Yemin Dizisi 48. Bölüm 49. Bölüm ve 50. Bölüm Özeti 1-2-3 Mayıs Fragmanı

Burak 30 Nis 2019 Fragman  0

Kanal 7 ‘nin sevilen dizisi Yemin, 48. bölümü ile 1 Mayıs 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 48. 49. ve 50. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Sevilen Dizi Yemin’in 48. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Yemin Dizisi 48. Bölüm Özeti 1 Mayıs 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 10. haftasında 48. bölümünde olacaklar şöyle;

ZEYNEP YAŞIYOR MU?

Reyhan duydukları karşısında yıkılırken, Emir ona destek olur. Tüm olumsuz bilgilere rağmen Reyhan hislerine güvenir. Reyhan duydukları karşısında çok üzülür. Emir, Reyhan’a desteğini esirgemez. Ancak tüm olumsuz bilgilere rağmen Reyhan, umudunu kaybetmez. Yoksa Zeynep yaşıyor mu?

Diğer yandan, girdikleri zoraki evliliği Nedret gidene kadar sürdürmek durumunda kalan Leyla ile Kemal zor anlar yaşar. Nedret’in çabaları Leyla ve Kemal’in mesafeli ilişkisini nasıl etkileyecek?

Yemin Dizisi 48. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Polis, Zeynep’in kıyafetlerini deniz kenarında bulmuş. Emir bu haberi Reyhan’a verdi. Reyhan bunu duyar duymaz ağlamaya başladı. Ben ona onu sevdiğimi hiç söylemedim ki, dedi. Emir de, herkes sevildiğini anlar, seven bunu seslendirmemiş de olsa dedi.

Cavidan hanımın etekleri tutuşmuş, bu işten kurtulamayız, cesedini arıyorlar diyor. Suna Zeynep için çok üzülüyor, ben bu haldeyken böyle isem, Reyhan’ı düşünemiyorum dedi.

Reyhan Zeynep’in ölmediğine, yaşadığına inanıyor, bunu da Melike ablasına söylüyor. Emir de bir şekilde umutlanmış, yaşadığından adı gibi emin derken Reyhan bir eve gidiyor orada Zeynep var ve Reyhan’ı esir alıyor biri. Emir, telefonda Reyhan’ın bırak beni diye bağırmasını duyuyor ve bir silah sesi Emir hayır hayır diye bağırıyor. Acaba kim vuruldu?

Yemin Dizisi 49. Bölüm Özeti 2 Mayıs 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 10. haftasında 49. bölümünde olacaklar şöyle;

Reyhan’ın tehlikede olduğunu öğrenen Emir çılgına döner. Reyhan ve Zeynep’i kurtarmak için elinden geleni yapan Emir, başarılı olacak mı?

Emir, Reyhan’ın hayatının tehlike altında olduğunu öğrenince endişelenir. Reyhan ve Zeynep’i kurtarabilecek mi? Diğer tarafta; Nedret gitmeden önce bir sürpriz yapmayı planlar. Evlilik oyununa alışan Leyla ve Kemal’in buna tepkisi nasıl olacak?

Yemin Dizisi 49. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan, Zeynep’in yerini öğrendi ama esir de düştü. Adamın hiç acıması yok, Reyhan’ı ve Zeynep’i itekleyerek duvara çarpıyor. Emir de Reyhan’ın telefonunda Zeynep ile konuşurken duyduğu silah sesi üzerine evden çıkıp onları kurtarmak istiyor ancak Cavidan hanım engel oluyor.

Zeynep’i adam alıp giderken Reyhan o kötü yerde kilitli kaldı. Kemal beyin bakıcısı bir geldi pir geldi. Kemal bey ile Leyla yı karı koca zannediyor. Yüzükleri parmaklarına takıyor ve bir daha çıkmayacak diyor.

Reyhan’ın yerini bulan Emir içeri girmek istiyor ama adam engel olacakken içerden ses geliyor ve Emir o ses neydi öyle diye kapıyı aralıyor. Reyhan eli kolu ağzı bağlı içerde ses çıksın diye düşmüş anlaşılan.

Yemin Dizisi 50. Bölüm Özeti 3 Mayıs 2019 Cuma

Yemin dizisinin 10. haftasında 50. bölümünde olacaklar şöyle;

Reyhan ile Emir’in, Zeynep’i kurtarma çabaları, Cavidan’ın oyunu ile kesişir. Ama Emir, Reyhan için mücadeleden hiç vazgeçmez ve ona bir sürpriz yapar. Emir ile Reyhan, Zeynep’e yardım etmek ister iken, Cavidan’ın engeliyle karşılaşırlar. Cavidan’ın hain planı ile yıkılan Reyhan’a, Emir’in yapacağı büyük sürpriz ne olacak? Diğer yandan Leyla ile Kemal’in evcilik oyunu Nedret’in gidişiyle son bulur. Ayrıca Talaz’ın ortaya çıkmasıyla işler karışır.

Yemin Dizisi 50. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir, Zeynep’i kaçırmak isteyen adamın elinden Zeynep’i kurtarır ve adamı döverek etkisiz hale getirir. Zeynep ile konağa giderler. Hikmet bey ile Zeynep tanışır, Hikmet bey hoş geldin der.

Reyhan duştan çıkar ve Emir yakalandın hemde parmaklarının ucunda bakalım ne yapacaksın der. Uzun zamandır gelmeyen amcası Kemal Tarhun Emir lerin evine geliyor yanında Leyla var. Emir de amcası geldiği için çok mutlu oluyor. Leyla Cavidan ile tanışırken, illa laf sokacak olan Cavidan yine boş durmuyor Masal yok bakıcılığını yaptığın çocuk diyor.

Cemre ise, Zeynep’in tutsak olduğu yerde kapalı kalmış ağlıyor. Biri gelsede kurtarsa diye. Zeynep’i polisler üvey annesi ile götürürken Cavidan çok mutlu. Zeynep ise, Reyhan abla bırakma beni diye ağlıyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 48. Bölüm 49. Bölüm ve 50. Bölüm Özeti 1-2-3 Mayıs Fragmanı” üzerine 11 yorum

 1. Günel. dedi ki:

  Günaydın Dizibilgi tv Yorumcuları Dostları Nasılsınız Hayırlı Çumalar❤️Aslı Abla❤️Hanım Abla❤️K.Azeri❤️Zara Abla❤️Günay Abla❤️Rada Abla❤️Gözel Abla❤️Rabbim Dualarınızı İbadetlerinizi Kabul Etsin Mutlu Olun Her Şeyler Gönlünüzçe Olsun Melekler Her Zaman Yanı Başınızda Olsun Sizi Korusun❤️Aslı Abla❤️İyi Ki Varsınız Bu Gözel Seyfenin Melekisiniz Analiz Işığına Gözel İnsanlar Yığışıp Sizi Cok Sevirem Rabbimde Sizi Sevsin Sağ Olun Var Olun Çumanız Mübarek Ramazana Mutlu Yetişin

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli cumalar arkada$lar. Sag ol Gúnaycim,te$ekkúr ederim. Aslicim her kese yetmeye çali$ir,allah yardimcisi olsun.
  Canim ablam ne ya$liliq, ma$allah siz min tane cavana deyersiniz.Allah saglikli,uzun ömûr nasib eylesin.Amin.Evet ablacim Aslidan ben de nigaranam,her i$e tek ko$turur,allah yardimcisi olsun. Kendine yetmeye zamani yok kizin.

 3. Günay dedi ki:

  İyi günler arkadaşlar. Cumanız mübarek. Hayırlı cumalar. Hoşgeldin Hanım ablam. Tamama ablacım . Sözünüz bizim üçün çok deyerli. Azeri ablam, Aslıcım, Günelcim nasılsınız? İnşallah iyisiniz. Hanım ablam düz söylediniz ever əllərinde delil var. Neden göstermiyorlar. Bence bu iş uzadılacak . Öyle düşqnünüyorum.

 4. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar.Günaycım, Günelcim hoş geldiniz.aranı açmayın güzel kızlarım.ben yaşlı adamam, bir gün öyleyim,bir gün böyle.K.Azeri ablanız her gün geliyor.onu yalnız bırakmayın.Aslıcım yogun,her kesin harayına koşuyor. o yüzden kendisine yetişemiyor.Allah yardımcısı olsun. o bizim canımız. İnşallah işleri yoluna koyup da gelir.Ben bir şeyi anlamıyorum.Neden Reyhanın Zeynebin annesine verdigi para unutuldu.Halbuki sübut da var.Emirin telefonunda, Cemre atmıştı.Reyhan bir kişiye para veriyordu.Kadın para karşılıgı kızı vermeye razıydı.buna ragmen o cezasız kalıyor. siz nasıl düşünüyorsunuz? sag olun, iyi geceler.

 5. Günay dedi ki:

  Selam arkadaşlar. İyi akşamlar. Reyhan ölücekmi??? Sezon finali ne zaman??

 6. Günel. dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar Dizibilgi tv Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun❤️Aslı Abla❤️K.A❤️Zara Abla❤️Günay Abla❤️Rada Abla❤️Gözel Abla❤️Hanım Abla❤️Nasılsınız Analız Seyfesi Gözel Olmuş Ellerinize Sağlığ Aslı Abla❤️❤️Yemin❤️❤️Çavidan Cemre Tez Zamanda Hebse Düşemez Onların Kötü Planları Sezon Finalında Biteçek Umarım Sezon Finalında Reyhanın Ölüm Sehnesi İle Biteçek

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar.Amin Gûnaycim, amin in$allah.Iyi geceler.

 8. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar. Azeri ablam düz söyledin iyilere göre dünya kalıyor. Şimdi iyi insanlar çok az kalmış. Allah bizleri hep iyi insanlarla karşılaşdırsın . Amin. Evet izledim şimdi. Zeyneb yaşıyor. Reyhanda şimdi ellerinde . İyi olmağını istiyorum.

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Selam Gûnaycim.Çok sag ol canim,sen nasilsin,çocuklar nasil? Evet,ben de Zeynebin ya$adigini dû$únûyorum. Hayatda iyilerin hep kazanmasi lazim. Dúnya zaten iyilerin omuzlarinda berkarar,yoksa neler olurdu,neler…

 10. Günay dedi ki:

  Selam arkdaşalar. Nasılsınız? Azeri ablam, Aslıcım, Hanım ablam, Güzel, Xanımcln nasılsınız? İnşallah iyisiniz? Düz söylüyorsun Azeri ablam Cavıdan hanımın şimdi iyi günleridir. Ne ekersen , onuda biçersen. Yaptıkların yanına kar kalmaz Cavidan hanım ve cemre. Kötülük yapıyorsunuz. Sonunu düşünmeden. İç yüzünüz ortaya çıkıcak inşallah. Reyhan çok kötü oldu. Zeyneb bencede iyi olucak. Artık arkadaşı oldu. Tek diyil Zeynebin var. Bakalım görücez ne olucaq….

 11. K.A dedi ki:

  Cavidan hanimin yaptiklari bir bir kar$isina çikacak. Korkunç i$lerde bir çocugu kullanmak,en azindan vicdansizliktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir