Yemin Dizisi 53. Bölüm 8 Mayıs 2019 Analizi “Aslı”

Burak 18 Haz 2019 Analiz Yemin  0

Reyhan, Emir, Zeynep, Suna ve Zafer’in iş birliği ile Emir ve Reyhan’ın aralarının bozuk olduğunu düşünen Suna’nın oyununa eşlik ettiler. Suna abisi ile Reyhan’ın küs olduğunu düşünerek Zafer den yardım istemiş ve hep birlikte sessiz film oynayarak ortamı yumuşatmaya çalışmışlardı. Reyhan’ın Emir’e anlatacağı sessiz film de Seni Seviyorum du. Suna bunu özellikle seçmişti ki, abisi Reyhan’a seni seviyorum’u rahatlıkla söyleyebilsin. Evet zorda olsa Reyhan sessiz filmi anlatmayı başarmış, Emir de Seni Seviyorum filmini anlamıştı. Bunu anlayan Emir Reyhan’a iki kere seni seviyorum dedi. Bunu derken de mutluydu Emir. Abisinin mutlu olduğunu fark eden Suna da mutluydu istediğini elde etmişti.

 

 

Sessiz film anlaşıldı derken Nigar elinde çiçeklerle geldi. Çiçekler Reyhan’a gelmişti. Gönderen ise İsmet di. Tabi hanım kelimesi kullanılmadığı için Emir bu ismi duyunca çiçeğin bir erkekten geldiğini düşündü suratı asıldı. Morali bozuldu. Emir Reyhan’ı İsmet den kıskandı. Kıskandığı bir erkek değil oysa, sadece Hikmet ismi gibi her iki cinste de bayan ve erkekte kullanılan bir isim İsmet. Ancak Emir henüz gerçeği bilmiyor.

Reyhan çiçeği alınca çok mutlu oldu. Vazoya koymak istedi. Emir de oyun oynuyorduk diyerek gitmesini istemedi.

 

 

Reyhan Zeynep ile gidince Emir Suna ya  sen tanıyor musun bu İsmet beyi? Diye sordu. Suna İsmet’in bir bayan olduğunu bildiği halde söylemedi Kim tanımaz, cemiyetin en kibar, en düşünceli insanlarından biri, Süheyla teyzeye göre de derneğin gözbebeği dedi. Emir iyice sinir oldu.  Oturamadı ve bir bahane ile yanlarından ayrıldı. Suna da Zafer ile abisinin bu haline güldüler. İsmet hanımı erkek zannediyor, dengesi bozuldu resmen çok kıskandı dedi gülüştüler.

 

 

Suna Zafer’e, abisinden için hiç görmeden evlendiği Reyhan’ı, hiç görmediği birinden kıskanacak kadar seviyor demek dedi. Bu çok doğru yerinde bir tespitti. Emir Reyhan ile görmeden evlendi. İsmet’i görmeden Reyhan’ı ondan kıskandı. Zafer de, Emir ilk kez aşık oldu ara ara saçmalıyor diyerek İsmet Burak’ın kadın olduğunu bir süre daha saklayacağız ki kıskançlığı biraz daha devam etsin dedi.

 

 

Şu Cavidan hanım akıllanmayacak belli oldu. Önce Reyhan’ı elinde çiçekle görünce Emir’in ona çiçek aldığını düşündü içinden bu kıza çiçek alınır mı diye Emir’e kızarken, Nigar geldi ve dernekten çiçek geldi Reyhan hanıma bilmek istersiniz diye düşündüm deyince, o çiçeklerin dernekten gelmiş olmasına da kızdı. Neymiş efendim bunca yıldır derneğe bağış yapan oymuş bir kere bile böyle çiçek göndermemişler. Sümüklü bir kızı eve getirdi diye mi bütün bu olanlar? Diyerek daha çok bağış yapmak için broşu verip para almak o parayı da derneğe vermek istedi.

Anlamıyor, kadın anlamıyor arkadaş, para ile olmuyor o işler.

 

 

Şehriye abla Kemal’e oyun oynuyor, küsmüş gibi yaparak evden ayrıldı. Leyla evden gitmesin diye. Kemal evin temizliğine şirketten birini çağıracaktı Leyla engel oldu. Şehriye abla geldiğinde eve yeni birini aldığını görürse eve dönmez bir daha dedi Kemal de telefonu kapattı. Şehriye abla yoksa Leyla var, evin bütün işlerini Leyla tek başına çok güzel yaptı. Yerleri sildi, eve makine yürüttü, toz aldı. Kemal beyin ütülerini yaptı. Masal’ın yatağını düzeltti. Hamarat bir ev hanımı gibiydi Leyla. Kemal de ilk başta gömleklerini yakacağını düşündü ama olmadı yakmadı Leyla.

 

 

Şu Emir de kıskanç olunca çok komik oluyor. Reyhan çiçekleri vazoya koymuş odasına getirdi yatağın başucuna koydu. Emir de oraya koyma uzağa koy, hem sağlık açısından da iyi değil dese de Reyhan sabah uyandığımda ilk onları görmek istiyorum motive olmak için dedi. Reyhan İsmet’in bayan olduğunu söyleyecekti ki, Emir sen İsmet’i bana sonra anlatırsın şimdi işim var diyerek odadan çıktı.

Hikmet bey ramazan yardımları için evlatları ile konuştu. Suna ya görev verdi. Yardımlar zamanında doğru yerlere ulaşmasını istedi. Sonra da konu Reyhan’a, ona gelen çiçeklere gelince Emir kıskançlık krizlerine girdi. Yerinde duramadı odayı terk etti. Suna da babasına abisinin evlendikten sonra çok değiştiğini söyledi ve abisinin bu yeni halini sevdiğini söyledi. Hikmet bey de memnun.

 

 

Emir kapı dinlemeye de başladı. Tam gidiyordu ki masaya çarptı yakalandı ama belli etmedi. Yetmedi Reyhan’ın telefonuna gelen İsmet’in mesajını okudu. İsmet hanım Reyhan ile tanışmasına çok mutlu olmuş, o çiçekten bir tane de kendisine almış, yarını iple çektiğini yazmış. Emir bunları okuduğunda yardım etme bahanesi ile geçinen zamparanın teki işte dedi. Dernektekilerin hepsi kadın senin niyetin zamparalık olmasa orada ne işin olur dedi tam çiçeği aldı gidiyordu ki Reyhan geldi odaya.

Camın önüne koyacaktım, güneş görsün diye dedi. Zaman akşam vakti güneş yok. Sabah güneşi görsün demiştim dedi olmadı sonra yerine koydu mesaj geldi sana dedi. Reyhan okudu. Gülümseyerek İsmet de kendine çiçek göndermiş deyince, Zafer’in çiçeklerin güldüremeyeceği kadın yoktur. Kadınlar somurtkan erkekleri sevmez sende somurma istersen dediği aklına geldi.

Gece bitip sabah olduğunda Reyhan erkenden uyanmış hazırlanıyordu. Dernekten İsmet onu evden alacaktı telefonda konuştular. Kısık sesle konuşunca dikkatini çekti İsmet’in kocasının uyuduğunu anladı. Reyhan’a seven eş sabahlarını eşinin sesi ile uyanmaktan hoşlanır dedi. Reyhan da Emir’in sevdiği kahveyi yapıp getirdi gitti. Emir kahve kokusuna uyandı ve hiç böyle uyandırılmamıştım dedi.

 

 

Suna Zafer ile telefonda konuştu abisinin kıskançlığını anlattı. Zafer de şirketin organize ettiği bir çocuk yardımının yarım kaldığını, sebebinin de derneğe gönüllü olan birinin kızlardan biri ile gönül eğlendirmesinden sonra işi bırakmış olması yüzünden işlerinin aksadığını çocuklara da söz verdiklerini söyledi. Emir’in aklında da İsmet var. Ya Reyhan ile de de gönül eğlendiriyorsa bu İsmet?

Cemre, Yonca ile kendi arabasının içinde konuştu. Emir’e onu sevdiğini söyleyeceğini geç kaldığını söyledi. Yonca da yapmamasını, Emir’in evli biri olduğunu söyledi ama Cemre onu dinlemedi arabadan kovdu.

