Yemin Dizisi 41. Bölüm ve 42. Bölüm Özeti 22 Nisan – 23 Nisan Fragmanı

Burak 19 Nis 2019 Fragman  0

Sevilen Dizi Yemin’in 41. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Kanal 7 de 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan Karamel yapım imzalı günlük dizi seyirci tarafından büyük beğeni kazandı.

İlk 8 haftasını geride bırakan günlük dizide 9. haftaya da hızlı giriş yapan dizinin 41. ve 42. bölümde neler olacak? Dizinin özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz.

Yemin Dizisi 41. Bölüm Özeti 22 Nisan 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 9. haftasında 41. bölümünde olacaklar şöyle;

Yaşadıkları karşısında ne yapacağını bilemez hale gelen Reyhan, Emir’in verdiği çek karşısında büyük bir şok geçirir. Üzüntü içerisinde olan Reyhan’ın takınacağı tavır ne olacaktır?

Kemal ise hayal kırıklığı yaşayan Leyla’yı teselli etmek ister ve bunun için sürpriz bir adım atar. Peki Leyla’nın tepkisi ne olacaktır?

Yemin Dizisi 41. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir, Reyhan’a onca ağır sözüme rağmen geri geldin diyor. Reyhan’ı eve geri getiren sebebin ne olduğunu çok merak ediyor Emir. Cavidan hanım da yüzsüz döndün demek dediğinde, Reyhan döndüm evet burası benim de evim diye karşılık veriyor. Cavidan hanım da burası senin hiç bir zaman evin olmadı diyor. Reyhan da kendinden emin bir şekilde burası benim evim değil, yuvamda olacak, gün gelecek oğlunuza gerçek bir yuva olacak diye karşılık veriyor.

Kemal bey de şirkette Leyla ya iş ayarlamış, bilişim departmanında yarım gün işe başlayacak. Reyhan yolda eskiden Adını Sen Koy dizisinde oynayan Asya ile karşılaşıyor. Emir Reyhan’a sen kendini ne sanıyorsun dediğinde Reyhan da Emir’e karın yanıtını veriyor.

Yemin Dizisi 42. Bölüm Özeti 23 Nisan 2019 Salı

Emir’in tavırlarına sabırla katlanan Reyhan, bir başkasının acısına merhem olmak ister. Fakat başına gelecek tehlikenin farkına varmaz.

Emir, davranışları ile Reyhan’ın sabrını zorlar. Reyhan ise başkasının derdine derman olmak isterken, başına gelecek tehlikeden habersizdir. Şirkette işe başlayan Leyla ise heyecanlı ve çok mutludur. Ve bundan sonra Leyla ile Kemal arasındaki ilişki farklı bir boyuta mı taşınacak?

Yemin Dizisi 42. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Reyhan konağa söz verdiği saatten yarım saate gelemeyip geç kaldığı için Emir’e açıklama yapma gereği duysa ve açıklamaya çalışsa da Emir dinlemek istemedi.

Talaz Leyla ya kızıyor ve o evde işin bitti diyor gitmesini istemiyor bakalım Leyla ne yapacak? Leyla, Soner’in ona Kemal bey hakkında söylediklerini düşünüyor. Reyhan’ın yardım ettiği kız Reyhan ile telefonda konuşarak ne zaman geleceğini soruyor, Reyhan da bekle geleceğim diyor. bu telefon konuşmasını Cavidan hanım duyuyor ve Cemre ile birlikte yeni planlar yapıyor. Emir’e bir telaş ile çıktı dediğinde Emir yumruğunu sıkarak her ne yapıyorsan bu kez hesap vereceksin diye kızıyor. Bakalım Emir gerçekleri öğrenecek mi?

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 41. Bölüm ve 42. Bölüm Özeti 22 Nisan – 23 Nisan Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Hümeyra dedi ki:

    Düzgün ve masum bir insan bir kadın ancak bu kadar ezik ve suçlu gibi gösterilebilir. Acaba bunun dozu ne zaman ayarlanacak. Artık iyice sıkıldık. Yarın izlemeyi düşünmüyorum. Çok sinir bozucu

  2. Anonim dedi ki:

    Nazmiye hanim kadina hic deyer vermiyor ve yazdi tum senariyolarda kadini ezik bir varlik gibi gostermeye devam ediyor bence nazmiyede zeka problemi var hint senariyolarini calarak turk kadinini ezmeye hakki yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir