Yemin Dizisi 38. Bölüm 39. Bölüm ve 40. Bölüm Özeti 17-18-19 Nisan Fragmanı

Burak 16 Nis 2019 Fragman  0

Kanal 7 ‘nin sevilen dizisi Yemin, 38. bölümü ile 17 Nisan 2019 tarihinde ekranlarda olmaya devam edecek. 38. 39. ve 40. Bölümde neler olacağına dair bilgileri bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Sevilen Dizi Yemin’in 38. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Yemin Dizisi 38. Bölüm Özeti 17 Nisan 2019 Çarşamba

Yemin dizisinin 8. haftasında 38. bölümünde olacaklar şöyle;

EMİR, REYHAN’A OLAN HİSLERİNİ SORGULUYOR

Reyhanın yaşadığı ölümcül tehlike, Emir’in Reyhan ile ilgili duygularını sorgulamasına yol açar. Reyhan’ın gerçekten iyi niyetli bir kız olup olmadığı konusunda emin olamaz.

Emir mantığı ile hisleri arasında kalır. Reyhan, gerçekten paragöz, içten pazarlıklı bir kadın mıdır? Yoksa göründüğü gibi, saf ve masum mudur? Öte yandan Leyla kursa başlamanın heyecanı içindeyken; Kemal endişe ile kıskançlığı bir arada yaşar. Soner’in gözü gerçekten Leyla’da olabilir mi?

Yemin Dizisi 38. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Suna’nın doğum günü için organizasyonu düşünen Reyhan dı ama Cavidan hanım onun yaptığı pastayı lavaboya döktü. Elbisesine limonata döktü davete katılmayacaktı ama Emir elbise aldı ve Reyhan doğum gününe katıldı. Pasta getirmeye giderken Cemre de arkasından geldi ve bilerek kasten Reyhan’ı havuza itti.

Havuza düşen Reyhan yüzme bilmediği için suyun içinde bir süre kalmaya çalıştı ama olmadı. Boğulmak üzereyken Emir geldi havuza atladı ve Reyhan’ı havuzdan çıkardı. Cemre de nasıl oldu bilmiyorum, kurtarmaya çalıştım ama kalakaldım diyerek yalanlarına devam etti. Emir Reyhan’a kalp masajı yaparak hayatta kalmasını sağladı.

Yemin Dizisi 39. Bölüm Özeti 18 Nisan 2019 Perşembe

Yemin dizisinin 8. haftasında 39. bölümünde olacaklar şöyle;

Reyhan’ın kendisi ile para için evlendiğini düşünen Emir, gemileri yakmak için hazırdır. Emir’in hislerinin farkında olmayan Reyhan peri masalı rüyasını yaşamaya devam eder.

Yemin Dizisi 39. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Reyhan ile özel bir gün geçirmek üzere deniz kenarına giderler. Baş başa oldukları bu özel günde Emir Reyhan’a şiir okudu.

Emir’in Reyhan’a Okuduğu Şiir

Sen geldin ve benim deli köşemde durdun
Bulutlar geldi ve üstünde durdu
Merhametin ta kendisiydi gözlerin
Merhamet saçlarını ıslatan sessiz bir yağmurdu
Bulutlar geldi altında durduk

Konuştun güneşi hatırlıyordum
Gariptin yepyeni bir sesin vardı
Bu ses öyle benim öyle yabancı
Bu ses saçlarımı ıslatan sessiz bir kardı.

Emir Reyhan’ı koluna takar ve çıplak ayakla deniz kenarında yürüyüş yaparlar. Ve Emir Reyhan ile Keman eşliğinde deniz kenarında yemek yer ve dans eder.

Yemin Dizisi 40. Bölüm Özeti 19 Nisan 2019 Cuma

Yemin dizisinin 8. haftasında 40. bölümünde olacaklar şöyle;

Reyhan’ın rüyası, Emir’in intikam planı ile kabusa döner. Reyhan, yine bir ikilemin içine düşer. Peki Reyhan’ın kararı, Emir’in hayatını nasıl etkileyecek? Hiç unutamayacağı kadar acı bir intikam ile sarsılan Reyhan, çok zor bir kararın eşiğine gelir. Peki Reyhan Konaktan gidecek mi, kalacak mı? Öte yandan Leyla ise Kemal’e kızıp, başını bir derde sokar. Hayatının kabusunu yaşayacak olan Leyla bu durumdan nasıl kurtulacak?

Yemin Dizisi 40. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir’in onca sözünden sonra Reyhan Emir’e bu kadar acımasız olmayı nasıl başarabiliyorsun? susma söyle ne yaptığımı diye bağırıyor. Emir Evden ayrı yerde yatıyor Cemre de bunu görüyor. Önce yataklar ayrılır, sonra evler. Gözden uzak gönülden de uzak der.

Leyla Kemal’e olan kızgınlığı ile Soner’in iş teklifini kabul eder. Başına geleceklerden habersiz olan Leyla büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Soner öyle göründüğü gibi beyefendi birisi değildir. Bunu Zafer de bildiği için Kemal’i uyarır. Kemal Leyla yı Soner’in elinden kurtarabilecek midir? Soner Leyla yı boğmaya çalışır.

Reyhan da valizini almış burada duramam artık diyerek evden ayrılıyor. Cavidan hanım da, ne oğlumu alabildin benden, nede malımı mülkümü, soyadımı da geri alacağım senden der.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 38. Bölüm 39. Bölüm ve 40. Bölüm Özeti 17-18-19 Nisan Fragmanı” üzerine 9 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler,hayirli cumalar kizlar.

 2. Günel ❤️Zara Abla❤️ dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar Hayırlı Çumalar Dizibilgi TV Yorumcuları Dostları Çumanız Mübarek Olsun❤️Berat Kandilimiz❤️Hayırlı Uğurlu Olsun❤️Zara Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Gözel Bayramlar Size Mutluluk Getirsin Çansağlığı Şadlık Getirsin Sizi Cok Sevirem Sağ Olun

 3. Zara dedi ki:

  İyi akşamlar kızlar
  Günelcim, Aslıcım nasılsınız neler yapıyorsunuz.

  Emir naptı öyle ya bu gün beni eylendirdin buda öcteti deyerek çeki verdi pislik herif

 4. habibe dedi ki:

  Aslinda reyhan gelmemeye niyetliydi dayisi onu zoraninan getirdi. bu olanlardan reyhanin hicbir sucu yok nasil cekiyorsunuz bu sahneleri.jerseyi mahfedenler annesiyle o seytan cemre yapti bunlarin hepsi

 5. Anonim dedi ki:

  Sıkmaya başladı yavaş yavaş izlemeyi birakacam

 6. Anonim dedi ki:

  Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.40bolumde neler olacaq

 7. Serpil dedi ki:

  Hep aynı döngü sıkılmaya başladım 2 3 bölüm daha böyle olursa bırakılan artı izlemeyi hiç yol almıyor harika bir film ama yavaş ilerliyor hep böyle mi olacak

 8. K.A dedi ki:

  Iyi gúnler arkada$lar.Aslicim te$ekkûrler canim.Haklisin, sahneler çok tanidik,bu kadar tekrar olmaz,bu kadar kopya fazladir.

 9. Günel dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizibilgi Tv❤️Yorumcuları Nasılsınız❤️Aslı Abla❤️Hayırlı Akşamlar Nasılsınız Ellerinize Sağlığ Analiz Seyfenizde Resimlerde Gözel Melekler Sizi Korusun Her Zaman Mutlu Olun❤️Yemin❤️Reyhan Emirin Hislerin Aşk Sevgi Kimi Kebul Edeçek Emir Aşkı Sevgi Hislerin Yaraladı Aşk Mükedes Hisdi Kelbinde Aşk Olmayan❤️Azan❤️Sesi Duyamaz Emirin Vesiyatnamene Elinde Emir Vesyatnameni Neden Ortalığda Olmasın Düşünmedi Masalın Resimleride Arkasında Bu Resimlere Bakdığda Reyhanı Masal Kimi Mesum Olduğun Anlayaçağdı Reyhan Mutlu Boynunda Aile Yadigarı Kole Çavidan Reyhana Bu Koleni Vermekle Planlarına Davam Etdi Emirin Güveni Reyhana Karşı Yok Oldu Emir Esil Kalbinde Yaranan Aşka Üzülür Bu Aşk Gercek Kalbde Olduğun Anladığda Cok Geç Olaçak Reyhan Cok Mesum Her Kesi İyi Düşünür Reyhan Hovuza Düşmesi Emiri Korkudaçağ Reyhanın Ölümünü İstemez Reyhanın Ölümü Çavidana Cemireye Yararlı Reyhan Gözlerin Acaçağ Emirin Kolarında Olaçağ Çavidan Cemire Ne Yapsalarda Reyhanı Emirden Ayıra Bilmeyeçekler Emir Reyhanla Aşk Oyunu Oynadığça Aşk Esil Onunla Oyun Oynayaçağ Emir Reyhanın Aşkın Kalbinde Köş Saldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir