Yemin Dizisi 53. 54. ve 55. Bölüm Özeti 8 – 9 -10 Mayıs Fragmanı

Burak 08 May 2019 Yemin  0

Yemin dizisinde heyecan devam ediyor. Emir ve Reyhan’ın araları iyidir. Emir, Reyhan’ı erkek zannettiği iş arkadaşı İsmet’ten kıskanmaktadır. Kemal ise Leyla’nın geçmişini araştırır. Reyhan’ın sürekli olarak İsmet’in adını zikretmesi Emir’i çok öfkelendirecektir. Emir bir taraftan da neden sinirlendiğine anlam vermeye çalışacak. Emir Reyhan’a kızacak. Fakat en sonunda İsmet’in erkek değil bayan olduğunu öğrenecek ve Reyhan’a yaptıkları için pişmanlık duyacak.

Reyhan ise Emir’in bu yersiz suçlamalarına çok üzülecek. Emir kendisini affettirmek için Reyhan’ın arkasında dolaşacak. Reyhan bir müddet sonra onu affedecek. Cavidan broşu rehin vererek karşılığında para alacak ve parayı da derneğe üye olmak için kullanacak. Fakat daha sonra broşu geri almayı başaramayacak. Tefeci sürekli olarak borca faiz koyacak. Cavidan büyük sıkıntı yaşayacak. Ayrıca Hikmet broşun kasada olmadığını fark edecek ve Cavidan’a soracak. Cavidan parlattırmak için verdim diyerek geçiştirecek. Fakat Hikmet şüpheye kapılarak onu takip ettirecek.

Cavidan tefeci ile bir araya geldiğinde Hikmet durumu öğrenecek. Cavidan yine broşu alamadan dönecek. Hikmet aile yadigarı bir broşu nasıl tefeciye verirsin diye ona kızacak. Daha sonra broşu göstererek tefeciden aldığını söyleyecek. Cavidan yalvararak Hikmet’i sakinleştirmeyi başaracak. Cavidan bunu Reyhan’ın üzerine yıkmaya da çalışabilir. Bir diğer ihtimal de tefecinin başlarına daha büyük bela olabileceği. Cavidan parayı ayarlayamadığı için tefecinin onu kaçırma ihtimali de var.

Böyle bir şey olması durumunda Reyhan devreye girerek Cavidan’ı kurtarmak için uğraşacaktır. Cemre ise böyle bir zamanda Cavidan’ı yanlız bırakır. Masal ile Şehriye ise Leyla’nın kalması için plan yapacak. Şehriye Masal’ı Talaz’a götürecek. Masalise Talaz’a Leyla’nın kalması için yalvaracak. Talaz bunu Kemal’in yaptığını düşünerek onu bağırıp çağıracak. Kemal de bu konu nedeniyle Şehriye’yi azarlayacak.

Yemin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 3. Sezon 2020
Yemin 236.-237. Bölüm Özeti 27 Nisan 28 Nisan
Yemin Reyhan Ölecek mi? Sezon Finalinde Ne Olacak?
yemin yeni bölüm özetleri
Yemin 228. 229. 230. Bölüm Özeti 15-16-17 Nisan 2020

“Yemin Dizisi 53. 54. ve 55. Bölüm Özeti 8 – 9 -10 Mayıs Fragmanı” üzerine 7 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Aleykum selam Rada.ho$ geldin,sen nerelerdesin kiz.bir gelir uzun sûre kayb olursun. Nasilsin,çocuklar nasil? Evet haklisin,Asli bir süre olamayacagini yazdi,i$leri yogun qaliba.In$allah kötû bir $ey yoktur.

 2. Rada dedi ki:

  Selam iyi aksamlar nasilsiniz arkadaslar? Aslidan haberi olan varmi? Analiz sayfalarina baktim uzun zamandir yeni analiz yok. Nerde bu kiz? Ben cok merak ettim. Insallah iyidir.

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin.Amin in$allah canim,amin. Aslicim in$allah iyidir.Allah yardimcisi olsun.

 4. ❤❤ Aslıcım ❤❤ Günay❤❤ dedi ki:

  İyi akşamlar. Arkadaşlar. Ablacım İnşallah o günleride görürüz. Karabağımlzı inşallah alıb orda toy- bAyramlar yaparız. Allah tüm veten uğrunda ölmüş şehidlerimizi rahmet eylesin. Amin. Ailelerine ve yakınlarına sabr versin. ❤❤ Aslıcım iyimi? Ablacım haberin varmı Aslıcımdan?inşallah iyidir??

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Allah bize daha bûyúk qelebeler kazanmayi nasib eylesin Gûnaycim. Bizim buna ihtiyacimiz var.

 6. Günay dedi ki:

  İyi günler arkadaşlar. Bende teşekkür ederim bilgileriniz için. Bu gün Azrerbaycanda 9-mayıs qelebe günü . Bayramınız mübarək. Eziz xalqım. Kamila ablaclm, Hanım ablam , Günelcim nasılsınız ? İnşallah iyisiniz. Aslıcım nasıl oldun? İnşallah sende iyisin. Bence Cavidan hanım bu işi Reyhanın üzerine ata bilir. Çünki bu Cavidan hanım. Senin neyine lazım kendini gözü sokuyursun. Para alıyorsun tevecilerden. Şimdi iyimi oldu. Hayır batdıkca batıyorsun. Kemalla Leyla çok iyiler. Onlara bakdıkca gülüyorum. Emirde çok bağlanmış Reyhana deli divane olmuş.Aşık olmuşlar bir birlerine.❤ Havada aşk kokusu var☺ Bakalıb görücez . Hoşça kalın arkadaşlar.

 7. K.A dedi ki:

  Te$ekkúrler bilgiler için. Hikmet bey Cavidan hanimin yaptiklarini bilmeli.Belki hanim azacik da olsa kendine gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.