Yemin Dizisi 46. Bölüm 29 Nisan 2019 Analizi “Aslı”

Burak 01 May 2019 Analiz Yemin  0

Emir ve Reyhan konağa geldiklerinde konuşmayı düşünüyorlardı. Ancak hiç beklemedikleri bir olay oldu. Polisle birlikte Zeynep’in üvey annesi geldi kızımı kaçırdı dedi. Cavidan ile Cemre nasıl yaptılar ise Sunayı uyutup Zeynep’i konaktan uzaklaştırıp kadın ile polisleri eve getirmişler. Reyhan’ın ellerini kelepçeleyerek götürdüler.

Cemre ile Cavidan keyif kahvesi içerken Suna uyandı neden beni uyandırmadınız dedi. Karakola gidip Reyhan’a şahitlik yapmak istedi ama annesi izin vermedi. Emir de Reyhan’ın peşinden gitti yolda amcasını aradı olanları anlattı. Karakolda müdür ile konuştular. Emir Reyhan’ı gördü. Reyhan olanların hepsini anlattı. Telefonu Zeynep’e aldığını, kadının Reyhan’ı tehdit ederek para istediğini, gazetelere haber olmamak için istediği parayı bankadan çekip verdiğini, Zeynep’e kötü davrandığını, her şeyi anlattı. Emir de ben sana yardımcı olamam bana anlattıklarını polise de anlat ancak onlar sana yardım ederler dedi çıktı gitti.

Leyla şirkette Kemal varken kasanın anahtarlarını aldı. Kemal bunu gördü büyük hayal kırıklığına uğradı. Sonra da Emir’in yanına Reyhan için gitti. Leyla da Taci ye dosyayı teslim etti. Babasının oyunu ortada ne kaçıran var, nede kaçırılan. Leyla da gerçek dosyayı almamış, eski ihale dosyalarından birini almış onun üzerinde oynama yapmış vermiş, bunu babasına da söyledi. Adam da içinden çok kızdı.

Suna Zafer’i aradı birlikte karakola gittiler. Gerçekleri o anlattı şahitlik yapacak. Reyhan’ın suçsuz olduğuna şahitlik edecek. Zeynep’i de üvey annesi bir adama çok kötü bir yere ayaklarından zincire vurdurmuş. Zeynep ben burada kalamam çıkarın beni diye ağlıyordu. Üvey annesi de Zeynep burada kaldığı sürece para demek onu burdan çıkarma dedi.

Emir, Reyhan’ın yanına gitti ve söz veriyorum her şey düzelecek dedi. Ağlayan Reyhan’ın gözyaşlarını sildi. Önce seni buradan çıkaracağız, sonra da o çocuğu bulacağız, sadece sakin kalmaya çalış dedi. Amcası ile telefonda konuştu ne yapılması gerekiyor diye sordu. Amcası da gerekli her şeyin yapıldığını çocuğun bulunması gerektiğini söyledi. Emir eve geçti bilgisayardan araştırma yaparken annesi geldi yanına..

Kemal bey de Leyla ya kızgın, anahtarı aldı sanıyordu bilgisayardan bakınca almadığını gördü. Masal da Leyla da neden kızgın olduğunu bilmiyorlar. Gece uyur gezer Leyla bu kez de Kemal beyin yatağında uyuyor. Kemal bey hani geceleri kapıyı kilitliyordu? Nedret hanım Kemal beyin bakıcısı o geldi. Kadında anahtar var açtı girdi. Yatak odasına girdiğinde Kemal ile Leyla yı uyurken gördü. Işığını açınca onlarda uyandı.

Emir kamera kayıtlarına bakıyordu. Evdeki yarım saat kayıt yapmamış bunu da Cemre yapmış, Reyhan hapishaneye tutuklu yargılanmak üzere gönderiliyorken son anda Emir geldi Reyhan’a baktı, polis memuru kime baktın diye sorunca, Emir de karıma cevabını verdi. Reyhan çok şaşırdı. Emir Reyhan’a kurtulacağını söyledi. Konağa yakın yerlerden birilerinin kamerasında neler olduğu kayıtlıdır diyerek onlara baktı, buldu ondan bu kadar emin Emir.

Reklamlara tıklayarak sitemize destek olabilirsiniz. Sitemize destek olmak için reklamlara tıklamayı unutmayalım lütfen Teşekkür ederiz

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 46. Bölüm 29 Nisan 2019 Analizi “Aslı”” üzerine 10 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba ablacim. In$allah siz de iyisiniz.Sizin de Ramazan ayiniz mûbarek. Orucunuzu, namazinizi allah kabul eylesin canim ablam.

 2. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba dostlar.iyisinizdir inşallah.gitmeyin arkadaşlar,bir merhaba demek için gelin.hem ara açılmasın hem sayımız azalmasın.demi kızlar? Ramazan ayınız mübarek olsun.Allaha emanet olun.

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Merhabalar gönúl dostlarim. Aslicim ho$ geldin.iyi,saglikli ol da ne zaman gele bilirsin gel.Her zaman dualarimizdasin.Amin.Allah birliyimizi bozmasin. Biz de seni çok,ama çok seviyoruz canim.In$allah görû$úrûz.

 4. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslım.hoş geldin güzel kızım nasılsın.ha şöyle arada bir satır yaz canım.saglığın yerinde mi?iyi diyelim iyi olsun.dualarımız hep seninledir ve seni çoook seviyoruz.Ramazan ayımız mübarek olsun ve dediyin gibi hayırlara güzelliklere vesile olsun inşallah.hoşca kal.

 5. aslı dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar, Hanım ablam, Kamilecim ve diğer bütün arkadaşlarım Ramazan ayımız hayırlara vesile olsun inşallah.. bir kaç gün sizlerle olamayacağım. Gelince görüşürüz inşallah. hepinizi seviyorum görüşmek dileği ile dualarınızda unutmayın beni de.

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba.Hayirli cumalar. Aslim sen iyimisin canim?

 7. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba her kese.Neredesin Aslıcım.Biliyorum senden asılı olmayan bir sebebi vardır. Ama biz de endişe ediyoruz kızım.anarnen nasıl,iyileşdi mi? Allah yardımcınız olsun.görüşürüz inşallah.

 8. K.A. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Aslicim sen iyimisin?

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba ablacim. Sag olun, siz nasilsiniz?Evet analizimiz gelmi$.
  Aslicim te$ekkûrler sana. Suçunu etiraf etmek,özûr dilemek aslinda bûyúklùktûr, ama her kes bunu kabul etmiyor,bu eqoistliktir.

 10. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızlar nasılsınız. Analizimiz de hoş geldi.teşekkürler Aslıcım. İşler yolundamı kızım? Diyorum ki Nedret hanımın yanlış anlaması gerçeklere yol açacak galiba.karı-koca oyunu Kemal beyle Leylanın hoşuna gide bilir. Benim bu Emir beyle hiç yıldızım barışmadı.insanın yanlışı olursa bunu ilk önce kendi-kendine itiraf eder. Reyhan defalarca onunla konuşmak istedi,önemli dedi.ama o dinlemedi.suç bende deyip pişman oldugunu da görmüyorum.zeytin yagı gibi üsttedir.görüşürüz inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.