısında bulur. Narin de içine düştüğü tehlikeden kurtulmaya çalışmaktadır.

yemin 77. bölüm 78. bölüm özeti

Yemin 77. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Reyhan’ı konakta istemez ve Reyhan her şeyi düzeltmek için elinden ne gelirse yapacağını söyler ama Emir boşuna uğraşıyorsun der. Cemre de onların konuşmalarını duyar Reyhan için gurursuz der. Reyhan bütün olumsuzluklara rağmen valizini konağa getirir ve alışsan iyi olur artık burada kalacağım der. Emir şaşırır.

Narin’in başı belada birilerinden kaçarken başına silah dayanmışken Kemal gelir ve onu kurtarmak ister ama Narin’in başına bir kere silah dayanmıştır adamın şakası yoktur. Hikmet bey olması gerekeni yapar ve artık Reyhan konağa döndüğüne göre artık Cemre yi yormayalım diyerek kibarca gitmesini ister. Ama Cemre hiç gitmek istemez ve ilk fırsatını bulduğu an Reyhan’ı sıkıştırır. Savaşacak mısın benimle der. Reyhan da gerek yok misafirimizsin nede olsa diyerek onu sözleri ile alt eder.Bir şey daha var Emir beni seviyor der. Cemre de sinirden dudaklarını ısırır. Elinden gelse saçsaça başbaşa kavgaya tutuşacak Cemre o derece öfkeli Reyhan’a.

Yemin 77. Bölüm Fragmanı

Yemin Dizisi 78. Bölüm Özeti 18 Eylül 2019 Çarşamba

Emir’in hastalığı Reyhan ile arasındaki buzları eritir. Ancak bu durum Cemre’nin hoşuna gitmez ve Rayhan’ı evden göndermek için plan yapar. Cavidan ise konağa gönderdiği mektubun yankılarını merak eder.
Diğer yandan silahlı adamların elinden kurtulan Kemal ve Narin, tanımadıkları birisi tarafından takip edildiklerini fark eder. Yeni bir koşturmacanın içine giren ikili ne yapacaktır?

Emir Reyhan’a konaktan gitmez ise iyileştiğinde kendisinin gideceğini söyler. Reyhan ise Emir’e sen gitmezsin kolumdan tutup attırırsın der. Emir bu duruma şaşırır.

Reyhan Cemre’nin yabancı bir adam ile görüştüğünü görür ve şüphelenir. Cemre ise konaktan gideceğini anlayınca Suna kozunu kullanır. Suna’ya Reyhan’ın kendisini konaktan göndereceğini söyler. Suna bu duruma izin vermeyecektir.

Kemal ise Narin’i kötü adamların elinden kurtarır. İkili arasında yakınlaşma başlar. Öte yandan Kemal ve Narin’i takip eden dedektifi fark eden Kemal ve Narin peşinden gider. Emir ise annesi Cavidan’ın mektubunu görür. Emir mektubu okuyacak mı?

yemin 78. bölüm özeti

Yemin 78. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir her fırsatta Reyhan’a kızar. Bu sefer ki kızma sebebi konakta kalmak istemesi. Konakta bu kadar kalmaya meraklı isen iyileşir iyileşmez ben giderim der. Reyhan da niye sen gidiyorsun ki? hastanedeki gibi kolumdan attırırsın yine der. Bu sayede Emir Reyhan’ın hastaneden atıldığını öğrenir. Bunu da Cemre kapı aralığından duyar.

Cemre biri ile buluşmuş konuşurken Reyhan görür ve kendi kendine sen yine ne karıştırıyorsun der. Olup bitenler çok rahatsız olan Cemre mutfakta sinir krizi geçirir. Sonra da Suna ile ağlayarak konuşup kovacakmış beni diye kendisini Suna ya acındırır. Suna da Cemre den yana buna nasıl cesaret eder der.

Kemal Narin’i eli silahlı adamların elinden kurtarır. Narin Kemal’e beni düşündüğün için sağ ol diyerek teşekkür eder. Kemal adamın peşinden gider. Emir kendisine gelen mektubu görür. Okuyabildi ve gerçekleri öğrenecek mi? Emir ile Reyhan aynı yatakta uyurlar Emir uyanıp yanında Reyhan’ı uyurken görür ve rüya değilmiş der. Kemal ve narin arasında yakınlaşmalar başlar.

