Yemin Dizisi 43. Bölüm 24 Nisan 2019 Analizi “Aslı”

Reyhan Zeynep’i görmeye dışarı çıkmıştı. Peşinden de Cemre gitmiş ancak izini kaybetmişti. Nedeni Suna’nın Reyhan’ı arayarak onu eve çağırması. Çünkü Suna annesini abisi ile telefonda konuşurken duymuştu. Annesinin Reyhan’ı zora sokacağını anladığı için hemen Reyhan’ı aramış eve gelmesini istemişti. Reyhan da hemen eve geldi yanında da Zeynep ile onu içeri gizlice aldı. Suna ile tanıştırdı. Babası gelinceye kadar kimseye bir şey demeden saklayacaklar.

Emir de eve gelip Reyhan’ı evde görünce Cavidan’ın planı bozuldu. Annesine kızsa da bir şey diyemedi çalışma odasına gitti Emir. Annesi de peşinden gitti ikna etmeye Reyhan’ı kötülemeye devam etse de olmadı. Başaramadı Cavidan hanım. Kızı Suna ya kızdı. Nigar ile konuşup Reyhan’ın ne işler çevirdiğini öğrenmek istedi.

Reyhan, Zeynep’i saklarken ona yemek götürdü. Kıyafet verdi. Emir’e yakalanıyordu ki telefonda konuşur gibi yaptı. Emir de kiminle konuşuyor bu saatte diye merak etti. Odasına uyuyor numarası yapan Emir’in eşyalarını düzeltti sonra da üzerini örttü yatmaya geçti Reyhan ama Emir uyumuyordu gizlice izledi Reyhan’ı. Mesaj sesi geldikçe de bu saatte kiminle mesajlaştığını merak etti. Telefon çaldı. Cemre idi arayan, şirkete gelen kart bilgilerinden Reyhan’ın yeni bir hat ve telefon aldığını öğrenmiş kontrol için aramış bu haberi Cavidan’a verdi.

Yonca, kemal beylere geldi iş için sonra gidecekken numaradan ayağını burkmuş gibi yaptı. En sinir olduğum kız tipi. Kendini hasta gibi gösterip acındırmak isteyen kızlar. Gidin işiniz gücünüz yok mu sizin? Hasta numarası yaparak insanların duyguları ile neden oynarsınız ki? Bu sayede evde kaldı. Bir ara telefonu çaldı kalktı yürüdü baktı. Leyla da gördü bunu ses etmedi. Şehriye abla da buz getirince söyledi bunun bir şeyi yok diye ama ne mümkün Kemal bey inanmadı kızda kaldı.

Gece Leyla yine uyur gezer oldu. Kemal bey uykusundan gürültüye uyandı. Leyla nın Yonca tarafından görülmesine engel oldu. Sabah olunca Leyla bir şey hatırlamadığı için yatağımda uyandım diye sevindi. Yoncayı taksi ile gönderdi Kemal bey ve şirket için yapılan çalışma aramızda kalsın dedi. Yonca da bana güvenebilirsiniz dedi.

Zeynep, misafir odasında kalıyor, kahvaltısını Reyhan getirdi. Su istedi onu almaya giderken Nigar gördü Cavidan a söyledi. Cavidan da odaya girip baktı. Zeynep de kaçtı. Reyhan ile Emir’in odasına girdi. Banyoya saklandı. Oraya girerken telefonu düşürdü. Emir girdi odaya arkasından Reyhan. Emir yerde duran telefonu gördü Reyhana söyledi. Reyhan aldı. Banyoya girdi Zeynep oradaydı. Emir saatini banyoda unutmuş onu alayım derken az daha Zeynep’i görecekti ama görmedi.

Reyhan su getirmeye gidince, Zeynep not bırakıp gitti. Reyhan da o notu gördü evden çıktı. Cemre eve geliyordu onu gördü izlemeye başladı. Reyhan parka gitti orada Zeynep’i buldu tam gidiyorlardı ki, üvey anne ortaya çıktı kızı saçından çekti götürmek istedi. Reyhan izin vermedi. Cemre de bunları gördü. Kadın kızımı alı koydun derdini polise anlat dediğinde Cemre bunu duyunca Reyhan’a zarar vereceği konuyu bulmuş oldu.

dizibilgi google play

Yemin Dizisi 43. Bölüm 24 Nisan 2019 Analizi “Aslı” (12 Yorum)

 1. Iyi ak$amlar.Radacim sag ol canim iyiyiz. Dedi kodu iyi anlamda. Rada olsa bunu yapardi,$unu yapardi deye. özledik seni canim.

 2. K.Azeri ben iyim sen nasilsin cocuklarin nasil? Gercekten mi hangi konuda? Dedi kodu mu yaptiniz

 3. Aleykûm selam Radacim.Sen nerdesin kiz,nasilsin? Haftada kaç kez kulaklarini çinlatirdik.In$allah iyisiniz canim.

 4. Aslim analizin her zamanki gibi guzel eline saglik. Yemin analiz basligini gorunce dedim bu analizi yazasa yazasa Aslim yazar. Uzun zaman yazmadigim icin turkce yorum yazmayi bile unutmusum

  • Evet canım ben yazıyorum, analizler başlığı var yukarı da orada bununla birlikte dört dizi var yazdığım, hercai, sen anlat karadeniz, vuslat ve Yemin, günlük dizi bir saat iyi de öbürleri haftalık dizi sinema filmi gibi 3 saate yakın. Gayet iyi yazıyorsun sıkıntı yok. çocuklar nasıl? sen nasılsın?

 5. Selam.Iyi aksamlar. Dunyanin en iyi kalpli,aylarin mesafelerin bile unutturamadigi, hatirladikca yuzlerde gulumseme yaratan arkadaslari nasilsiniz? Ben geldim ve sizi coooook ozledim.

 6. Merhaba canim.Ho$ geldin. Ke$ke sana yardim ede bilseydim. Aslicim anarnen sizinle kalsa iyi olur deye dû$únúyorum,zaten sen bakiyorsun yaninda olsa sende iki ev arasinda kalmazsin.Allah yardimcin olsun canim benim.

  • Hayırlı akşamlar canım, en büyük yardımı dualarınla yapıyorsun daha ne olsun. Çok şükür, bugün anarnemin hastane işi bitti. ilaçları da tamam, paketlenmesi kaldı. Bizle kalmaz iki oğlum varken sizde kalmam olmaz diyor. Ben üzerime düşeni yapıyorum yaptım da, bundan sonrası Allah’a emanet. bir yaz onlarla olacak.Benim yanımda olsa ona gül gibi bakarım, durumu iyi oldu çok şükür, kötüye gitmez ise onların yanında bilmiyorum?

   • Iyi geceler canim.Çok $úkûr, anarnen iyi. O da dogru söylûyor, ama zaten sen bakiyorsun.In$allah her $ey iyi olacak,sikma canini. Kendine de zaman ayir canim benim.

 7. Merhaba canım, hemde ne yoğun sorma, anarnemi ramazandan önce son bir kontrole götürdüm. kalp dr. dahiliye de sonuç bekliyorum. o arada ilaç bulmaya çalışıyorum. Şuan halimi bir görsen, eczacı arkadaşlarla telefon da ilaç bulmaya çalışıyoruz. olmadı doktorla konuşup ilaç değiştireceğiz. sonra da ben onları anarnemin içeceği şekilde paketleyeceğim. sen olmasan ben nasıl içeceğim? bana kim verecek diyor? yazın benle kalmayacak. bugün işim çok. Allah yardımcımız olsun. görüşürüz. gece yarım kaldı uyuya kaldım analiz yazarken artık o da bu gece olmadı sonra olur. ben kaçar, sonra görüşürüz canım.

 8. Te$ekkûr ederim Aslim,çok sag ol canim. I$ler yogun öylemi? Gelemiyorsun. Emir salakmi dinlemeden, anlamadan nasil taniyacaksin Reyhani,ya da annenin neler çevirdiyini.
  Ablacim iyisiniz in$allah. Neden yoksunuz?Polad amcam nasil?