Yemin Dizisi 63. Bölüm 64. Bölüm ve 65. Bölüm Özeti 22-23-24 Mayıs Fragmanı

Burak 21 May 2019 Fragman  0

Kanal 7 ‘nin sevilen dizisi Yemin, 63. bölümü ile 22 Mayıs 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 63. 64. ve 65. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Sevilen Dizi Yemin’in 63.Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Yemin Dizisi 63. Bölüm Özeti 22 Mayıs 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 13. haftasında 63. bölümünde olacaklar şöyle;

Reyhan Cemre’nin tavırları karşısında evliliğine sahip çıkmak ister. Ancak gururu buna engel olur. Cavidan ise Reyhan’ı kışkırtırken, Emir kendisine kurulan tuzaktan habersizdir. Hasta zannettiği Cemre’ye yardım etmeye uğraşır.
Öte yandan Talaz kurnazlıkla şikayetini geri çeker. Leyla ise kendini Kemal’e affettirme derdindedir. Kemal’in bir şeylerin peşinde olduğunu düşünen Talaz, büyük bir sürpriz hazırlar.

Yemin Dizisi 63. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan odada Emir’i bekliyor. Emir eve geldiğinde Reyhan ile konuşarak bana güvenmediğini anlıyorum. Seni suçlamadığımı bil, nasıl istiyorsan öyle olalım. Eğer istediğin bu ise dost kalmaya razıyım dedi.

Cemre aklını kaybetmediği halde kaybetmiş gibi davranarak Reyhan ile sanki yeniden arkadaş olmuş gibi sarılır ve Emir ile bir plan yaptık balık tutmaya gideceğiz, Emir’e seni de çağırmasını söyledim ama sevmezmişsin öyle dedi diyerek Reyhan’ın aklının karışmasını sağlar.

Reyhan da bunu odasında tekrarlar. Emir de gel desem gelir miydi acaba diye sesli düşünürken, Suna gitmesini söyler. Reyhan ikna olur ve Emir ile gitmek üzere dışarı çıkınca araba da Cemre ile Emir’in sarıldığını görür. Aklına Cavidan hanımın dedikleri gelir.

Yemin Dizisi 64. Bölüm Özeti 23 Mayıs 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 13. haftasında 64. bölümünde olacaklar şöyle;

Reyhan Emir’i kıskandığı için ondan uzaklaşarak ona tepki göstermeye çalışmaktadır. Ancak bu durumda bile Reyhan yine yanlış anlaşılır. Emir ise hayatlarını değiştirecek büyük bir karar alır.

Talaz’ın evden kovulması ise Leyla’yı kızdırmıştır. Leyla Kemal’in haksızlık yaptığını düşünen Leyla Talaz’ı kurtarmaya gider.

Yemin Dizisi 64. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan Emir ile gitmediği için kuşu incir ile konuşarak şuan ne yapıyorlardır der. Arkadaşını teselli etmek için sarılıyor mudur yine? diyerek kıskandığını iyice belli eder. Emir de Cemre ile sahilde balık tutmaya çalışsa da aklı hep Reyhan dadır. Mutsuzdur.

Cemre konakta Cavidan hanım ile konuşurken Reyhan ondan hiç beklenmedik bir tepki verir. Cemre Emir ile vakit geçirdikçe bir şeyleri hatırlayacağını söylediğinde, Reyhan; keser misin şunu artık. Bunları ne amaçla yaptığını çok iyi biliyorum dediğinde Cavidan hanım da, Suna da Cemre de şaşırmış bir halde Reyhan’a bakarlar. Nede olsa Reyhan dan bu güne kadar hiç böyle bir tepki görmediler.

Reyhan, Cemreye sen Emir ile vakit geçireceksin öyle mi? peki sence ben buna izin verir miyim? şunu o kafana iyice sok, biz evliyiz, Emir benim kocam anlıyor musun? der odasına gider.

Reyhan odasındayken Emir Reyhan’a hastamısın? diye sorar. Reyhan da içinden hastayım ya hastayım var mı diyeceğin, sen hasta ettin beni diye öfkelenir. Emir cevap vermeyecek misin? diye eğilince, Reyhan niye ben cevap veriyor muşum ya diyerek mekanı terk eder. Reyhan fena kıskanıyor Emir’i.

Yemin Dizisi 65. Bölüm Özeti 24 Mayıs 2019 Cuma

Yemin dizisinin 13. haftasında 65. bölümünde olacaklar şöyle;

Gitmeye karar veren Emir, içten içe Reyhanın kal demesini bekler. Evliliği ve gururu arasında kalan Reyhan, Emir’in gitmesine izin verecek mi? Emir gerçekte Reyhan’ın ona kal demesini ister. Reyhan ise evliliği ve gururu arasında gelgit yaşar. Reyhan, Emir’in gitmesine izin verecek mi?

Diğer taraftan Talaz’ın başını belaya sokacak olan dosyayı ele geçirmeye çalışan Leyla, korkunç gerçekleri öğrendiğinde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Yemin Dizisi 65. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Reyhan’a bir gece daha varlığıma katlanmak zorundasın, hemen yarın gidiyorum der. Reyhan da bu kadar çabuk mu der. Emir de senin için fark eder mi diye sorar. Reyhan içinden Allah’ım gidiyor diyerek gitmesini istemez.

Emir de terasda bağırarak Reyhan’dan için hatalar yaptım, affetmek diye bir şey bilmez misin sen diye söylenir. Cemre Reyhan ile telefonda konuşur. Artık Cemre ne sordu ise, Reyhan bende eşi olarak sorunu cevapladım der. Cemre de bu konuşmadan sonra, duyanda evliliğini aşk evliliği yaptı zannedecek diye çıldırır.

Emir, Reyhan sırtını dönmüşken gitme de dünyalar benim olsun derken, Reyhan arkasını dönük ağlar ve gitmiyorum kalıyorum desen diye içinden geçirir. Artık nasıl oldu ise Emir ve Reyhan aynı yatakta bakışırlar.

Reyhan Alaska nasıl bir yer diye sorar, Dağların arkası yok diye cevap verir. Tüm aile salonda toplanmışken, Hikmet bey seyahatin ne kadar süreceğini sorar. Emir de bilmiyorum projeye bağlı deyince, Hikmet bey Reyhan da gelsin seninle der.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 63. Bölüm 64. Bölüm ve 65. Bölüm Özeti 22-23-24 Mayıs Fragmanı” üzerine 17 yorum

 1. Zair dedi ki:

  Ögretmene sormuşlar:aşk nedir? – Ben böyle bir ders işlemedim demiş.
  Şöföre sormuşlar: aşk nedir? – Ben böyle bir yoldan geçmedim demiş.
  Polise sormuşlar: aşk nedir? – Ben böyle bir ihbar almadım demiş.
  Çocuga sormuşlar: aşk nedir? – Ben böyle bir oyun oynamadım demiş.
  Deliye sormuşlar: aşk nedir? – Beni bu hale getiren demiş. Hayırlı günler.

 2. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba dostlarım.hepiniz hoşgeldiniz.Gözelcim çok dogru diyorsun.Rabbim bizi dost kılıklı düşmandan korusun.ama her şerde bir hayır vardır.Cavidan Reyhanı öyle itmeseydi O, Cemrenin karşısına dikilemezdi. Allah kimsenin canına degmesin. Acı çeken insan daha anlayışlı oluyor,başkasının acısına şerik ola biliyor.ama yine de “hiç kimse bilmez kimsenin hikayesini.Acı tek kişilik bir sofradır” demişler.Hayırlı cumalar.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, hayırlı cumalar. sende hoş geldin. Amin ablacım amin dost gibi görünen düşmanlardan Rabbim hepimizi korusun amin. Gerçekten doğru bir söz acı tek kişilik bir sofra.

 3. Gozel dedi ki:

  Hayirli sabahlar hayirli cumalar canlarym.oy cavidan oy cavidan eskisinden cok daha tehlikeli oldy ol eskiden acyk duşmandy şimdi kapaly duşman oldy yuzune gulen duşmandan cok korkulur hakkaten hatasyny anlady degişdi sandym cok yanylmyşym.nazmiye ayny sahneler cekyo yalandan hasta olmalar falan bikmady kadyn.

  1. aslı dedi ki:

   hayırlı cumalar Gözelcim

 4. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızlar nasılsınız.Dün internet gitti.bu gün elektrik ve su kesildi.veziyyet berbat.çocuklular için daha zor.Kamilecim, Aslıcım ben artık emin oldum ki bir yaştan sonra insanın degişmesi mümkünsüz.Cavidan ikili oynayır demek ki.Bizde derler ki tavşana diyor kaç,köpege diyor tut.Aslıcım Yemin dizisi sezon finali yapacakmı?Listede adı gecmedi ama.İyi geceler.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, seni gördüm daha iyi oldum. Zor bir gün geçirmişsin Allah yardımcın olsun. Elektrik ve su olmadan hayat duruyor bunu yaşamış birisi olarak seni anlıyorum.
   Evet ablacım Yemin dizisi Sezon finali yapacak şuan için tarih 31 Mayıs ancak bir haftalık ara verilmişti. o ara için bir hafta uzar mı bilmiyorum? Yeni sezonda yine kanal 7 de mi olacak o da belli değil. Sana da iyi geceler. Tatlı rüyalar ablacım.
   Kamilecim sana da iyi geceler tatlı rüyalar canım.

 5. aslı dedi ki:

  Emir Alaska ya gidiyor, Adını Sen Koy da Ömer de uçak ile iş gezisine giderken Zehra ile küs ayrılmışlardı da uçağı düştü haberini alınca çok ağlamıştı Zehra. Hatta Ömer’in yastığına sarılmıştı.Ömer eve gelince boynuna sarılmıştı.
  Bakalım Emir de ne olacak?. Son haftaya gireceğiz dizinin tatile girmesine son bir hafta kaldı. Değişiklik olmaz ise.

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba. Iyi gûnler dostlar. Ablacim çok te$ekkûr ederim, iyi diyelim iyi olsun bakalim. Sizin kiz nasil,Rawazan nasil gediyor? Haklisiniz ablacim Emirin uzakla$ma korkusuyla risk etmez belki,ama insan çiy sût emmi$ ya,Cavidan hanim hangi tipden bakalim. Polad amcama da selamlar canim ablam.

 7. Hanim abla dedi ki:

  İyi geceler. K.Azeri nasılsın daha iyimisin?sen öyle mi düşündün, Cavidan Cemre ile arkadaşlıgına devam edermi?Dogrusu bu benim aklıma gelmedi.İnşaatta başlarına gelen olaydan sonra Emirin Reyhana “sana bir şey olsaydı yaşayamazdım” demesi Cavidanı korkutmuştu.Emirin attık ondan uzaklaştığını düşünmüştü.Emiri çok sevdiyi için bunu göze alamaz ve daha risk etmez bence.
  Aslıcım bizi diziden habersiz koymadığın için sana çook teşekkürler.Allah rahatlık versin.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, bende seninle aynı düşünüyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Sizlerde beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim.
   Ablacım sağlığın nasıl iyi misin? Polad amcam nasıl çok selam söyle amcama.

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi geceler.Te$ekkûrler sana Aslim.Cavidan hanim Cemrenin oyunlarina katilirmi bakalim.Reyhanin gûvenini kazanarak,oyun oynaya bilirler.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba hayırlı günler canım, Cavidan hanım bu saatten sonra Cemre’nin oyununa gelmez. Bence öyle, oğlunu kaybetmek istemeyecektir. Reyhan’ı sevdiğinin farkında annesi. Hem Cemre den dolayı Reyhan’ı dikkatli olması konusunda uyarıyor. O sebeple Reyhan’a kötülük yapmaz Cavidan hanım.

   1. K.Azeri. dedi ki:

    Merhaba.Iyi gúnler Aslim. Nasilsin canim,Ramazan nasil gediyor? Evet aslinda Cavidan hanim oglunun sevdiyi kizi kabul etmeli,sevmelidi, Hikmet beyin isteyile evlenmi$ olsalar bile.$lmdi bir birlerini seviyorlarda. Cemreni Cavidan hanim uzakla$tirmali aslinda,nasil ba$larina sardiysa.

    1. aslı dedi ki:

     Merhaba canım, çok şükür idare ediyorum. Güzel geçiyor çok şükür. Cavidan hanım bugün yine eski kötüü cavidan rolüne büründü. Cemre ile iş birliği yapacak anlaşılan o. Sen haklı çıktın. Kötü hep kötü değişmiyor anlaşılan bu ve bende Cavidan dan şunu öğrendim ki, kimseye güvenmeyeceksin. Zaten güvenmek zor, bu saatten sonra Cavidan’a güvenmem ben. Değişti diye düşünmüştüm umarım yanılırım.
     Cavidan Cemre’nin tarafında görünüp onu uzaklaştırırmı? yoksa Reyhan’ın canını daha mı çok yakar bilmiyorum?

     1. K.Azeri. dedi ki:

      Çok $ûkürler olsun canim. Artik çogu gitti,azi kaldi. In$allah gûzel $ekilde ba$a vuracaksiniz canim. Aslicim haklisin gûven konusunda, ama insan gûvenmese nasil ya$ayacaq?

   2. K.Azeri. dedi ki:

    Merhaba arkada$lar.Hayirli cumalar.Amin,allah hepimizi dost kilikli dû$mandan korusun.hakikatan da aci tek ki$ilik bir sofradir,ne kadar payla$inca azalir denilsede.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.