Cavidan hanım kendi eli ile aile yadigarı broşu tefeciye verdi parayı aldı derneğe bankaya yatırdı. Süheyla hanımı da aradı söyledi. Dernek üye alımları nasıl diye sordu. Bir hastam geldi sonra konuşalım diyerek kapattı. Gitti broş yine giremedi derneğe. Hikmet beyde kasada broşun olmadığını fark etti sordu. Cavidan da kuyumcuya götürdüğünü temizleteceğini söyledi.

 

 

Reyhan banyo yapmaya eve geçmiş oradan da alışverişe gidecekti. İsmet Reyhan’a banyodan çıkınca haber ver seni evden alayım tatlım diye mesaj atmış, Emir de bunu okudu çok kızdı. Sana ne benim karımın banyosundan, bir de tatlım yazmış dedi. Reyhan çok mutlu tam çıkacakken Emir, Reyhan’a kızdı. Kendini bu işe çok kaptırdın kendini unutacak kadar, unutma benim soyadımı taşıyorsun dedi. Evden çıkacaktı ki, kapı çaldı açan Emir ilk kez İsmet Burak ile karşılaştı ve tanıştı. Emir dondu kaldı.

Şehriye ablayı eve getiren Leyla Kemal ile konuştu barışın sizin yüzünüzden gidemiyorum dedi. Şehriye abla numaradan hasta gibi davrandı. Masal üzülünce hasta olmadığını oyun yaptığını söyledi Kemal’e yakalandı.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 53. Bölüm 8 Mayıs 2019 Analizi “Aslı”” üzerine 46 yorum

 1. Betül dedi ki:

  En azından biraz olsun ilerleme var özür dilemeyi öğretmiş ama o da lafta özür dilerken agizini açmasına izin vermiyor ama iş bağırıp çağırmaya gelince taramali tüfek gibi maşallah

 2. Betül dedi ki:

  Bu sezon senarist beni fazla yormadi sağolsun herşeyi cabucaktan hallediverdi sağolsun bende bu sefer sadece izlemekle yetindim aslicim

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Betül cüm, Emir’in yanlış anlamaları çok fazlaydı. Konular çabuk ilerlese de Emir’in yanlış anlamaları insanı sinir ediyor.

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli cumalar Radacim. Ho$ geldin. Nasilsin? Elbette Mûsafirlerle ilgilenmen lazim. Ama zaman bulan gibi gel. Sen de bizim kalbimdesin, seni çok seviyoruz.

 4. Rada dedi ki:

  Gunaydin. Herkese hayirli cumalar. Nasilsiniz? Herkes burda bi ben eksik kalmisim. Kusura bakmayin gelemiyorum bazen. Musafirlerden kafami kasimaga vakit olmuyor. Ne kadar vakit bulamasamda buraya gelmeye bilin her zaman aklimda ve kalbimdesiniz. Uzun uzun yazardim malesef site benim uzun yorumlarimi kabul etmiyor. Kendinize iyi bakin sizi cok seviyorum♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Radacım, seni seviyoruz. Sen de aklımızda yüreğimizdesin. özletme kendini arada gel. Görüşürüz kolay gelsin.

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler her kese.

 6. aslı dedi ki:

  Unutmadan Hercai dizisi 1. bölümden itibaren Cuma akşamı yeniden ekranlarda olacakmış. Yemin dizisi bitince başlasaydı. Analizlere ordan devam ederdim. Hayırlısı bakalım. hafta da bir gün yayınlanan dizilerin saatleri çok uzun sinema filmi gibi.

 7. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Betülcüm hoş geldin.seni de yorumlarını da çok özledik.

 8. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım hoş geldin.canım kızım endişe ediyorsun biliyorum.inşallah enişten yakında saglıgına kavuşacaktır.hepimiz seni çok özledik.seni çok seviyoruz.iyi ki seninle tanışmışız.iyi ki birlikteyiz.şimdi git dinlen.görüşürüz.

  1. aslı dedi ki:

   Canım ablam benim hoş buldum. teşekkür ederim. inşallah. bende seni seviyorum ablacım. bende iyi ki sizleri tanıdım. iyi bir dinlenmeye ihtiyacım var doğru ablacım. 🙂
   Herkese iyi geceler tatlı rüyalar görüşürüz.

 9. Betül dedi ki:

  Selam nasılsınız arkadaşlar doğum günün kutlu olsun asli nice sağlıkli senelere

  1. aslı dedi ki:

   Hoş geldin Betülcüm, seni gördüm daha iyi oldum. nerelerdesin sen? sen nasılsın? bir gelip sonra ortadan uzun süre kaybolanlardansın

 10. K.Azeri. dedi ki:

  Ho$ geldin canim. Elbette iyile$mesi zaman alacak. Çok $ükûrler olsun, bu gûne de. Allahin yardimiyla iyi olacak.

  Hüseyne de afferim,ma$allah.

  1. aslı dedi ki:

   Evet canım iyileşmesi zaman alacak. iki elinde, kollarında, ayağında teller, platinler var. Zamanla onlar alınacak, fizik tedavi ve daha bir sürü aşaması olacak. Çok şükür ki hayatta.

   1. K.Azeri. dedi ki:

    Iyi gûnler canim.Bu durum çok zor,allah yardimcilari olsun.Kaç kez ameliyat olacak, çok üzûldûm. Teyzenin i$i zor,hastaya bakmak hiç kolay deyil. Allah bûyûk,yardimiyla her $ey dúzelecek in$allah.

    1. aslı dedi ki:

     iyi günler canım, sağ olasın. Teyzem alışık, kayınvalidesi, kayın pederine baktı yıllarca, onlar hayatta değil şimdi. Zaman ne gösterir, iyileşme süreci nasıl ilerler o da bilmiyor. önce teller alınacak, onu vücudu bir süre sonra kendisi atarmış ama ne kadar sürer bilmiyoruz. duruma göre fizik tedavi doktor ne der yeniden ameliyat der mi? onu zaman gösterecek, İyi çok şükür morali iyi. Sıkıntı yok bu halimize de şükür diyor.

     1. K.Azeri. dedi ki:

      Aslicim moralinin iyi olmasi çok önemli,elbette $úkûrler olsun,allah korusun her $ey ola bilirdi. In$allah vucudu iyi tepki verir de ameliyatlara gerek kalmaz.Teyzeye de allah sabir,dözúm versin.

      1. aslı dedi ki:

       Amin inşallah canım

 11. aslı dedi ki:

  Hanım ablacım, Kamilecim, Radacım, Xanımcım, Günaycım hepinize bir kere daha çok teşekkür ederim ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  İyi ki varsınız, iyi ki sizleri bu site sayesinde tanıdım. Hepinizi seviyorum.

 12. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba. Aslım için müjdeli bir haberim var. Kayseride 5`inci sınıf ögrencisi 11 yaşındakı Hüseyn Öz Kur`ani-Kerimi 5 ayda ezberleyerek hafiz oldu.Onu tebrik ediyor,alnından öpüyoruz.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, maşallah.. Hüseyin kardeşimi bende tebrik ediyorum. 🙂

 13. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler. Ho$ bulduk abla. $imdi nasilsiniz? Haklisiniz abla arkada$larimizin gitmesi iyi olmadi. Diziler ba$ladigi gibi bir gûn elbet biticek. Ama bizim arkada$ligimiz bitmemeli. Dizilere göre tani$dik,arkada$ olduk,ama dostlugumuz dizilerle bitmemeli. Haklisiniz ablam,sayfamizin bo$ olmasini istemem. In$allah kizlar da gelirler.

 14. Hanim abla dedi ki:

  İyi günler güzel hanımlar.hoş geldiniz. ha şöyle.gelin ki sayfalarımız da sevinsin kalbimiz de.iyisinizdir inşallah. Xanımcım sen olan zamanlarda ev sahibligini sen yapırdın.sanırdık ki hep böyle olacak. hatta kızlardan biri yanlış hatırlamıyorumsa Rada söylemişti ki sayfanı açarken Xanımın ismini gorcek sanıyorum evimize gelmişim. senden sonra bu işi sag olsun K.Azeri devam ettirdi,sayfamızı boş görmege gönlü razı olmadı.ama gelenler çok azaldılar.o azlar da arabir gelirlerdi.Gözeldi, Rada idi, Günaydı,bir de bir Günel vardı.son günlerde bir kaç yeni kız 1-2 defa geldi.artık gelmiyorlar.bir neden söyleyen yok. Her kes ASK-ye göremi geliyordu?siz ne düşünürsünüz kızlar?ama onu biliyorum ki sayfaların dolu olmayı Aslıya hoş oluyor.hoşcakalın.saglıkla kalın.

 15. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler arkada$lar. Te$ekkûr ederim Gûnaycim, Xanim kizim. Siz nasilsiniz? Gûnaycim çocuklar nasil?

 16. Günay dedi ki:

  İyi günler arkadaşlar. Xanımcım, Azerucim, Hanım ablam, Radacım nasılsınız? İnşallah iyisiniz. Aslıcım sen nasılsın. Allah acil şifalar versin eniştene. Amin. Senin doğum günün. İyiki doğdun güzel kalbli arkadaşım. İyiki seni tanıdım, iyiki varsın ve bizim arkadaşımızsın. Hep böyle kal. Sana hayatda başarılar diliyorum. Allah sana mutluklar versin. İyi insanla karşılaşdırsın. Amin. Hep sevib-sevilesen. Güzel güzel çocukların olsun. İnşallah. Kalbi güzel va zarif arkadaşım. Seni çok seviyoruz. İyiki doğdun Aslııııııı❤❤❤❤❤❤❤❤

 17. Günay dedi ki:

  İyi günler arkadaşlar. Xanımcım, Azerucim, Hanım ablam, Radacım nasılsınız? İnşallah iyisiniz. Aslıcım sen nasılsın. Allah acil şifalar versin eniştene. Amin. Senin doğum günün. İyi doğdun güzel kalbli arkadaşım. İyiki seni tanıdım, iyiki varsın ve bizim arkadaşımızsın. Hep böyle kal. Sana hayatda başarılar diliyorum. Allah sana mutluklar versin. İyi insanla karşılaşdırsın. Amin. Hep sevib-sevilesen. Güzel güzel çocukların olsun. İnşallah. Kalbi güzel va zarif arkadaşım. Seni çok seviyoruz. İyiki doğdun Aslııııııı❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim Günaycım, çok teşekkür ederim amin inşallah.. sizler sayesinde moralim yerine geldi. Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. Sağ olasın. Bende sizleri iyi ki tanıdım. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 18. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz hanim ablam nasilsin bas agrin gectimi cok gecmis olsun ALLAH acil sifalar versin k azeri ablam nasilsin radam hos geldin bizler iyiz sen nasilsin cocuklar nasil cok ozlemisim seni ozgur teyzosumun bu arada aslima ve tum arkadaslara coklu selami var hepinizi cokkk seviyorum ailenizlen mutlu neseli gunler dilerim

  1. K.Azeri. dedi ki:

   Selam gönderen de sag olsun,götúren de.Bizim de selamimizi Özgûr ablamiza söyle canim benim.

  2. aslı dedi ki:

   Özgür teyzemize de bizden çok selam söyle canım. İnşallah en kısa zamanda siteye girebilir. Onun telinden buraya girilemiyor diye biliyorum.

 19. xanim dedi ki:

  gunaydin aslicim canim arkadasim kardesim meleyim benim yorumunu okudum enisten icin cok uzuldum COK gecmis olsun ALLAH acil sifalar versin cabuk iyilesir INSALLAH dogum gununu unutmadim canim benim dogum gunun kutlu olsun hayatda tum dileylerin arzurlarin gercek olsun ALLAH Tum islerinde yar ve yardimcin olsun iyiki varsin guzel kalblim arkadasim benim her seyin en iyilerine hakk ediyorsun birtanem canim nice mutlu saglikli yillara amin guzel kalblim analizde yazmissin cok guzel olmus eline yureyine saglik ellerin dert gormesin vakit buldukca durumdan haberdar edersin cok merak ederim seni cokkkk seviyorum kendine cok iyi bak ALLAHA emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Xanım, sağ olasın. iyileşmesi biraz zaman alacak. Xanım, sağ olasın unutmadığın için çok teşekkür ederim. Söyleyecek söz bulamıyorum teşekkür ederim.

 20. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba her kese. Hoş geldin Rada.Ne güzel dilekler yazmışsın hepsine katılıyorum.Aslıcım ne zaman dönürsün. seni özledik.intizarla bekliyoruz.çok garip demi? bir yaş büyüyüp geleceksin.O zaman yeni yaşın gelecek daha güzel daha hayırlı yılların başlangıc yılı olsun. Nice mesut senelere.Dogun günün kutlu,omrün mutlu olsun güzel kızım.iyi geceler.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, döndüm buradayım. Bende sizleri özledim. Evet ablacım bir yaş daha eklendi yaşıma. İlk gün pek de güzel geçmedi. Bundan sonrası güzel olur inşallah.

 21. K.A dedi ki:

  Iyi geceler her kese. Bir kez daha dogum gúnûn kutlu olsun ASLICIM.Her $eyin en gúzeli senin olsun. Ne mutlu bize ki,hayatimizdasin.
  Ömûr yolun gûl,çiçek olsun.
  Dogum gûnûn mûbarek olsun.

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim çok teşekkür ederim. Öyle mutlu oldum ki anlatamam unutmadığınız için çok teşekkür ederim. söyleyecek söz bulamıyorum çok doluyum. ❤❤❤❤❤❤❤❤

   1. K.Azeri. dedi ki:

    Unutmakmi? Seni nasil unuturuz? Sen bizim bir tanecik Aslimizsin. CANIMIZSIN.

    1. aslı dedi ki:

     Canım benim çok sağ ol, sana sımsıkı sarılıp öptüm bitanem ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 22. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar Rada. Ho$ geldin canim. Sen nasilsin,çocuklar nasil? Amin,In$allah.

 23. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Nasilsiniz arkadaslar? Bugunun prensesi benim kalbi guzel arkadasim seni bugun unuttum sanma.Dogum gunun kutlu olsun. Sana saglikli huzurlu mutlu bir heyat diliyorum. Yeni yasin heyatina unutulmaz anlar guzellik bir de yakisikli prens getirsin. Hep mutlu ol . Iyi varsin iyi dogdun ASLI. Seni cok seviyorum.♥️♥️♥️

  1. aslı dedi ki:

   oooooooooo kimleri görüyorum burada hoş geldin Radacım, unutulmamak güzel sağ olasın. Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim hayırlısı diyelim 🙂
   Canım benim sende iyi ki varsın seni tanıdığıma çok mutluyum. Seni seviyorum hem de çok Radacım ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 24. K.Azeri. dedi ki:

  Merhabalar. te$ekkûrler Aslim her zamanki gibi,çok gúzel. Ablam hakli,bizi dû$úndúyún için de te$ekkûrler. Zaman bulan gibi bizi durumlardan haberdar et canim.
  Evet ablacim kiskançlik iyi, ama bir yere kadar. Amin canim ablam,amin in$allah.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım, teşekkür ederim. Sizler benim için çok değerlisiniz. Önceki sayfa da yazdım canım.

 25. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım nasılsın.Dönünce bizi de haberdar et.Rabbim bütün hastalara acil şifalar versin inşallah.Gitsen de bizi analizsiz bırakmadın.çok sag ol canım.okudum güzel yaşmışsın.Benim fikrimce sevenlerin arasında kıskanclığın olması kötü bir şey degil anca dozunda.fazlası insanı yıpratır.Ama sen mutlu olsan bu bize yeter.Ömür yollarında vefalı bir koca ve büyük ugurların sana eşlik etmesini temenni ederim.Dünya ve ahiret Allah senden razı olsun.Seni Allaha emanet ettim güzel kızım.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, döndüm ablacım, nasılım dokunsan ağlayacak gibiyim. Canım ablam güzel duan için çok teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN. amin inşallah ablacım. Seni çok ama çok seviyorum. ❤❤❤❤❤❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.