Yemin Dizisi 58. Bölüm 59. Bölüm ve 60. Bölüm Özeti 15-16-17 Mayıs Fragmanı

Burak 14 May 2019 Fragman  0

Kanal 7 ‘nin sevilen dizisi Yemin, 58. bölümü ile 15 Mayıs 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 58. 59. ve 60. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Sevilen Dizi Yemin’in 58.Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Yemin Dizisi 58. Bölüm Özeti 15 Mayıs 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 12. haftasında 58. bölümünde olacaklar şöyle;

SUNA’NIN YAŞATTIĞI ŞOK NE?

Emir yanlış anladığı için Reyhan’a tavırlı davranırken; Suna’nın yaşattığı şok ile konaktaki bütün hava değişir.

Emir, yanlış anlaşılma yüzünden Reyhan’a tepkili davranır. Suna’nın yaşattığı şok ise konaktaki atmosferi değiştirir. Cavidan ise artık bambaşka bir insan gibi davranır. Fakat bu durum Cemre’nin hiç hoşuna gitmez. Diğer taraftan Leyla’nın babasına yardım etmek için Kemal’i ikna etme çabaları sürerken, kazanan kim olacak?

Yemin Dizisi 58. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir’in yanlış anlaması devam ederken Reyhan ile el ele tutuşarak senin umurunda değil ise benim de umurumda değil madem dost kalalım diyorsun dost kalalım bakalım der ama Reyhan ile el ele akşam gezmesine de çıkarak hayatına kaldığı yerden devam eder Emir.

Reyhan yüzüğü neden çıkardığını Emir’e açıklamaya çalışır, Emir de babam üzülmesin diye öyle tepki verdim diye karşılık verir. Suna Reyhan’a her zamankinden farklı davranarak bağırarak bana annelik yapmaktan vazgeç der ve defol git odamdan istemiyorum seni diyerek odasından Reyhan’ı kovar.

Emir de kardeşini sakinleştirmeye çalışır. Cemre de ateşe körükle gider. Emir herkesin içinde Reyhan’a sen doktor musun? psikolog musun? diye kızarken, İlk kez Cavidan hanım Reyhan dan yana olarak Emir’e haksızlık yaptığını söyleyerek, Reyhan’ın doğru olanı yaptığını söyler.

Reyhan ağlarken, Suna herkeslerden gizlice evden çıkar gider. Bakalım Suna’nın yokluğunu ilk kim fark edecek?

Yemin Dizisi 59. Bölüm Özeti 16 Mayıs 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 12. haftasında 59. bölümünde olacaklar şöyle;

Suna’nın evden kaçmış olması Reyhan’ı yine zor bir durumda bırakır. Bu durumdan ötürü kendisini suçlu hisseden Reyhan, durumun üstesinden gelmeye çalışır. Cemre ise hırsı sebebi ile kendisini zor durumda bırakacak bir hatanın içerisine düşer.

Diğer yandan Leyla, Talaz’ın hapisten çıkması sebebi ile Kemal’i durmadan sıkıştırmaya başlar. Nitekim gelecek olan beklenmedik bir haber Leyla’yı haklı duruma çıkarabilecek güçtendir.

Yemin Dizisi 59. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Suna’nın evden mektup bırakarak gitmesinden sonra, Reyhan mektubu bulur ve Emir ile Suna’yı aramaya çıkarlar. Suna’nın yolu evden kaçtıktan sonra, Taci ile kesişir ve Suna Taci ye evden kaçtığını söyler.

Suna’yı Taci mi ikna etti? Yoksa Emir ile Reyhan mı buldu? bilinmez ancak Suna konakta ve Cemre ile konuşur. Cemre, Suna ya Reyhan gibi birinin sözlerini takmamalısın der. Cemre, Reyhan için biraz haddini aştı diyelim deyince, Emir öfke ile o hadsiz dediğin bu ailenin bir parçası diyerek Reyhan’ı savunur.

Ve Ayrıca da Suna’nın yengesi diyerek Emir Reyhan’ı tamamı ile eşi olarak görmeye başlar. Reyhan yatakta dinlenirken Emir de odada Reyhan’ı izler.

Sonra da karşılıklı konuşurlar. Reyhan belki de hep sustuğumuz için böyleyiz der. Emir de, sen benim sorduğum sorulara cevap verdiğini düşünüyor musun diye sorar. Reyhan da soruların sonsuza kadar cevapsız kalmayacak ki diye karşılık verir. Bir mucize olur ve Suna ayaklarını oynatmayı başarır buna da çok mutlu olur.

Cemre ile Reyhan aynı araçta giderken direksiyonda Cemre vardır ve çok hızlı gitmektedir. Reyhan yavaşlaması için uyarır kaza yapacaksın der. Cemre de bana güvenebilirsin der. bakalım Cemre’nin karşısına karşıdan bir araç çıkacak mı? çıkar ise Cemre kaza yapacak mı? Kaza olur ve Reyhan yaralanınca Emir’in duyguları ne olacak?

Yemin Dizisi 60. Bölüm Özeti 17 Mayıs 2019 Cuma

Yemin dizisinin 12. haftasında 60. bölümünde olacaklar şöyle;

Suna’dan gelen haber ev içerisinde huzurun yayılmasını sağlar ancak Cemre’nin kaza yaptığının duyulması herkesi ve her şeyi değiştirir. Bu arada tehlikede olan Reyhan’a ulaşmaya çabalayan Emir, korku dolu anlar yaşamaya başlar.

Diğer yandan babasının yaralandığını duyan Leyla, yaşananların tüm suçlusu olarak Kemal’i görmeye başlar. Talaz ise, her şeyi değiştirecek olan asıl bombasını sona saklamaktadır.

Yemin Dizisi 60. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir kendisine gelen Cemre’nin kaza yaptı haberi üzerine, Melike ablasından da araçta Reyhan’ın olduğunu öğrenir öğrenmez Reyhan’ı bulmaya evden çıkar. Yolda araç kullanırken seni kaybedemem asla der. Ve hastaneye varınca Cemre’nin otobüs ile çarpıştığını sekreterinden öğrenir.

Emir arkadaşı Zafer ile her yerde hastanelerde Reyhan’ı aramaya başlar. Ameliyathaneden çıkan doktor ile konuşan Emir, durumu çok ağırdı maalesef kurtaramadık yanıtını alır. Cenazeyi götürürlerken teşhis için bakan Emir ağlar. Gerçekten ölen Reyhan mıdır?

Cavidan hanımda konakta ağlayarak Reyhan öldü der, konakta matem havası vardır. Zeynep Suna ablasına sarılarak ağlarken, Hikmet bey de Reyhan’ın çocukluk resmine bakar. Emir kazadan çıkan eşyalar arasında Reyhan’ın cüzdanını bulur ve içine bakar. Reyhan’ın kimliği ile kendi resmi vardır. Reyhan cüzdanında Emir’in resmini taşımaktadır. Bunu gören Emir gözyaşlarına engel olamaz ağlar.

Kazada Ölen gerçekten Reyhan mıdır? Yoksa Reyhan kendi imkanları ile kurtulmayı başarmış bir yerlerde birilerinin yardımını almakta yada yardım mı beklemektedir? Yoksa Cemre kaza yapmadan önce Reyhan’ı iftara yemek yapmaya gittiği kişinin evine bırakıp, Reyhan’ı bıraktıktan sonra ona olan öfkesi ile öyle kaza yapmış ve Emir de Reyhan’ın araçta unuttuğu cüzdanını bulmuştur. Bütün bu soruların cevabını diziyi izlediğimizde öğreneceğiz.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 58. Bölüm 59. Bölüm ve 60. Bölüm Özeti 15-16-17 Mayıs Fragmanı” üzerine 16 yorum

 1. K.A dedi ki:

  Iyi geceler arkada$lar. Reyhana yazik ya,Cemreden bir tûrlú kurtulamadi. Ne oldu Emir efendi? Insan elindekilerin deyerini ne yazik ki,kayb etdikten sonra bilir,o zaman da artik geç olur. Iyi geceler hepinize.

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba canim ablam.Çok geçmi$ olsun,allah acil $ifalar versin. Bu günlerde ameliyatlarimiz çok qaliba. Dayinizin e$ine allah rahmet eylesin,yakinlarina allah sabir versin. Allah yardimciniz olsun.

 3. zeynep dedi ki:

  harikasnız

 4. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba güzel hanımlar.Kızım da geldi çok şükür, hoş geldin canım kızım özlettin kendini.daha iyisindir inşallah.Allah ibadetlerini kabul eylesin.Ayın üçten biri geçti artık.Gelen Ramazanları Rabbim nasip etsin inşallah. Benim büyük kız ameliyat oldu, dayımın eşi rahmete gitti.oraya şuraya gitmek çok yordu.hem de soyuk aldım.Allah her kesin yardımcısı olsun.Bizi sensiz bırakma güzel kızım.görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım ablam, hayırlı sabahlar, hayırlı sahurlar. Bende özledim sizleri. Aslında bir süre daha sizlerle olamayacaktım internetim tam manası ile yok. Ama sizleri hem çok özledim, hemde daha fazla merakta bırakmak istemediğim için azda kısa da olsa sizlerleyim. Yakında kendi internetime kavuşacağım inşallah o zaman daha rahat olacağım.
   İdare ediyorum ablacım. Rabbim seninde ibadetlerini kabul etsin inşallah.Amin inşallah daha nice ramazanları hep birlikte yaşamak dileği ile ablacım.
   Büyük kızınıza geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin inşallah. Vefat eden yakınınıza Allah rahmet eylesin. Sizlere, geride kalanlara sabır versin.
   Çok geçmiş olsun. Kolay değil yaşadıkların Rabbim sana güç kuvvet sağlık versin yardımcın olsun. Polad amcama selamlar ablacım. Seni seviyorum.

 5. Günel. dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar Dizibilgi tv Yorumcularj Dostları❤️Aslı Abla❤️K.Azeri❤️Rada Abla❤️Günay Abla❤️Hanım Abla❤️Zara Abla❤️Gözel Abla❤️Nasılsınız❤️Ramazan Bayramınız❤️Mübarek Olsun Tuduğunuz Oruçlar Kabul Olsun Melekler Sizi Korusun❤️Yemin❤️Reyhan Cemre Keza Yapaçağ Umarım Cemre Öler Reyhan Komada Olaçağ Sezon Finalı Anında Reyhanın Veziyetin Kötü Olduğun Söyleyeçekler

  1. aslı dedi ki:

   Günelcim, hoş geldin canım. Nasılsın? hayırlı ramazanlar. Bu senaryo Adını Sen Koy dizisinden çok tanıdık geliyor. Günelcim, Özgür teyze ile görüşüyorsan, Xanım da varsa onlara bizden çok selam söyle hayırlı ramazanlar dilediğimizi ilet.

 6. K.A. dedi ki:

  Iyi geceler Aslim.Te$ekkûrler canim benim. $ükúrler olsun, efsane döndû. Burasi sensiz olmuyor.

  1. aslı dedi ki:

   hayırlı sabahlar canım, Sen nasılsın? Ramazan nasıl geçiyor? sağ ol bir tanem, bende seni ve tüm arkadaşlarımı siteyi, yazmayı özledim.

   1. K.A dedi ki:

    Hayirli sabahlar canim. Ben oruc tutamiyorum doktor da izin vermiyor,bir gün öyle bir gûn böyle geçinib gediyoruz. yeniden ba$ dönmelerim var. Sen nasilsin,i$ler yolundami?

    1. aslı dedi ki:

     Hayırlı Günler canım, Allah sağlık versin de bir gün sende tutarsın inşallah. Baş dönmem tam olarak neden kaynaklanıyor canım?
     Eh işte bende idare ediyorum. yolunda sayılır.

     1. K.A dedi ki:

      Hayirli ak$amlar canim. In$allah olur.Kan deyerleri yeniden dû$ûk,bakalim ne olur? Hep iyi ol canim benim, allah kuvvet,sabir versin.Hayirli Ramazanlar. Aslicim anarnen nasil?

      1. aslı dedi ki:

       Hayırlı sahurlar, hayırlı sabahlar canım. Kan değerlerinin Düşme sebebi her ne ise ona çare bulunur ve ilaçlarını düzenli kullanırsan Allah’ın izni ile değerlerin normale döner inşallah. Bazı kan değerleri hemen düzelmiyor, uzun süre ilaç kullanmak gerekirse iğne olmak gerekiyor. normale dönünce de depoların dolması için 6 ay daha ilaçlara düzenli devam etmek gerekiyor. Yanında olsaydım da yüzyüze konuşabilseydik.
       Sende iyi ol inşallah.
       Anarnem teyzemde kalıyor. Beklediği gibi oğullarından teklif gelmedi. Bende teyzeme teslim ettim iyi çok şükür.

       1. K.A dedi ki:

        Iyi gûnler canim.Evet ke$ke yûz yûze konu$a bilsek. Aslicim her konuda allah yardimcin olsun.Anarnenin de iyi olmasina çok sevindim. Ke$ke insanlar kisa olan bu hayatda bir birlerini anlasalar, deyerini bilseler. Kediciyin nasil oldu?

        1. aslı dedi ki:

         Hayırlı sabahlar canım. Sormak istediğin konular olursa çekinme sor elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Nasip kısmet kim bilir belki o günlerde gelir.
         Sağol canım amin inşallah. Bu güzel duan için çok teşekkür ederim Rabbim sana da sağlık versin inşallah.
         Anarnemi sağlıklı teslim ettim inşallah sağlıklı bir şekilde de kışın görüşürüz. bir yaz benden ayrı kalacak. iki oğlundan haber bekledi gelip götürmelerini bekledi ama olmadı. içi beni dışı seni yakar hesabı hayat işte.
         Kediciğim biraz daha iyi kontrole götüreceğim. az yiyor zayıfladı.

         1. K.A. dedi ki:

          Merhaba canim.Evet haklisin, hayat i$de..Ûzûlme canim, allah saglik,sihhat versin in$allah kavu$acaksiniz. Aslicim belki de bu neden böyle diyor diyeceksin,allah tûm abilerimizi korusun,ama kiz evlatlar bir ba$kadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.