Yemin Dizisi 41. Bölüm 22 Nisan 2019 Analizi “Aslı”

Burak 23 Nis 2019 Analiz Yemin  0

Reyhan valizini alıp evden ayrılmıştı ancak daha sonra eve geri döndü. Kaçmasını, gitmesini gerektirecek bir şey yapmamıştı. Emir’in karşısında dimdik duran Reyhan, Emir’in ona hizmetinin karşılığı olarak verdiği çeki yırtıp attı. Sonra da kuşu ile ilgilenmek üzere odasına geçti. Cavidan da oğlunu gördü sinirliydi Reyhan gelmiş diye düşündü. Odaya gitti baktı gerçekten de Reyhan dönmüştü. Yüzsüz döndün demek diyerek yine can yakmaya devam etti Cavidan.

Reyhan da burası benim yuvam, gün gelecek oğlunuza da gerçek bir yuva olacak ve eğer yapabilir gönlünüzün kapısını açabilirseniz size de gerçek bir yuva olabilir dedi. Emir de çalışma odasında Reyhan’ın neden eve geri döndüğünü düşünüyor. En sonun da para için döndüğüne kanaat getirdi. Çeki yırtmasının da bir numara olduğunu düşünüyor.

Reyhan da odasında kuşu ile konuşuyor, bu evliliği sürdürmek zorunda olduğunu, ne için evlendiğini unutma derken kendi kendisine bu konuşmayı Emir duydu. Katlanmak zorunda olmasını, sabretmesini hepsini para için yaptığını düşünüyor. Bilmiyor ki verdiği bir söz, ettiği bir yemin var.

Talaz da Leyla yı takip ettiriyor. Kursa gittiğini, çıktığını her şeyi biliyor, bilmediği Soner’in ona yaptıkları. Aradı Leyla yı, Leyla da kursu bıraktığını söyledi. Sesinden yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu anladı. Soner’in adresini öğrenip ona hesap sormaya gidecek Talaz.

Leyla Kemal ile eve döndü Masal onun canının sıkkın olduğunu anladı. Leyla da yok bir şey deyip geçiştirmeye çalıştı.

Emir çalışma odasında kasadan o belgeyi çıkardı. Hepsi şu sahte kağıt parçası para için dedi. Emir o belgenin sahte olduğunu ne zaman anladı? Anladı ise neden Reyhan’a kızıyor? Elinin altında belge koskoca Reyhan Tarhun yazıyor, tarih evlenmeden iki gün öncesine ait bu kadar aptallık olmaz kör müsün Emir? Kendi kendine neden sormuyorsun evlenmeden iki gün önce ise nasıl soyadı Tarhun oldu demiyorsun?

Reyhan kendince odanın düzenini değiştirdi Emir odaya girince benim özelime karışma ne hakla deyince, Reyhan karın olarak yanıtını verdi. Emir huysuz, aksi, inat biri oldu çıktı. Reyhan da onun bu tavrına sakinlikle, sabırla karşılık veriyor.

Leyla olanlardan sonra yemek yemediği için Masal ve Şehriye abla elmalı turta yaptılar. Kemal beyde sevdiği pizzalardan sipariş verdi. Leyla onlarla yedi. Talaz da Soner’in yanına gitti kafa attı kızından uzak durmasını söyledi. Soner de patronu geldi olay çıkardı benlik bir şey yok dedi. Cemre de Reyhan’ın konağa döndüğünden habersiz çok mutlu bu mutluluğu kısa sürdü. Konağa gidince Cavidan hanımdan öğrendi küplere bindi.

Reyhan’ın canı sıkıldığı için evden dışarı çıktı yolda telefonla konuşurken cüzdanını düşürdü. Bir kız buldu ve aldı sonra da verdi. Reyhan onun karnını doyurdu sonra da takip etti. İnşaatte kalıyor, üvey annesi günlerce yemek vermiyormuş, evden kaçmış, polise haber verme üvey anneme verirler beni dedi. Reyhan da tamam dedi. Biraz para verdi gidecekken kapı önünde bir karartı gördü her ikisi de korktu.

Konakta ise, Cavidan hanım, ateşe körükle gidiyor. Reyhan’ın evde olmadığını, nereye gittiğini bilmediğini, ne zaman döneceğini bilmediğini söyledi. Emir de duydu. Nigar’a masayı hazırlamasını söyledi.  

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Yemin Dizisi 41. Bölüm 22 Nisan 2019 Analizi “Aslı”” üzerine 1 yorum

  1. Hanim abla dedi ki:

    Merhaba kızlar iyimisiniz? Aslıcım ne güzel yazmışsın,teşekkür ederim. Ana-ogul nasıl da bu kadar acımasız ola bilirler.bana göre insanı kırmak, ya da öldürmek ayni.Allahtan korkmuyorlarmı? Atı alan Üsküdarı geçer de, ahı alan sıratı geçe bilecekmi?Emir o kagıtın sahte oldugunu anladıysa niye babasına sormuyor, anlamadım. izleyip göreceyiz.hışca kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.