Yemin Dizisi 36. Bölüm ve 37. Bölüm Özeti 15 Nisan- 16 Nisan Fragmanı

Burak 12 Nis 2019 Fragman  0

Sevilen Dizi Yemin’in 36. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Kanal 7 de 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan Karamel yapım imzalı günlük dizi seyirci tarafından büyük beğeni kazandı.

ilk 7 haftasını geride bırakan günlük dizide 8. haftaya da hızlı giriş yapan dizinin 36. ve 37. bölümde neler olacak? Dizinin özetlerini bu sayfada okuyabilirsiniz.

Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti 15 Nisan 2019 Pazartesi

Yemin dizisinin 8. haftasında 36. bölümünde olacaklar şöyle;

Miras belgeleri üzerine oynanan oyun amacına ulaşmaya başlar. Tarihi değiştirilmiş miras belgelerine ulaşan Emir, büyük bir hayal kırıklığının içerisine düşer. Reyhan’a karşı ön yargıya kapılmaya başlayan Emir’in bu tavırları, Reyhan’ı ikileme düşürür.

Öte yandan Soner’in Leyla’ya ilgi duyması ve onunla evlenmek isteği Kemal’in sinirlerini bozar. Bu durum çevredekilere Kemal’in duygularını sorgulatmaya başlar.

Yemin Dizisi 36. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Emir Masal’ın resim çizdiği kağıdı buldu. Arkasını da gördü. Tarih de dikkatini çekti. Bilmiyor ki o tarih değiştirildi. Emir evlenmeden 2 gün önce hazırlanmış olan bu kağıt dolası ile Annem haklıymış, Reyhan benimle param için evlenmiş dedi. Reyhan annesine rağmen bana güveniyor derken, Emir bütün öfkesini çalışma odasındaki masanın üzerindeki eşyalardan çıkarıyor.

Cavidan hanım ise, Emir’in öfkeli halini gördükçe mutlu oluyor ve sevincini Cemre ile paylaşıyor. Araları buz gibi buz diyor. Ve şimdi ektiğimiz tohumu yeşertme zamanı dedi. Soner bey de Kemal beye Leyla sadece bir çalışan mı? Aranız da bir şey mi var diye soruyor.

Hikmet bey Reyhan’a aile yadigarı kolye hediye etti. Emir bunu görünce babamı da kandırmış, gözünü boyamış beni kandırdığı gibi dedi. Reyhan da Emir deki değişikliğin farkında ben bir şey mi yaptım? diye sordu. Emir de sen ne yapabilirsin ki diyerek yanağından öptü.

Yemin Dizisi 37. Bölüm Özeti 16 Nisan 2019 Salı

Reyhan Suna için sürpriz bir doğum günü hazırlamak ister. Bunu öğrenen Cavidan deliye döner ve Reyhan’ı zor durumda bırakacak hamleler yapar.

Reyhan Suna’nın doğum gününü kutlamak için hazırlık yapmaya karar verir. Ama Cavidan, Reyhan’ın hevesini kursağında bırakır.
Annesinin Reyhan’a yaptığı kötülüğü öğrenen Emir, öfkesi ve vicdanı arasında kalır. Kıskançlıktan gözü dönen Cemre’nin yaptığı düşüncesizlik, Reyhan’ı ölümle burun buruna getirir.

Öte yandan Leyla, Soner’den cazip bir teklif alır. Ancak Kemal’in izin vermeye hiç niyeti yoktur. Leyla’yı zor bir gün bekler.

Yemin Dizisi 37. Bölüm Fragmanında Yer Alan Sahneler

Suna’nın doğum günü ve Reyhan Suna için kendi elleri ile doğum günü pastası yaptı ama Cavidan hanım mutfağa gelerek pastayı aldığı gibi lavaboya döktü ve benim kızımın doğum günü pastasını yapmak sana mı düştü? dedi öfke ile sonra da eline tezgahtan bir bardak aldı içi dolu bardağı çocuklar gibi Reyhan’ın üzerine döktü ve şimdi gidebiliyorsan o sürpriz partine git dedi. Suna ise, çok üzgün. Doğum günü ama o mutlu değil, nedeni annesi. Suna doğduğuna, annesi de onu doğurduğuna pişmanmış öyle söyledi Suna Reyhan’a.

Soner, Leyla ya bir iş teklifinde bulunmuş ne iş teklifinde bulundu acaba? Leyla Kemal beyle bu konuda konuşmak izin almak istedi. Kemal bey de babasından izin almasının daha mantıklı olduğunu söyledi.

Emir, Reyhan’ın boynuna aile yadigarı kolyeyi takıyor. iltifatlar ederek. Reyhan’ın duyguları ile oynuyor Emir. Cavidan ile Cemre yeni planlar peşindeler. Cemre Reyhan’ı havuz başında tek iken ona dokunarak sanki düşüyormuş da tutunuyorken Reyhan havuza düştü. Bakalım Reyhan’ı havuzdan kim? nasıl kurtaracak? Reyhan o havuzdan boğulmadan sağ çıkabilecek mi? Emir Reyhan’a Suni teneffüs yapacak mı?