Yemin 78. bölüm Fragmanı

 

“Aslı”

 

 

 

 

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 76. Bölüm 77. Bölüm ve 78. Bölüm Özeti 16-17-18 Eylül 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 56 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba hoş geldin Ece…

 2. ece... dedi ki:

  ıyı aksamlar nasılsınız bayadır gıremıyodum sıteye daha yenı bır baktım ay nede ozlemısım. yenı katılanlarda olmuş sıteye. ınsallah fırsat buldukça artık gırerım. Allaha emanet olun….

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Aslicim te$ekkûr ediyorum canim.Ellerine saglik. Suna ne kadar Reyhana kizgin olsa da Cemreni savunmasi dogru degil. Hele Cemrenin yaptiklarini bilende ne yapacak bakalim.

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler arkada$lar. Te$ekkúrler ablacim. In$allah siz de iyisiniz. Evet,herden bana öyle geliyor ki,bir bahar bir de ki$ var o biri fesiller yok.
  Sag olasin Gûnaycim,sen nasilsin?

  1. Günay dedi ki:

   Çok şükür güzel ablam . İyiyim. Bu gün sıcakdı havalar. Evet iki fesil var. Kış , yaz. Bencede öyle. Haklısın Suna bakalım ne yapıcak. İlaclarda onu kötü yapıyir. İlacların etkisindende ola bilir. Reyhan bence yoluna koyucak. Cemrenin gürçek yüzünü ortaya çıkarsa iyi olur. Nigar kötü kız. Kim kötülük yapıyorsa. Nigarda onun yanında yer alıyor. Bu kız akıllanmayacak. Biraz iyi olsan ne olucak ki??.
   Narın çok tatlı . İyi gidiyor. Başarılar. Narinimize. Hoççakalın

  2. Günay ❤ dedi ki:

   Çok şükür güzel ablam . İyiyim. Bu gün sıcakdı havalar. Evet iki fesil var. Kış , yaz. Bencede öyle. Haklısın Suna bakalım ne yapıcak. İlaclarda onu kötü yapıyir. İlacların etkisindende ola bilir. Reyhan bence yoluna koyucak. Cemrenin gürçek yüzünü ortaya çıkarsa iyi olur. Nigar kötü kız. Kim kötülük yapıyorsa. Nigarda onun yanında yer alıyor. Bu kız akıllanmayacak. Biraz iyi olsan ne olucak ki??.
   Narın çok tatlı . İyi gidiyor. Başarılar. Narinimize. Hoççakalın

 5. Hanim abla dedi ki:

  İyi günler arkadaşlar nasılsınız inşallah iyisinizdir. Aslıcım mevsimler artık 3 ay degiller galiba.Yay sonbahar gibi yagmurlu geçti.Sonbaharda kar yagdı.Bahar da erken gele bilir.Mevsimler bir-birine lütfen sen buyur diyorlar.tabiatta degişiklikler oluyor.hadi hayırlısı.görüşürüz.

 6. Günay dedi ki:

  Selam arkadaşlar. Güzel kız hoş geldin. Canını hiç sıkma. Herşeyi zamana bırak. Zaman herşeyin ilacıdır. Allah yar ve yardımcın olsun. Aslıcım, Özgür teyzem, Azeri ablam, Hanım ablam,Güzelcim. Nasılsınız? İnşallah iyisiniz. Evet yaz bir göz kırpımında geçib gitdi. Sağlığ olsun . Aslıcım aneannen nasıl ? Elerinden öperim. Güzelcim askerin nasıl? İnşallah iyidir. Allah yardımcısı olsun. Kendinize iyi bakın.

 7. Özgür ASLI'CIM dedi ki:

  Ve aleykümselam kızım.. Allah rahatlık versin.. Kardeşin mi? Asker Allah cc yar ve yardımcınız olsun her şey gönlünüzce olsun güzelKalplim.. Sevgimle… BAŞARILAR

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler Özgür teyzecim. Amin inşallah. Hayır. Asker olan Gözel’in oğlu.

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar arkada$lar.Gûzel Kiz sikma canini her $ey yoluna dû$ecek.
  Aslim haklisin,bu yaz nasil çavuk geçdi bilmedik.
  Amin Özgûr abla,sizinle bahem.

  1. aslı dedi ki:

   hayırlı akşamlar canım benim için çok daha çabuk geçti. ben anlamadım ne zaman yaz geldi? geçti.

 9. Anonim dedi ki:

  Canimi sikicak okadar sey varki neyse seninde canini sikmaym rica etsem soruma cevap verirmisin

  1. aslı dedi ki:

   Soruna cevap verdim ama sen hala isim kısmını boş bırakmakta ısrarcısın. Ayrıca anlatırsan elimizden, elimden gelen bir konu ise yardımcı oluruz. Bu hayatta insanın canı zaman zaman sıkılır, sıkma desek desem de sıkılacak, çünkü; benim için önemli olan şey bir başkası için önemsizdir. Buna can mı sıkılır ne var ki denir ama benim için önemli o sebeple de sıkılıyor. bende seni bu konu da anlıyorum canını sıkan bazı olaylar yaşıyorsun bu hayatta olmuşla ölmüşe çare yok. Ancak bu hayatta ölümden başka her şeyin bir çaresi mutlaka vardır. Yeter ki insan olaylar olurken gerçekten isteyerek çözüm üretmek istesin.

 10. Güzel Kız dedi ki:

  Merhaba meleym nasilsin benim canim cok sklyor burda huzür bulyorum bide bisey sorucam benim yorumuma kim ism yazdi yani nasil oldu 73 sayfada

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba hayırdır neden canın sıkılıyor? Neden ismini yazmıyorsun? ben 🙂

  2. Özgür dedi ki:

   HAYIRLI GECELER… Ben yazdım GüzelKız Zehra galiba sen Ayan değlsin.. Özürdilerim.. Ben o na GüzelKız Zehra taktığım için.. Gönlünce musmutlu zamanlar GÜZEL KIZ..

 11. Özgür dedi ki:

  HAYIRLI GÜNLER.. SAĞLIK, BAŞARI, HUZUR, MUTLULUK, BOLLUK, BEREKET GÖLGENİZ OLSUN… KALBİ GÜZELLER… SEVGİMLE..

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı günler özgür teyzecim seni burada görmek çok güzel. Amin inşallah güzel dileklerin için teşekkürler. Oğluşuna selam söyle yeniden seni bizlerle bir araya getirdiği için. Sevgiler

 12. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler arkada$lar. Nasilsiniz?

 13. Hanim abla dedi ki:

  Günaydin arkadaşlar.iyisinizdir inşallah.Aslıcım kar yağışı hala varmı? çocuklar ne kadar sevinmiştir.kendinize dikkat edin.Allaha emanet olun.
  Arzuw hoş geldin.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım yok yağmıyor güneş aştı iyi de oldu özlemişim güneşi. Bu bir yaz güneşte oturamadım ki. zaman çok çabuk geçti benim için

 14. Arzuw dedi ki:

  Igünler arkadaşlar nasylsynyz evet Gözeljim Reýhan agladygynda bende aglaýorum daýanamiorum Emir dizi başladygy bâri hep Reýhanyn bele bile kalbini kyrýor

 15. Gozel dedi ki:

  Iyi geceler canlarym dizimiz bitdi ama mekduby emire vermediler.ne kadar kutisin emir bak bakalym eskisi kadar olujakmy diyor reyhanyn kalbynyda cok kyryor kiz bu gun cok aglady dayanamadym

 16. Gozel dedi ki:

  Iy gunler ablalarym kardeşlerim iyis şukur sag olun sizede cok selam soyluyor iletyorum selamynyzy benim yazymy gorduklerinde seni soryolar selam soyluyorlar diyorum teşekkul ederim annemi yalnyz birakmadygynyz moral oldugunyz icin diyor ogluşum cok minnetdar size cok teşekkul ederim canlarym.
  Bakalym bu gun nasyl olujak dizi haklysyn Aslicim ev ayny yapym ayny sadece oyuncylar degişdi.erkanyn dizisini bekliyorum ama hala yok neyse goruşurus canlarym

  1. aslı dedi ki:

   Konu bile aynı, Kemal ile Narin’in birbirlerini tanımak için kağıda yazdıkları ve bunun üzerinden geçmeleri Ömer ile Zehra’nın konaktakiler anlamasın diye çalıştıkları ile aynı ki, Alev o kağıdı bulmuştu da küçük bir kıyamet kopmasını zekice kurtarmışlardı Adını Sen Koy iliklerime kadar işledi benim her sahnesini biliyorum.

 17. K.Azeri. dedi ki:

  Gúnaydin arkada$las. Hepimizi bir arada görmek beni mutlu etdi.Ho$ geldiniz. Aslicim karmi yagdi? Ne güzel Hava temizlenir.
  Ablacim Aslicim hakli konu ayni,her $ey tekrar olunca böyle hiss ediyor insan. Ben izlemiyorum,Aslimin yazdigi özetlerden izliyorum. Çok sag olsun.
  Gözelim ho$ geldin,in$allah iyisindir canim. Çok te$ekkúr ediyorum canim.Amin. Askerine bizden selamlar.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım evet ilk kar yağdı. Yükseklere ve hava oldukça soğudu soba yakıyoruz. Şuan az bir güneş var özlemişim güneşi bu yaz nasıl geldi geçti anlamadım.

 18. Hanim abla dedi ki:

  Günaydınlar. Aslıcım, Gözelcim hoş geldiniz nasılsınız. Gözelcim ogulbalan hasıl? Gedende bizden de salam söyle.
  Aslıcım iyimisin kızım, işler yine yoğunmu? Nedense Emirle Reyhanı izlerken ben hep Ömerle Zehranı özlüyorum.Ben Yemin`e ASK-nin varisi gibi bakiyorum.ama o zevki alamıyorum.belki bu bir takıntıdır.neyse sağlık olsun.görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın ablacım, evet işler yoğun. Yılın ilk karı da yağdı hadi hayırlısı.
   Yemin dizisi konusunda söylediklerinde yalnız değilsin ablacım. Takıntı değil bu severek izlediğin bir dizinin yerine bir başka dizi geldi. Ev aynı olup oyuncular farklı olup bir çok sahne aynı olunca tekrarı ama farklı versiyonunu izliyor insan. Herşey tanıdık o yüzden ablacım. Görüşürüz ablacım.

 19. Gozel dedi ki:

  Diziye gelirsek neden Reyhan sucly oldy anlamadym yemin etdigi icinmi.sunada emirde reyhana ofkeli.bu azeri oyuncyny cok sevdim başarylary dayim olsun inşalla

  1. aslı dedi ki:

   Emir Reyhan’a öfkeli, çünkü; onu aldatmadığını söylediği halde ona inanmadığı için. Suna öfkeli çünkü abisi Reyhan’ın evi terk etmesi yüzünden bunalıma girmiş, motora başlamış, gece hayatına başlamış, sonrada konaktan gitmiş, amcasının evinde kalmaya başlamış. annesini de babası evden kovunca bütün bunların sebebi Reyhan olarak gören Suna ona kızgın. Bunca zaman konağa gelmeyerek şimdi birden konağa gelmesine de kızgın Suna. Tabi Cemre’nin ona Suna dan habersiz verdiği ilacın da etkisi var bunda. Cemre Suna ya iyileşmesin kötüleşsin, sinir krizine girsin diye ilaç veriyor kimse bilmiyor.

   1. Gozel dedi ki:

    Iy geceler Aslicim teşekkuller bitanem.evet sinsi Cemre bide ilac veryo ya insan bukadarmy kuti olur ya.inşalla mekduby emir gorur.ya Çavidan bi kezde iyilik yap be.

    1. aslı dedi ki:

     Günaydın canım, Cavidan Cemre’den arkasından söylediği sözler yüzünden ondan intikam almak için o mektubu yazdı ama Emir’e ulaşmaz, ulaşırsa iyi olur bakalım?

 20. Gozel dedi ki:

  Selamun aleykum canlarym nasylsynyz inşalla iysinizdir.Aslicim ozetler icin teşekkuller eline saglyk.Hanym ablam nasylsyn amjamda iymi.Kamili ablam rahmetlilen mekany cennet olsun başynyz sag olsun.Naçiye ablam hoş geldin nasylsyn inşalla iysindir.Gunaycim Radacim sizde iysinizdir inşalla.hepinizi cok ozledim tek tek syrylyorum size iy geceler canlarym

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler Gözelcim

 21. Hanim abla dedi ki:

  İyi geceler arkadaşlar.teşekkürler Günaycım.sen de iyisindir inşallah.görüşürüz.

 22. K.Azeri. dedi ki:

  Anonim benim.

 23. Anonim dedi ki:

  Iyi gúnler arkada$lar.Ho$ geldiniz Özgûr abla. Biz de sizi özledik,zaman buldukca gelin Gúnaycim sag ol canim iyiyiz.Evet bakalim neler olacak.

 24. Günay dedi ki:

  Aleykum salam. Özgür abla. Hoş geldiniz. Siz nasılsınıZ? Hanım ablam ,Azeri ablam, Aslıcım sizler nasılsınız? İnşallah iyisiniz? Çok şükür bende çocuklarda iyi. Vüslat başlıyir.

  1. aslı dedi ki:

   İyi olmanıza sevindim iyi geceler

 25. Hanim abla dedi ki:

  Alekumusselam.Hoş geldiniz Özgür hanım nasılsınız.Biz de sizi özledik ve her zaman bekleriz. Vakit buldukca gelin.hoşcakalın.

 26. Özgür dedi ki:

  ESSELÂMÜ ÂLEYKÜM VE RAHMETULLAHİ…
  Dün akşam uzun bir yorum yazdım sizlere.. Göndere bastığımda telin azizliğine uğradı telim dondu.. Ve gitmemiş… Aslı’cım, Hanım abla kardeşim, K. Azeri, GüzelKız, Günay’ cım, GozelKardeşim.. Her şey gönlünüzce olsun musmutlu zamanlar.. Özlendiniz.. Siteye girme sorunu yaşamamak için link attırdım oğluma, dosya ya kayıt ettirdim.. İnşaAllah vakit buldukca yazıcam.. SEVGİMLE..

  1. aslı dedi ki:

   ve aleykümü’s-selam ve rahmetullah (Allah’ın selamı ve rahmeti sizin üzerinize olsun)
   Hoş geldin Özgür teyzecim. Nasılsın görüşmeyeli? Bizde seni özledik. İyi olmuş oğlunuzun yardımı görüşürüz iyi geceler.

 27. Hanim abla dedi ki:

  Günaydın her kese.Teşekkür ederim Kanilecim iyiyiz çok şükür.sen nasılsın.Mucize doktoru izleyirdim. 1.bölümdü. bu diziyi izleyeceyim galiba.şimdi de amcana yemek hazırlamaga gediyorum. hoşcakal.

  1. K. dedi ki:

   $ùkúrler olsun ablacim,iyi olun in$allah. Ben de iyi olmaya çali$iyorum.Afiyet olsun.Iyi seyirler ablacim.

 28. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar. Ablacim nasilsiniz,Polad amcam nasil? Yerle$e bildinizmi?

 29. Hanim abla dedi ki:

  İyi geceler arkadaşlar.

 30. K.Azeri. dedi ki:

  Aleykúm selam Gúnaycim. Cemreninki a$k digil ki, bir gûn yanli$ yaptigini anlayacak ama kim bilir ne zaman.

 31. Günay dedi ki:

  Selam arkadşlar . Bence yüzsüz Cemre. Evli çiftin arasına girmek yüzsüzlük. Emir de birşey yapıyor. Pişman oluyur. Ya yap ya da hiç yapma. Biraz akılla dvaran. Ne zaman düzeliceksin. Emir efendi. Bence belki Reyhanın eline geçer mektub iyi olurdu. Emirin eline geçdiyine bende inanmıyorum. Belki narin iyi bi konuşma yapar. Çocuku alır Kemal. Olurmu olur.Talaz Kemala tuzaklar yine kurur. Bakıb görücez. Hoçça kalın.

  1. aslı dedi ki:

   Reyhan gerçekleri Kemal den öğrendi. Bunu yaptıranın Cemre olduğunu bilmiyor kimse bilmiyor. Öğrenmeleri de bu kadar kolay olmaz sanırım.

 32. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba çok teşekkür ederim Aslıcım bizi bilgilendirdiyin için.heycanlı bir bölüm geliyor galiba.hayırlı geceler iyi uykular tatlı-tatlı rüyalar.Allah rahatlık versin.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler ablacım. ❤

 33. K.Azeri. dedi ki:

  Çok te$ekkúrler Aslim. Emirin,Reyhanin yerine kendini koymasi gerek,o zaman belki Reyhani anlar da akillanir.

  1. aslı dedi ki:

   Empati kurmak ve bunu bir erkekten beklemek? çok zor. Emir yaşayarak öğreniyor. Önce yanlış anlıyor sonra gerçeğini öğrenip pişman oluyor. biz bunu önceden hep gördük. Değişmiyor kısır döngü sar başa, sar sona.

   1. K.Azeri dedi ki:

    Gûnaydin. Haklisin canim, öyle olmasi muhakkaktir. Cemre varken Emir mektubu görúrmû? Görmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.