yemin 73. 74. 75. bölüm özeti

Yemin Dizisi 73. Bölüm 74. Bölüm ve 75. Bölüm Özeti 11-12-13 Eylül 2019 Fragmanı 2. Sezon

Burak 10 Eyl 2019 Analiz Yemin  0

Kanal 7 ‘nin sevilen dizisi Yemin, 2. sezonda da ekranlarda olmaya devam ediyor. 9 Eylül 2019 da 2. Sezona merhaba diyen Yemin dizisi kaldığı yerden devam ediyor.

Yemin 73. bölümü ile 11 Eylül 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 73. 74. ve 75. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilirsiniz.

yemin 73. 74. 75. bölüm özeti

Sevilen Dizi Yemin’in 73.Yeni Bölümünde Neler Olacak?

yemin 73. bölüm 74. bölüm 75. bölüm özeti

Yemin Dizisi 73. Bölüm Özeti 11 Eylül 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 2. Sezon 1. haftasında 73. bölümünde olacaklar şöyle;

yemin 74. bölüm özeti

Uzunca bir süre sonra yeniden karşılaşan Emir ve Reyhan aşklarına kaldıkları yerden devam ederler. Ancak bu eskisi kadar kolay olmayacaktır. Birbirlerine derin bir öfke besleyen Emir ve Reyhan’ın bu durumu en çok Cavidan’ı mutlu eder.

Narin ile alelacele bir evlilik yapan Kemal ise, büyük bir çıkmazın içerisine girer. Kızı Masal’ı kaybetmek istemeyen Kemal, bu durumu Masal’a ve Şehriye ye uygun bir dil ile anlatmanın yollarını arar.

yemin 73. bölüm özeti

Yemin Dizisi 73. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Yanlış anlamalar kaldığı yerden devam ediyor. Emir ve Reyhan arasında gerginlik devam eder.

Kemal bey Narin ile evlenir. Ama Narin Kemal’e elin elime değmeyecek değecek olursa diye uyarı da bulunur. Kemal de içinden kesin psikolojik sorunları var diye geçirir. İşlerini yoluna koyunca balayına götüreceğini söyleyen Kemal beye Narin, seninle bakkala bile gitmem yanıtını verir.

Cavidan hanımı oğlu Emir ile buluşturmak isteyen Cemre, Cavidan hanımın azarına maruz kalır. Sebep de hala buluşmayı beklediği için.

Eve geçen Narin ilk kez Emir ile karşı karşıya gelir ve kim olduğunu sorar. Narin Emir’e kızın aklını mı karıştırmaya geldin hangi yüzle geldin diye sert çıkar.

Emir ve Reyhan bir kere daha karşı karşıya gelirler. Emir Reyhan’a insanlara inancım öyle dağılmıştı ki, aylarca kendime gelemedim sayende dediğinde, Reyhan da beni aldatırken ne bahanen vardı peki diye sorar. Emir de ben seni aldatmadım der.

Bakalım Emir’in Reyhan’ı aldatmadığını, Emir’in bir tuzağa düşürüldüğünü Reyhan ne zaman öğrenecek? o zamana kadar daha ne yanlış anlamalar olacak? hep birlikte göreceğiz.

yemin 73. 74. 75. bölüm özeti

Yemin Dizisi 74. Bölüm Özeti 12 Eylül 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 2. Sezon 1. haftasında 74. bölümünde olacaklar şöyle;

Emir’i suçlayıp ona tokat atan Reyhan, attığı tokat için pişmanlık duymaya başlar. Bu süreçte ise haksızlığa uğrayan Emir’in hayatı tehlikeye girer. Narin ile alelacele yaptığı evlilik sebebiyle kızı Masal’ı karşısına alan Kemal, o’nun tarafından suçlanmak ve gizlediği sırrın ağırlığı gerçeğinin altında ezilir. Masal’ın bir anda ortadan kaybolması ise Kemal’i iyice yıkar.

yemin 74. 75. bölüm özeti

 

Yemin Dizisi 74. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Reyhan’a söylediği ağır söz üzerine Reyhan Emir’e tokat atar. Emir de evden ayrılıp arabasına biner ve Reyhan’a söylediği sözlere pişman olur. Ne dedim ben diyerek kendisini suçlar ve beni bu hale sen getirdin diyerek Reyhan’a kendince sitem eder.

Reyhan da evde ağlayarak böyle bir şeyi söylemeye nasıl cesaret edersin der. Emir son sürat araba kullanarak yolda gider ve direksiyona öfke ile vurur. Ben seni aldatmadım diye isyan eder. Bu anda da kaza olur.

Amcası Kemal ve Reyhan Emir’in kaza haberini alır ve onu görmeye giderler. Nesi oluyorsunuz dediklerinde Reyhan eşiyim ben der. Cavidan hanıma mahallenin muhtarı yardım erzak gönderir. Cavidan hanım kendisine yapılan bu yardımı alır ağlayarak yer ve evime soktuğun o yılandan da intikamımı alacağım der. Nerden nereye düştü Cavidan hanım hala intikam peşinde Allah akıl fikir versin.

Masal babasına Narin sayesinde kavuşur. Narin’in çocukluğunda yaşadıkları hep aklındadır. Emir hasta yatağında yaralı yatarken Reyhan onun yanında elini tutar. Sensiz yapamam dediği an Emir’in kalbi durur. Reyhan ağlayarak hayır diye bağırır.

yemin 74. 75. bölüm özeti

YEMİN DİZİSİ 74. BÖLÜM FRAGMANI

Yemin Dizisi 75. Bölüm Özeti 13 Eylül 2019 Cuma

Yemin dizisinin 2. Sezon 1. haftasında 75. bölümünde olacaklar şöyle;

Reyhan ve Emir için üzülen ve onların arasının bozulduğunu fark eden Cemre, ikiliyi barıştırmak için adım atar. İpleri eline alan Cemre, Emir’i kaybetme korkusu yaşayan Reyhan ve Emir için mücadele etmeye başlar.

Evliliğini herkeslerden gizleyen Kemal ise, iyice zor duruma düşer. Narin ile çıktıkları mahkeme de karşısına çıkan tanık onu oldukça şaşırtır.

yemin 75. bölüm özeti

Yemin Dizisi 75. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir’in kaza geçirmesinden sonra, gerçekleri öğrenen Reyhan amcası ile hastaneye gider. Ameliyat dan çıkan Emir’i odasında gören ve ağlayarak ondan af dileyen, özür dileyen Reyhan Emir’in kalbinin durması ile doktorlardan yardım ister. Odaya gelen doktor mudahalesinden sonra Emir’in kalbi yeniden çalışır. Reyhan camdan olanları görür ve Emir’in yeniden hayata dönmesinden dolayı mutlu olur.

Cemre hastane de Emir’i görmek ister, hemşire hastanın nesi oluyorsunuz? diye sorduğunda en yakın arkadaşıyım diye yanıtlar. Hemşire de şuan eşi yanında o çıkınca girebilirsiniz der gider. Cemre kötü olur.

Emir kendisine gelir ve Reyhan çok pişman olduğunu söyler. Emir de başını çevirerek beni rahat bırak, sadece git der. Cemre bu konuşmaları duyar ve çok mutlu olur. İşte bu der. Cavidan hanımda oğlunun kaza yaptığını öğrenir. Hangi hastanede olduğunu telefonda sorar. babası konağa dönmesini ister. Cemre de konakta canını sıkacak kimsenin ne o kadın, nede annesinin olmadığını söyler. Cavidan hanım o sözleri duyar.  Kemal beyin duruşması olur. Hakim eşini sorar, Narin döke saça salona girer. Kemal iyi misin hayatım der.

Emir, Reyhan’ı görmek istemez ve polislere durumu bildirir. Reyhan’ı polisler hastaneden dışarı çıkarır. Emir bey sizi görmek istemiyor der. Reyhan da ağlar.

“Aslı”

 

 

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 73. Bölüm 74. Bölüm ve 75. Bölüm Özeti 11-12-13 Eylül 2019 Fragmanı 2. Sezon” üzerine 40 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Allah rahatlk versin.

 2. Anonim dedi ki:

  Ama bu nasil oldu meleym bisey soyle

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar. Çok çok te$ekkûr ederim ablacim,sag olun.Amin,tûm dûnyadan gedenlerimize rahmet olsun.

