Yemin Dizisi 51. Bölüm ve 52. Bölüm Özeti 6 Mayıs–7 Mayıs Fragmanı

Kanal 7’nin Sevilen Dizisi Yemin’in 51. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

10. haftasını geride bırakan günlük dizide 11. haftaya gelindi ve bu haftaya da hızlı giriş yapan dizinin 51. ve 52. bölümünde neler olacak? Dizinin özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz.

Yemin Dizisi 51. Bölüm Özeti 6 Mayıs 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 11. haftasında 51. bölümünde olacaklar şöyle;

Yemin Dizisi 51. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Reyhan ile konuşarak ona öfkeli ve kaba davrandım, çok haksızlık ettim beni affet diyor. Emir, Zeynep’in artık konakta yaşamasını istiyor. Hikmet bey de Cavidan hanımın yanında Zeynep’e yeni evine hoş geldin diyerek Cavidan’ı çok büyük bir şoka sokuyor.

Talaz kızı Leyla ya pılını pırtını toplayarak yarın eve dönmesini söylerken, Kemal bey de evlilik oyununun sona ermesinden biraz rahatsız. Her oyun bir gün biter, bu da bir oyundu işte.

Emir Reyhan ile düğün resmini özel çerçeve içerisine aldırmış, yüzü gülüyor. Reyhan da eşini hayırlı işler, Allah utandırmasın diyerek evden işe uğurluyor. Emir’in hayır duası almak hoşuna gidiyor.

Cavidan hanımın konağa konukları gelmiş, ancak Reyhan dan utanan Cavidan bu kıyafetlerinde ortalıkta dolaşmasan iyi olur, hizmetçilerim bile senden daha özenli diyor. Odasına geçen Reyhan’ı Emir elinden tuttuğu gibi misafirlerin karşısına çıkarıyor.

Yemin Dizisi 52. Bölüm Özeti 7 Mayıs 2019 Salı

Yemin Dizisi 52. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

dizibilgi google play

Yemin Dizisi 51. Bölüm ve 52. Bölüm Özeti 6 Mayıs–7 Mayıs Fragmanı (29 Yorum)

 1. Günaydın Kamilecim nasılsın.Senin de Anneler Günün kutlu olsun.Sana da evlatlarına da mutluluklar dilerim.
  Aydınlık içinde olasın.iyi ki haber verdin,bilmeyecektim.Sayfanı Yerli diziler bolümünden buldum,Analizlerde yoktu.teşekkürler.

 2. Gûnaydin ablacim.Anneler gûnünûz kutlu olsun. Gözûmûz aydin,Aslimiz gelmi$,anneler gûnümûzû tebrik etmi$,yeni sayfada.

 3. Merhaba kızım.Çok teşekkür ederim. Senin kayınvalidenin de dogum günü kutlu olsun. Allah saglıklı, uzun ömürler versin.Allah bize de yardım etsin Aslımıza kavuşak inşallah.Allah amanında.

 4. Merhaba ablacim. Çok sevindim. Polad amcama saglikli,uzun ömûr diliyorum, hep birlikte nice saglikli yillar ya$ayin canim ablam.Ayani da tebrik ediyorum.Benim kayinvalidemin de dogum gúnù.Onu da tebrik ediyorum.saglikli,uzun ömúrler ya$ayin in$allah. Haklisiniz ablam Aslisiz olmuyor. Onu çok özledim, in$allah çavuk döner. Ellerinizden öpûyorum ablacim Polad amcamin da, sizin de.Sevgiler,sayqilarla.

 5. Merhaba arkadaşlar iyimisiniz.Kamilecim sayfalar Aslının omuzunda duruyormuş.İnşallah bu da geçer.Bu gün amcanızın dogum günüdür, hem de Ayanın.her ikisini tebrik ediyor ve büyük ugurlar diliyorum.Ramazan ayımızın ilk cuması mübarek olsun.Allah ibadetlerimizi kabul eylesin.Amin.

 6. Merhaba ablacim.Evet haklisiniz,Asli olmadan olmuyor,durgunluk var. In$allah çavuk dönûr. Evet ömûrden giden yillar,gúnler. Görü$ûrüz in$allah.

 7. Merhaba arkadaşlar nasılsınız.Kamilecim Aslı olmadan olmuyor.Sayfaların tadı-tuzu yok.İnşallah Allahın yardımıyla işleri yoluna koyup gelir. “Aydı,gündü gelip gedir ömürden.” Beklemekten savayı bize ne kaldı.görüşürüz.

 8. Merhaba güzel hanımlar uyuyormusun? dogru olan da bu zaten.aks halde sahura kalkamazsınız.iyi geceler.

 9. Merhaba arkada$lar. nasilsiniz?Amin Gûnaycim, amin.Rabbim nice Ramazanlar görmeyi nasib eylesin hepimize.

 10. İyi geceler arkadaşlar. Ben de bu mübarek 11 ayın sulatanı olan RAMAZAN bayramınızı kutluyurum. Allah bu güzel ayda sevdiklerimizi korusun. Onları bizlere çok görmesin. Kendinize iyi bakın. Allah emanet olun. İyi geceler. Tatalı rüyalar.Allah rahatlık versin. ❤❤❤❤

 11. Merhaba ablacim,ho$ bulduk. Evet Ir abi,kizlar bizi unuttu, böyle dostluk olurmu ya?Evet abla haklisiniz,bir az öyle oldu. Xanim bizi bu kadar ihmal etmezdi,hayir olsun.Amin in$allah ablacim,amin.

 12. Merhaba Kamilecim,Günaycım,Günelcim hepiniz çok hoş geldiniz.Ramazan ayındakı ibadetlerinizi Allah kabul eylesin ve nice Ramazanlar nasip eylesin inşallah.Günelcim K.Azeri ve Kamile ayni kişi olsa da her iki ismi ayrı-ayrı yazmakla sayımızı çokaltmak istemişsindir muhtemelen. Bir Xanımımız vardı, çok aktivdi.Gözel yok Rada yok. Lale Fati Hayat Ayan…yoklar.Bir kaç gün sonra Ayanın dogum günüdür.Ayın sonunda İR abinin tevellüdü.hafızamda olanlar.Allah hepinizi korusun.gelen her yıl hepinize daha büyük ugurlar getirsin inşallah.Allah amanında.

 13. Hayırlı Akşamlar Dizibilgi tv Yorumcuları Dostları Nasılsınız❤️Aslı Abla❤️Hanım Abla❤️Günay Abla❤️Gözel Abla❤️Zara Abla❤️Kamile Abla❤️K.Azeri❤️Rada Abla❤️Ve Dizibilgi Tv Seyfesin Gözel İnsanları❤️Ramazan Bayramınız❤️Mübarek Olsun Dualarınız İbadetleriniz Rabbimden Kabul Olsun Türk Halkın Müselman Halkların Bayramı Mübarek

 14. Iyi gúnler Gûnaycim.sag ol canim,sen nasilsin? Evet Aslicimin i$leri var,bir sûre olmayacak.Amin. Haklisin canim Cavidan hanim i$leri kari$tirmak için bir $eyler pilanliyacak.

 15. İyi günler nasılsınız? Arkadaşlar? Kamila ablam, Hanım ablam nasılsınız? Aslım inşallah iyidir. Allah yar ve yardımcısı olsun. Aslıcım kendine iyi bak. Bizi merakda bırakma. Ben cuma günü izleyemedim. Hercaini izdediyim için bakamadım. Bence herşey yolunda fragmanı okudum. Emir akıllanmış . Bakalım Cavidan hanım bi müdahile etmese güzel gidiyorlar. Reyhangil. Nazar deymesin. Hoşça kalın. Biraz işlerim var. Sizlerii çok öpüyorum

 16. Iyi ak$amlar ablam.Hayir haber olun ablacim.Evet bir $eyler var,in$allah hayirlisiyla çözûlûr sorunlar.Siz de allaha emanet olun canim ablam. Iyi geceler.

 17. Iyi ak$amlar ablam.Hayir haber olun ablacim.Evet bir $eyler var,in$allah hayirlisiyla çözûlûr sorunlar.Siz de allaha emanet olun canim ablam. Geceniz xeyre qalsin.

 18. İyi akşamlar kızlar.Kamilecim Aslı diger sayfaya geldi çok şükür.ama bir narahatlıgı var gibi.Allah yardıncısı olsun.görüşürüz kızım.Hepiniz Allaha emanet olun.

 19. Hayırlı Akşamlar Dizibilgi tv Yorumcuları Dostları❤️Aslı Abla❤️Hanım Abla❤️Zara Abla❤️Günay Abla❤️Rada Abla❤️K.Azeri❤️Kamile Abla❤️Gözel Abla❤️Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Ramazan Bayramına Mutlu Ulaşasınız Melekler Sizi Korusun Gözel Aşk Dizilerin Işığında Birleşesiniz

 20. Merhaba ablacim.Ho$ geldiniz.Iyiyim ablam,siz nasilsiniz,Polad amcam nasil? Aslini ben de çok merak ediyorum,in$allah kötû bir $ey yoktu.

 21. Merhabalar arkadaşlar.nasılsın Kamilecim.Aslı kızım sen nasılsın.Allah korusun hastamısın yoksa?Bilgisayar karşısında, koltukta uyumalar hasta ediyir insanı.Kendine dikkat et.analizleri kısa yazasın belki.her halde kendine iyi bak.Allaha emanet ol güzel kızım.

 22. Iyi gúnler. Aslicim nasilsin,i$ler yolundami? Emirin af dilemesi iyi,adam olmaya ba$ladi artik.Bakalim ne olur.