Yemin Dizisi 6 ve 7. Bölüm Özeti 25-26 Şubat Fragmanı

Burak 23 Şub 2019 Yemin  0

Sevilen Dizi Yemin’in 6. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Kanal 7 de 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan Karamel yapım imzalı günlük dizi ilk haftasında seyircisi tarafından büyük beğeni kazandı.

ilk haftasını geride bırakan günlük dizide 2. haftaya hızlı giriş yapan dizinin 6. ve 7. bölüm özetini bu sayfada okuyabilir ve fragmanını izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Dizi ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yemin Dizisi 6. Bölüm Özeti 25 Şubat 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 2. haftasında 6. bölümünde olacaklar şöyle;

Emir’in Yemini

Reyhan, dayısına verdiği söz ve ettiği yemin ile evliliğine sonuna kadar sahip çıkmaya çalışsa da, Emir de Reyhan’ı sevmediğini ve ondan boşanmak istediğini söylemesi ve Reyhan’ın hayır cevabı vermesi ile Emir Reyhan’a bir daha ölene kadar bir daha dokunmayacağını söyleyerek yemin eder. Reyhan dayısına evliliğine sahip çıkacağına dair yemin etmişti. Emir de Reyhan’a ölene kadar bir daha dokunmayacağına yemin etti. Cavidan hanımda Reyhan’a konağı dar edeceğine dair yemin etti. Herkes bir yemin içinde bakalım bu üç yemin sonu nereye varacak?

Emir kendisinden boşanmak istemeyen Reyhan’a ömrünün sonuna kadar bir daha el sürmeyecektir. Cavidan hanım ise Reyhan’a konağı cehenneme çevirmek için elinden geleni yapacaktır. Leyla hırsız olarak girdiği evde Masal’ın baba demesi ile ilk kez konuşan Masal’ın bakıcısı olarak işe başlayacak. Kemal beyin katı kuralları Leyla yı biraz zorlayacaktır.

Yemin Dizisi 6. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir aile içinde mutlu bir evliliği olan bir eş gibi davransa da Reyhan’a bu evde sadece babamın gelini olarak yaşayacaksın diyor. Babası da Emir’e Reyhan’a İstanbul’u gezdirip gezdirmediğini soruyor ve en kısa zamanda İstanbul’u gezdirmesi için fırsat oluşturmasını söylüyor.

Reyhan ile Cavidan hanım arasında olan gerginlik had safhasında devam ediyor öyle ki, Reyhan’ın söylediğini tehdit olarak algılayan Cavidan hanım Reyhan’ı var gücü ile duvara itiyor başını duvara çarpan Reyhan bu zor andan sonra neler yaşayacak acaba? Emir’e babasına bu durumu açıklayacak mı yoksa saklayacak mı? Bu anı evin hizmetlisi de gördü.

Cavidan hanım bir sahnede Reyhan’a kimsin sen diyerek el kaldırıyor ama Reyhan bu tokadı engelleyerek kolunu havada tutarak, Hikmet Tarhun’un gelini, Emir’in Tarhun’un karısıyım ve siz isteseniz de istemeseniz de sizin gelinizim diyerek kendisini ezdirmiyor.

Yemin Dizisi 7. Bölüm Özeti 26 Şubat 2019 Salı

Cavidan’ın Yeni Planı

Reyhan ile babasının zoru ile evlenen Emir, Reyhan’a elinden geldiği kadar sözleri ile üzmeye, kırmaya devam ederken, Emir aslında yüreği yufka birisidir ve Reyhan Emir’in bugüne kadar hiç görmediği iyi yanlarını görür.

Cavidan ise, Reyhan’a karşı kötü davranmaya ona kaynanalık yapmaya evden gitmesi için elinden geleni yapmaya devam eder. Reyhan için yeni planlar yapan Reyhan için Cavidan ile baş etmek oldukça zordur. Ama verdiği söz ve ettiği yemin Reyhan’ın Cavidan’a karşı sabırlı olmasına sebep olur.

Leyla, Kemal’in evinde kızı Masal’a bakmak için işe başlar ancak Kemal’in katı kuralları Leyla’nın sabrını oldukça zorlar. Kemal ile anlaşmakta zorluk çeker Leyla.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.