 4. Güzel Kız dedi ki:

  Merhaba meleyim hosbulduk hanim abla aslinda beni tanyosunuz meleym bana isim koymusdu bende bigelip sonra kayb olyorum ondan yazmak istemyorum cevap yazdiginda gorunce dayanamyorum

  1. Güzel kız Zehra dedi ki:

   HAYIRLI HAFTA SONU DİLEKLERİMLE…. TEYZESİ SEN MİSİN.. VE SENSEN BİZLER CEVAP YAZARMISIN? SENİ ÖZLEDİM OKUL BAŞLADI MI? DERSLERİNDE BAŞARILAR BENİM GÜZELKIZIM. VE ÖZLEMLE BUSE MUCKKKKKKK MUSMUTLU ZAMANLAR İNŞAALLAH SENSİNDİR… NACİYE TEYZENDEN SEVGİLER❤❤

 5. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızlar.Aslıcım o mektup dediyin gibi yazıla bilirmi?.şimdiden heycanlandım.
  K.Azeri dünyadan gidenlerine Allahtan rahmet diliyorum. mezarları nurla dolsun.huzur içinde uyusunlar.Günay, Anonim hoş geldiniz.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, 76. bölüm fragmanında var, yeni konu başlığı açtım görmedin mi? Cavidan hanım yazıyor ve konağa gönderiyor mektubu. bakalım kimin eline geçecek ve okuyacak içini.hayırlı geceler iyi uykular. ❤❤

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkûr ediyorum canim. Amin.her birimizin bu dúnyadan göçenlerine allah rahmet eylesin.Aslim mektup göndermelerinin arkasinda Cavidan hanimin ba$ka pilanlari olmasin? Ablamiz ev i$leriyle,yerle$mekle me$gul qaliba.Allah kolaylik versin.

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah canım, Cavidan hanımın nasıl bir planı var bilmem ama Cemre’nin kendisi hakkında Emir’e söylediklerinin intikamını alıyor gibi bu mektup da Emir’in eline ulaşmaz gör bak. Cemre’nin eline geçer bunu da evin hizmetçisi verir. Cemre açar okur, sonra da Cavidan ile konuşur yeni planlar vesaire böyle olur gibi geliyor. izleyip göreceğiz pazartesi neler olacak?

  2. Arzuw dedi ki:

   Salam arkadaşlar nasylsynyz Asly adla mektup emire ulaşamwz javidan o mektubi hizmetçiden gönderdiği için o hizmeçi çemrenin adami o ýüzden sanram emire ulaşamaz o mektup.

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar,gec de olsa hayirli cumalar arkada$lar. Nasilsiniz? Sizi merakda birakdigim için özûr dilerim. Akrabalar ikisi birden rahmetli oldular a$ure gûnúnde.Ba$im çok kari$ikdi o yûzden gelemedim.
  Aslicim te$ekkûr ederim özetler için. Cavidan hanim akillanmaz,kadin bir kere aklina koymu$,kötúlúk yapmayi. Iyi geceler hepinize.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım. Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah. Geride kalanlara sabır versin Allah.
   Az buçuk akıllanmışa benziyor, Cemre nin yaptıklarını mektupla yazıp konağa gönderiyor da Emir okur ve öğrenir mi ? öğrenmez bence, öğrense iyi olur tabi

 8. Anonim dedi ki:

  Tesekur ederm ama son cumlenizi anlyamadimda

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar, herkesin bir ismi var ve sizin isminiz yazmadığınız için anonim olarak çıkıyor ya onu demiştim. Kim olduğunuzu yazarsanız sevinirim tabi mahsuru yoksa.

 9. Anonim dedi ki:

  Yorumum neden cikmadi

  1. aslı dedi ki:

   Çıktı

 10. Anonim dedi ki:

  Merhaba tesekur edrim qusra bakmayn sizide yordum nasil bukadar iyi olyorsunuz evet sizi takib edyorum daha oncede yazmisdim meleym

  1. aslı dedi ki:

   Yeniden merhaba ne kusuru olur mu, bildiğim sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum.
   🙂 Teşekkür ederim güzel düşünceniz için. Güzel Kız sen misin? Lütfen anonim olarak yazmasanız sevineceğim.

 11. Günay ❤ dedi ki:

  Selam. Hayırlı cumalar. Azeri ablam inşallah iyisin. Aslıcım Hazala Dirilişdi oynamayackmı? Şimdi Çukurdamı. Baş roldemi. Hazalınkı hiç getirmiyor. Adını sen koyu yarıda koydular. Onca insanın ekmeyi ile oynadılar. Kendileride yarıda kalıyorlar. Dizileri alınmıyor. Evet Kemalla Narini çok beğeniyorum. O üzden de izliyorum. Bakışmalar çok Emirle reyhan arasında. Çok da ağlıyor. Şimdi Reyhan suçlu oldu. Bu Cemrye diyen yokmu hadı kızım annenin yanına. Suna çok kötü. Dahada kötüye doğru gidiyor. Cemre Emreye aşık deyil. Bence onum pisgalokiyası bozuk. Kendini aşık zan ediyor. Evet bazı yerleri aynı . Narinim çok güzel. Kendinize iyi bakın. Azeri ablam gel . Seni çok seviyorum. Güzel ablam❤❤❤

  1. aslı dedi ki:

   Selam Günaycım, hayırlı cumalar.
   Kamileyi bende merak ediyorum inşallah iyidir. En kısa zamanda gelir inşallah
   Hazal Diriliş de oynamayacak. Çukur dizisinde oynayacak. Aşağıda link vermiştim oradan bakabilirsin. Nehir rolünde olacak. Narin’i bende beğeniyorum güzel kız. Tuttuğunu koparıyor. Annesi Cemre yi almaya geldi ama gitmedi. Kafa yı Emir’e takmış. Evet Cemre, Cavidan gibi para makam peşinde. Sende kendine iyi bak görüşürüz.

 12. Anonim dedi ki:

  Tesekur ederim bilgi verdiyün ucun aslinda ozelhayatlarini merak etmisdim yenede sagol iyi yürekli insan

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba teşekkür ederim kim olduğunuzu bilmiyorum ama bizleri takip ediyorsunuz sanırım.
   Sorunuza gelince, ilkinde açık sormadığınız için dizilerde oynayıp oynamadıklarını sordunuz diye düşündüm o sebeple o şekilde cevap verdim. Erkan’ın dizisi yok şuan ama Hazal Çukur da oynayacak.
   Özel hayatlarına gelince, dizi ile başlayan aşkları dizi bitince bitti. Ayrıldılar. Hayatlarında her ikisininde kimse yok.

 13. Hanim abla dedi ki:

  İyi akşamlar.Hoş geldiniz Aslıcım, Radacım iyisinizdir inşallah.Yemini izlemek bazen görev gibi oluyor benim için.yarım koyup gidemiyorum.ama nasıl olursa olsun ömür vefa ettikce izleyeceyim inşallah.görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Görüşürüz ablacım. Polad amcama selamlar.
   Kamilecim neredesin?

 14. Betül dedi ki:

  Konağın yeni cavidani cemre galiba reyhanla işi bitti sıra sunaya gelmiş nerde bu kızın kafa doktoru anası yav gelsin delisini zaptetsin zafer de toz olmuş ortaliktan emir reyhana hakaretleri siralayip tosladi biryere simdi de zavalli oldu tamam son olayda sucu yoktu ama sutten cikmis ak kasik da sayilmaz nazmiye nerden benim kankam oluyormuş rada nufusuma mi gecirdim ayrıca ortalıkta bir velayet davasidir dönüp duruyor ortada anne yok bu ne mantiksizliktir böyle ben mi yanlış anladım acaba eğer öyleyse biri bana durumu açıklayabilir mi acaba

 15. Rada dedi ki:

  Aslim bitanem nasilsin?Kopyaci nazmiyeden zaten bu beklenir. Askden yemin icin kopya cekiyor. Bende taci ile talaz gordum fragmanda. Her yeni sezon basladiginda dizilerin fragmanlari yenileniyordu. Yeminde yenilenmemis eski fragman yayinlaniyor bir tek leyla yok diger oyuncular var

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım, idare eder. Sen nasılsın? Biraz farklı olsun kopya olmadan bir bölüm olsa iyi olurdu. Aynen öyle canım.

 16. Anonim dedi ki:

  Selam erkanla hazaldan yeni haberi olan varmi bilen varsa soylesin lutfen

  1. aslı dedi ki:

   Selam
   Erkan dan haber yok ama Hazal Çukur dizisinde Nehir rolünde
   https://dizibilgi.tv/cukur-dizisi-nehir-hazal-subasi-kimdir/

 17. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar.nasilsiniz arkadaslar? Aslim ozet icin tesekkurler. Bir sey sorucam leylaya ne oldu? Oldumu yoksa? Gergin bey yine gergin. Su narin ta basindan beri reyhanin yaninda olsaydi ne cavidan ne emir ne cemre reyhana eziyyet etmezdi. Hele o cavidanin sacini yolardi narin.
  Kiz Betul modundan odunc vermiyorsun yine. Nazi senin kanki diyilmiydi? Soyle kankine senaristlerini kafa tatiline gondersin biraz.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım. Leyla Fragmanda da yok ama Taci ve Talaz var fragmanda.
   Adını Sen Koy dizisinin 2. sezon aynısı oyuncular farklı. Mesela, Zeynep hastalandı bayıldı. Emir ve Reyhan onu hastaneye götürdüler. Bu sahnenin aynısı Zehra’nın halası bayılıp araba giderken ki sahne ile aynı

 18. Anonim dedi ki:

  Selam dizi analizi neden cikmyor oldum meraktan neoldu acaba

 19. aslı dedi ki:

  Betülcüm, hoş geldin nasılsın
  Günaycım, hoş geldin nasılsın
  Hanım ablacım canım ablam sen nasılsın
  Kamilecim hayırdır nerelerdesin?
  Gözde hanım sizde hoş geldiniz haklısınız yine yanlış anlamalar aynen devam ediyor. bir çok sahne tanıdık.

 20. Günay ❤ dedi ki:

  Selam. Aslıcım , Hanım ablam ,Azeri abalam. Nasılsınız? İnşallah iyisiniz. Bende çok şükür iyiyim. Kızımda inşallah okula gidicek. Bütün çocuklara Allah zihin açıklıkı versin. Amin. İzliyorum. Narin için. Güzül gidiyor. Uğurlar Narinimize. Emirle Reyhanda iyiler. Bakışmaları çok. Kemalla Narini beyüniyorum. Atışmaları çok şirin. Severek izliyorum. Anonim benim adlm çıkmadı diye bi daha yazdlm. Hoşçakalın. ❤ canım arkadaşlarım.

 21. Günay dedi ki:

  Selam. Aslıcım , Hanım ablam ,Azeri abalam. Nasılsınız? İnşallah iyisiniz. Bende çok şükür iyiyim. Kızımda inşallah okula gidicek. Bütün çocuklara Allah zihin açıklıkı versin. Amin. İzliyorum. Narin için. Güzül gidiyor. Uğurlar Narinimize. Emirle Reyhanda iyiler. Bakışmaları çok. Kemalla Narini beyüniyorum. Atışmaları çok şirin. Severek izliyorum. Anonim benim adlm çıkmadı diye bi daha yazdlm. Hoşçakalın. ❤

 22. Anonim dedi ki:

  Selam Aslıcım, Azeri ablam, Hanım abalam. Nasılsınız? Çok şük

 23. Betül dedi ki:

  Hosbuldum iyiyim hanım abla sağol sende iyisindir inşallah

 24. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba hoş geldin Betül nasılsın?

 25. Betül dedi ki:

  Senarist e kafa tatili yaramamış anlaşılan şahti şahbaz olmuş tek kelime ile felaket

 26. Gozde dedi ki:

  Yalan dolan değişen bişey yok aynı tat vermiyo aynı fragmanlar dahi aynı karamel yayındansa ne beklenir yazan aynı kalemi kirli şimdiden iftiraya başlamış ev sahibiyle hemen ilişki iftiracı gerçekten aynı hiç bişey değişmemiş o yüzden bu diziden bi halt olnazuzlemedik zaten fregman herşeyi anlatiyo izlemeye gerek yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir