Yemin Dizisi 46. Bölüm ve 47. Bölüm Özeti 29 Nisan–30 Nisan Fragmanı

Kanal 7’nin Sevilen Dizisi Yemin’in 46. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Kanal 7 de 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan Karamel yapım imzalı günlük dizi seyirci tarafından büyük beğeni kazandı.

9 haftasını geride bırakan günlük dizide 10. haftaya da gelindi ve bu haftaya da hızlı giriş yapan dizinin 46. ve 47. bölümünde neler olacak? Dizinin özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz.

Yemin Dizisi 46. Bölüm Özeti 29 Nisan 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 10. haftasında 46. bölümünde olacaklar şöyle;

Cavidan ve Cemre, emellerinin gerçekleşmesindeki ilk adımı başarırlar. Reyhan’ın karakola götürülmesi, her ikisini de mutlu eder. Zeynep ise bir evde, ayağından kelepçeli şekilde esir tutulmaktadır. Emir, Reyhan’ın karakola götürülmesine anlam veremez ve tüm olanları Reyhan’dan öğrenir. Cavidan’ı ise büyük bir korku sarar.

Leyla’nın hırsızlık yapma ihitimaliyle yüzleşen Kemal, gerçeklerle karşı karşıya kalır. Bu durum ikili arasında gerginlik oluştursa da gelen sürpriz misafir her şeyi değiştirir.

Yemin Dizisi 46. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan, Cemre ve Cavidan yüzünden nezarete atıldı. Reyhan ağlayarak olup biteni Emir’e anlatmaya çalıştı. Ben Zeynep’e sahip çıkmaya çalışınca şantaj yaptı o kadın bana dedi. Emir de sonunda ortada büyük bir yalanın dolaştığını anladı. Suna da Abisine Reyhan’ı boşuna suçladıklarını söyledi.

Emir, kamera kayıtlarına bakıyor. Annesi de yakalanmaktan korkusundan ne yapacağını şaşırıyor. Reyhan gözyaşları içerisinde, Emir Reyhan’ın gözyaşlarını siliyor ve önce seni buradan çıkaracağız, sonra da o çocuğu bulacağız. Sadece sakin kalmanı istiyorum diyor.

Zeynep ise, ayakları zincire bağlanmış bir halde ağlıyor.

Yemin Dizisi 47. Bölüm Özeti 30 Nisan 2019 Salı

Emir Reyhan’ın özgürlüğüne kavuşması için tüm delilleri polise götürür. Ama Zeynep hala ortada yoktur. Emir işin peşini bırakmazken, aldığı sarsıcı haberi Reyhan’a nasıl söyleyecek? Eve gelen sürpriz misafire yakalanan Leyla ile Kemal’i heyecanlı bir oyun bekler.

Yemin Dizisi 47. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Savcı, Reyhan’ın serbest bırakılmasına karar vermiş, Emir ve Reyhan bu haber ile karakoldan ayrıldı. Konağa vardıklarında Cavidan Emir’e Reyhan ile konuşup konuşamadığını sorarken, salona Reyhan girdi. Cavidan çok şaşırdı. Beklemiyordu.

Zeynep’i bulmak için çok çalışıyorlar, yoksa Reyhan’ın yeniden tutuklanma ihtimali var. Zeynep de kaçıyor, Uçurumdan aşağıya düştü. Kemal beyin dadısı Kemal beye misafirliğe gelmiş ve Leyla ile Kemal beyi evli zannediyor.

Reyhan Zeynep’e verdiği sözü tutamadığı için çok üzgün. Emir de Reyhan’ın gözyaşlarını silerek ne zaman bilmiyorum ama Zeynep’i bularak sana getireceğim diyor.

dizibilgi google play

Yemin Dizisi 46. Bölüm ve 47. Bölüm Özeti 29 Nisan–30 Nisan Fragmanı (1 Yorum)