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yemin Dizisi 36. Bölüm ve 37. Bölüm Özeti 15 Nisan- 16 Nisan Fragmanı” üzerine 8 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Her kese iyi geceler kizlar.

 2. Günel ❤️Yemin❤️ dedi ki:

  ❤️Yemin❤️Reyhan Emir❤️Bakışlarda Aşk Konakda Sevgi His Olundu Çavidan Cemre Bunlara Dayanamaz Onlar Aşk Sevgi Bilemez Onların Kelbinde Aşkı Kirletmek Var Emir Anesin Sözlerine Reyhana Bakan Soyuk Bakışlara Dayanamaz Reyhana Karşı Sevgisi Dil Acdı Danışdı Anesine Bakarak Söylendi Reyhanın Sucu Yok Çavidan Bunlara Dayanamaz Vesiyatname Onun Tek Çaresi Vesiyatnameni Emire Yaklaşdırdı Son Anında Emirin Kelbinde❤️Aşk❤️Yaralandı Emir Bunları Yuku Sandı Olamaz Deyerek Dayandı Bütün Bunlar Paraya Bağlı Tanımadığı İnsanla Para Ücün Evlendi Susdu Bakışlar Emirin Kelbinde Kirlendi Aşkı Bütün Bunların Çavabın Almalıyam Söylendi En Kötü Planı Reyhanın Kelbin Aşkın Yaralamakdı Reyhana Aşkla Adımlayıp Onu Yaralamakdı Bu Adımlara Reyhan İnanaçak Aşkın Kapıların Emira Acaçak Son Anda Emir Reyhana Söyleyeçek Seni Sevmirem Senin Paraya Pula Verdiyin Deyer Yalancı Aşka Beraber Reyhan Yıkılaçak Bu Yıkılma Onu Bir Daha Ayağa Kaldıraçak Reyhan Haray Cekeçek❤️Men Seni Sevdim❤️Kelbimi Yaraladın Men Sene Para Ücün Yok❤️Yemin❤️Ücün Evlendim Emir Eşidikleri Ücün Üzüleçek Reyhanın Karşısında Başın Aşağa Eyeçek Reyhanın Göz Yaşları❤️Kelbine❤️Akaçak Emir Yalancı Aşkın Nifreti Kelbinde Böyüdükçe Böyüyeçek Emir Reyhana Aff Edirem Sözün Söyleye Bilmeyeçek Reyhan Onun Gözünde Yemine Sadik Birisi Olarak Kalaçağ
  ❤️Yemin❤️Sözü Onun Yarasın Sağaldamaz Dizi Gözel Kolektive Uğurlar Arzu Ediriz❤️Hz.Yusif (S.A.V) Aşk Kirli Kelbde Yuva Kuramaz Aşk Kutsaldı Kelbinde Aşkı Anlayan İnsan❤️Azanı❤️Duyar

 3. Günel. ❤️Aslı Abla❤️ dedi ki:

  Günaydın Dizibilgi Tv Yorumcuları❤️Aslı Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Elerinize Sağlığ Analizleriniz Cok Gözel❤️Yemin❤️Dizisin Hekayesin Kelbinizde Gözel Yaratmısınız Rabbim Sizi Korusun Dizibilgi Tv Seyfesin Işığı Her Zaman Parlasın Seyfeniz Gözel Seyfede Sizi Cok Sevirler Ve Deyer Veriler Sizi Cok Sevirem Bu Seyfenin Yorumcusu Olmağ İsterem

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Günelcim, teşekkür ederim. Amin inşallah. Sen nasılsın?
   Evet sağolsun arkadaşlarım beni seviyorlar, bende onları seviyorum. Sende bize katılabilirsin. Her zaman beklerim Günelcim. Analiz sayfalarını da okuyabilirsin. Yazabilirsin. Beklerim

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba kizlar.Emir neden babasina söylemiyor? Sözlese ki,Reyhan seni kandirmi$ babasi söylerdi tarih ne zaman yazilmi$. böyle $ûpelerle ya$ayacagina söylesin de kurtulsun. Evet kizlar haklisiniz Radayi,kizlari ben de özledim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Canım, Emir miras konusunu yeni öğrendi ama babasından değil. Cemreden öğrendi. Onu da doğal karşıladı. Normal de olması gereken buydu ama kıskançlık ve çekememezlik yüzünden belgede tarih değiştirdiler. Hikmet beyin de bundan haberi yok. ev ve şirket içinde köşe kapmaca oynayarak Hikmet beyden gizli iş çeviriyorlar Cavidan ile Cemre. Hikmet bey öğrense işin doğrusunu söyler. Emir akıl edip de babasına sorar mı bilemem.

 5. Gozel dedi ki:

  Niye opduki anlamadym nefretdenmi sevgiden neyapmak istiyor bi odun tam bi odun odun diydigimde Rada geldi aklyma

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Gözelcim, Emir Reyhan’ın duyguları ile oynayarak onun canını yakmak istiyor ondan öptü. Rada kulakların çınlasın. Özledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir