Yemin Dizisi 44. Bölüm 25 Nisan 2019 Analizi “Aslı”

Burak 29 Nis 2019 Analiz Yemin  0

Reyhan parka giderek Zeynep’i buldu. Peşinde de Cemre var, Zeynep’in üvey annesi ortaya çıktı kızı zorla götürmek istedi ama Zeynep gitmek istemedi. Reyhan da vermedi. Üvey anne de seni polise şikayet ederim, çocuk alıkoymaktan dedi. Bunu da Cemre duydu. Leyla kemal bey ile konuşurken, Taci aradı hemen gelmen lazım başımız büyük belada dedi. Leyla da apar topar çıktı. Reyhan Zeynep’i yeniden gizlice konağa girdirdi. Misafir odasında sakladı.

Emir, şirkette Reyhan’ın ikinci hat ve telefon aldığını öğrendi. Bunu neden aldı ki? Bana neden söylenmiyor ki? Bunda gizleyecek ne var ki? Soruları ardı ardına sıralıyor Emir. Huuu komşuuu Emir efendi sesim geliyor mu? Reyhan seninle konuşmak istedikçe sen onu dinliyor musun ki? Sana telefondan yeni hattan bahsedebilsin? Kaç kere denedi konuşmak istedi sen istemedin. Şimdi neyin hesabını soruyorsun?

Emir, Reyhan’ı aradı ulaşamadı. Kızdı, Zafer de gördü neyi olduğunu sordu. Emir de anlattı. Cemre, üvey annenin peşinden gitti ve onunla konuşarak isterse, hayal bile edemeyeceği para kazanacağını söyledi. Bundan güç alan Zeynep’in üvey annesi Reyhan’ı aradı yüklüce para istedi yoksa tv lere gazetelere haber edeceğini söyleyerek tehdit etti.

Nigar da Reyhan’ın odasında Zeynep’e aldığı telefonu bulmuş, onu Cavidan’a verdi. Cavidan da şimdilik bu telefondan kimsenin haberi olmasın dedi. Emir gelince bu kimin telefonu kimse bilmiyor diye sordu. Emir de Reyhan’ın dedi. Annesi bu kez de olmadı diye sinirlendi. Reyhan, Emir ile konuşmak istedi. Emir dinlemedi bile çekti gitti.

Talaz, Leyla ya yeni bir oyun oynuyor, birileri Kemal ile ilgili bilgiler istiyor, bizi tehdit ediyor sana oradan boşuna ayrıl demedim dedi. Leyla ne yapacağını bilmiyor. Eve geçince masal ile ilgilendi. Kemal bilgisayar almış onu verdi. Şirket çalışanlarına alıyor diyerek. Leyla bu araştırmadan durur mu? Durmaz. Şirket çalışanlarında bu bilgisayardan yokmuş, Kemal bey özel almış vermek istedi, birkaç gün tatile çıkmak istedi geri dönmeyecek. Kemal de gelince lazım olur al dedi.

Reyhan’ı arayan kadın yine aradı sıkıştırdı. Reyhan da Sunaya emanet ederek Zeynep’i evden dışarı çıktı. Suna Zeynep’in yanına gitti sarıldılar ağladı Zeynep, annem ölmeseydi de ona da sarılabilseydim dedi. Suna teselli etti Zeynep’i. Sonrada mutfağa yiyecek getirmeye gitti. Yolda kapı çaldı. Gelen Zafer di. Kapıda konuştular. Bir gün dışarı çıkaracak Zafer Suna yı söz verdi.

Tefeciden para alan Sefer, geceleri taksicilik yaptığı için gündüzleri uyuyor. Nigar da ev alacak hayali kuruyor. Bilse ki borç para aldı. Faiz işledi. Gecikme faizi de eklendi üstüne işin içinden çıkamıyor Sefer.

Reyhan bankadan 50 bin tl para çekmiş, parka gitti yanına bir adam geldi. Parayı bana vereceksin dedi. Reyhan kadını aradı, işin içine polisi katarsın diye diyerek adama parayı vermesini istedi. Cemre de uzaktan izliyordu resimlerini çekti. Emir’e gönderecek. Emir’i aradılar, Emir ilk başta telefonu açmadığı için başka numaradan aradığını düşündü. Sonra açtı. Bankadan aradılar, Reyhan’ın çektiği parayı haber verdi. Bilgisi olup olmadığını sordu. Emir de bilgim var dedi. Oysa yok yeni öğrendi. Cemre de resimleri gönderince Emir iyice sinir oldu. Bu kim diye? Leyla da Talaz’ın tuzağına düştü. Kemal beyin bilgilerine ulaşmak için sanki kaçırılmış numarası yaptı. Leyla da inandı. Dosyayı şirketten alacağını söylerken Kemal bey de kapıdaydı duydu.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 44. Bölüm 25 Nisan 2019 Analizi “Aslı”” üzerine 3 yorum

  1. K.Azeri. dedi ki:

    Hayirli gûnler. Sag ol Gûnelcim,sen nasilsin? Sana da iyi hafta sonlari.Amin canim,tûm dualarina amin diyorum.

  2. Günel. dedi ki:

    Hayırlı Sabahlar Dizibilgi tv Sitesin Gözel İnsanları Yorumcuları Nasılsınız❤️Aslı Abla❤️Rada Abla❤️Günay Abla❤️Hanım Abla❤️Zara Abla❤️Gözel Abla❤️Xanım Abla❤️K.Azeri Abla❤️Ve Sitenin Deyerli Dostları Nasılsınız Zaman Hayatınıza Mutluluk Şadlık Çansağlığı Getirsin Melekler Sizi Korusun Hefte Sonu İyi İstirahetler Arzu Ediriz Hepinize Gözel İnsanlar ❤️Aslı Abla❤️Ellerinize Sağlık Analiziniz Cok Gözel Olmuş Diziye Bakmış Kimi Oluruk Ailenize Mutluluk Arzu Ediriz Rabbim Kapınızı Mutlu Günler Ücün Yad Etsin Melekler Sizi Korusun İyi İstirahetler

  3. ADMİN dedi ki:

    Selamlar arkadaşlar sitemize destek olmak için reklamlara tıklamayı unutmayalım lütfen Keyifli okumalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.