Yemin Dizisi 68. Bölüm 69. Bölüm ve 70. 1.Sezon Finali Son Bölüm Özeti 29-30-31 Mayıs Fragmanı

Burak 28 May 2019 Fragman  0

Kanal 7 ‘nin sevilen dizisi Yemin’in sezon arası vereceği son 3 bölümünün yayınlanacağı günlere geldik. Yemin dizisi 68. bölümü ile 29 Mayıs 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 68. 69. ve 70. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Sevilen Dizi Yemin’in 68.Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Yemin Dizisi 68. Bölüm Özeti 29 Mayıs 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 14. sezon finali haftasında 68. bölümünde olacaklar şöyle;YENİ BİR BAŞLANGIÇ MI OLACAK? 

Reyhan ile Emir yeni bir başlangıç yapmaya karar verirken, ortaya çıkan gerçekler Emir’i çileden çıkarır. Cavidan miras hakkını kazandığına sevinir. Ancak oğlunu mu kaybedecektir? Cemre ise yenilgiyi kabullenemez ve herkesin kaybedeceği bir planın düğmesine basar.

Öte yandan Leyla’nın Kemal’le beraber seyahate gideceğini öğrenen Talaz, Leyla’nın oyun çevirdiğini düşünerek gözdağı vermek ister. Leyla’nın derdi ise Kemal’in yapacağını düşündüğü itiraftır.

Yemin Dizisi 68. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir ve Reyhan konaktalar ve Emir Reyhan’a odamıza tek başına giremezsin, öyle güzel anılar biriktireceğiz ki, başın mutluluktan dönecek der.

Cemre’nin annesi iş gezisinden dönmüş ve kızına Reyhan Emir ile evli bunu o kafana sok artık, aksi halde sonuçları senin için çok ağır olur diye uyarıyor.

Emir çok öfkeli annesine kes artık ilgili anne pozlarını, Reyhan’a yaptıklarını biliyorum. Ona vaat ettiğin cehennemi yaşattığını öğrendim diye bağırıyor. Peki Emir bu gerçeği kimden nasıl öğrendi?

Emir hastanede ve yanında Reyhan var. Reyhan şu halde bile saçmalıyabiliyorsun deyince, Emir de; belki de karım bir türlü gözlerimin içine bakıp seni seviyorum diyemediği içindir deyince, Reyhan da Emir’i alnından öpüyor.

Yemin Dizisi 69. Bölüm Özeti 30 Mayıs 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 14. haftasında final öncesi 69. bölümünde olacaklar şöyle;

EMİR ANNESİNİN YAPTIKLARINI ÖĞRENİYOR!

Cavidan’ın oyunlarını öğrenen Emir, karısını alıp konağı terk etmek ister. Emir’in Reyhan’a hazırladığı sürpriz, Cemre’nin oyunuyla kabusa mı dönecek? Cavidan’ı köşeye sıkıştıran ise Hikmet’in şüphesi olur. Cavidan elindeki her şeyi kaybetmek üzeredir.

Diğer tarafta Leyla, Kemal için kendini feda etmeye hazırlanırken, Kemal yeni bir hayata adım atmanın eşiğindedir.

Yemin Dizisi 69. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan ile Emir arabanın içinde konuşuyorlar. Reyhan bana da mı kızdın deyince, Emir, kızılması gereken tek bir kişi varsa o da karşında duruyor dedi. Hikmet bey Cavidan hanımın yine neler yaptın Cavidan diyerek ne yaptığını anlamaya çalışırken, Cavidan hanım salonda ben çok büyük hata ettim diyerek ağlıyor.

Kızı Suna da annesine hiç bir kötülük hata ile yapılmaz, sen bilerek, isteyerek yaptın diyor. Emir de arabasının içinde tek kendisine kızıyor hep kandım diyerek.

Cemre de, Cavidan hanımı telefonda tehdit ediyor, Hikmet amcanın Reyhan’a yaptıklarınızı tüm ayrıntılarını öğrenmesini istemezsiniz değil mi diyerek. Emir de arkadaşı ile konuşarak ben onu seviyorum Reyhan’ın o cehennemde kalmasına göz yumamam. Belki de yeni bir ev lazım. Yeni bir başlangıç diyor.

Ve Emir Reyhan’ın gözlerini elleri ile kapatmış açtığında ise, yeni bir evin içindeler. Emir Reyhan’a, yaşadığın bütün kötülükleri unutturacağım sana, bu evde seni çok mutlu edeceğim. Beğendin mi? diye sorduğunda, Reyhan çok beğendiğini söylüyor.

Yemin Dizisi 70. Bölüm Özeti 31 Mayıs 2019 Cuma

Ve geldik Yemin dizisinin 1. sezon finali son bölümüne bu son bölüm 2 saat sürecek ve saat 20. 40 da başlayacak.

Yemin dizisi sezon finali 14. haftasında 70. bölümünde olacaklar şöyle;

YEMİN’İN SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Emir’in kendisini aldattığını düşünen Reyhan’ın tek engeli Hikmet’e verdiği yemin olur. Ancak Hikmet’in olaya dahil olmasıyla Reyhan, bir kararın eşiğine gelir. Emir’i bırakıp konaktan gidecek mi?

Diğer yandan Kemal, birlikte gidecekleri seyahatin hazırlığındayken, Leyla’nın tuhaf hareketleri dikkatini çeker. Leyla, Talaz’a olan diyetini hapse girmekle mi, yoksa hayatıyla mı ödeyecek?

Yemin Dizisi 70. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir, Cemre’nin gönderdiği kızın tuzağına düşmüş, kendinden geçmiş bir halde yatakta kendine gelir ve Reyhan’ı karşısında görünce yarı baygın bir halde sürpriz yapacaktım der. Reyhan da gördüğü manzara karşısında deliye döner ve sürpriz mi yapacaktın diyerek elinin altındaki yiyecekleri devirir. Resimleri yere düşer ve kırılır.

Reyhan, Emir’e artık sen benim için yoksun, bu günah yuvasında öldün der ve çeker gider. Kızda arabada onları izler. Emir Reyhan’ın arkasından giderek arkasından sarılır. Reyhan bırak beni diye bağırır.

Reyhan olanları Hikmet beye anlatır, Hikmet bey de bu iffetsizliğe kendi gözlerinle tanık oldun ha diyerek elindeki tesbihin iplerini koparır. Reyhan ağlar. Emir, her ne oldu ise sana yanıldığını göstereceğim der. Odalarında Reyhan’a açıklamaya çalışır. Ben seni aldatmış olamam. Sana bu kadar aşık ken deyince, Reyhan; hiç bir şey söylemene gerek yok der.

Cemre de ateşe körükle giderek, bu muydu senin o çok gururlu dediğin kız der.

Talaz, Leyla ile dışarda ve Talaz kızım dediği Leyla ya silah doğrultmuş, ihanet ha neden diyerek okkalı bir tokat atar. Leyla da düşer. Sonra da namlunun ucunda, sen beni kurtarmasaydın ben sokaklarda ölürdüm der. Kemal de olanları uzaktan görür.

Hikmet bey Cavidan’ın eline bu Reyhan’a oynadığın oyun diyerek üzerinde değişiklik yaptığı miras belgesini verir. Emir de kağıdı annesinden alarak bakar. Cavidan hanım eşine boşayacak mısın beni diye sorar. Emir baba deyince, Hikmet bey sen hiç konuşma der.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 68. Bölüm 69. Bölüm ve 70. 1.Sezon Finali Son Bölüm Özeti 29-30-31 Mayıs Fragmanı” üzerine 23 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli gûnler,hayirli hafta sonlari.

 2. Hanim abla dedi ki:

  Hayırlı Kandiller.Mutlu hafta sonları diliyorum. şimdi ise iyi geceler.Allah rahatlık versin.

 3. Anonim dedi ki:

  Kadir Gecemiz mübarek olsun
  Lütfen artık dizideki şu entrikalara bir mola verin yapımcılar. İyice soğuttunuz diziden. Mesela sezon finalini izlemek bile istemiyorum İnşAllah cemrenin oyununu ortaya çıkararak sezon finali yaparsınız. Aksi takdirde 3 ay ara vermişken yeni sezonda izlemeyi düşünmüyorum. Bu kadar iğrenç olaylara artı tahammülümüz yok. Hem gençlere de kötü yol örnekleri gösteriyorsunuz. Kötülükleri normalleştiriyorsunuz. İnşAllah dikkate alınır. İnanın entrikasız da izlenebilir dizi reyting endişesi yaşamayın

 4. K.A dedi ki:

  Merhaba.Hayirli cumalar arkada$lar. In$allah ablacim. Amin.In$allah.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım, hayırlı cumalar hayırlı kandiller. Şimdi diğer Kadir Gecemiz Mübarek olsun sayfasına baktım da bir yıl önce herkes buradaymış.

 5. Hanim abla dedi ki:

  Hayırlı sahurlar, hayırlı cumalar.nasılsınız arkadaşlar.Çok yakında misafir uğurlayacagız.Allahım biz Ramazandan razıyız. Onu da bizden razı eyle. Sağlıklı şekilde tekrarını nasip et bizlere. Amin.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, hayırlı cumalar hayırlı kandiller, Amin inşallah Polad amcama çok selam söyle ellerinizden öpüyorum.

 6. K.A dedi ki:

  Hayirli gûnler arkada$lar. Amin canlarim. Amin.

 7. Hanim abla dedi ki:

  İyi geceler, tatlı rüyalar. Allah rahatlık versin.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın ablacım, sağ olasın. Ramazan geldi gidiyor, elveda çekiyor, Rabbim sağlıkla bir sonraki Ramazana ulaşmayı bizlere nasip etsin inşallah amin.

 8. Anonim dedi ki:

  Artik emir reyhan mutluluğuda gosterin bir gun bile olsa

  1. aslı dedi ki:

   Bir gün çok kısa ama yinede bir gün de olsa mutlu olacaklar.

 9. S dedi ki:

  Yemin sezona sandigim sahneyle gitmesin klise olur lütfen mutlu gitsinler aldatma sahnesi izleyciyi soğutur

  1. aslı dedi ki:

   Cemre boşuna o kızı nezaretten çıkarmadı. Bir planı var. Bakalım neler olacak?

 10. K.A dedi ki:

  Hayirli gûnler ablacim. Te$ekkûr ederim,siz nasilsiniz Evet haklisiniz,bakalim neler olacak.

 11. Hanim abla dedi ki:

  Hayırlı sabahlar.nasılsınız sevgili arkadaşlarım.Her başıangıcın bir sonu vardır.Üç günden sonra biz şerti de olsa yolun sonuna geleceyiz inşallah. Merak ettim dogrusu Cavidanın Reyhana dediyi sözleri Emire kim yetiştirdi.Her şeyi Cemreden başka bilen varmıydı?Kamal beyim bilet aldlgl cuna gününde Leyla ile Babası hırsızlık yapmayı pilalıyorlardı. izleyip göreceyiz.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, sen nasılsın? evet ablacım, başladığı gibi de bitecek. Belki Cemre, kendisinin yanında olmadığı için Cavidan hanımdan intikam almak için söylemiş olabilir. Herşeyi olmasa da Cavidan hanımın yaptıklarını bilen bir kişi de Nigardı. Reyhan’ı duvara iterken yanındaydı Cavidanın.. Tabi kocası Sefer de var. eşine söyledikleri kadar Sefer de bazı şeyleri biliyor.

 12. K.A dedi ki:

  Iyi geceler Aslim. Nasilsin? Te$ekkúrler canim bilgiler için.Cemrenin annesi hakli, kendi,kendine gelin güvey oldu Cavidan hanimin sayesinde.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım, idare eder, sen nasılsın? Cemre arkadaşı olarak kalsa çok daha iyiydi. Şimdi arkadaşlığını da kaybedecek. Aynı Alev gibi.

   1. K.A dedi ki:

    Merhaba canim.Bende de iyiye gidiyor. Haklisin arkada$likla,a$ki kari$tirdi. Insanin kendi,kendine yaptigi kötülûyü kimse yapamaz. Cavidan hanima uymali diyildi.

    1. aslı dedi ki:

     iyiye gitmene sevindim canım.İlaçlarını iyiyim diye sakın bırakma. Daha da iyi olacaksın inşallah. Bakalım Emir ne zaman Cemre yi hayatından tamamı ile çıkaracak? annesi iyi biri sözünü dinleseydi böyle olmazdı.

     1. K.A dedi ki:

      Iyi geceler canim. Artik öyle bir $ey yapmam. Her zaman sevin canim,sana yaki$an da zaten sevinmekdir. Allah her kesin yardimcisi olsun.

      1. aslı dedi ki:

       Günaydın canım, hayırlısı ile inşallah.
       Sevinmek inşallah, hayat işte kimi zaman güldürürken, kimi zamanda ağlatabiliyor insanı. İnşallah sende hep sevinir mutlu olursun canım. Amin inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.