Yemin Dizisi 43. Bölüm 44. Bölüm ve 45. Bölüm Özeti 24-25-26 Nisan Fragmanı

Burak 23 Nis 2019 Fragman  0

Kanal 7 ‘nin sevilen dizisi Yemin, 43. bölümü ile 24 Nisan 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 43. 44. ve 45. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Sevilen Dizi Yemin’in 43. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Yemin Dizisi 43. Bölüm Özeti 24 Nisan 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 9. haftasında 43. bölümünde olacaklar şöyle;

REYHAN’IN GİZEMLİ TAVIRLARI

Zeynep’i konakta saklayan Reyhan, zor durumda kalır. Emir ise Reyhan’ın gizemli tavırlarına anlam veremez.

Konakta herkesten gizli Zeynep’i saklayan Reyhan, tedirgin hisseder. Emir, Reyhan’ın davranışlarında bir tuhaflık olduğunu sezer ama sebebinden habersizdir.

Cavidan ise konaktaki bu durumu lehine çevirmenin peşine düşer. Öte yandan Talaz’ın ziyareti Leyla’yı sıkıntıya sokar. Arada kalan Leyla nasıl bir yol izleyecek?

Yemin Dizisi 43. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan yeni bir telefon hattı almış ve o telefon ile küçük kız ile konuşuyor. Emir de kiminle konuştuğunu çok merak ediyor. Cavidan hanım ile Cemre de bu yeni hat üzerine konuşuyorlar. Reyhan küçük kızı gizlice konağa sokuyor. küçük kız konakta kimseye yakalanmamak için köşe kapmaca oynuyor.

Nigar, Reyhan’ın misafir odasından çıktığını görmüş, hemen Cavidan hanıma durumu yetiştirdi. Emir de odadan içeri girmek istiyor Reyhan engel oluyor. Bakalım Emir konaktaki küçük misafiri görecek mi?

Kemal beyin evinde de salonda sekreter kız yatıyor, Kemal bey gece uyurgezerlik yapan Leyla yı ondan saklıyor.

Yemin Dizisi 44. Bölüm Özeti 25 Nisan 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 9. haftasında 44. bölümünde olacaklar şöyle;

Reyhan, Emirden gerçekleri sakladığı için huzursuzluk yaşar. Ancak Zeynep’i de açık etmek istemez.

Zeynep’i konakta saklayan Reyhan, kendisinden şüphelenen Emir’e doğruları söylemenin bir yolunu arar ama bulamaz. Diğer yandan Talaz ve Kemal arasında kalan Leyla ise tercih yapmak zorundadır. Vefa duyduğu babasını mı; yoksa ona yeni bir hayat şansı veren Kemal’i mi seçecek?

Yemin Dizisi 44. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Zeynep’i almak isteyen kişi, Zeynep’e karşılık yüklü miktarda para ister Reyhan dan. Bunu ayarlayan da Cemre dir. Reyhan o kadına para verirken Cemre resimlerini çeker ve Emir’e gönderir. Emir gördükleri karşısında şok olur.

Reyhan ağlayan küçük kızı teselli etmeye çalışır, ne olursa olsun seni onun eline bırakmam der. Küçük kız da annem ölmeseydi diye ağlar. Leyla biri ile telefonda konuşup ne yapıp edip alacağım o dosyayı derken Kemal de bu konuşmayı duyar.

Yemin Dizisi 45. Bölüm Özeti 26 Nisan 2019 Cuma

Yemin dizisinin 9. haftasında 45. bölümünde olacaklar şöyle;

Reyhan’ın gizemli tavırlarına öfkelenen Emir bir açıklama beklerken, Reyhan Cavidan ve Cemre’nin hamlesiyle hiç ummadığı bir durumla karşılaşır.
Reyhan’ın gizemli tavırları Emir’in dikkatini çeker ve ondan bir şeyleri açıklamasını bekler. Ancak Cavidan ile Cemre’nin hamlesi Reyhan’ı tahmin edemediği bir duruma düşürür. Reyhan’ın yaptığı iyilik ona pahalıya patlar.
Öte yandan Leyla’nın kendi şirketinde hırsızlık yapacağını öğrenen Kemal, hayal kırıklığına uğrar. Leyla Kemal’e ihanet edebilecek mi?

Yemin Dizisi 45. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Reyhan’ın konuşmamasından dolayı çok öfkelenir, kırmadığı masa, dökmediği, parçalamadığı eşya kalmaz. Reyhan sakinleşmesini söyler, Emir de, o zaman susma konuş der. Evdeki öfkesi şirkette de devam eder, iş yapamaz duruma gelen Emir öfke patlaması yaşar.

Daha önce uyurken çektiği Reyhan’ın resmine bakarken çok öfkelidir, kapıda da Cemre Emir’i izler. Daha sonra, Cemre ağlayarak Emir’i telefonda ben hiç iyi değilim gelebilir misin? der. Emir de, belki bende iyi değilimdir. Belki bende kendimi iyi hissetmiyorumdur der. Cemre evinde lanet olsun diyerek bir öfke patlaması da o yaşar.

Annesi de sakinleştirmeye çalışır. Cemre Reyhan’ın resmini yırtarak yakar ve ağlayarak öğle oyunlar oynayacağım ki sana cehennemi bu dünyada yaşayacaksın. Nefes aldığın her dakika öleceksin der.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 43. Bölüm 44. Bölüm ve 45. Bölüm Özeti 24-25-26 Nisan Fragmanı” üzerine 15 yorum

 1. ...... dedi ki:

  Günel hanım beni yanlış anlamizi istemem ben bilmiyordum bilseydim öyle yazmadım tabiki ben yazdım cavab gelmeyince bizi kale almıyor sandım ama yanılmışım insanlık hali işte bilemedim kendisinden de ozurumu diledim inşallah kabul eder

 2. ...... dedi ki:

  Aslı hanım üzgünüm ben anannenizin hasta olduğunu bilmiyordum gerçekten çok üzgünüm özür dilerim ananenize de allah şifa versin inşallah iyi olur siz onunla ilgilenin amma bizide unutmayın tabi ilaçlarını düzenli olarak verin bakın sonrada yazarsniz

  1. ...... dedi ki:

   Aslı hanım lütfen eyer ozurumu kabul etdiyseniz bana cevap yazarmisiniz yoksa ben bu gece uyuyamam

   1. aslı dedi ki:

    içiniz rahat olsun, rahat rahat uyuyun sorun yok. görüşürüz iyi geceler.

    1. ...... dedi ki:

     Çok teşekkür ederim dizede iyi uykular

  2. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar, sorun değil, buradaki bir kaç arkadaşımız biliyordu.. ben burasını hiç unutmam, burası benim dinlenme köşem. 🙂

 3. Günel ❤️Aslı Abla❤️ dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizibilgi tv❤️Yorumcuları Nasılsınız❤️Aslı Abla❤️Nasılsınız Kecmiş Olsun Rabbim❤️Anenize❤️Şefa Versin Melekler Işığın Anenizin Üzerine Sacsın❤️Aslı Abla❤️Siz Anenizle İlgilenin Analizler Hakda Düşünmeyin ANONİMİN Söylediyi Sözlere Üzülmeyin Anenize Yakın Olmanız Lazım Boş Vaktınızda Analiz Yazarsınız Kiminse Sizi Üzmeye Hakı Yok Önemli İşiniz Olduğda Seyfeden Ayrılırsınız Boş Vaktınızda Seyfefe Neçe Deyer Verdiyinizi Her Kes Bilir Bunu Söylemeye Gerek Yok Melekler Anenizi Sizi Korusun Yorulmayasınız❤️Ane❤️Hayatımın Işığı Kalbimin Aynası Gönül Bağcam Çennetin Kapıların Acan Melekim Anne Gönlümün Işığı Gözümün Nuru Karanlığ Dünyamın Çırağı Anne Senni Görmek Bana Verir Huzur Şefkat Ve Merhamat Deryası Anne Benim Üzerimde Çok Senin Hakkın Var Sensin Dertlerimin Çaresi Anne Aslı Abla Sağ Olun Var Olun Mutlu Olun

 4. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.nasılsın anarnen nasıl.ilaçlarını ala bildinmi? İnsan hayatı her şeyden ömenlidir.sen endişe etme.her şey Allahın izniyle iyi olacak inşallah. Allah yardımcın olsun.

  1. aslı dedi ki:

   hayırlı akşamlar ablacım, çok şükür iyi ben yanında olduğum sürece iyi bakmaya çalışıyorum. aldım ablacım, ramazan gelmeden bir kere daha doktor kontrolünden geçireceğim sonrası Allah kerim.

 5. ...... dedi ki:

  Aslı hanım birazda hercaiyi yazsaniz diyorum hiç siteye girmiyormusunuz bari sorulara cevap yazın bu saygısızlık olmuyormu sizcede

  1. aslı dedi ki:

   Merhabalar, size saygısızlık yapmak gibi bir niyetim de düşüncem de yok asla. Şuan da vuslat dizisinin son bölümü elimde o bitince hercai dizisinin analizlerine başlayacağım. kolaydan zora doğru gidiyorum. en kolayı yemin, sak, vuslat ve hercai. en zoru aslında vuslat. tasavvuf içerikli ve çoğu kişi anlayamıyor, sadeleştirmek gerek.
   Hercai neden en sona kaldı? anarnemin ilaçları alacak olan yengem almadı. bu da benim zaman kaybetmeme neden oldu. ben almak zorundayım o ilacı içmezse beynine pıhtı atma ve felç kalma riski var, onun içinde dışarda ilaç aramakla zamanım geçti. sadece tek ilaçla iş bitmiyor, diğer ilaçları da var alınacak, sabah öğle akşam olmak üzere neredeyse 20 ye yakın toplam ilacı var, sabah öğle akşam onları paketlemem gerek, öğle ve akşamın yarısı tamam sabah ilaçları kaldı, doktora götürüp onları da yazdırıp alacağım, gündüz yazamadım gece de gücüm yettiğince yazdım arada açık var kapatacağım inşallah biraz zamana ihtiyacım var. ilk zamanda bu açık yoktu, dört dizide gayet güzel ilerliyordu, benim yaşadıklarım ve bana yaşatılanlar bu açığın sebebi oldu. benim dediğimde yengem para verseydi ilacı alsaydım bu açık olmayacaktı. ben alırım dedi ben ona güvendim, güvenmemem gerekiyormuş bunu anladım, hem para vermedi, hemde ilaçları almadı. eczanelerde de o ilaç kalmamış, bulmak için zamanım gitti. kısacası durum bundan ibaret arkadaşım. belki bu durum beni ilgilendirmez diyebilirsiniz, saygı duyarım ama insanın yazabilmesi için kafasının rahat olması gerek.

   1. ❤❤ Aslıcım ❤❤ Günay❤❤ dedi ki:

    İyi akşamlar. Arkadaşlar. Aslıclm geçmiş olsun. İnşallah anneanen iyi? Allah acil şifalar sanada sabr versin. Amin. En esası cansağlığıdır. Kendine anneanneye iyi bak. Allah yardımclnlz olsun. Analizler olmasada olur. Onları yazmak hiç bir yiğitin hakkı diyil. Sen zoru başarıyorsun. Allah senin güzel yüreyince versin. Arkandayız……❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Aslıcım canım kardeşim❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

    1. aslı dedi ki:

     iyi akşamlar Günaycım sağ ol canım. Amin canım, Analizler olacak inşallah biraz gecikmeli olsada olacaklar.

 6. Anonim dedi ki:

  arkadaslar Reyhan ve Emir gercek kari kocalar mi?

  1. Anonim dedi ki:

   Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz gerçek kari koca deyiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir