Yemin Dizisi 50. Bölüm 3 Mayıs 2019 Analizi “Aslı”

Burak 14 Haz 2019 Analiz Yemin  0

Emir, Zeynep’in Reyhan ablasının evde unuttuğu telefonu araması ile telefonda Reyhan’ın Zeynep’in yanında olduğunu anlar ve silahlı bir adamın yanında zorla tutulduklarını silah sesini duyduğu an anlar ve onları bulmak üzere yola çıkar. Zafer ve Suna Reyhan ile Zeynep’in montunun bulunduğu yere gitmişler ve Reyhan bir anda ortadan kaybolmuştu. Emir tam evden çıkacakken Zafer den gelen telefonla Reyhan’ın onlarla olduğunu ama kaybolduğunu öğrenir ve onların yanına gider. Zafer ile Suna eve döner. Emir kendi çabası ile Reyhan’ı ararken bir eve ulaşır. O ev, Reyhan ve Zeynep’in esir olarak tutuldukları evdir.

Emir bir şekilde adamla konuşur ama ikna olmaz, içerde eli kolu bağlı olan Reyhan sesini duyurabilmek için sandalyeden düşer Emir sesi duyar adam kedisi olduğunu söyleyerek Emir’i gönderir. Emir arabasına biner gider ama gitmez.

Adam Reyhan’a silah doğrultmuş tam onu vuracakken Emir içeri girer ve Adamı bir yumrukla yere serer. Reyhan’ın elini kolunu çözer, Adam ayılır ve tam kaçacakken fare kapanına yakalanır. Emir adama bir yumruk atar ve adam yerdedir. Emir Reyhan’a sarılır. Sonra da telefonda silah sesini duyunca sana bir şey oldu sandım der Emir. Reyhan da ben iyiyim der. Adam yerden kalkar ve kaçar. Kapıyı da üstlerine kilitler. Zeynep’i alarak kaçar. Arabası çalışmaz ormana doğru gider.

Emir kapıyı zorda olsa açmayı başarır ve Adam ile Zeynep’in nereye gittiğini bilmeden, tahmini ormana gittiklerini düşünerek Reyhan ile ormana giderler.

Uzun bir yol gittikten sonra Emir Zafer’i arar konum atar ve Zeynep’i kaçıran adamın peşinde olduğunu polislere haber vermesini söyler. Emir ve Reyhan Zeynep’in Reyhan ablasını görüp Reyhan abla diye bağırması ile Emir adamın yolunu keser kavga ederler ve Emir adamı etkisiz hale getirir. Reyhan da gelir Zeynep’e sarılır. Emir de yanlarına gelerek sana Zeynep’i kurtaracağımızı söylemiştim der. Zeynep artık güvendedir.

Kendi kendisine kahramanlık yapmaya çalışan Cemre Zeynep’in kaldığı eve gelir kapı açıktır. İçeri girer ve kapı kolu kırılmış odaya girer içerde kimse yoktur. Kapı kapanır ve Cemre farelerin olduğu daha önce Zeynep ile Reyhan’ın esir olarak tutuldukları o kötü odada mahsur kalır. Kapının kulpu Emir kapıyı açarken kırıldığı için Cemre çıkamaz.

Kemal bey ile Leyla’nın evli olduğunu düşünen dadı, yüzüklerin takılmasından sonra Leyla ya bir de kolye hediye eder. Kemal’in de bu kolyeyi takmasını ister. Kemal kolyeyi takar. Nedret hanım dans etmelerini ister. Şehriye ablaya müziği koymasını söyler. Leyla Kemal’e usulca dans etmeyi bilmediğini söyler. Kemal de adımlarımı takip et der ve dans etmeye başlarlar.

Bir süre dans ederler ve herkes onları mutlulukla izler. Telefon çalınca dans biter. Arayan Emir dir. Amcasına Zeynep’i bulduğunu eve döndüklerini söyler ve yarın ki dava için annesine rağmen konağa gelmesini ister. Kemal de kabul eder. Nedret hanımda yıllar sonra Cavidana rağmen konağa gideceksen karında yanında olmalı der ve Leyla ya hazırlanmasını söyler. Leyla da konağa gidecek.

Hikmet beyin olanlardan haberi yoktur. Cavidan hanım Emir ile Reyhan’ın karakola gittiğini söylemiştir. Eve hep birlikte geldiklerinde herkes salondadır. Cavidan çok şaşırır. Hikmet bey sevgi ile karşılar Zeynep’i.

Reyhan odada banyodan çıkar, odaya Emir girer. Donup kalır Reyhan. Hep içinden konuşurlar. Sonrada Emir den arkasını dönmesini ister ve kaçarak odasına gider Reyhan Emir de Reyhan dan etkilenmiş gülümsüyor. Emir farkında değil ama giderek aşık oluyor Reyhan’a.

Cavidan hanımda Cemre yi aradı ama ulaşamadı. Zeynep’in üvey annesini aradı. Onunla yeni planlar yaptı. Konağa da Kemal ile Leyla geldi. Leyla Cavidan hanım ile selamlaşırken iğneli lafları ile kırıcı sözler söyleyen Cavidan’a Leyla içinden elinde bir tırpanı eksik şeytan gibi dedi. Cavidan hanım migrenim tuttu diyerek odasına gitti. Evdekiler ise Kemal’in gelmesinden çok mutlu abisi parmağındaki yüzüğü gördü ama bir şey söylemedi.

Akşam eve dönerken Leyla da fark etti yüzüğü çıkarmamışsın ya gördülerse dedi. Kemal de farketmemişlerdir dedi. Cavidan ile sorunları her ne ise bunca yıl görüşmemişler.

Reyhan Zeynep’in saçlarını tarayıp örerken Emir geldi ve bu evde rahat olmasını söyledi. Kapı çaldı gelenler polis ile Zeynep’in üvey annesi idi. Zeynep’i alarak götürdüler. Cavidan da çok mutlu oldu planları buymuş. Cemre de karanlık ve soğuk odada farelerin sesi arasında ayağını kırdı. Ağladı. Bakalım nasıl kurtulacak?

Cemre’nin yokluğunu annesi de fark etti. Arkadaşlarını aramış yokmuş. Cavidan hanımı aradı ve artık kızımın hayatından elinizi çekin umutlandırmayın, kendi yoluna baksın ruh hali hiç iyi değil dedi.

Zeynep’in üvey annesi sakladıkları paraları almak için o eski eve gidince, içerden gelen sese doğru giderek Cemre yi odadan çıkarıp kurtardı. Cemre de kadının boynuna sarılarak teşekkür etti.

Yonca Kemal’e fena aşık ve Leyla’nın onun yanında olmasından rahatsız. Dosyasından babasını aradı ve evlendiklerini söyledi. Talaz da soluğu Kemal’lerin evinde aldı. Emir de Zeynep’i eve getirdi. Reyhan görünce çok mutlu oldu. Zeynep yeniden konakta Reyhan’ın yanında.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 50. Bölüm 3 Mayıs 2019 Analizi “Aslı”” üzerine 5 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba. Iyi geceler hepinize. Evet haklisiniz ablacim, bunlar bir birinin aynisi. Allah rahatlik versin. In$allah görü$ürüz.

 2. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba her kese.Aslıcım çok şükür analizlerimiz de geliyor teşekkürler.Bizde derler ki atı at yanına baglarsan rengleri aynı olmaz ama huyları aynı olar.bir de derler ki dostunu goster senin kim oldugunu söyleyim.Yonca ile Cemreni diyorum.birlikde oldukları için huyları da benzedi.Yonca da arkadan darbe vurmayı ogrendi.ama onlar yaptıklarının arkasında gizlenmegi başarsalar da eden bulacaktır eken biçecek.Allaha emanet olun.

  1. aslı dedi ki:

   Güzel sözlermiş ablacım, bizde de üzüm üzüme baka baka kararır derler. Yonca yı da Cemre bozdu. İçten içe seviyordu Kemal’i. Cemre aklına girdi iş değişti.

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar. Te$ekkûrler Aslim. Her zamanki gibi çok gúzel. Cemre kazdigi kuyuya kendisi dû$dû,bir gûn de kalsa iyi olurdu,akillanirdi belki. Cavidan hanim çok acimasiz. Bu kadar da olmaz.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım bir gece kaldı o yerde, dondu, ayağını incitti. Kadın gelip kurtardı. Akıllanmaz takıntılı bir ruh hali içinde Cemre. Cavidan’ın etkisinde bu hale geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir